Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Thu Feb 10, 2005 10:00 pm

Tak piszę na filmweb :)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Feb 10, 2005 10:31 pm

Kurczę, jakoś nie mogę się doszukać e-maila Lady Kim - autorki opisu tejże animacji.

Znalazłam jeszcze ładny fanarcik (jego fragment) promujący TG w Japonii
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Feb 11, 2005 3:40 am

Wystarczy wejść na stronę gdzie jest wymieniona filmografia Sarah Michelle Gellar i zobaczcie kto gra głosem, w ANIMOWANYM "Happily N'Ever After" . Skąd oni tam wzięli Jasona ? :shock: , owszem on grał Jake'a ale w "Happily Even After "- kogoś na filmweb poniosła fantazja. :roll:

http://www.imdb.com/title/tt0308353/

A niżej, dla przypomnienia filmografia Jasona Behra :P

http://www.imdb.com/name/nm0004736/

I kilka jego fotek - celowo wklejam takie, które ujawniają to co w nim najpiękniejsze. Nietrudno zgadnąć :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ale nie bądźmy jednostronni, ma jeszcze inne zalety :mrgreen:

Image
Image

A niżej moje ulubione, ciekawe czy zgadniecie z jakiego jest odcinka i jakiej sceny?

Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Feb 11, 2005 3:25 pm

:cheesy: Rozpieszczasz nas Elu! Ale nie narzekam...
Tyle zdjęć, i takich... :onfire: I te w tym oknie...

Zdjęcie ostatnie jest słodziutkie.. :roll: Nie pamietam jak zwał się odcinek, ale według mnie to była scena, na korytarzu w szkole, Max chwycił Liz za rekę i zatrzymał, ona powiedziała by ją puścił, i... jak on na nią spojrzał.... :hearts: , i puścił, a ona odeszła...
Wyszło dramatycznie? :wink: Tak mi się wydaje, że to było to... :roll:

I czy zauważyliście, że pokoik Jasona ma juz 41 stron, najwiecej w dotychczasowej historii... Brawo! :cheesy:
Tylko współczuje osobie, która chce prześledzić temat od poczatku :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Feb 11, 2005 7:06 pm

Olka ten fanarcik jest straszniejszy od filmu ... :cheesy:
I czy zauważyliście, że pokoik Jasona ma juz 41 stron, najwiecej w dotychczasowej historii... Brawo!
Tylko współczuje osobie, która chce prześledzić temat od poczatku
ADkA - chyba nikt nie będzie próbował :twisted: ale cóz do odwarznych świat należy :cheesy:
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Feb 11, 2005 7:45 pm

I czy zauważyliście, że pokoik Jasona ma juz 41 stron, najwiecej w dotychczasowej historii
Aż się prosi by stworzyć nowy pokoik, bo ten robi się przepastny :lol: ale Aduś, to nie tylko 41 stron bo ten pokoik jest kolejnym trzecim....także stron jest dużo więcej. A mimo wszystko zachęcam wytrwalców do ich przeglądnięcia...jest tam wiele unikalnych zdjęć i ciekawych komentarzy. :D
Adka dostaje ode mnie BIG, BIG pochwałę za odgadnięcie ostatniego zdjęcia, przypomnę, że odcinek nosił tytuł "It's Too Late, and It's Too Bad.
Last edited by Ela on Fri Feb 11, 2005 9:09 pm, edited 1 time in total.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Feb 11, 2005 7:58 pm

Ela co do unikalnych zdjęć to w pamięci mi zapadło szczególnie jedno z pierwszego tematu o Josonie ktore zamieściła Nan ---> o to one :
Image ... prawda, że orginalne :D :cheesy:
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Feb 11, 2005 9:11 pm

A wiesz Magea z jakiego filmu a raczej serialu jest przedstawione przez ciebie zdjęcie ? :wink:
Image

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Fri Feb 11, 2005 9:40 pm

Mam wrażenie że Jason był grubszy podczas kręcenia tego serialu. Ale i tak wyszedł ładnie, jak taki misio :D A tak wogóle to Jason jeszcze spotyka się z Katherine Heigl???

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Feb 11, 2005 9:59 pm

Nie podpowiem, co to za serial, ale wiem :D Czy był wtedy grubszy? Wydaje mi się raczej, że odgiął głowę do tyło nie unosząc podbródka. Wtedy każdemu robi się drugi podbródek :lol: Co do Katie i Jasona nie są oni już parą.
Olka ten fanarcik jest straszniejszy od filmu ...
Ja bym powiedziała, że odbiega od faktycznej charakteryzacji :cheesy:

Co do mnogości stron w tym temacie. Wspominałam o tym {o} przy 32-gim zdaje się :roll: ale mówił, że sam się tym zajmie w odpowiednim czasie i nie chciał by ingerować w jego Plan :mrgreen:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Feb 11, 2005 10:40 pm

Ela nie mam pojęcia z jakiego serialu jest ta fotka ... ale jakbys na pisała to by miło było :D
Olka mniej węcej o to też mi chodziło ... bo ta zjawa bardziej blada w Klątwie była ... :D
:)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Feb 11, 2005 11:23 pm

Już to kiedyś mówiłem, ale powiem jeszcze raz :P
Nie miałybyście takiego przepastnego tematu, gdybyście ich zakładały więcej. A zamiast założyć sobie temat o D-War, o The Grudge, ze zdjęciami, itd., to się tłoczycie w jednym - i ani nie można łatwo odnaleźć, w starych postach tego, co nas interesuje, ani jakoś po tym wygodnie poruszać :roll:
Magea wrote:przedziwne dziwnie stojące fryzury bohaterów
No co? Prawie jak u Michaela :twisted:
Image
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Feb 11, 2005 11:52 pm

Jejku Songo! Jak dawno go nie widziałam :D Dragon ball rulez ;)
Nie miałybyście takiego przepastnego tematu, gdybyście ich zakładały więcej
Niech ci będzie to nadal jest do zrobienia. Wystarczy poprzenosić posty. Jeśli nie ma innych kandydatów mogę się tym zająć. Po feriach.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Feb 12, 2005 2:15 am

Magea, fotka jest z serialu "Step by Step" (wyżej umieściłam link do filmografii Jasona-zaglądnij). Miał wtedy 21 lat a wyglądał na 16 (to dziecinne skrzywienie ust, okrągła buzia :lol: ) Jednym upływ lat wyraźnie nie służy, w jego przypadku jest zupełnie odwrotnie.

Co do tego czy są razem z Katherine, to znalazłam ostatni komentarz na ich temat na F4F, kogoś, kto nie może odżałować zakończenia ich związku.

Back to Jason and Katie, they sadly broke up in April of 2004. Their careers were so hectic and many people think that the reason they broke up was because of them constantly being apart but no one knows what really happened and it is Jason and Katie's private life and should be kept private. They were so adorable together and so much in love. It was really sad break up and they have now moved on with their lives and I am sure they will never forget their love. I am really glad that they remain close friends.

Co do powyższego, to mam na ten temat zupełnie inne zdanie...co i tak nie zmienia faktu. Ta para nie jest już razem !

Rysunek milusi, {o}. Sugerujesz, że podobnie wystroją Jasona ? :shock:

A co do podzielenia tematycznie pokoiku Jasona - jak proponuje {o}, to żeby się nie pogubić pośród innych aktorów, musiałybyśmy dostać od Szanownego Kierownictwa Forum pozwolenie na stworzenie tylko dla tego aktora osobnego przedziału np. pod Twórcami (myślę, że zasłużył sobie na to ). :mrgreen:
Image

LIZunia

Post by LIZunia » Sat Feb 12, 2005 2:16 pm

Ja troche zejde tematu ale ktos kiedys mowil ze ma sciagniete The Grudge i temu kto chce moze przeslac....

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Feb 12, 2005 3:26 pm

BOZE MÓJ KOFANY SONGO!!

ZARAZ SIE POPAACZE

FAKTYCZNIE PODOBNY DO MIKA
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Feb 14, 2005 12:28 pm

:cheesy: Udało mi się, udało... :wink: O zdjęcie mi chodzi... :wink:
Ela wrote: A co do podzielenia tematycznie pokoiku Jasona - jak proponuje {o}, to żeby się nie pogubić pośród innych aktorów, musiałybyśmy dostać od Szanownego Kierownictwa Forum pozwolenie na stworzenie tylko dla tego aktora osobnego przedziału np. pod Twórcami (myślę, że zasłużył sobie na to ). :mrgreen:
:twisted: Ha, ha.. juz widzę te komentarze, innych fanów, nie darzących JB taką sympatią, jak my tutaj obecni... :wink:
Ale pomysł jest rzeczywiście niezły, z tą podgrupą.
Może Władza coś zaproponuje? :wink:
Pomysł Eli, jest przedni, tylko ciekawe czy fizycznie trudne jest to do wykonania? :roll: Bo w takim wypadku, byłby i wilk syty, i owca cała...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Feb 14, 2005 6:52 pm

naszła mnie mania i zrobiłam pare avatarków, od tej pory codziennie (w mairę możliwości) będę dodawać ikonki no i przyszła kolej na Jason'a 15 ikonek z Roswell znajdziecie tutaj http://www.livejournal.com/~freja_irihs/ wszelkiem komentarze na stronie mile widziane a wręcz porządane... P.S. Co sądzicie o napisie "I can be your HERO..."? Baby to by była lekka przesada... :oops:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Feb 16, 2005 10:57 pm

Jestem pełna uznania dla talentu freja... :D

I dwa zdjęcia których jeszcze u nas nie było, mogące być inspiracją dla freji...

Image

Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Feb 17, 2005 9:47 am

Ela wrote:Jestem pełna uznania dla talentu freja... :D

I dwa zdjęcia których jeszcze u nas nie było, mogące być inspiracją dla freji...
Dzięki Ela! Czytasz w moich myślach :twisted: te zdjęcia są piękne, nooo coś z tego zrobię :]
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests