Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jan 25, 2005 1:40 pm

Piekna para, z pięknymi zdjęciami, czy piękny art oceńcie sami...
czyżby rym? :shock: :D
http://img.photobucket.com/albums/v283/ ... /every.jpg

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Jan 25, 2005 2:57 pm

Jak dla mnie art jest za jasny a dalszy plan artu mało czytelny ... ale ogóle może być :)
:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Jan 25, 2005 9:21 pm

freja, może zajmij się garfiką zawodowo, co? nieźle ci to wychodzi ;) choc tym razem rzeczywiscie troszkę za jasne. może zwiększyć kontrast?
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jan 25, 2005 9:25 pm

po części chodziło o to, żeby twarz (ta duża) Jason'a rzucała się w oczy, ale za jasna mówicie?
nie mam zielonego pojęcia co trzeba zdawać, żeby się tym zająć...
dobra a teraz trochę ciemniejsze...
http://img.photobucket.com/albums/v283/ ... rydark.jpg

LIZunia

Post by LIZunia » Wed Jan 26, 2005 6:12 pm

Freja -ŚLICZNE...Zresztą jakm wszytkie Twoje arty....:D
A to zdjęcie na środku Jasona - pierwsza klasa :)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Jan 26, 2005 7:19 pm

dzieki, ale pamiętaj o oddechu i żeby mrugnąć ...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jan 26, 2005 9:13 pm

Freja, moje gratulacje, śliczny arcik. :D

I nowinki. "Shooting Livien" będzie miało premierę na festiwalu filmowym w Austin w Teksasie, w połowie marca tego roku. Dziewczyny z F4F już umawiają się na wspólny wyjazd więc możemy liczyć na świeżutkie zdjęcia i relacje. Przypominam, że MR B odtwarza tam główną rolę, także oko kamery będzie skierowane przede wszystkim na niego. :onfire:

Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jan 27, 2005 12:28 pm

no to się nie mogę już doczekać, trochę te okularki mnie denerwują, wygląda jak Lenon...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 27, 2005 1:41 pm

Zanim doczekamy się filmu pooglądajmy sobie kilka migawek (wiem, były tu umieszczane ale są dla tych którzy ich nie znają) z serii, którą lubię najbardziej, czyli coś spoza planu Roswell.
Imprezka odbyła się zaraz po zakończeniu serialu i miała charakter charytatywny, celem jej była zbiórka pieniędzy dla chorego chłopczyka (jest na zdjęciu razem z rodzicami). I ciekawostaka - tu po raz pierwszy Jason i Kathe oficjalnie pokazali się jako para, wzbudzając u niektórych fanów lekki szok. :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Poniżej Jason oddał swoją czapeczkę maluchowi, co jak widać bardzo się obojgu spodobało.
Image

A tu oglądają zwichniętą w czasie nagrywania Graduation rękę Brendana (w odcinku widzieliśmy go z nadgarstkem w gipsie)
Image
Image
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Jan 27, 2005 2:17 pm

Wy!! Fanki Jasona - chłopak w "dziewczynie" poewnie juz wiecie, ale tak pisze bo nie chce mi sie sprawdzać :D
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Jan 27, 2005 2:25 pm

Nie wiedziałam że w Graduation miał zwichniętą rękę i do tego gips ... :shock: Nie wiemczemu ale te zdjęcia podobają mi się bardzo ... mam wrażenie ze na tym przyjęciu panowała miła, ciepła, pogodna atmosfera ... :P :cheesy: :D :D
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Jan 27, 2005 2:30 pm

Chwilka, bo nie łapię... :? znaczy, plakat z Jasonem jest w "Dziwewczynie"? Jeżeli dobrze zrozumiałam, to kapitalnie! :cheesy:

Elu, ech... to były czasy... stare, dobre Roswelll i cała (prawie) ekipa.... Chciało by się cofnąć czas... :wink:

Hm... a może by tak poprzypominać jakieś stare, dobre zdjęcia Jasona&s-ki ze starych pokoików? 8) Tak w oczekiwaniu, na nowinki z premiery SL... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Jan 27, 2005 2:58 pm

Jest wywiad z nim A zdjęcie też jest :D na cała jedną strone chyba
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Jan 27, 2005 3:58 pm

Dzięki gosiek :cheesy: , byłam, zobaczyłam i oto co znalazłam :wink: http://dziewczyna.redakcja.pl/archiwum/ ... tykul=2127
Zdjęcia tam brak, a artukuł hmm... gdzieś juz coś identycznego czytałam :roll:
Ale i tak nie jest źle, bo jest to znak, że ktoś jeszcze tutaj, w Polsce pamięta o Jasonie... 8)
No, oczywiście oprócz nas... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Jan 27, 2005 4:34 pm

Prosze bardzo, ale zdaje mi sie, ze w dziewczynie jest tego więcej niż na stronie
jeszcze jest:
F jak Filmy SF
G jak Guma do żucia
J jak JApoński
Ł jak łakocie
M jak Mama
N jak niski wzrost
O jak Odchudzanie
R jak RAndki
S jak seriale U jak UFO :D
i Z jak zainteresowania :]

A co do fotki to jest to:
Image


Czy ktoś wie dlaczego on ma przeezwisko Jay??
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 27, 2005 6:21 pm

Jay, jak nie trudno się domyśleć to zdrobniale od Jasona.
Tak, Brendan miał zwichnięty nadgarstek, którego się nabawił w czasie gry w hokeja w przeddzień kręcenia scen do Graduation. Widać go z bandażem w chwili gdy na pustyni żegna się Maxem - test na spostrzegawczość dla ciekawych :wink: Kręcenie tej sceny było bolesne, na planie był wtedy lekarz aplikujący mu środki przeciwbólowe.

Wracając do przyjęcia, oczywiście była tam przemiła atmosfera, było dużo czułych gestów i pocałunków Jasona i Kathe - dlatego tak zszokowały niektóre, nie znające ich związku dziewczyny, przyzwyczajone, że na planie występowali jako rodzeństwo a teraz Shiri była na uboczu a do niego migdali się Katherine :lol: Powiało zgrozą i kazirodczym związkiem! Kurczę, miałam gdzieś fotkę jak Kathe obejmuje go od tyłu...Potem z żalem pożegnano oboje bo przeprosili wszystkich i wymknęli się pierwsi.

Niedługo umieszczę kilka zdjęć Brendana i Jasona, a na razie przemiłe zdjęcie, zrobione wtedy kiedy Jason był zaiteresowany tylko swoją filmową dziewczyną :D

Image
Last edited by Ela on Thu Jan 27, 2005 7:17 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Jan 27, 2005 6:33 pm

O włąsnie czy Shiri i JAson byli kiedyś tak sobą bałdziej zaintereowani?? Bo mnie sie zdaje ze raczej nie :D
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Jan 27, 2005 8:34 pm

o tym nadggarsku naprawdę nie wiedziałam dzięki za wyjaśnienie Ela ... Jason w dziewczynie trzeba będzie to zobaczyć .... szkoda że tylko był zainteresowany ... Ela umieściłaś moje ulubione zdjęci Shiri i Josona ... :P
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 27, 2005 10:45 pm

Ile wypisywaliśmy domysłów, sugestii, pobożnych życzeń, zastanawiając się czy coś było pomiędzy Jasonem i Shiri. :wink: Co wiemy z wypowiedzi aktorów: na castingu Shiri od razu go zauważyła i podobał się jej. Miała w tym czasie 19 lat, Jason był starszy o 5 lat. Która dziewczyna nie byłaby zauroczona takim chłopakiem, tym bardziej kiedy gra się ukochaną przez niego dziewczynę. Wszyscy mówili że między nimi "iskrzyło" - pokochali ich za to fani, zauważyli dziennikarze pisząc o nich jako jednej z najbardziej romantycznych par filmowych, zresztą znamy to z ekranu. Jak było poza planem nie wiadomo. Widziałam ich kilka wspólnych fotek z których wynikało że naprawdę się lubili. Shiri w wywiadach zawsze bardzo ciepło o nim mówiła, i to prawda. Jason był opiekuńczy, pomagał i pocieszał w razie potknięć i niepowodzeń. A na początku Shiri miała ich sporo. Mogło, moim zdaniem być między nimi dużo lepiej gdyby Katherine miała mniej zaborczy i zdzirowaty charakter :roll: Wiadomo było także, że Shiri i Kasia nie przepadały za sobą, mało tego, serdecznie się nie znosiły....Serial ciągnął się trzy lata. Podobno te trzy lata w relacjach między J&S przebiegały jak na huśtawce...lepsze i gorsze miesiące, ja dodam od siebie – w zależności czy Jason był z Kathe czy się rozstawali. Zdaje się, że przede wszystkim ten początkowy okres był trudny dla niego....Ale nigdy tak do końca się nie dowiemy, serial się skończył, aktorzy z reguły byli dyskretni a życie dopisało dalszy ciąg. Shiri ma chłopaka, Jason jest sam, a Kathe używa życia. Poza tym dla wszystkich serial był odskocznią do dalszej kariery, która rozwija się ...z mniejszym lub większym sukcesem. :D

Ich wspólne zdjęcie między ujęciami, w chwili odpoczynku (pewnie w pobliżu nie było Kasi :wink: )

...nie mogę go skopiować ale można je zobaczyć tu http://www.fanforum.com/showthread.php?t=23889&page=1

i jeszcze mała niespodzianka, którą oboje zrobili swoim fanom widząc że ktoś ich dyskretnie filmuje - troszkę cierpliwości animacja wolno się otwiera:

Image

Image
Image
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 28, 2005 7:49 pm

Dzięi Ela za wyjaśnienie co było między Josonem a Shiri .... Napisałaś mi kolejną rzecz jaką nie wiedziałam że Shiri i Kate za sobą nieprzepadały ... faktycznie nie widziałam ich na żadnych zdjęciach nigdy razem ... ale jakoś teraz to dopiero zauważyłam ... a tą animacje to już wcześniej widziałam razem z tymi fotkami .. :D nie wiem czy ktoś ma ostatnie BRAVO ale tam tez można wygrać koszulkę z The Grudge .. wysyłałając wcześniej sms z prawiadłową odpowiedzią na pytanie.
:)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests