Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Jun 26, 2004 7:37 pm

Witaj Aniu bardzo cieplutko w tym magiznym miejscu:)
Rzeczywiście lizzy_maxia potrafi zachęcić każdego do wszystkiego;) Obiecuję, ze nie tylko ona się tobą zajmie ale wszyscy po troszku postaramy się wprowadzić cię w tutejsze życie.
Z uwagi, że ja tu ostatnio ejstem jedynie gościem, chyba niezbyt często będziemy miały okazję sie widzieć -a ale jestem epwna, ze syzbko sie tu zadomowisz, mając za przewodniczkę lizzy:)

Wyżej nowej forumowiczce opisałąm co ciekawsze działy, a by się nie powtarzać - proszę cię zerknij parę postów wyżej i baw się dobrze

:welcome:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun Jun 27, 2004 9:34 pm

Janet wrote:Rzeczywiście lizzy_maxia potrafi zachęcić każdego do wszystkiego;)
Aras wrote:dlaczego moje koleżanki nie chcą tu przychodzić, choć opowiadałam i o tym forum, adres też posłałam, nawet im drukowałam niektóre opowiadanka (podobały się)
Daj mi ich namiary, a zachęcę je do wszystkiego, po mojej interwencji będą nawet skłonne oddać duszę diabłu :twisted: :lol: Oczywiście żartuję, a tak całkiem na serio: wiecie, ja nikogo nie zmuszam, stosuję jedynie delikatną sugestię...Zresztą i tak niewiele ode mnie zależy, każdy sam decyduje :roll: Ale przyznacie sami, że akurat to forum jest godne polecenia. A że staram się to podkreślać na każdym kroku...no cóź, reklama dźwignią handlu :lol:

Jeszcze raz wyrażę nadzieję na to, że będziesz u nas, Sophia, częstym gościem, zwłaszcza ze już się uporałaś z sesją :wink: (niech Pan Bóg da, żebym za rok mogła powiedzieć coś takiego, heh....).

Sophia
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jun 24, 2004 10:06 pm
Location: Poznan
Contact:

Post by Sophia » Sun Jun 27, 2004 11:11 pm

lizzy_maxia wrote: Jeszcze raz wyrażę nadzieję na to, że będziesz u nas, Sophia, częstym gościem, zwłaszcza ze już się uporałaś z sesją :wink: (niech Pan Bóg da, żebym za rok mogła powiedzieć coś takiego, heh....).
W sumie moge nawet powiedziec, ze uporalam sie ze studiami, hehe :D No ale juz nie bede taka i zrobie tez ta magisterke... LOL A licencjatem to sobie moge wiadomo co podetrzec :D

Dzieki wszystkim za mile powitanie!!! Teraz mam mase wolnego czasu (YAY!!!), wiec na pewno bede czesto wpadac :)

Ania

User avatar
Aineen
Gość
Posts: 7
Joined: Wed Jun 30, 2004 2:10 am
Location: Piekary Śląskie
Contact:

Post by Aineen » Wed Jun 30, 2004 2:13 am

Tak chcialam skromnie powiedziec: Czesc wszystkim :) Mam nadzieje, ze sie tu zaklimatyzuje i przyjmiecie mnie do grona Roswellmaniakow.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Jun 30, 2004 10:45 am

No jasne, że cię przyjmiemy, już w nim jesteś, Mam nadzieję, że ci sie u spodoba i na dłużej zagościsz :D A teraz :witaj: :witaj:
Image

User avatar
Aineen
Gość
Posts: 7
Joined: Wed Jun 30, 2004 2:10 am
Location: Piekary Śląskie
Contact:

Post by Aineen » Wed Jun 30, 2004 1:37 pm

Liz16 wrote:No jasne, że cię przyjmiemy, już w nim jesteś, Mam nadzieję, że ci sie u spodoba i na dłużej zagościsz :D A teraz :witaj: :witaj:
Dzieki :* Teraz wakacje sa i mam wiecej czasu, wiec na pewno bede czestym gosciem :D

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Jul 15, 2004 12:57 am

Hej, właśnie znalazłam ten temat i odkryła, że jest to miejsce w którym trzeba się przywitać po pojawieniu się na Forum. :oops:

Tak więc, trochę spóźniona :mrgreen: witam wszystkich. Ale jak to mówią lepiej późno, niż wcale. :twisted:

Do tej pory ograniczałam sie do Twórczości, ale chyba czas poznać resztę tego miejsca. :wink:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jul 19, 2004 9:19 am

Aineen - witamy na forum...Have fun :D

Milla - cieszę się, że rozejrzałaś się trochę po całym forum, nie tylko po Twórczości i przybyłaś do tego temaciku, żeby się z nami przywitać :) Miłego postowania chyba życzyć nie muszę, bo zorientowałaś się już, jak tutaj jest i właściwie nowicjuszką nazwać Cię nie można :P

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Tue Jul 20, 2004 10:57 am

To ja również skromnie powiem: Cześć, nie dawno sie zarejestrowałam tak więc mam nadzieję, że będę się tu czuła tak jak inni(czyli b.dobrze)...
Może niedługo się do tego forum przyzwyczaję ... Aha dla waszej wiadomości - b. fajne forum
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Jul 20, 2004 1:30 pm

:witaj: Smerfeta fajnie, że do nas dołączyłaś i na pewno będziesz się tu czuć świetnie, jeśli lubisz Roswell to trafiłaś między swoich :cheesy: My już się tobą zaopiekujemyImage

Zapraszam cię d odwiedzenia również innych świetnych działów naszego forum, oczywiście w szczególności plecam ci dział "Twórcy" oraz "Twórczość" :wink:

A więc baw się dobrze i postuj częstoImage
Last edited by ciekawska_osoba on Tue Jul 20, 2004 1:39 pm, edited 1 time in total.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Jul 20, 2004 3:11 pm

Wybaczcie moją nieobecność (ok. 2 miesięcy) - Nie miałam netu. Więc jeśli ktoś mnie pamięta to ja tu wracam... :)
Last edited by brendanferhfan on Sat Aug 07, 2004 6:40 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Jul 20, 2004 3:32 pm

Pamiętamy, pamiętamy. I witamy ponownie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
BlooDa
Gość
Posts: 5
Joined: Thu Jul 22, 2004 8:34 pm
Location: ja Cię znam?

Post by BlooDa » Thu Jul 22, 2004 9:54 pm

Aloha!
Wreszcie... WRESZCIE... w.r.e.s.z.c.i.e. wszamałam tą czekoadkę :P

Eemm... Co się wszyscy tak patrzycie? *Blooda się rozgląda nerwowo* To teraz ja mam coś powiedzieć...? *Blooda mruczy niepewnie pod nosem*
Yyyy....eeee...cześć...? :mrgreen:

pees
Wreszcie... WRESZCIE... w.r.e.s.z.c.i.e. się tu wrejestrowałam 8)
Ślędziłam Was już od jakiegoś pół miesiąca i w raporcie wynotowałam na końcu, że klimatyczna z Was paczka :wink: :cheesy:
'Czasem zwykły, mroźny szelest tańczących na wietrze igieł wytłoczonych z lodu znaczy więcej niż ciche, aksamitne słowa płynące z karmazynowych ust...' - pisane pod natchnieniem ostatnich upałów ^^'

[I'm N.O.V.A.]

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Jul 22, 2004 10:12 pm

Hej BlooDa mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i będziesz się tu czuć bardzo dobrze (jak w niebie ;)) Życzę miłego postowania :witaj: :witaj:

P.S. Radziłabym ci używać takich kolorów jak wszyscy ;)
Image

User avatar
BlooDa
Gość
Posts: 5
Joined: Thu Jul 22, 2004 8:34 pm
Location: ja Cię znam?

Post by BlooDa » Thu Jul 22, 2004 10:14 pm

Liz16 wrote:Hej BlooDa mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i będziesz się tu czuć bardzo dobrze (jak w niebie ;)) Życzę miłego postowania :witaj: :witaj:

P.S. Radziłabym ci używać takich kolorów jak wszyscy ;)
Dzia za powitanie :) Aż zapachniało rodzinnym akcentem ;)

pees
dlaczemu taka rada? kolory są zastrzeżone...? :roll:
'Czasem zwykły, mroźny szelest tańczących na wietrze igieł wytłoczonych z lodu znaczy więcej niż ciche, aksamitne słowa płynące z karmazynowych ust...' - pisane pod natchnieniem ostatnich upałów ^^'

[I'm N.O.V.A.]

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Jul 22, 2004 10:18 pm

:witaj:
Kolory służą do wyróżniania elementów wypowiedzi. Nie zauważyłaś, że takie czerwone źle się czyta? To nie czat, że każdy pisze innym kolorem.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
BlooDa
Gość
Posts: 5
Joined: Thu Jul 22, 2004 8:34 pm
Location: ja Cię znam?

Post by BlooDa » Thu Jul 22, 2004 10:24 pm

{o} wrote::witaj:
Kolory służą do wyróżniania elementów wypowiedzi. Nie zauważyłaś, że takie czerwone źle się czyta? To nie czat, że każdy pisze innym kolorem.
Luzik. Skoro macie tutaj takie reguły, to ja się podporządkuję :). Tyle tylko, że przybywam z innego fora, gdzie to było normalne, że każdy użytkownik miał inny kolor. Stąd moje wykroczenie ;)

Ale spoko, spoko :cheesy:
'Czasem zwykły, mroźny szelest tańczących na wietrze igieł wytłoczonych z lodu znaczy więcej niż ciche, aksamitne słowa płynące z karmazynowych ust...' - pisane pod natchnieniem ostatnich upałów ^^'

[I'm N.O.V.A.]

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Sat Jul 24, 2004 10:51 pm

maddie wrote:Hey BlooDa! Fajnie, że pojawia się ktoś nowy. Mam nadzieje, że ci się u nas spodoba :)
Ja też Cię witam i może nie jestem tak "starą" forumowiczką jak inni ale ważne jest to, że ja wcześniej się zarejestrowałam niż BlooDa :cheesy:
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Jul 25, 2004 4:33 pm

Ekhem... to może teraz moja kolej na powitanie... podwójne.
1) Witam wszystkich nowych forumowiczów! Miło wiedzieć, że nasze stadko się powiększa!
2) Witam siebie ;) Co prawda jakiś czas już tu rezyduję, ale... no cóż, zdaje się, że pierwszy raz zajrzałam do tego tematu :roll:

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Thu Jul 29, 2004 12:12 pm

Szczerze powiedziawszy chciałam puścić ten temacik nieco boczkiem (a właściwie w ogóle go nie widziałam :oops: ),ale qumpela mnie naprostowała :lol: Wybaczcie! :lol: -więc, Visenna- miło mi... mam nadzieję, że szybko uda mi się tu zadomowić :wink:
Pozdrawiam, Visenna

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 10 guests