Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jan 13, 2005 8:18 pm

Eluś, kochana, ależ ja go biorę w całości :cheesy: Ale sama przyznaj, że nawet rano, wstając z łózka (co dla każdgo człowieka jest najgorszym momentem) Jason nie wygląda chyba tak fatalnie :wink: Choć przyznam, że gdyby zawsze był tak urodziwy, jak na ogół chyba musiałbym zostać starą panną, nieszczęśliwie zakochaną w "pięknym panu raz zobaczonym w technikolorze" :twisted:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jan 13, 2005 11:37 pm

No to 'my turn'. Jak dobrze, że jason potrafi poprawić mi nawet najgorszy dzień...
Nie wiem, czy to już było, ale pod tym adresikiem jest krótki artykólik o "Shooting Livien" Rebbeccy Murry. A światowa premiera SL będzie miała miejsce na festiwalu 2005 SXSW w dniach 11-19 marca. Więcej nowinek nie znalazłam :(

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Jan 14, 2005 10:46 am

Ech... ta pierwsza fotka... cudeńko 8) Właśnie takiego go widzę, zagubionego, samotnego w tym nieprzyjaznym świecie, czekającego na.... *
Zbyt idealizuje, ale cóż, dla niego wszystko! :wink:

* każda opcja dobra, ma ktoś jakiś pomysł? :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 14, 2005 12:56 pm

No kochani, w onecie ukazały się zapowiedzi i recenzje Grudge pt. "The Grudge", szykuje się kolejny hit. :D

Cytat:
Oprócz scenarzysty horroru "The Grudge - Klątwa" Stephena Susco w ekipie sequela znajdzie się również reżyser oryginalnego obrazu - Takashi Shimizu.
Szefowie studiów Senator International i Ghost House Pictures nie musieli wiele się zastanawiać nad realizacją sequela. Film, który kosztował 10 milionów dolarów, zarobił bowiem już 75 milionów.
Jak na razie nie wiadomo, czy powróci odtwarzająca główną role Sarah Michelle Gellar.
"The Grudge" to opowieść o pewnym domu, w którym wydarzyła się tragedia - ojciec przed popełnieniem samobójstwa zamordował swoją żonę, a ich 6-letniego synka nigdy nie odnaleziono. Od tego czasu duch matki nawiedza posiadłość, w której doszło do mordów.
Film na polskie ekrany wejdzie już w przyszłym tygodniu.

Więcej recenzji i opinii znajdziecie http://film.onet.pl/0,0,1037720,wiadomosci.html

Zachęcam także do wspisywania tam własnych komentarzy. :P

Image
Last edited by Ela on Fri Jan 14, 2005 5:53 pm, edited 1 time in total.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 14, 2005 5:42 pm

wejdzie na ekrany dokładnie za tydzień w piątek 21.01.2005 <jupi> !! :D
:)

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Jan 14, 2005 7:44 pm

Stwierdzam (mozecie bić) ze Jason w tym filmie nie podobał mi się...to przez te jego ciuszki, takie, takie...hmm...brzytkie :(

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 14, 2005 9:55 pm

Gosiek on ich sobie raczej nie dobierał sam ... ale fak ze zdjęc widac ze troche szmaciaste :p
:)

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Sat Jan 15, 2005 4:53 pm

Gorsza od tych ciuchów jest jego fryzura. Jakoś nie podoba mi się zbytnio w długich włosach :?

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Jan 15, 2005 6:16 pm

A zgagnijcie co widziałam? :lol: Właśnie na Viva Polska leciała rekalma The Grudge! Tak tak aż miło się zrobiło :lol: Ale JB na niej nie było :?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 15, 2005 6:59 pm

Jak na VIVA Polska to może będzie też na MTV polska ... trzeba będzie looknąć ...
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jan 15, 2005 8:49 pm

I kto narzekał na wygląd Jasona...uduszę gołymi rękimi :lol:

Kolejna fotka z D-War, i jak się podoba ?

Image
Image
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Jan 15, 2005 8:52 pm

Znów ten sweterek? :lol: Śliczne zdjątka a JB z dłuższymi włosami wygląda tak bardziej męsko i dorośle kto narzekał? :lol:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jan 15, 2005 9:36 pm

Jestem zauroczona! Co zdjęcie, to szczęka mi opada! Ale wiecie co? W pewnym sensie mam już dość tych zdjęć! Chciałabym wreszcie zobaczyć go na ekranie. Jego małe rólki w "Jeziorze marzeń" i "Buffy" pozostawiły niedosyt. Płyta z "Kronikami Portowymi" za niedługo nie będzie możliwa do otczytania, bo wciąż i wciąż ją oglądam. Z "Roswell" jest podobnie :( Przegapiłam "Rites of Passage", a na "HEA", czy "Shooting Livien" będziemy czekać jeszcze bardzo długo, bo pewnie nie uraczymyu tych obrazów w kinach. A TV nie słynie z prezentowania najnowszych filmów. Ogólnie do chrzanu i tylko myśl o przyszłotygodniowym maratonie filmowym Nescafe poprawia mi humor. Tylko, dlaczego rola naszego misia w "The Grudge" jest taka krótka? :?
Last edited by Olka on Sat Jan 15, 2005 9:37 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jan 15, 2005 9:50 pm

Kto narzekał onarku ? To caroleen chciałby zobaczyć jak wygląda Jason po wstaniu z łóżka. :lol: Ale kto by nie chciał...Niech mi ktoś powie co jest takiego magicznego w jego uśmiechu, że człowiek bezwiednie sam uśmiecha się do niego. :D
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Jan 15, 2005 11:47 pm

Bo to jest jedyny taki uśmiech na tej planecie :cheesy:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jan 16, 2005 1:42 pm

Nie duście plisss ... ja chce jeszcze życ .. bez bicia przyznam sie że to ja narzekałm że go troche w szmaty ubrali w The Grudge ... ale to moje odczucie ... 8) a uśmiech Josona jest z antaru :P
:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Jan 16, 2005 4:02 pm

Elu, jeśli on rzeczywiście tak wygląda po wstaniu to cofam wszystko, co powiedziałam!!!!!! ;) A co do ubrań, to sama nie wiem w jakim stylu lubię go najbardziej. Chyba w jego własnym- umiarkowany luz :twisted:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Jan 16, 2005 10:48 pm

Dobra powiem jedno słowo (a w zasadzie więcej): DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DZIĘKI WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeee znalazłam się w pierwszej 5 dokładnie byłam w czwarta w challengu na który niektórzy z was głosowali! chodzi o mój avatar z Jason'em :D I'm so happy :))))))
A tam przecież ludzie z całego świata przysłali ponad 100 ikonek!!!!!!!
Jason górą!!!!!!!!!!!!!!

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sun Jan 16, 2005 11:24 pm

A ja was troche jeszcze powkurzam :D

Przyglądając się zdjęciu dodanemu przez Elę (temu pierszemu) zwróciłam szczególną uwagę na zęby waszego przystojniaka...który apropos nie ma zadnych 'ale' :)

Przyjrzyjscie sie uważnie (bo ja osobiście jestem na takie żeczy uczulona) Jason ma w pewnych miejscach je żółte... Albo ja juz ślepne albo coś :roll:

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Jan 17, 2005 12:43 pm

widzieliście to na stronie TG vision http://klatwa.vision.pl/info/obsada.html wrzucili zdjęcie Kadee z podpisem, ze to SMG ale klapa
Może ktoś już o tym napisał, a ja to przegapiłam...
Na stronie jest też zwiastun z polskim lektorem i kilka fajnych zdjęć z filmu, których nie widziałam...
Last edited by freja on Mon Jan 17, 2005 5:56 pm, edited 1 time in total.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests