Pożegnanie Xandera...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 6:39 pm

Luki - przypomnę może genezę nazwy Miodzio:
Bzdury :arrow: Ścieki :arrow: Nowy Jork :arrow: Duplikaty Królewskiej Czwórki :arrow: Miodzio :D
Oprócz istnienia Miodzio jako forum najbardziej rozrywkowego - pełni też funkcję regularnie oczyszczanego zbiornika na ścieki. Temat _liz i Tośka w założeniu ma służyć temu, aby starcia między tymi dwiema osobami nie zaśmiecały innych tematów (i jako tako się sprawdza). Tematu nie usuwam, jednakże co jakiś czas usuwam z niego tak po 100-150 starszych postów (na co oczywiście narzekają, ale się tym nie przejmuję).
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Oct 17, 2003 6:39 pm

to nie takie proste. Trzeba by zmieniać skrypt phpbb. A czy rangi wzbogacają forum? Pewnie tak, ale każdy, kto tu siedzi wie, "who is who" nie potrzebuje do tego żadnych wyznaczników.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Oct 17, 2003 6:43 pm

Dla mnie takie ścieki nie są warte kB na serwerze. Serio.

A co powiesz na usunięcie rang?

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 6:49 pm

Rangi jednak bym zostawił - aczkolwiek może tylko specjalne.

W zasadzie - jeżeli będziemy odpowiednio sprzątać w Miodzio - liczba postów nie będzie aż tak niemiarodajnym czynnikiem.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Oct 17, 2003 6:50 pm

A czy niektórzy mogliby sami wybrać sobie rangę niezależną od liczby postów? Miała być wprawdzie taka możliwość po 2000 postów, ale jeśli istnienie rang jest niepewne ...
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Oct 17, 2003 6:52 pm

Chodziło mi o rangi masowe. Specjalne zostaną. I pewnie dla niektórych coś by się znalazło. Ale to muszą być przede wszystkim forumowicze uznani, i z dużym stażem (np. 2 miesiące). Graalion - być może będziesz jednym z wybrańców :)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 6:56 pm

Graalion już ma od dawna przygotowaną mu rangę specjalną. Tylko, jak właśnie powiedział - planowałem nadawać takowe po przekroczeniu 2000 postów :) A w ogóle proponuję, żeby z tą sprawą przenieść się do tematu Rangi, a tutaj niech się Xander w spokoju/niepokoju żegna.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Oct 17, 2003 6:57 pm

Bzdury :arrow: Ścieki :arrow: Nowy Jork :arrow: Duplikaty Królewskiej Czwórki :arrow: Miodzio
No proszę, więc taka jest geneza. Nie wiedziałem :shock:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 7:01 pm

Wiedziałeś, czy nie wiedziałeś - ale czy zrozumiałeś aluzję? :twisted: :lol: :lol:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Maria_DeLuca_17
Gość
Posts: 7
Joined: Fri Sep 26, 2003 3:45 pm

Post by Maria_DeLuca_17 » Fri Oct 17, 2003 7:05 pm

Teraz to wy sobie z tego tematu urządzacie pogadankę na temat tego co jest a co nie powinno być na tym forum. I teraz przeginacie. Tyle czasu Toska i _liz miały swój temat, ale teraz nagle wam się nie podoba? Rychło w czas. To dotyczy też innych tematów. Albo je zamknijcie i przestańcie marudzić, albo dajcie sobie spokój i zostawcie tak jak jest.
"Michael! Jeżeli przez twoje nadymające się ego słychac mój głos, to powiedz, ze w to nie wierzysz!"

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Oct 17, 2003 7:06 pm

Wiedziałeś, czy nie wiedziałeś - ale czy zrozumiałeś aluzję?
:lol: 8)
Aha, żeby nie było że odpowiadam samymi emotikonkami - zrozumiałem :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 7:17 pm

Maria_DeLuca_17 wrote:Teraz to wy sobie z tego tematu urządzacie pogadankę na temat tego co jest a co nie powinno być na tym forum. I teraz przeginacie. Tyle czasu Toska i _liz miały swój temat, ale teraz nagle wam się nie podoba? Rychło w czas. To dotyczy też innych tematów. Albo je zamknijcie i przestańcie marudzić, albo dajcie sobie spokój i zostawcie tak jak jest.
"Wam"? To znaczy komu? Lukiemu, który dopiero dzisiaj odwiedził ten temat? Mnie, który regularnie go 'odchudzam'? Bo nie rozumiem...

W czym przeginamy? W tym, że normalnie dyskutujemy? Na poważny temat? Na waszych oczach?

Które tematy nominujesz do zamknięcia?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Maria_DeLuca_17
Gość
Posts: 7
Joined: Fri Sep 26, 2003 3:45 pm

Post by Maria_DeLuca_17 » Fri Oct 17, 2003 7:24 pm

Więc dobrze, tobie się nie podoba. Według ciebie jest to normalna rozmowa? Według mnie jest to oczernianie na oczach wszystkich, którzy tu pisza, tematu Liz i Tośki, które z własnej nieprzymuszonej woli,przysłużyły się wam, tym że zgromadziły wszystkie "śmieci" (jak to nazwałeś) w tym temacie. I za to powinienes być im wdzięczny. nie twierdze, ze śa tam same sensowne i inteligentne rzeczy, ale ludzie dla odmianu potrzebują czegoś takiego. Gdyby wypowiadano tutaj wyłącznie przemyślane i dziesieciostronicowe opinie, to byłoby nudne i nikt by tego nie czytał. Mielibyście niedobór osob na forum.
"Michael! Jeżeli przez twoje nadymające się ego słychac mój głos, to powiedz, ze w to nie wierzysz!"

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Fri Oct 17, 2003 7:24 pm

{o} lub luki jak sie wam nie podoba to po prostu zamknijcie nasz temat.Kto wam broni? A nie nażekajcie. Prosze bardzo...przy okazji wezme przykła z Xandera i ja tez odchodze z forum. Ach to chyba tema pożegnania a nie gadania na temat forum :? I kto tu sie nie trzyma tematów.Miodzio nie koniecznie powinno być od Roswell.Możesz nawet pousówac wszystkie moje posty.Nie interesuje mnie to. Albo jak tak bardzo ci nieodpowiada że pisze to poprostu wywal mojego nicka..:evil:
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 7:39 pm

Maria - a kto powiedział, że ja nie jestem im za ten temat wdzięczny? Ja jestem BARDZO wdzięczny - co nie zmienia faktu, że co jakiś czas starsze posty usuwam, żeby odciążyć serwer.

Maria, Tośka - O czym jest ten temat? Przeczytajcie jeszcze raz post Xandera
Xander wrote:Nie pozwól, żeby forum zeszło "na psy"
Xander wrote:"Miodzio", bedące według mnie najgorszym wynalazkiem forum roswell.xcom.pl... Wypowiedzi spadły na zaskakująco niski poziom... lub zostały zastapione przez emotikonki...
To jest pożegnanie połączone z dyskusją o poziomie forum.

Tośka - jakoś nie będę tęsknił. Kto chce być nowym moderatorem Drugiego sezonu? :D
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Fri Oct 17, 2003 7:42 pm

nikt ci nie kaze tęsknić . ja równiez nie będe tęsknic. Ty jeśtes nam wdzięczyny.Jestem w szoku. :shock:
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

Maria_DeLuca_17
Gość
Posts: 7
Joined: Fri Sep 26, 2003 3:45 pm

Post by Maria_DeLuca_17 » Fri Oct 17, 2003 7:46 pm

To, że Xander nie odwiedza "Miodzio" nie oznacza, ze inni tez uwazają tak jak on. Niektórzy chętnie tam chodzą, chociazby dla odprężenia sięi pośmiania. Wygórowane wymagania szanownego pana Xandera niech panują na jego temacie, a ten temat jest "dla ludzi". Zamykaj - prosze bardzo. :evil:
"Michael! Jeżeli przez twoje nadymające się ego słychac mój głos, to powiedz, ze w to nie wierzysz!"

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 7:47 pm

No ale widzisz - teraz już zaczynasz pisać tutaj posty, jakie nadają się do twojego i _liz tematu. I za to już ci nie jestem wdzięczny.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 7:52 pm

Maria_DeLuca_17 wrote:a ten temat jest "dla ludzi". Zamykaj - prosze bardzo. :evil:
ten temat nie jest "dla ludzi", tylko dla _liz i Tośki. I nie zamierzam go zamykać - co chyba wystarczająco dużo razy zaznaczałem.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Maria_DeLuca_17
Gość
Posts: 7
Joined: Fri Sep 26, 2003 3:45 pm

Post by Maria_DeLuca_17 » Fri Oct 17, 2003 8:04 pm

Ten temat wcale nie jest dla _liz i Toski, tylko one sa dobrymi duszkami tej stronki i opiekują się nią z dużym powodzeniem. I nie wciskaj kitu, ze to tylko dla nich, bo wtedy nikt inny by się tam nie wypowiadał. Poza tym nagle nie chcesz tego zamykac? Zdecyduj się.
"Michael! Jeżeli przez twoje nadymające się ego słychac mój głos, to powiedz, ze w to nie wierzysz!"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests