Horrory - czy lubisz się bać?

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Czy lubisz się bać?

Tak
31
54%
Nie
5
9%
Czasami
21
37%
 
Total votes: 57

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Dec 28, 2003 4:55 pm

niki wrote:Do listy dodałabym Leona Zawodowca, Armagedon, The Ring(świetny!!!!!),Znaki o Królowej Potępionych nie wspomnę! :D

nikki nie powiem ale fajnie ci to wyszło, jak czytałam twój post to się zastanawiałam o jaki ci film chodzi o tytule "Znaki o królowej" :lol::lol:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Dec 28, 2003 6:08 pm

A widział ktoś film "28 dni później" ???
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Mon Dec 29, 2003 11:40 am

Zajavka nie widzialam.... A o czym to tak mniej wiecej jest :twisted: ?
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Dec 29, 2003 1:23 pm

Horror: The Ring, Wywiad z Wampirem
Sensacyjne: Twierdza, Bez Twarzy
Dramat: Forrest Gump
SF: Matrix
Fantasy: Wladca Pierscieni
Komedia: The Emperor's New Groove (Nowe Szaty Krola), Shrek

a jezeli ktos ma ochote sie zdolowac i czerwienic za nieswoja glupote, to polecam World Idol z Kuba Wojewodzkim na pierwszym planie...
:?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Mon Dec 29, 2003 4:33 pm

_szatynka "28 dni później" to film o kilku ludzi, którzy przerzyli zarazę, podczas której zginęło miliony ludzi. Temat dobrze znany, przynajmniej dla mnie. Fajny montaż (jak teledysk), ale ogólnie film jak dla mnie głupawy. Co do Idola, to ja jestem zdegustowana całością, anie tylko Kubą W. :?
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Dec 29, 2003 8:12 pm

hehe Piterku a dasz wiarę, że niektórzy z za granicy go polubili :cheesy: też się im dziwię,

28 dni słyszałąm o tym podobno niezbyt ciekawe, jeszcze tego nie oglądałam ale z pewnością to nadrobię
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Mon Dec 29, 2003 8:38 pm

_osóbko jeśli lubisz jak człowiek zarażony przez dziką małpę zagryza drugiego człowieka, to polecam. Jeśli nie, to sobie odpuść. Moim zdaniem, film nie za dużo warty. :?
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Tue Dec 30, 2003 11:43 pm

Bac?! Uwielbiam sie bac! Ja za tym poprostu przepadam :twisted: Czasami specjalnie w nocy przed snem przypominam sobie najgorsze sceny z horrorow i wyobrazam ze jestem w ich centrum :devil:
To dopiero schizo :haha:
Caluski dla wszytskich horroro maniakow:*:*:*

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Tue Dec 30, 2003 11:50 pm

Mirel... od tej storny cie ni znalam :shock: :twisted: No wiesz lubie horrory ogladac, ale zeby sobie najgorsze sceny przypominac :shock: brrr... :twisted:

P.S. Apropo Twojej sygnaturki- nie zrobilam tego specjalnie :!: :roll:

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Wed Dec 31, 2003 12:09 am

Sylwia :P nie przesadzaj :roll: tyle to Ty mnie znasz :cheesy: Naprawde uwielbiam strach :twisted: tylko z umiarem...;) :jezyk:
Szati, a jak u Ciebie jest z baniem sie :wink:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Wed Dec 31, 2003 2:48 pm

Lubie sie bac ale z umiarem :roll: Jak oglądam horror to strach jest jak najbardziej wskazany, ale jak pożniej przez tydzień mam przed oczami Samarę (chyba tak miała na imię :roll: ) z The Ring to przestaje mi sie to podobać :lol:


Mirela zmień sobie sygnaturkę :haha: :haha: :haha:
Jeżeli moge coś zasugorować to mogłoby sie tam znależć cos w stylu "Szati jest coool" :twisted:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Jan 01, 2004 2:24 pm

Co do SAmary (czy jak jej tam bylo) to bardzo przez pewnie okres czasu (a mianowicie tuz po ogladnieciu the Ring :mrgreen: ) to lubilam sobie wlasnie ja wyobrazac- to dopiero dreszczyk emocji :wink: . A sygnaturka poki co ma byc jaka jest :twisted: bo Szati doskonale wie, ze teraz nie jestem tak przychylnie nastawiona do niej :roll: Mam nadzieje ze to sie zmieni... :roll:

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Thu Jan 01, 2004 11:08 pm

Sadomaso :shock: Mirel :mrgreen: Ty mnie zawsze przerazalas w pewnych sprawach :mrgreen: brrr... i jeszcze Samara- to to dziecko, ktore z telewizora wychodzilo, tak? :shock: Ktos jeszcze sobie lubi przypominac, "najelpsze" momenty? :shock: ( bedzie wiadomo, do kogo sie mozna przytulic podczas ogladania horrorow :roll: )

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Jan 02, 2004 8:52 pm

Horrory kojarzą się zwykle z filmami. Muszę przyznać, że lubię ten gatunek, wyłączając rodzaj filmów typu Krwiożercze pomidory atakują. Ale najwięcej strachu napędziła mi książka pt. Scarlett ( bynajmniej nie Scarlet O'Hara). Prze miesiąc jak chodziłam do szkoły oglądałam się za siebie i sprawdzałam kto za mną idzie, A do łóżka szłam spać z nożem. Paranoja, ale nigdy w życiu tak się nie bałam. Jak ktoś chce się pobać to polecam. Książka jest o wspaniałym tatusiu, który powoli i w drastyczny sposób wykańcza swoje pociechy. Sądzę, że autor musiał się leczyć psychiatrycznie, bo normalny człowiek by czegoś takiego nie napisał.

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 03, 2004 2:53 am

ja sie lubie bac :D ostatnio ogladalam tego filma underworld...polecam fajiutki i taki...wampirczy :D

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Sat Jan 03, 2004 2:55 am

Ja rowniez to ogladalam :cheesy: ciekawa bajka :roll: tak to podsumowalam :mrgreen: ale rowniez polecam, tylko co to ma wsopolnego z baniem sie :P the rong bylo straszniejsze :wink: "www.strach" byl tesh niezly 8)

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Sat Jan 03, 2004 3:09 am

W horrorach ciekawy jest ten dreszczyk emocji :twisted: , chociaz nie powiem zebym strachu nie przezyla podczas ogladania jakaiegos filnu :roll: dosyc czesto sie on zdazal, oczywiscie na lepszych horrorach 8) , albo na lepszych scenach z tych horrorow 8)

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 03, 2004 9:04 am

Co do książki opisanej przeze mnie, to niewiele mogą podać poza tytułem. Czytałam ładne pare lat temu. Autor chyba Cox, ale zabij nie pamiętam. Okładka była czarno-fioletowa. Ja natomiast polecam Tożsamość, to nie horror, ale dreszczyków ten film to ma i ma. Poza tym zakończenie całkowicie zaskakuje.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Jan 03, 2004 10:02 am

Tozsamosc oczywiscie jest swietnym filmem 8)

ale jesli chodzi o ksiazki z gatunku horrorow, to mialem okazje przeczytac w zyciu tylko jedna (bo Wywiadu z Wampirem w zaden sposob do tej kategori nie zalicze), a mianowicie "Wojownikow Nocy" Mastertona.. po tym przykrym incydencie wiele wody bedzie musialo uplynac zanim znowu siegne po horror... :?
ksiazka jest nudna, infantylna, calkowicie pozbawiona napiecia... czytalem straszniejsze elementarze... :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 03, 2004 12:29 pm

Masterton pisze bardzo nierówno. A co powiesz na Kinga czy Koontza ( lub Knootza). "To" Kinga jest niesamowite, zresztą film też mi się podobał, A "Lśnienie" to naprawdę nie do przebicia . No i oczywiście dziewczynak z Egzorcysty, jej charakteryzacja zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. Bardzo pilnie chodziłam do Kościoła, zeby mi przypadkiem skóra na twarzy też tak nie popękała.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest