Wirtualny Sezon a'la Hotaru - EPILOG

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Oct 09, 2003 4:28 pm

Przeczytałam :arrow: :wink: :!:
Moje wrażenia :?: Ciekawe, nie powiem.... nieco inaczej, niż sobie wyobrażałam, ale jak najbardziej w pozytywnym znaczeniu. Nie chcąc spoilerować zbytnio - bo to zepsułoby cały efekt - odcinek uzupełnia i wyjaśnia kilka wątków, które pozostały po 3 serii, a jednocześnie nawiązuje do tych rozpoczetych w vs4. Masło maślane - ktoś zapewne pomyśli, ale zrozumie jak najbardziej po przeczytaniu. TO PO PROSTU TRZEBA PRZECZYTAĆ!!!!!!!

Mam nadzieję, że nie będziecie skąpić słów na komenatrze i wyrazicie swoje zdanie co do odcinka.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Oct 09, 2003 6:11 pm

Jutro????????////
Nie wiem czy wytrzymam :arrow: :D
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Oct 09, 2003 7:16 pm

Wttrzymasz, maddie... w koncu fana Roswell czesto cechuje wrecz anielska cierpliwosc...
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 10, 2003 9:35 pm

Z bliżej mi nieznanych przyczyn nie mogę zalogować się do serwera, na którym umieszczam pliki 4 sezonu. Obiecałam jednak, że odcinek będzie dzisiaj wieczorem - i tak sie stanie.
:wink: Do czasu, aż wyjasnią sie kłopoty z serwerem, wyjatkowo, odcinek bedzie na forum. Potem usunę poniższe posty... nie wiem, w ilu sie zmieści, ponieważ odcinek jest dośc długi.
Miłego czytania. Zapraszam też do komentowania!!!!

Indeks odcinków
Last edited by Hotaru on Thu Apr 01, 2004 6:15 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 10, 2003 10:56 pm

Po 1,5 h brak jakiejkolwiek reakcji :? :? :( :? :( :? :( . Chyba wszyscy fani sezonu dzisiaj balują....
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Oct 11, 2003 12:30 am

To będę pierwszy (może dlatego, że na imprezie byłem wczoraj?). Muszę przyznać, że ten odcinek jest dla mnie naprawdę ciekawy i, po FD I, zdecydowanie najlepszy. Bardzo ciekawa historia z Antaru, ciekawe elementy "ziemskiej" akcji, wszystko napisane w sposób czytelny i łatwy do zrozumienie (co dla mnie było główną bolączką niektórych epizodów). Tak trzymać!!!

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Oct 11, 2003 8:41 am

Ciekawe elementy "ziemskiej" akcji, wszystko napisane w sposób czytelny i łatwy do zrozumienie (co dla mnie było główną bolączką niektórych epizodów).
Człowiek się przecież rozwija... starałam się mimo wszystko zawsze pamiętać o tym, że to czytelnik ma wiedzieć o kim jest akapit, a nie ja.
No i Graalion się popisał. Trwało to trochę, niemniej talent go nie opuścił. Chyba nie muszę mówić, które fragmenty są jego autorstwa?
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sat Oct 11, 2003 8:58 am

Te odcinki coraz bardziej mnie wciągają.Ogólnie odcinek jest bardzo dobry.
Mam nadzieje że zaniedługo będa następne..;)
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Oct 11, 2003 12:56 pm

Dobra, to teraz ja...
Odcinek naprawdę świetny i ciekawy, a w odróżnieniu od Lukiego, wcale mi nie przeszkadzało to że w poprzednich epizodach nie zawsze było wiadomo o co chodzi. Ale to oczywiście nie oznacza, że jeśli prawie, (powtarzam prawie, bo wciąż kilka watków jest nie wyjaśnionych) to mi to się nie podoba. Może nawet wręcz odwrotnie.
Co mi się najbardziej podobało... Sceny akcji Antarskiej z Tess, i to że ona próbowała walczyć, nie tylko dla siebie, ale przedewszystkim dla synka. Graalion, wielkie brawa!
Oraz Michael, który pojawia się wśród nich, ale nie przynosi tak naprawdę dobrych wieści. Bo przecież nie wie czy Liz żyje, i do tego ukrywa dużo przed pozostałymi. Wniosek:
NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNYCH ODCINKÓW!
Gratulację dla Hotaru i Graaliona, świetny epizod.
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Oct 11, 2003 2:02 pm

:shock: Michael... I nareszcie normalna Tess, to znaczy nie zrobiona na potwora....
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Oct 11, 2003 2:06 pm

Przeczytam w ciągu tygodnia.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Oct 11, 2003 2:43 pm

Brawo Hotaru, zdaje sie że i Gralion tam maczał paluszki. Gratuluję :D Wreszcie Tess z ludzkim sumieniem i rozterkami. Wzruszył mnie jej wewnętrzny monolog i walka z poczuciem obowiązku a sercem. Czekam na dalsze odcinki. :P

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Oct 11, 2003 2:54 pm

I nareszcie normalna Tess, to znaczy nie zrobiona na potwora....
To wy nie wiecie, że jestem wielbicielką Tess??? Nieprawdopodobne!!
No i kto tu powiedział, że to koniec o Tess :roll: ? Ooops.. chyba się zagalopowałam. Ale to nic. Nei zaszkodzi rozbudzic nieco ciekawości. W końcu była długa przerwa...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Oct 11, 2003 3:12 pm

Oj Hotaru, po prostu naturalna reakcja po większości zagranicznych fanfików, których się ostatnio naczytałam... :wink: Nawet w Antarian Sky zrobiono z niej jakieś monstrum... (to jedyna rzecz, która mi się nie podoba).
A że będzie Tess - rewelacyjnie. Jak dla mnie to w serialu za szybko ją skreślili.... :D
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Oct 11, 2003 3:30 pm

Hm, rozumiem. Ale dla fanów zza Wielkiej Kałuży zdjęli Tess zbyt wolno z serialu (to przecież ich wina, a nie nasza...). W gruncie rzeczy wielka szkoda, że ją usunęli. Ale cóż...
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Oct 11, 2003 9:02 pm

Jednak przeczytałam dzisiaj.
Warto było tak długo czekać na tak fantastyczny odcinek. Bardzo ładnie ukazana historia powrotu Tess na Antar i ta walka o życie synka.
czekam na kolejny odcinek.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Oct 15, 2003 8:00 pm

Kolejny odcinek juz niedlugo, nie bedziecie musieli czekac tyle, co poprzednio. Odcinki beda na nowym serwerze - komrela, podam pozniej link. Aha, zeby przeczytac, trzeba bedzie kliknac w baner, inaczej strona sie nie otworzy. Bo jak zbyt wiele ludzi sciagnie strone do przeglarki to mi skasuja serwer...
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Oct 18, 2003 9:12 am

a możesz podac konkretna date kiedy to wszystko nastapi ???bo poprostu nie moge sie doczekac ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Oct 18, 2003 2:08 pm

Data publikacji następnej częśći to najprawdopodobniej przyszła sobota, ale nie ręczę jeszcze za termin. Dopiero jutro wieczorem ustalimy z Alexem konkretną datę, którą po prostu ogłoszę wraz ze spoilerem do kolejnego odcinka. Tak więc jutro/pojutrze pojawi się maleńki fragmencik do czytania. :D
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Oct 18, 2003 8:59 pm

ja tez czekam na kolejny odcinek za tydzien ... :wink:
musze powiedziec ze ta historia mnie coraz bardziej wciaga i jestem ciekaw co sie bedzie dzialo dalej... :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests