Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Thu Jan 01, 2004 12:38 pm

hehe mirabelka? :) ladne ladne tez sie przylaczam ;)

razmes ty diobrze wiesz ze to prawda ;) :twisted:

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Thu Jan 01, 2004 2:00 pm

Tak naprawde, to ona lubi jak sie przez dwa L pisze... :twisted: Im wiecej L tym lepiej :mrgreen:
Prawda Mirellla? :roll: :mrgreen:

A Mirabela, to tylko jedno z jej uroczych przezwisk :roll:

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Jan 01, 2004 2:15 pm

Mirabelka :mrgreen: , wiecie mowcie jak chcecie, bo ja jush mialam tyle przezwisk zwiazanych z imieniem ze naprawde mi to nie przeszkadza :haha: . Moze ktos z was wymysli cos new, wyjatkowo orginalnego :roll: Licze na kreatywnosc ;-)
A Luca doskonale wie :twisted: ze Mirelllllllllllla mi sie nie podoba :twisted: chociaz chcac mnie wkurzyc jush tyle osob specjalnie me imei tak wymawia ze to rowniez nie przeszkadza mi :P

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 01, 2004 3:23 pm

Cześć, jak widać po ilości postów jestem na razie! tylko gościem, co uważam za bardzo niesprawiedliwe, bo to forum odwiedzam od sierpnia, nawet kilka razy dziennie. Ale cóż nie pisalam nic więc mam za swoje. Jest to do odrobienia. Zacznę od początku. Urodziłam się 2 grudnia 1977 roku. Jak widać trochę zawyżę średnią wieku użytkowników (wybaczycie mi to prawda?). A co lubię? Głównie to czytać i odpoczywać. I mam oczywiście świra na punkcie Roswell. A to forum spełnia wszystkie moje życzenia - mam co czytać, świetnie się przy tym bawię i odpoczywam.

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Jan 01, 2004 4:05 pm

Nie zawsze najwazniejszy jest wiek :roll: liczy sie pasja :mrgreen: a to nas laczy jak widac :mrgreen: :mrgreen: a co lubisz czytac, jezeli moge wiedziec :roll: :cheesy:

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Thu Jan 01, 2004 10:41 pm

Witaj Renya :mrgreen: Nadrobisz wszystko :roll:

Mirellllla( skoro ci nie przeszkadza :mrgreen: ) mam przezwisko :twisted: :Menela moze byc? :mrgreen:

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Jan 01, 2004 10:56 pm

Menela :haha: widze ze Ci sie to wyjatkowo spodobalo :mrgreen: Musze sie z wami podzielic informacjami ze Sylwia rzeczywiscie sama wymyslila to przezwisko, ale niestety nie pamieta w jakich okolicznoscia i jak to wyszlo :P z pewnych przyczyn :wink: Bedziesz musiala jeszcze to z Michalem przedyskutowac i sie dowiedziec kiedy top wymyslilas:*

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 01, 2004 10:58 pm

Do Mirelki - czemu te szóstki w nicku?

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Jan 01, 2004 11:25 pm

Bo mirelka zazwyczaj jest jush zajete kiedy chjce taki dac.. a 666 wyszlo od kolezanki ktora sie polewa... i takie roizne fazy ma czasami na temat satanizmu :haha: bynajmniej ja nie jestem satanistka :wink: spoko spoko :cheesy: ja bardziej:roll: :shock: ej to ty przypominalas sobie 15 minut gdzie chinke widzialas :haha:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 02, 2004 4:37 pm

Dawno mnie tu nie było :roll: :roll:
Mirelka666 wrote: ciekawe tylko gdzie powitanie od Szati :?: :!: :twisted:
Image witaj Mirelko ( lub Menelko :haha: - Luca gratulacje - to z pewnościa przebija Makrelę :haha: )
Lyss wrote:tak sluchaj sie mnie szati i luci a daleko zajdziesz :twisted: :wink:
Racja :wink: :twisted:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Bastian
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jan 10, 2004 5:45 pm

Post by Bastian » Mon Jan 26, 2004 6:43 pm

Jaki powitalny temat, widac, że komuś się nudziło. Też jestem nowy i długo będę. Z Lucą i Szatynką to my się znamy z czata, podobnie z Liz, która udaje, że mnie nie zna 8)
tak sluchaj sie mnie szati i luci a daleko zajdziesz
Polemizowałbym....
Nawet najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie. Bo aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.

User avatar
Mari
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Jan 26, 2004 6:25 pm
Contact:

Post by Mari » Mon Jan 26, 2004 8:52 pm

Nyum tysh jestem nowa to sie przywitam
Hello everyone!!!
Czesc osoob stad us znam ale tylko pare... Ja siem dzisiaj zarejestrowalam bo ostatnio Jan cos mi na gg o xcomie opowiadal wiec postanowilam sie przylaczyc do tej spolecznosci...

:hand: Mari :hand:
Luca and Lyss are my sisters...The wood are lovely, dark and deep.But I have promises to keep.And miles to go before I sleepAnd miles to go before I sleep...

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Mon Jan 26, 2004 9:23 pm

Bastian, akurat tak sie sklada, ze w temaciku mojego autorstwa nie bedziemy polemizowac :twisted: Tym bardziej, ze te slowa to sama prawda 8)

Sisqs!!!! :mrgreen: Przedstwiam wszystkim bardzo serdecznie mojego ukochanego pajaczka :roll: ( ona lubi to przezwisko wbrew pozorom :twisted: )
Mari- tutaj Jan jest znana, pod jakze tajemniczym pseudonimem- Osobka :wink:

User avatar
Mari
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Jan 26, 2004 6:25 pm
Contact:

Post by Mari » Mon Jan 26, 2004 9:27 pm

Sisqs thx za przywitanie... A nie przyznalas sie jamochlonq (jej ulubiona xywa) she my blizniaczki jestesmy....

:hand: Mari :hand:
Luca and Lyss are my sisters...The wood are lovely, dark and deep.But I have promises to keep.And miles to go before I sleepAnd miles to go before I sleep...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Jan 28, 2004 6:40 pm

czy bardzo nietaktowne bedzie pytanie dlaczego piszesz "wieshyc", zamiast "wierzyc"..? :shock:

i co to znaczy "Nyu heyku"..? :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Jan 28, 2004 9:17 pm

piter tak rzadko tu bywasz, że nie znasz języka tubylczego 8)
A ja tu piszę w ważnej misji:
Serdeczne pozdrowionka i całuski sle De_Luca :cmok:
Image

Presea
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Feb 08, 2004 1:54 pm
Location: Lublin
Contact:

Post by Presea » Sun Feb 08, 2004 2:11 pm

Hejka! Wreszcie coś tu napiszę. [czekam na oklaski] Zalogowałam się jakieś pół roku temu, ale nic nie pisałam. a dziś mnie naszło i musiałam się znów logować :)

Rety... odzywam się jak idiotka :/

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sun Feb 08, 2004 2:41 pm

Pół roku i słowa nie dałaś? Jak to możliwe? Chociaż odwiedzałaś forum i czytałaś? Same zapytania, ale cieszę się, że jadnak miałaś dziś dobry nastrój i zajrzałaś do nas.

Presea
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Feb 08, 2004 1:54 pm
Location: Lublin
Contact:

Post by Presea » Sun Feb 08, 2004 2:51 pm

Sama sie sobie dziwie........ czytać, czytałam (czasami), ale chyba dopiero wyewoluowałam do pisania.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sun Feb 08, 2004 3:29 pm

To tak jak i ja. Najpierw czytałam a potem okazało się, że to mi nie wystarcza i się zalogowałam. A teraz już przepadłam, dzień bez forum to dzień stracony.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests