Jako jedna z pierwszych...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Od kiedy oglądasz "Roswell"?

od samego początku!
21
44%
od dłuższego czasu (dwa lata, rok...)
20
42%
mniej niż pół roku
6
13%
nie pamiętam... :)
1
2%
 
Total votes: 48

new_jason
Gość
Posts: 38
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:08 am
Location: Wysokie Mazowieckie [Podlasie]
Contact:

Post by new_jason » Sun Jul 13, 2003 11:55 am

Oooooooooooo witam Janet !! Odkad zniknelas z xcoma, niemialem z Toba kontaktu, co tam u Ciebie slychac? i czy pamietash jeshcze Jason'a :?:
Let us not look back in anger, not forward in fear, but around in awareness.

Guest

Post by Guest » Sun Jul 13, 2003 12:36 pm

hej hej :) jasne, że cię pamiętam, ale ostatnio bardzo rzadko bywam na czacie, a za niedługo wogóle zniknę bo wyjeżdżam na wakacje i do neta dostępu raczej nie będę miała :)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Jul 13, 2003 12:39 pm

qrcze ten Gosć to ja, nie wiem czemu mnei wylogowało
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

new_jason
Gość
Posts: 38
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:08 am
Location: Wysokie Mazowieckie [Podlasie]
Contact:

Post by new_jason » Sun Jul 13, 2003 12:43 pm

to shkoda, ale cieshe sie ze mnie jeshcze pamietash....ahhh te stare dobre czasy........
Let us not look back in anger, not forward in fear, but around in awareness.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Jul 13, 2003 12:54 pm

Jasno mi też brakuje starego dobrego czacika, heh przydałoby się i czata ożywić znów......

czemu bojkotować forum miałby ktoś? Można być i na tym i na tym, heh jedno forum więcej pośród 20 innych forów nie robi różnicy, tylko teraz wypadałoby siedzieć 24 godz na dobę i postować ;) (moje biedne patrzałki) :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Guest

Post by Guest » Sun Jul 13, 2003 12:59 pm

dawno Cie niewidzialem i chyba duzo sie niezmienilas, bo poczucie humoru i te swoje teksciki dalej posiadash patrzalki heheheh

morfeusz187
Gość
Posts: 2
Joined: Sun Jul 13, 2003 3:15 pm
Location: turek city:)

Post by morfeusz187 » Sun Jul 13, 2003 3:32 pm

czesc wszyscy:) moze moj login za bardzo nie pasuje do tego forum ale to tylko login:) w rzeczywistosci jest troszke inaczej, piszecie tu kto kiedy zaczol ogladac roswell, otorz czy wazne jest kto kiedy czy moze wazniejsze jak sie zaangazowal w serial, niektorzy moga ogladac ten film od roku i ogladaja go tylko po to bo nie maja co robic w soboty choc przyznam ze wiele jest tutaj osob ktore ogladaja roswell z wielkim przezyciem emocjonalnym bo przegladam wasza stronke tzn moja przyjaciolka przeglada a ja razem z nia:) od jakiegos czasu moze jakies 7-8 miesiecy i widze niektore reakcje na temat polsatu jak nie pusci jakiegos odcinka:) niektorym nawet palma odbija juz na punkcie tego filmu i sa niezle opetani:D ja nie pamietam kiedy zaczalem ogladac roswell, pierwszy raz ogladalem go chyba urywkami jak posat puscil pierwszy sezon w telewizji i byl to odcink summer of 47` ale nie bardzo mnie to wciaglo, pozniej jakos odzialala sila wyzsza(moja owczesna dziewczyna[POZDRAWIAM ANASTASIO :D]) i razem z nia zaczalem TO COS ogladac i wtedy mnie wciaglo choc przyznam ze 3 sezon ogladam z wielkimi przerwami i nie wiem co sie w nim dzieje, natomiast mam wszystkie odcinki na kompie tzn na plytach(ma je anastasia:P) od pierwszego sezonu az do konca 3-go. no coz nie bede sie dalej rozpisywal bo zanudze czytajacych ten post dlatego koncze i pozdrawiam wszystkich

petra
Gość
Posts: 3
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:37 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by petra » Sun Jul 13, 2003 3:34 pm

oglądam Roswell prawie od początku, tj. mniej więcej od odcinka The Morning After, który zobaczyłam z prozaicznego dosyć powodu - usłyszałam późnym wieczorem piosenkę dido, zerknęłam na tv i tak to się zaczęło... :)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 13, 2003 4:15 pm

Hah, widzę, że moja ankieta ma powodzenie...!!!
Image

Lizzie

Post by Lizzie » Sun Jul 13, 2003 5:48 pm

Hej {o} te około Mulderowe skojarzenia to rzecz powszechna :P pamiętam artykul w którym porownywano wygląd Brendana do Duchovnego i jeszcze jakis inny w którym autor chwalił Jasona ze gra jak "Duchovny junior" :P okrrropnie upupiajace :wink:
Co do mnie to moje pierwsze spotkanie pierwszego stopnia miało miejsce podczas 1 emisji- odc Cry your name i ITLITB. Słyszaszałam co nieco od znajomych i byłam zaintrygowana. "Po" byłam mile zaskoczona- na ekranie zobaczyłam młodych ludzi używających mózgu i serca :P wow! Nowość. Szkoda że musieli ich w tym celu sprowadzić z kosmosu, pomyślałam w przyplywie ironicznej refleksji i zapomnialam o wszystkim aż do zeszłego roku, gdy trafiłam na Leaving normal i natychmiast zauroczyło mnie "to coś" pomiędzy tą inteligentną, wrazliwą dziewczyną i cichym chlopakiem o nieziemskich oczach...taka to i moja historia :wink:

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sun Jul 13, 2003 6:13 pm

Witam wszystkich! Wpadłam tylko na chwilkę a tu taka niespodzianka: nowe forum :).
Moja przygoda z Roswell zaczęła się od pierwszego odcinka drugiego sezonu (to tak na poważnie), ale wcześniej oglądałam jakieś fragmenty.

User avatar
Oliwka
Gość
Posts: 6
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:26 pm
Location: środkowe Nadodrze

Post by Oliwka » Sun Jul 13, 2003 8:37 pm

Podobnie jak Janet (którą przy okazji pozdrawiam) zaczęłam oglądać Roswell od odcinka TEOTW, podczas pierwszej emisji w Polsacie. Akcja tego odcinka wciągnęła mnie tak bardzo, że nie mogłam się już od niego oderwać. Pamiętam jeszcze zwiastun przed pierwszą emisją 1. sezonu w Polsacie, ale m.in. godzina nadawania nieco mnie zniechęciła :? .
Pozdrówka serdeczne dla wszystkich fanów Roswell :D :D :D

User avatar
martin.t
Gość
Posts: 33
Joined: Mon Jul 14, 2003 9:39 am
Location: Bydgoszcz/Gdańsk

Post by martin.t » Mon Jul 14, 2003 10:50 am

Witam !! :D
Jak POLSAT puszczał 1 raz II serię - zacząłem z niepewnością oglądać serial...
Jednak, gdy puścili I serię - to "świadomie" nie opuściłem ani jednego odcinka!!! (w przeciwieńswie do zajęć lekcyjnych) :lol:

Tak więc czuje się lekko "seniorkiem" :wink:

Pozdrawiam Was, którze podzielacie moja pasję !!!

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Jul 14, 2003 1:26 pm

ja zaczełam oglądać od września i widziałam juz wszystkie odcinki

Agusia 23
Gość
Posts: 1
Joined: Mon Jul 14, 2003 2:05 pm
Location: pomorskie

Post by Agusia 23 » Mon Jul 14, 2003 3:12 pm

Witam was serdecznie,ja pierwszy raz zobaczylam naszego Roswellka ponad 2 lata temu podczas pierwszej emisji tego serialu w Polsacie i była to dróga połowa 2 odcinka :( .Jak Polsat puszczał go poraz pierwszy to oglądalam wyrywkowo 1sezon i 2sezon w całości.W zeszlym roku jak wznowili serial to znowu przegapiłam 2 pierwsze odcinki :evil: ale tylko te 2 i żadnego więcej :!: :!: :!: :D :D
PozdrawiamAgusia

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Wed Jul 16, 2003 6:19 pm

Ja zaczęłam oglądać Roswell w TV dopiero od środka drugiej serii , ale teraz nadrabiam zaległości ściągając odcinki z Neta i mam juz za soba pierwszą serię :D :D :D Została mi juz tylko pierwsza połowa drugiej serii , noi te trzy odcinki do końca trzeciej :D :D
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

MaTeO

uwielbiam Roswell

Post by MaTeO » Thu Jul 17, 2003 12:08 pm

Oglądam Roswell od samego poczatku wszystkie odcinki bez wyjatku:) pozdrawiam

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jul 24, 2003 9:32 am

hej hej witam was! Martin t. masz rację, przeżycia jakie towarzyszą serialowi są nieziemskie, ja sama jak oglądałam ten serial pierwszy raz od momentu, gdy zaczęli go puszczać o bardziej ludzkiej porze - moze kosmitom nie chce się spać o 23 ale ludziom, w szczególności mi wtedy chciało się, no ale wracając do tematu, no to wtedy może i wywoływał we mnie wiele emocji, ale z braku innych opęntanych w mojej okolicy jakoś to tak zostało we mnie. Tym razem trafiłam an niesamowitych ludzi, którzy myślą i czują bardziej lub mniej podobnie do mnie, z którymi mogłam się podzielić uczuciami i kiedy już to zrobiłam serial stał się mi bliższy, jakby bardziej mój. NIe jest to kolejna produkcja, coś co mi się pdoba, ale coś mojego, coś bliskiego. NO jakoś tak, nie mamzdolnosci poetyckich wiec tak chaotycznie piszę, ale chyba zrozumeicie co chę wam przekazać :)

Buziaczki
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

maxel

Post by maxel » Mon Jul 28, 2003 1:46 pm

Witam :)
Niektorzy mnie moze pamietaja jak pojawilem sie niedlugo po stworzeniu pierwszego forum :) Pozdrawiam !!! :) Wiele czas u juz minelo odkad ostatni raz tu zagladalem (jakies .... ponad 6 miesiecy) I z checia teraz wracam na Forum na ktorym zawsze moge z wami o czyms pogadac :) Pozdrawiam rowniez Administratora {o} "Wszystko jest ze soba powiazane" :) - tez tak uwazam ! Bardzo chetnie pogadalbym z toba nt np filmu Donnie Darko czy ksiazki Stephena Kinga "Buick 8" (moze ktos czytal tak przy okazji ? ale to poruszymy na innym temacie) Powracajac do sedna - Moja wielka przygoda z Roswell przez ktora mialem gorsze oceny w szkole i nieprzespane noce zaczela sie od emisji Pilota na POLBACIE pewnego pieknego dnia roku (nie pamietam, w kazdym razie na samym poczatku) :) Tak jak {o} ogladalem czasami Archiwum X i ZAWSZE Mroczne Niebo - serial ktory wywarl na mnie ogromne wrazenie i jeszcze bardziej poglebil moje zainteresowania zjawiskami paranormalnymi. Uwazam ze bylo mi przeznaczone dowiedziec sie o Roswell i przypadkiem obejrzec Pilota po ktorym dostalem ...swira na punkcie tegoz serialu :)

Pozdrawiam :)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Jul 28, 2003 3:33 pm

hej hej maxel :) rzeczywiście dano cię nie było "widać" :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests