...Ciesze sie ,ze do WAS powracam...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply
ZaN
Gość
Posts: 2
Joined: Thu Feb 05, 2004 10:42 pm
Contact:

...Ciesze sie ,ze do WAS powracam...

Post by ZaN » Sun Feb 08, 2004 5:15 pm

No wiec I'm Back...Nawet nie wiecie jak sie ciesze...Ze do Was powracam...i Do Roswell...Kiedys...(moze nie liczni)mnie jeszcze pamietaja...Bylem Opem...na Chacie Roswell.xcom.pl...I spedzalem tam mnostwo czasu...;-) teraz postanowilem ze wroce na Xcom...ale juz nie bede przedawkowywal...jesli ktos mnie jeszcze pamieta...moze napisac pod tym topiciem :-)
Pozdrawiam...4ll...
Ps.Po to napisac...zebym wiedzial...kto jeszcze ze starych znajomych tutaj jest...

User avatar
Connor_MacLeod
Gość
Posts: 9
Joined: Thu Aug 21, 2003 12:28 pm

Post by Connor_MacLeod » Sun Feb 08, 2004 6:50 pm

ZaN - trzeba zebrać reszte seniorów z xcoma i jeszcze bardziej rozkręcić to forum... tylko jak ich zachęcić...? połowa nie ma pojęcia o co w nim chodzi a druga połowa myśli że tu tylko pisze sie jak to Max jest przystojny albo Tess okrutna...

ZaN
Gość
Posts: 2
Joined: Thu Feb 05, 2004 10:42 pm
Contact:

Post by ZaN » Sun Feb 08, 2004 8:33 pm

No no...JA nawet myslalem...O Ressurection of Chat...Roswell.xcom.pl... zeby bylo jak dawniej...Duzo ludzi...I poprostu super...by bylo...moze nie spedzac znowu tyle czasu...ale i tak byloby fajnie troche znowu tam Posiedziec...

User avatar
Connor_MacLeod
Gość
Posts: 9
Joined: Thu Aug 21, 2003 12:28 pm

Post by Connor_MacLeod » Sun Feb 08, 2004 8:56 pm

Dobry pomysł ale ostatnio odnoszę wrażenie, ze chaty wychodzą z mody bo gada się tam o niczym, albo w ogóle się nie gada - przeważnie tak jest na chacie interii - jak tam czasem na chwile zajdę to od razu chce mi się wyjść... zero jakichkolwiek sensownych tematów. A co do polchatu - http://www.polchat.pl/chat/?room=roswell.xcom.pl to kiedyś tam bywało całkiem przyjemnie a teraz prawie nikt poza sporadycznymi wyjatkami wogóle nie zachodzi (ale sylwester jako tako sie udał: ) Poza tym ostatnio serwer polchatu ma jakies problemy z tp s.a. i posiadacze neost i sdi oraz wszystkiego co łączy sie przez tp mogą miec problemy z logowaniem i dosc czestymi zawieszenimi... ale można próbować czasem działa normalnie ( cos jak xcom; )

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests