Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Thu Jul 29, 2004 12:17 pm

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Więc :witaj: , nawet nie zauważysz jak szybko się tu zadomowisz!!! :wink:



Aha, Ciebie też BlooDa gorąco witam! Sorry za przeoczenie, trochę mnie tu nie było. Miłego postowania :cheesy:
Last edited by ~Lenka~ on Thu Jul 29, 2004 12:22 pm, edited 1 time in total.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jul 29, 2004 12:21 pm

Witaj Visenna cieplutko na naszym forum :witaj:
Na pewno będziesz się tu świetnie czuć w razie jakiś pytań czy problemów zajrzyj do działu Sprawy organizacyje bądź Pomoc :)
Tak więc zapraszam do posotwania
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Thu Jul 29, 2004 12:22 pm

Właściwie, to chociaż jestem na forum dopiero jakieś 20 min. to już czuje sie zadomowiona :twisted: :twisted: :twisted:- i dzięki za miłe powitanie :wink:
Pozdrawiam, Visenna

User avatar
Aneszka
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Jul 25, 2004 11:12 pm
Location: Brzesko
Contact:

Post by Aneszka » Fri Jul 30, 2004 5:38 pm

Nie wiem gdzie, pisze tu...
W sumie to dołączylam tu jak widac 25, ale tak jakoś wyszło, że witam się się dopiero dziś. Troche się pogóbiłam w tych całych profilach i tym wszystkim ale już jest ok. 5 dni spóżnienia to chyba niewiele, co?? :roll: Mam nadzieje, że sie do czegoś przydam. Pozdrawiam szyskich :cheesy:
The are like no one else on EARTH

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Jul 30, 2004 6:03 pm

Nic się nie stało, że dopiero po 5 dniach. A więć oficjalnie :witaj: :witaj: Aneszka. Mam nadzieję, że ci się tu spodoba :D
Image

User avatar
Aneszka
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Jul 25, 2004 11:12 pm
Location: Brzesko
Contact:

Post by Aneszka » Fri Jul 30, 2004 6:21 pm

Jasne, że mi się podoba!! :D Jakby mi się nie podobało to by mnie tu nie było. Dzięki za miłe przywitanie :D
The are like no one else on EARTH

User avatar
Ava
Gość
Posts: 7
Joined: Tue Jul 27, 2004 7:44 pm
Location: Antar

Post by Ava » Fri Jul 30, 2004 6:37 pm

to skorzystam z ogónego powitania i tesh się przywitam :) niektórzy mnie pamiętają może z chata(nick:ava_) :) pozdrawiam wszystkich:)zalogowana jestem od kilku dni a tesh się czuję "zadomowiona"...eh,to pewnie ta roswelliańska magia :twisted:
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nigdy nie gaś światła nadziei..."B.D.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Jul 31, 2004 12:59 am

Witam serdecznie wszystkie nowe osóbki w naszych skromnych progach ;), a w szczególności moją koffaną Sis, Avę :cmok: Cieszę się , ze wreszcie do nas zawitałaś :)

User avatar
Monisia
Gość
Posts: 3
Joined: Sat Jul 31, 2004 2:30 am
Location: Trójmiasto
Contact:

Post by Monisia » Mon Aug 02, 2004 1:55 am

Witam :D Szanowna moderatorka :D (jedna z modów :) ) juz mnie zna ale pozostali uzytkownicy nie wiec witam wszystkich serdecznie i mam nadzieje cichutką ze mnie polubicie :oops: :D Tak wiec witam :)
P.S
:abduct: swietna emotikonka :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Aug 02, 2004 2:14 am

:witaj: Tak jak obiecałam, witam Cię Monisiu, córo moja :lol: , chlebem i solą - obyś czuła się tutaj choć w pełni podobnie jak na naszym zakręconym GG forum ;) Nie jestem jedyną osobą, która Cię zna - jest tu jeszcze Sophia i Kaja, ale pod innym nickiem. Monika, Ciebie nie można nie lubić :mrgreen: :piwo: (trochę heinekena, wiesz czemu ;) ).

User avatar
Monisia
Gość
Posts: 3
Joined: Sat Jul 31, 2004 2:30 am
Location: Trójmiasto
Contact:

Post by Monisia » Mon Aug 02, 2004 2:40 am

lizzy_maxia wrote::witaj: Tak jak obiecałam, witam Cię Monisiu, córo moja :lol: , chlebem i solą - obyś czuła się tutaj choć w pełni podobnie jak na naszym zakręconym GG forum ;) Nie jestem jedyną osobą, która Cię zna - jest tu jeszcze Sophia i Kaja, ale pod innym nickiem. Monika, Ciebie nie można nie lubić :mrgreen: :piwo: (trochę heinekena, wiesz czemu ;) ).
heh dzieki :D A Sophia i kaja sa ?? to padas mi ich nicki tak "po kryjomu aby nikt nie zauwazył" :D ???
Witam wszystkich jeszce raz serdecznie (choc z nutka przerazenia w głosie...:) no ale cóz trzeba sie bedzie dostosowac do rguł...)

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Aug 02, 2004 2:53 am

Monisiu, ja Cię błagam (tym razem "błagam", nie "bałagan" :P) nie przerażaj się! Przywykniesz, jak mówiłam to forum ma swój klimat...Diametralnie inny niż ten, do którego jesteś przyzwyczajona, ale sama rozumiesz ;) Dyscyplina być musi :P

User avatar
Sandra
Gość
Posts: 5
Joined: Wed Aug 04, 2004 8:43 pm
Location: Łódź

Post by Sandra » Wed Aug 04, 2004 8:56 pm

Cześć! :D

Właśnie się tu zarejstrowałam. Wasze Forum bardzo mi się podoba. :D

Jestem tu, bo siostra powiedziała, że jest fajnie i że są tu świetni ludzie i najlepsze opowiadania. :D Mam nadzieję, że się zadomowię.
<center>"Zastrzel mnie, wypatrosz, wypchaj i powieś na ścianie."</center>
/Xander, Buffy - the Vampire Slayer/

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Wed Aug 04, 2004 9:24 pm

Cześć :D , a kto jest twoją siostrą :?:
Czytaj między wierszami...

User avatar
Sandra
Gość
Posts: 5
Joined: Wed Aug 04, 2004 8:43 pm
Location: Łódź

Post by Sandra » Wed Aug 04, 2004 9:32 pm

Zabroniła mi ujawniać tej informacji, bo się boi, że ją skompromituję. :devil:
<center>"Zastrzel mnie, wypatrosz, wypchaj i powieś na ścianie."</center>
/Xander, Buffy - the Vampire Slayer/

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Aug 07, 2004 6:34 pm

Ja też się przyłącze i powiem witajcie :)

Czekaj twoja siostra... widze że masz podpis z Buffy
coś mi świta... jesteś czyjąś młodszą siostrą, twoja siostra chyba bardzo lubi Jasona. Bo w tym temacie ktoś mówił że ma młodszą siostre która szaleje za Buffy... zaraz zobacze kto tak mówił :D

[chwila później]

Haa... wiem kto, tak mówiła Milla i ona też jest z Łodźi... powinnam iść na dedektywa :lol: Raczej was nie skompromitowałam bo ni ma jak :D

User avatar
Sandra
Gość
Posts: 5
Joined: Wed Aug 04, 2004 8:43 pm
Location: Łódź

Post by Sandra » Sun Aug 08, 2004 11:51 pm

:shock: Jak ty to wykombinowałaś!???? :shock: :shock:
Wiedziałam, że taki podpis to zły pomysł. Zdajesz sobie sprawę, że ona mnie teraz zabije!? Dobra idę załagodzić sytację, zanim ona się dowie. Może się nie dowie, nie zagląda tu zbyt często.
<center>"Zastrzel mnie, wypatrosz, wypchaj i powieś na ścianie."</center>
/Xander, Buffy - the Vampire Slayer/

Paranormalka
Gość
Posts: 1
Joined: Wed Aug 11, 2004 11:56 am
Location: z Tomaszowa Lubelskiego
Contact:

Siemanko wszystkim

Post by Paranormalka » Wed Aug 11, 2004 12:31 pm

Jestem tu nowa i mysle ze cieplutko przyjmiecie nowa fanke paranormalnego serialu Roswell :D Praktycznie od niedawna sie zainteresowalam ty serialem ale mysle ze starsi fani mnie troche poducza. :wink: hehe. Prawde mowiac do do tego wpisu zmusila mnie kumpela ukrywajace sie tu pod pseudonimen Brendanfehrfan 8) Oprocz paranormalnych seriali (czyt. Roswell, Buffy), uwielbiam paranormalny zespol Paranormal. Wszystkim go serdecznie polecam. Nie pozalujecie :cheesy:
"So come ans seee me covered with the snow,
Touch my hand once more and take the last smile of my face"

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Aug 12, 2004 11:11 pm

Wow :shock: Coraz więcej nas :D I dobrze! Byle tylko nowi częściej udzielali się na forum ;)

:witaj: Sandra, Paranormalka na forum :) Niech będzie to dla Was strona, na którą często będziecie zaglądać :)

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Aug 14, 2004 11:22 pm

Sandra wrote::shock: Jak ty to wykombinowałaś!???? :shock: :shock:
Wiedziałam, że taki podpis to zły pomysł. Zdajesz sobie sprawę, że ona mnie teraz zabije!? Dobra idę załagodzić sytację, zanim ona się dowie. Może się nie dowie, nie zagląda tu zbyt często.
Kiedyś mówiła na ten temat jak było o tym że Jason jakiś tydzień temu grał w odcinku Buffy na TV4 i przy okazji powiedziała że oglądała bo ma siostre która kocha Buffy... i wyszło :D Mam nadzieje że jeszcze cie nie zabiła a jak co to mam nadzieje że cie nie zastrzeliła, wypatroszyła, wypchała i nie powiesiła cie na ścianie.
A tak pozatym to też lubie Buffy :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests