Wirtualny Sezon a'la Hotaru - EPILOG

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Sep 13, 2003 8:35 pm

Dzięki, Hotori. Nawet nie wiesz, ile ta opinia osoby, którą fani uznaja za eksperta od wyrażania uczuc w Roswell, znaczy... Mam takiego doła po wypuszczeniu "nie chcę zapomnieć", że aż strach. Jakbym straciła kompletnie wenę i zapał do pracy.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Sep 13, 2003 8:51 pm

Hotaru ! Ty masz doła ?! No to ja Ci coś powiem kobieto ! :D
Po pierwsze : nie waż mi się rezygnować z 4 sezonu bo on jest świetny, i to jest twoje dziecko. Masz taki olbrzymi talent pisarski, że gdybyś zrezygnowała to byłaby zbrodnia ! Nie wiem czy wiesz, ale ty jesteś uważana przez spoleczność roswelliańską za experta od wszelkich fan-ficów i w ogóle tworzenia oppwiadanek ! Ja od twoich jestem uzależniona, i mówię ci to, bo chyba tego nie wiesz. Bez twoich historyjek, nie może istnieć nasza rodzina. I ja to mówię prosto z serca. Więc wez sobie to do serca. ok ? Ściskam.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Sep 13, 2003 9:00 pm

Nie wiem czy wiesz, ale ty jesteś uważana przez spoleczność roswelliańską za experta od wszelkich fan-ficów i w ogóle tworzenia oppwiadanek !
nie wierzę w to...
Ja od twoich jestem uzależniona, i mówię ci to, bo chyba tego nie wiesz. Bez twoich historyjek, nie może istnieć nasza rodzina. I ja to mówię prosto z serca.
Nie wiem, chociaż zawsze sie cieszę, bo przynajmniej ty jedna od razu na forum i w komentarzach piszesz opinie o 4 sezonie... Poza tym jak już kiedys wspomniałam, jedyny kontakt z innymi fanami mam przez sieć (chyba, ze wpadne do lukiego, który mieszka nie tak daleko, ale chyba by mnie zabił, gdybym to kiedykolwiek zrobiła... albo pojadę do Szczecina :( ) i nigdy nikt nie twierdził, że jestem ekspertem.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Sep 13, 2003 9:08 pm

Hotaru ! Ale o mnie też nigdy wprost tego nie twierdził..w ogóle bez fałszywej skromności mogę powiedzieć, że do tej pory wcale nie wiem czy jestem...przecież zobacz ! Ludzie uwielbiają czytać twoje opowiadania ! Czasem po porostu nie wiedzą jak skomentować...Hotaru nie będz smutna, bo ja też będę...no prosze- teraz szeroki uśmiech
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Sep 13, 2003 9:25 pm

Hotaru, osobiście uwielbiam czytać twoje opowiadania. Są super. Umiesz doskonale oddać uczucia bohaterów. Masz niepowtarzalny dar pisania!
Popieram Hotori, teraz szeroki uśmiech Hotaru.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Sep 14, 2003 2:03 pm

Hotaru, pięknie piszesz, naprawdę! I musish w to uwierzyć, zgadzam sie we wszystkim z Hotori. Uśmiechnij się! Wszyscy kochają Twoje ficki i sezor 4!!!!
Image

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Sun Sep 14, 2003 5:14 pm

Hotaru twoje opowiadanka są świetne Może moja opinia się nie liczy ale są to chyba najlepsze opowiadania jakie czytałam Już nie wspomnę o 4 sezonie który jest po prostu ŚWIETNY :shock:

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Sun Sep 14, 2003 7:09 pm

poprostu twoje opowiadania sa rewelacyjne... pisz ich jak najwięcej :D
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Sep 14, 2003 8:43 pm

no widzisz Hotaru ? A teraz uśmiech... :mrgreen:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Sep 15, 2003 5:59 pm

Nie masz wyjścia Hotaru :twisted: Uśmiech :mrgreen: proszę
A Twoje opowiadanka są boskie zawsze chętnie zasiadam przed kompem aby jakiekolwiek z nich przeczytać ( z resztą do opowiadanek Hotori też zasiadam z ogromną przyjemnością :twisted: ) Tylko tak dalej dziewczyny :wink:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Mon Sep 15, 2003 6:03 pm

Hotaru kiedy napiszesz nastepnego ficka...?
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Sep 15, 2003 6:14 pm

Jush my sie o to postaramy sheby nastąpilo to szybko, nie dziewczyny? :wink: Nawet na Panią Prezes LSMF da siem za szantazowac :wink:

Hotaru :mrgreen:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Sep 16, 2003 11:17 am

Uff, i w co ja się wpakowałam???? Ale jak chcecie przeczytac cos nowego, to zajrzyjcie do Somewhere over the rainbow na mojej stronie. Nie pisałam w nowościach, ale jakis czas temu dodałam dwie części.
Poza tym cierpię na brak czasu [a podobno mam wakacje...] i pisze raczej sporadycznie [chyba, że to sezon]....
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Sep 16, 2003 7:24 pm

Oooo! Super.
Ale jeszcze Hotaru pokaż ząbki :mrgreen:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Sep 17, 2003 7:43 pm

Na ząbki będziecie musiały poczekać... aż uporam się ze złomem w postaci 8 megowej karty graficznej s3 Trio 3d/2x i jej zainstalowaniem (szczęście, ze nie u siebie), nie chodzącymi dyskami twardymi, piszczącym ramem (czyli nei dział...).... Wpakowałam się w składanie komputerów ze starych części i od dwóch dni dostaję z ich powodu świra. Zostały jeszcze dwa.

P.s. Wielkie thx dla Eli, ze dodała kolejna część Objawienia. Przynajmniej nieco się oderwę....
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Sep 20, 2003 8:43 pm

Matko kochana, ja jakieś potworne dziury mam... :shock: Nie wiem, co się dzieje... :x Czytałam to, co Hotaru wypisywała na poprzedniej stronie. Rany...! Proszę bardzo - dzisiaj zaczęłam wciągać w Roswell moją koleżankę, a jako haczyka użyłam słowa "opowiadania". "Wiesz, Aniu, jest mnóstwo fantastycznych opowiadań... Na przykład Hotaru, niesamowicie pisze, pomysły ma nie z tej ziemi i nie było by fanfików bez niej. A po lekturze opowiadań Hotori to tylko usiąść i zacząć płakać, że się samemu nie umie tak pisać, jak to robią te dwie". Ania haczyk złapała, mól książkowy z niej, sama pisze książkę, coś w stylu Tolkiena. I to był mój dosłowny cytat.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Sep 26, 2003 9:25 am

Najnowszy odcinek jest w trakcie tworzenia. Czytałam już fragmenty, które pisał Graalion (ale jeszcze nie stworzył całości). Mówię wam, jest na co czekać. Powiem tylko, że bedzie to o Tess Harding i Liz Evans. Oczywiście Tess nie żyje, po prostu Liz dowie się czegoś o byłej rywalce.
Odcinek bedzie na początku przyszłego tygodnia.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Oct 06, 2003 2:27 pm

:( :( :( :( :(
Przyszłam dzisiaj do kafei, sprawdzic pocztę i wrzucić troche plikó do galerii 4 sezonu, a na forum wrzucić mały fragmencika "Zagrożenie" -odcinka dla tych, którzy wciąż pamietają o WS$ i czekają.... niech sz.... trafi dyskietki 1,44. Skasowało mi po drodze, bo do kafei dotarłam dopiero po zajęciach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z serwisu nie chcą zadzwonić i powiedzieć, co zepsuło sie wkompie, na którym korzystam z netu... :evil: :evil: :evil: :evil: Pewnie nie wiedzą, bo to ja go zepsułam...

p.s. okazalo sie, ze to awaria plyty glownej. w dodatku przez ta awarie spalil sie ati radeon 8500 wraz ze slotem. nie ma to jak zycie internauty... kiedy w kocnu jest dostep, to sie sprzet psuje!!!!
Last edited by Hotaru on Fri Oct 10, 2003 9:59 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Wed Oct 08, 2003 6:28 pm

To teraz czekamy na umieszczenie tego odcinka na twojej stronie Hotaru.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Oct 09, 2003 3:59 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:
Właśnie odebrałam pocztę. Jutro wieczorkiem umieszczę odcinek.
P.s. jeszcze nie przeczytałam..... jak przeczytam, to sie z wami poedzielę wrażeniami, ale na gotowy tekst i tak musicie poczekać do jutra....
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests