Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Wed Jan 05, 2005 11:45 am

A od ilu lat wpuszczają na The Grudge? Bo jak chciałam iść na Teksańską masakrę to mnie nie wpuścili (a mam 17 lat), a nie była taka straszna, tylko raczej śmieszna :wink:

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jan 05, 2005 12:04 pm

Livia, nie narzekaj. Musisz młodo wyglądać, co z czasem zacznie być coraz większą zaletą ;)
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jan 05, 2005 12:58 pm

Dzięki Elu za odpowiedź. Napewno skorzystam z darmowej wersji :twisted: Z tą piękną wersją TG zgłoś się do Misiopuchatka, bo on ją gdzieś wywęszył, a ja w domku będę dopiero za 1,5 tygodnia ;( i dopiero wtedy mogłabym sprawdzić.
Nan dzięki za skany. Faktycznie skromniutko o TG, a co za tym idzie podaruję sobie to kupno caroleen :D Ale mam nadzieję, że będę cię mogła wykorzystać w przyszłości, jakby co (oczywiście w granicach rozsądku :D)
Livia, nie narzekaj. Musisz młodo wyglądać, co z czasem zacznie być coraz większą zaletą
Oj, święta prawda! Nawet 20 lat jeszcze nie mam, a już mnie "posądzano" o małżeństwo! Skandal ;) To zdaje się za sprawą mojego uwielbienia do czarnego koloru, który chyba sprawia, że wygladam poważniej. Co kupuję bratu, albo tacie w sklepie pasek, rękawiczki, czy skarpety na święta, zawsze pytają się, jaki mąż ma rozmiar stopy (w przypadku skarpet, ozywiście :lol: ) Paranoja ;)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jan 05, 2005 4:12 pm

Aleksandro droga, uprzejmie informuję, że przesyłka poszła wczoraj, więc ilość Twojej makulatury wzrośnie ;) Trudno, chciałyśmy dobrze, prawda? ;)
Ale nie martw się, w przysłości też się polecam. Może wtedy z lepszym skutkiem? :roll:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jan 05, 2005 7:42 pm

A ja jeszcze dodam, że Film również nie jest szałowy - przeczytałam gazetę na stojąco w sklepie (nienawidzę czytania na stojąco), i co - i jedna krótka, treściwa recenzja. Niezbyt pochlebna. Z równie krótką i treściwą myślą odłożyłam gazetę. Nie popisują się :wink:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jan 05, 2005 7:49 pm

Livia na masakre Cie nie wpuścili ja mam o 3 lata mniej na barkach i weszłam bezproblemowo ... może ten kasjer lub kasjerka co Ci miał sprzedać bilet miał zły dzień ...
:)

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Thu Jan 06, 2005 11:05 am

Kazdego tak sprawdzali (inni kasjerzy tez). No ale wracajac do tematu to od ilu lat jest the grudge???

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jan 06, 2005 1:14 pm

http://www.mmmgraphics.org/cgi-bin/view ... a_post.jpg

Ostatnio dużo Jasona w długich włosach. To jedno z jego najlepszych wcieleń... Na pewno już to widzieliście, ale nie mogłam się oprzeć. Tym bardziej, że musiałam zdjąć to ze swojego pulpitu w pracy, bo AUTENTYCZNIE nie mogłam się skupić... :twisted:

Chciałam wkleić obrazek, ale mi się nie udało... :roll:

A o tym, od jakiego wieku wpuszczą na TG dowiemy się pewnie chwilę przed premierą. Jak na mój gust- raczej od 18 nietety...
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Jan 06, 2005 11:20 pm

caroleen wrote:Livia, nie narzekaj. Musisz młodo wyglądać, co z czasem zacznie być coraz większą zaletą
Ja osobiście ciągle czekam, żeby to się stało zaletą. Jak na razie ciągle mnie to wkurza. Mam 23 lata, a absolutnie WSZĘDZIE proszą mnie o dowód. Moja młodsza siostra, która ma lat 17, bez problemu może iść do sklepu i kupić papierosy, czy piwo, a mnie za każdym razem proszą o dokument. :evil: Co ciekawe, kiedy byłam młodsza, nikt tego nie robił. :roll:
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jan 07, 2005 11:34 am

to nieźle porabane kino, jak znam zycie to nigdzie tego nie sprawdzają nawet w tych wielkich sieciach kin [bez reklamy], czyzby u mnie wszystko olewali? mojego brata (9lat) wpuścili na Spidermana2 a on był chyba od 15 czy jakoś tak, jesli od 18 jest TG hmmm mam tyle na roczniki :P
Tak poza tym moja koleżanka ma już TG i w dodatku wersja DVD! i co ja mam zrobić?
Nie wiem czy to było czy nie...
http://img.photobucket.com/albums/v213/ ... dgewp1.jpg

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Jan 07, 2005 1:09 pm

Hmmm... Pojadę od góry :cheesy: :wink:
Tym bardziej, że musiałam zdjąć to ze swojego pulpitu w pracy
:shock: caroleen, i Ty to miałaś w pracy?! Podziwiam, i nie dziwię się, że zdecydowałaś sie na zmianę... Tylko jeszcze zdradź mi ciekawe po jakim czasie? Czyzby wyniki w pracy się pogorszyły? :wink: Ja nie ryzykuję, Jasona mam tylko w domku :P
mnie za każdym razem proszą o dokument. Co ciekawe, kiedy byłam młodsza, nikt tego nie robił
:cry: a mnie nie proszą... :evil:
Dobra, powaznie, to chyba dlatego, że ostatnio dużo się słyszy o akcji "Nieletnim alkoholu/papierosów nie sprzedajemy" i wolą wszyscy dmuchac na zimne, bo kary jak słyszałam są juz pokaźne. 8) I dobrze!
Tak poza tym moja koleżanka ma już TG i w dodatku wersja DVD! i co ja mam zrobić?
freja, trzymaj się! :mrgreen: Już niedługo premiera!! Oprzyj sie pokusie i czekaj! Bo w końcu ktoś musi te sale kinowe wypełnić! :wink:
Dla Jasona!! :wink: :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Jan 08, 2005 12:15 pm

trzymam się miałam załamkę z powodu tego, że nie mam kasy, zero, nic, nada... ale może brat koleżanki załatwi nam ilety, w końcu ma te swoje znajomości i jest od czegoś tym dziennikarzem... muzycznym... nie chwaląc sie słyszałam, że jednym z najlepszych w Polsce:P zobaczymy co będzie a ja tymczasem znalazłam coś ciekawego z TG
trochę straszne...
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Jan 11, 2005 10:47 am

Livia wrote:A od ilu lat wpuszczają na The Grudge?
Ha! Prawdopodnie Livia, jednak wejdziesz bez problemów :cheesy:
Tutaj http://www.infoludek.pl/kina/?id=3 piszą, że od 15 lat! :wink:
Czyli, jeżeli jest to prawda, nie musisz się obawiać powrotu z kwitkiem sprzed kina!
Fajnie, no nie? :mrgreen:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jan 11, 2005 6:20 pm

Ha wiecie jaka reklama jest na przystanku koło mojej szkoły? The Grudge! Super no nie? Ej zapraszam na forum aktorów roswell 9dopiero się rozkręcam) http://webplus.hostings.pl/comp/forum/i ... p?idm=1563 tam Jason jako ważny element ma swoje forum normalnie... wkrótce będzie też DA (spowodowane popularnością znienawidzonę przeze mnie pary Alec i Liz) (jak mi to przez klawiaturę przeszło?) no i w ogóle fajnie będzie jak trochę więcej ludzi się dołączy...
ja wciąż nie wiem co z tymi biletami, ale po tym plakacie to już przeznaczenie (obsesja), akurat koło mojej szkoły, a nigdzie nie widziałam...

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jan 13, 2005 9:35 am

aa idę na The grudge! idę bilety załatwione! superrrrrrr strasznie się cieszę :)

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Jan 13, 2005 6:55 pm

pamietam, że Ring oglądałam zasłaniając się wosami i czekając aż kolega na bieżąco streści mi co widzi. Jak mówił, że nic się nie dzieje, i powtarzał to, to wkońcu podniosłam głowę. Podniosłam ją 3 razy i za każdym trafiłam na najgorszą scenąw filmie. Było ich trzy oczywiście. tak więc na TG czekam z pwodów czysto nie związanych z chęcia bania się :)

niestety marne recenzje zebrał TG na stronach gazet "FILM" - miesięcznik, który bardzo szanuję za fakt, że w dalszym ciągu, choć ubywa mu stron, to nie przybywa mu reklam, a słów jest jeszcze więcej niz obrazków... jednak nie zapominam o tym, że nie tylko kino ambitnesię liczy. Przy czymś trzeba teżsię pośmiać czy pobać :)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jan 13, 2005 7:02 pm

Masz rację Leo. To dziwne, ale w ostatnich czasach "karierę" robią albo filmu ambitne, albo superprodukcje. Zupełnie zapomina się o kinie, do którego ludzie chodzą dla rozrywki. A przeciez takie filmy są potrzebne! I w pewnym sensie dobre. Nie rozumiem, dlaczego tak trudno krytykom znaleźć w nich cos głebszego. Moż ewarto im podsunąć to forum- tu analiza serialu dla młodzieży i jego bohaterów sięgnęła niebios. Szczególnie jeśli chodiz o postać Maxa ;) Niech się więc uczą wnikliwości od nas, a co :twisted: Nie wierzę, że o TG nie mozna napisac nic więcej poza tym, ze jest filmem grozy...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 13, 2005 7:43 pm

Ale mnie tu dawno nie było, co nie znaczy że nie zagląłam, usilnie przy tym szykając jakiś nowinek - najwidoczniej MR B. zrobił sobie świąteczno-noworoczną przerwę. Tymczasem u nas panuje przedpremierowa gorączka w oczekiwaniu na Grudge :D Życzę więc wszystkim duuużo wrażeń. Ja zaliczyłam już ten film, powiem jedynie, że ma dobry klimat, ogląda się go z przyjemnością, szkoda tylko że Jasona jest jak dla nas, jego wielbicielek, boleśnie za mało. :( Ale jak ne te kilka scen jest i tak czarujący, słodki, czuły i kochany...taki misiaczko-Max. :cmok:

Dzisiaj na f4f udostępniono kilka fotek z planu filmowego D-War i swoim zwyczajem u nas także można je oglądnąć.
I jeszcze jedno, prawdopodobnie premiera Shooting Livien odbędzie się w marcu w Teksasie więc fanki z f4f już umawiają się na wspólny wyjazd. Jeżeli dojdzie do skutku, możemy liczyć na ciekawe zdjęcia. :D

ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
ImageImage
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jan 13, 2005 7:57 pm

Klimat pierwszych trzech fotek troche jak z Roswell- taki kosmiczny ;)
ale to ostatnie zdjęcie Elu mogłas sobie darować...KOSZMAR :twisted:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 13, 2005 8:08 pm

KOSZMAR :shock: ..i kto to mówi, miłośniczka Jasona, która powinna przyjmowac go z całym dobrodziejstwem dobrego i trochę gorszego...wyglądu. :lol:
No nic, podrepczę do "Aleksandra" przygotować trochę materiału na temat Hefajstiona - Leto :D
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests