Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 01, 2003 6:22 pm

Tak jest! juz wiecej o Satanie nie bedzie :D
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 02, 2003 10:23 am

czego chcesz od Wonaderboya mdla niewiasto??!! genialna piosenka...
Young Nastyman... Archrival and Nemesis to Wonderboy...
a FHG rzadzi!! :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Tue Sep 02, 2003 2:03 pm

no od wonderboy'a wlasciwie to nic nie chce.... POZA TYM ZE BYLA TO BARDZO GLUPIA, DLUGA I NUDNA PIOSENKA!!!! a poza tym to nic... 8)
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 02, 2003 2:08 pm

zgin! przepadnij!! zaraz zawolam egzorcyste!!
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Tue Sep 02, 2003 2:16 pm

Homer Simpson wrote:czy ty mnie przypadkiem nie obrazasz?
Collect some stars to shine for you.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Sep 02, 2003 3:45 pm

DOH !!
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 02, 2003 3:45 pm

hmm.. wlasciwie, to nie mialem takiego zamiaru, ale moze to sie odzywa moj wrozdzony brak tolerancji i chamstwo (tak przynajmniej twierdza niektorzy :D)

ps. nie waz sie profanowac imienia Homera Simpsona..

ps2: jak mawia Bender: "Bite my shiney, metal ass"!!
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Sep 02, 2003 10:57 pm

Well I don't have anything else planned for today, let's get drunk! - Bender :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Sep 03, 2003 7:51 pm

A widział ktoś moze film "Antwone Fisher"? Ciekawa jestem opini o tym filmie

A wczoraj widziałąm dość kontrowersyjny film "The Body"? Jakie są wasze odczucia na jego temat?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Sep 03, 2003 7:58 pm

bardzo dobry film, moim zdaniem to mogloby sie zdarzyc naprawde, obejrzyj sobie Osobko "Stygmaty" - rowniez bardzo dobry film, a jezeli idziemy tym tematem to szykuj sie na pazdziernikowo premiere "The Order" o pewnej postaci w Watykanie ktora odgrywa role Boga na ziemi... Co interesuje pewnego mlodego ksiedza...
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Sep 03, 2003 8:13 pm

Do "Stygmatów" to przymierzam się do dłuższego zcasu. A ten film The Body to nie wiedziałam na początku o czym będzie - trochę mnie zdziwiła tematyka bo trzeba przyznać bardzo ryzykowny temat, ale teżwielce prawdopodobny - no bo tak do końca prawda nie ejst wiadoma. Zresztą jakby sie dalej zagęłbiac w ten tem,at to człowiek mógłby dojśc do całkiem zaskakujących wniosków.

"The Order" mówisz? Nie słyszałam ejszcze o tym, tak szczerze mówiąc niezbyt interesuję się taką tematyką filmów, ale czasem wśród tej komercyjnej sieczki dobrze jst obejrzeć coś nad czym można podumać.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Sep 03, 2003 8:23 pm

The Order zapowiada sie niezle sadzac po reklamowkach... A jezeli nie chcesz ogladac sieczki to moze sprobuj "Identity" z Johnem Cusackiem ? "Tozsamosc" to swietny thriller 3majacy w napieciu, naprawde.... I zadaje pewne wazne pytanie
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 03, 2003 9:51 pm

Stigmata rzeczywiscie rzadzi... Gabriel Byrne jest geniuszem :D
a'propos Identity... nie slyszalem o takim, ale jest to dobre miejsce aby wszystkich przestrzec przed Bourne Identity - tak beznadziejnygo filmu dawno nie widzialem - juz nie mowie o jakimkolwiek zwiazku z fabula ksiazki... ten film sam w sobie nie trzyma sie kupy...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Sep 03, 2003 10:36 pm

Zgadzam sie z toba :D Bourne jest cienki... A co do Tozsamosci to zajrzyjcie na stronke http://www.imdb.com/title/tt0309698/ ocena 7,1 na 10 - to naprawde wysoko jak na Imdb :twisted: polecam na ciemne i ciche wieczory :twisted: :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Sep 03, 2003 10:40 pm

musze przyznac ze fajny pikczer:
Image
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 03, 2003 11:25 pm

hmm... skoro mowimy o filmach to nie moge nie polecic mojej ulubionej strony filmowej : http://www.film.warka.pl
swietne recenzje calej masy filmow...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Thu Sep 04, 2003 12:17 am

Nephit - plakacik jest zaje...super i naprawde skapowalem o co w nim chodzi jak zobaczylem film. Naprawde warto.
Piter - http://www.imdb.com - kompendium wiedzy o wszystkim co zwiazane z filmem. Moj ulubiony serwis. Nastepne miejsca nalezy do serwisu z najswiezszymi trailerami - http://www.movie-list.com dalej, stopklatka.pl, filmweb.pl... klasyka ;) kiedys dobry byl killermovies.com ale niestety padl :(
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Sep 04, 2003 8:33 pm

Muszę przyznać, że plakat robi wrażenie i zachęca by obejrzeć film. Nie wiedziałam, ze występuję tam też Ray Liotta - jeden z moich ulubionych aktorów - no teraz to tym bardziej będę polować na ten film (do tej pory nie żałowałam ani jednej produkcji obejrzanej z tym właśnie aktorem)

Moim ulubionym serwisem filmowym jest podobnie jak u Maxela IMDB oraz Filmweb, z tych dwóch a zwłaszcza z tego pierwszego najczęściej korzystam.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Thu Sep 04, 2003 8:43 pm

Zachecam Osobko do obejrzenia Identity - ciekaw jestem waszego zdania o nim. A chcialem sie zapytac skad ten cytat
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."

Code: Select all

 pod twoimi postami ? Jest niezly  :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Sep 04, 2003 9:15 pm

Maxel ten cytat pochodzi z memorial Brandona Lee i wiąże się z moim ulubionym filmem "The Crow"

Mam jeszcze kilka taklich cytatów poczodzących właśnie z tego kultowego filmu:



"If the people we love are stolen from us,
the way to have them live on is to never stop loving them.
Buildings burn, people die, but real love is forever."


"A building gets torched. All that is left is ashes. I used to think that was true about everything - families, friends, feelings. But now I know that sometimes, if love proves real, two people who are meant to be together, nothing can keep them apart."



"People once believed that when someone dies a crow carries that soul to the land of the dead. But sometimes something so bad happens that terrible sadness is carried with it. And the soul can't rest. And sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right."


"I believe there's a place where the restless souls wander. Burdened by the weight of their own sadness they cannot enter heaven. And so they wait, trapped between this world and the next, endlessly searching for a way to rid themselves of their pain - in the hope that somehow, some day, they will be reunited with the ones they Love."


"A year ago... a cold octomber night...
A broken down car on a dirt road...
A man... a girl... madness... pain... and the shadows...
My GOD,The Shadows..."
Last edited by ciekawska_osoba on Fri Sep 05, 2003 7:26 pm, edited 1 time in total.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests