Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Nov 12, 2003 12:31 am

imho Blade II jest lepszy od 1 czesci... sciagnalem sobie The Order i Freddy vs. Jason... ale jakos nie mam sily na ogladanie ;) jak juz zobacze to Wam napisze co nieco...
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Nov 12, 2003 9:35 pm

po Bladzie I miałam dosyc wampirów na całe życie... :wink:
co do Matrixa na którym byłam w piatek....przyznam rację piterowi- III część mnie zawiodła.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Nov 12, 2003 9:49 pm

Cokolwiek pomyślą sobie teraz o mnie co niektórzy rozczarowani i przekonani płytkości kolejnego dziecka braci W to ja się wyłamię. Nie boję się powiedzieć, że Matrix Revolucje mi się podobał :P No nic to tyle bo mimo, że czytam wasze wypowiedzi w tym temacie to nie lubię się w nim rozwodzić bo na tej płaszczyźnie każdy szuka czegoś innego... (mam oczywiście na myśli to co wynosimy z filmów które oglądamy :D )
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Nov 12, 2003 9:55 pm

zulugula... pamietaj, ze mamy Twoj adres... :evil: :twisted:
i mimo iz jestesmy BARDZO tolerancyjni, radzilbym unikac afiszowania sie z radykalnie pozytywnymi opiniami na temat Rewolucji... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Nov 12, 2003 9:58 pm

piter robię to tylko dlatego "Because I choose to" :D a poza tym każdy ma prawo do swojej opni. Ja Was nie krytykuję :twisted: choć też mam Wasze namiary :twisted:

A BTW czy jestem z tym sama czy poprostu piter was zniechęcił :twisted:
Tell me why it costs so much to live...

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Nov 12, 2003 9:59 pm

zulugulko nie mówię, że mi się kompletnie nie podobało. Oczywiście kwestie ideowe, merytoryczne były jak najbardziej głębokie....ale jeśli chodzi o fabułę,m konstrukcję akcji...niestety...uważam,że to był bolesny upadek z wielkiej wysokości po I części...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Nov 12, 2003 10:05 pm

wiem Hotori, przecież nic takiego nie powiedziałam :wink: Rozumiem Cię było kilka rzeczy które i mnie się nie podobały ale 8)
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Nov 12, 2003 10:06 pm

o przepraszam ale to ja zaczalem sie wynuzac o Rewolucjach :twisted:
Zulu - masz prawo do swojego zdania jak najbardziej... ja po przeczytaniu blisko setki opini na imdb doszedlem do wniosku ze nie ma co dyskutowac bo jak slusznie zauwazylas - kazdy szuka czego innego w trylogii... Mnie razily w Rewolocjach: tandetne dialogii i aktorstwo, mala ilosc muzyki, brak "klimatu" wyczuwlnego w poprzednich czesciach. I TAK - zaliczam sie do ludzi ktorym podobal sie Matrix: Reaktywacja. TAK - Uwazam ze byl lepszy od 3 czesci.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Nov 12, 2003 10:14 pm

A widzisz więc w niektórych kwestiach się z tobą zgodzę :D Fakt niektóre dialogi wiały tandetą (żeby nie powiedzieć gorzej ale naszczęście dialogów w tym filmie nmie jest zalewająca ilość :D ) No i ja też nalerze, nie wiedzieć czemu do nielicznej (z tego co mi wiadomo) grupy osób którym równiez podobała się Reaktywacja. Nie wiem czemu większość mówi iż było to przerost formy nad treścią... albo oglądałm ten film uważniej niż wszyscy albo.... :roll:

Dobra i tak już nadszarpnełam swoją zasadę. Koniec :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Nov 12, 2003 10:22 pm

chcialbym mimochodem wtracic, ze ja rowniez uwazam Reaktywacje za znacznie lepsza od Rewolucji... ale to wcale nie znaczy, ze jest to godny nastepca Matrixa 1
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Nov 12, 2003 10:34 pm

zgadzam się. Moim zdaniem przesadzili troszkę z dominacją efektów nad emocjami...no i koniec był taki nie bardzo...za mało refleksji nad śmiercią Neo.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Nov 12, 2003 10:45 pm

Szczerze Wam powiem ze zakonczenie mi sie podobalo... tzn nic do niego nie mam, ale pewien niedosyt pozostaje... Ale skoro Neo to NeoJezus to czego innego mozna bylo sie spodziewac :roll: Podobaja mi sie nawiazania do Biblii (slowa, czyny, rejestracje samochodow) i np. do Ksiegi Wed (dobrze pisze?) z Indii - vide piosenka Neodammerung podczac dragonballowej walki Jezusa z Antychrystem w Matriksie. Oczekiwalem wiecej po tej scenie :? A Reaktywacja to dla mnie czysty film akcji z doskonalym polaczeniem filozofii Matrixa (Wyrocznia, Architekt). Moze ktos z Was pokusi sie na jakas teorie dotyczaca 6 wersji Matrixa ? :roll:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Nov 12, 2003 11:34 pm

A ja jak obejrzę to wam powiem czy mi się podobalo :P :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Nov 13, 2003 12:05 am

Hmmm no ja raczej Matrixa nie obejrzę i się nie wypowiem, zniechęciła mnie druga część, której dooglądać nie mogłam i na III już mi sił ani ochoty nie starczyło. ALe cieszę się, że komuś się podobało:))))

Blade II - lubie filmy o wampirach i inne takie, ale o wiele bardziej podobała mi się pierwsza część, miała w sobie to coś, owszem druga była równie dobrze zrealizowana, wiele spraw sie wyjaśniło, ale tak czegoś mi brakowało. Ale w ogólnym rozrachunku podobał mi się :)

A wiecie wczoraj obejrzalam trzy super filmy!!!! Jeden, ktory pewna osoba mi kiedys polecala "Sorority Boys", oj ale sie usmialam jak tylko macie jakas mozliwosc obejrzec ten film - ogladnijcie bo jest naparwde przesmieszny - film jest o trzech gosciach z uczelni, ktorzy zostali posadzeni o kradziez pieniedzy i wyrzuceni z bractwa. Aby dowiesc swojej niewinnosci musza wykrazc z domu bractwa, kasete, na ktorej jest zarejestrowana kradziez pieniedzy jednak nie jest to taka prosta sprawa gdyz wlasnie odbywa sie tam przyjecie, na ktore wpuszczaja tylko dziewczeta, no wiec dzielni chlopcy poswiecaja sie i przebieraja za trzy super laski :D Film jest naparwde super


Drugim filmem bylo "Cena honoru" z niesamowitym Heathem - sliczny film teraz leci w kinie wiec jak chcecie sie wybrac na cos fajnego to poleacm wam ten film, jest warty zobaczenia, jest o honorze i poswieceniu, gra aktorow zasluguje naprawde na wysokie uznanie.


A trzecim filmem byla "Legalna Blondynka2" Naprawde smieszny film, chociaz i glupiutki za jednym razem, psy geje, salon fryzjerski w kongresie i poszukiwanie matki psa na wesele Elly - mozecie sobie wyobrazic co to bylo, film lekki i przyjemny mozna przy nim zrelaksowac sie, gdyz nie trzeba wogole myslec ;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Nov 13, 2003 12:40 am

dla zainteresowanych: w Sorority Boys za dziewczynke przebiera sie niejaki Michael Rosenbaum aka Lex Luthor - arcywrog cukierkowego Clarka...:D
ten film ma chyba spora wartosc poznawcza... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Nov 13, 2003 9:42 am

no właśnie a tak się cały czas zastanawiałam skąd ja go znam!! Teraz już wszystko jasne, hihi muszę pwoiedzieć, że jest bardzo zgrabnyą dziewczyną jak na faceta ;)

przed :D
Image

i po :D
Image

ahh te nogi :d ;) :P
Image
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Nov 13, 2003 9:58 am

muszę obejrzeć...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Nov 13, 2003 1:32 pm

:shock: Eee ... chyba jednak daruję sobie ten film.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Nov 13, 2003 4:12 pm

ja tez... nigdy nie lubilem filmow o transwestytach... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Fri Nov 14, 2003 2:31 am

ehh i kto powiedzial ze aktorstwo nie wymaga poswiecen ? :roll: wyobrazacie sobie nosic takie obcisle spodnie ?? 8)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests