Somewhere over the rainbow [kompletne]

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Jul 11, 2004 2:51 pm

Last edited by Hotaru on Thu Jul 15, 2004 12:30 pm, edited 1 time in total.
Image

marta86-16
Gość
Posts: 38
Joined: Mon Jun 28, 2004 10:11 pm
Location: Koło
Contact:

Post by marta86-16 » Mon Jul 12, 2004 10:38 pm

Hotaru, to jest po prostu piekne, cieszę się, że pierwsza mogłam ci to napisać. Oby tak dalej!!! :D
Pozdrówka!!!
marta86-16roswellianka

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jul 16, 2004 9:22 pm

Hej, Hotaru, skończyłam. Wiesz, że nie jestem zwolenniczką opow. polarkowych ale lubię czytać Twoje. ...po prostu masz taki styl, który ja nazywam miękkim czytaniem. W Twoich f-f nie ma tu cukierkowatości, są momentami szorstkie ale wypływa z nich coś ciepłego...a nawet wzruszającego. Poza tym trzymasz się ściśle charakteru postaci a ja to lubię. Nawet kiedy są w różnych układach, parach, pozostają sobą. Nie szafujesz zbytnio słowami, opisami...i przez to unikasz ckliwości, a jednocześnie pochylasz się z taką troską nad swoimi bohaterami. :D
Pamiętasz co kiedyś pisałaś...bo ja liczę na to i z ciekawością czekam. Rozmawiałyśmy o tym i wiem, że ta tematyka Cię interesowała. Postacie obrońców i rodowitych Antarian. Jacy są w Twojej wyobraźni, Antarianie, hybrydy, ludzie. Anioły czy okrutni wojownicy. Wspaniali obrońcy własnej rasy czy jak Langley wygodni, myślący tylko o sobie i troszczący się by przetrwać tu na Ziemi. Dumni i szlachetni jak Serena czy bezwględni jak Nasedo... :P
Image

Rathija
Gość
Posts: 8
Joined: Fri May 14, 2004 10:55 am

Post by Rathija » Fri Aug 13, 2004 2:47 pm

Świetne!!! Może to nie ma znaczenia albo ktoś już gdieś o tym pisał, wiecie że w Chorwacji istnieje piękna i malownicza wyspa o nazwie Rava. :D :roll:
"W kazdej pustyni, najpiekniejsze jest to ze gdzies w sobie kryje studnie" A.de Saint Exupery

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests