Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Dec 28, 2004 11:24 am

:shock: A więc to jest ta sensacja ze "Świata serialii" ! Hmm... :roll:
Co ja mam powiedzieć, może cytat Eli:
Gdyby patrzył na nią tak jak na SMG to mogłabyś się niepokoić Adka
Ech, Elu wykrakałaś! :twisted: Mój niepokój wzrasta... :( :wink:

Mam wrażenie, że ktoś ze ŚS czerpie tematy do artykułów właśnie z tej stronki... dodając resztę od siebie... :wink:

Ale nie wierzę, że Jason pokusiłby się rozbijać czyjeś małżenstwo :? nie po tym jak sam mówił (no, może ja tak wywnioskowałam z czytanych z nim wywiadów 8) ), że małżeństwo dla niego jest czymś trwałym i nierozerwalnym. 8)
Z drugiej zaś strony, miłość jest ślepa i przychodzi niespodziewanie, więc.. :?
Z trzeciej strony (jak już tak chwalę się, że umiem liczyć do trzech, a co! :wink: ) to pismaki zawsze węszą gdzieś sensację i niestworzone historie, całkowicie niezgodne prawdą, więc optuję za tą trzecią stroną! :wink: No!

Freja, niezły tan fanarcik! :D Twórz dalej...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Dec 28, 2004 12:01 pm

No to chociaż temacik nam się rozruszał...

Wiecie, ku czemu się skłaniam? Żeby wreszcie napisać do tej porąbanej gazety, albo porwać się nawet na petycję, by przestali drukować te brednie. Aż się we mnie gotuje, jak czytam takie !@#$%^ Romantyczna kolacja... tak, to dowód na to, że są razem, że małżeństwo Sarah się łamie i że nie minie pół roku, a jason i SMG się pobiorą i będa mieli dziecko. Bo przecież do głowy nikomu nie przyszło, że zjedli kolację, bo śniadania zwykle jada się w domu, a lunch to nie zawsze przerwa na jedzenie, a załatwianie prywatnych spraw w ciągu dnia. Ani nie pomyśleli, że mogło to być spotkanie by uczcić sukces filmu. Jejku, no przecież to mogło być wszystko i nic zarazem. Ale nie. To musi być romans. Wiecie, co. A niech będzie, kogo to obchodzi?

Zwykle tak porywczo nie reaguję, ale wstałam lewą nogą :? Za godzinkę mi przejdzie 8)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Dec 28, 2004 12:39 pm

Taaa złapali ich nieźle za słówka, tam są cytaty z wypowiedzi o tajemniczym i przystojnym brunecie itp. i że się okazuje, że to Jason i coś mniejwięcej takiego, że właśnie jesj małżeństwo przeżywa kryzys,a Jason zerwał z Katherine, tak jakby tego nie zrobił jakieś 1,5 roku temu...
dzięki Adka :) pewnie, że będę dalej robiła szukam jakiś fajowych zdjęć z sesji najlepiej...
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Tue Dec 28, 2004 12:40 pm

A oto skany tego porywającego artykułu:

Skan1
Skan2
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Dec 28, 2004 12:50 pm

Pusty śmiech mnie ogarnia! Pięknie to zauważyłaś freja: zajęło im 1,5 roku, żeby stwierdzić, iż Jason i Katie sie rozstali. HA, HA, HA!

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Dec 28, 2004 12:50 pm

Przeczytałam i naszłą mnie pewna refleksja. Tym razem ŚS nie wymyślił sam tych rzeczy...Tym razem cytował za kimś! To już pewien postęp. Może więc jest w tym odrobina prawdy? :mrgreen:

Ale dalej mnie interesuje jakim cudem zarówno ŚS jak i amerykanskie gazety przeoczyły rozstanie KH i JB, które było już daaawno temu ;)
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Dec 28, 2004 1:33 pm

caroleen wrote:Ale dalej mnie interesuje jakim cudem zarówno ŚS jak i amerykanskie gazety przeoczyły rozstanie KH i JB, które było już daaawno temu ;)
He, he... a może dlatego, iż Jason&Katharine byli tylko :wink: aktorami serialu dla młodzieży pt. "Roswell" i mało która "szanowana gazeta" interesowała się ich życiem prywatnym, a teraz Jason, który po zagraniu w TG przy boku SMG, jest już aktorem którym warto się interesować :wink: pokazuje się z nią na kolacji :shock: :wink: No to muszą im dorobić, jakąś historię o "nieszczęśliewej miłości" i nieudanym związku, itd... A wcześniej przecież J&K byli tacy zwyczajni, normalni, on nie miał nikogo i ona też nie. Poznali sie, zakochali w sobie. Nie zdradzali się. A potem się rozstali. Bez oskarżeń. Nuuudaa.... :wink: Banalne! I o czym można tu było plotkować? :wink: Zwykła para! A teraz, przecież Sarah ma męża! He, he... :twisted: :wink:

A wogóle na skanie 1 rzuciło mi się jedno, w lewym górnym rogu - Kącik Fantasy !! 8) :cheesy: I to by był mój komentarz! :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Dec 28, 2004 1:38 pm

Adka, gratuluję. Bardzo wnikliwa analiza zawartości merytorycznej i linii programowej brukowców 8) 8) 8) :cheesy: :cheesy:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Dec 28, 2004 1:40 pm

Taaa zrobili kącik fanatasy, w ostatnim numerze bodajże były kulisy rozstania Majandry i Brendana "niestety" przeoczyłam, poprostu taka to jest ściema, przecież tam jest napisane, amrykańskie brukowce, ja tego typu nie wierzę bo wyssysają wszystko z palca byleby mieć jakąś małą sensację...
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Dec 28, 2004 2:51 pm

A ja sobie wyobrazam nasze miny, kiedy za którymś razen rewelacje ze ŚS okażą sie prawdą :shock: :shock: :shock:
Nie, to niemożliwe. Wtedy musiałby nastąpić jakiś koniec świata. Albo conajmniej inwazja kosmitów (jestem na etapie Downfall ;) )
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Dec 28, 2004 11:54 pm

Jezu, co za kretyństwa drukują. Ręka świerzbi żeby napisać do tego szmatławca z litościwą prośbą by zasięgali opinii u nas. :roll:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Dec 29, 2004 12:01 am

Rzeczywiśc słyszałam ( i niektóre nawet czytałam) że ŚS wypisuje różne bzdury ..... ja się ograniczam do jego kupownia gdy jest jakiś plakat z Roswellka .....
:)

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Dec 29, 2004 7:50 pm

Jeśli ktoś chce "The Grudge" niech mi prześle PeeMka.
Wiem skąd wziąć :)
Mały screenik :)
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Dec 30, 2004 2:18 am

Mnie coś to ściąganie nie idzie :)

Wszystkiego najlepsiejszego Jason!!! urodziny: :tort: :prezent:
Nic więcej nie dopiszę, bo brat jest śpiący i mnie wygania z pokoju. Burak jeden :) Dobranoc.

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Dec 30, 2004 10:04 am

Och Jason, patrząc na Ciebie nikt nie powiedziałby, ze jesteś już statecznym panem po 30-tce.... Sto lat przystojniaczku :wink:

urodziny: :prezent:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Dec 30, 2004 2:39 pm

Happy Birthday to Youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Dec 30, 2004 7:44 pm

Wszystkiego naj najlepszego zdówka szczęścia troche pomyślności skucesów itp i itd .... urodziny: :tort: :prezent: :tabasco:
:)

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Dec 30, 2004 8:05 pm

Ludzie żyją plotkami, a aktorzy żyją dzięki plotkom, co często bywa dla nich bolesnym doświadczeniem.

Jaka by nie była prawda cieszę się, że Jason pojawia sie na ekranach. Ostatnio jak zobaczyłam jego wersję "bad boy" na zdjeciach w portalu roswell.pl to oczom nie wierzyłam :) Nasz toyboy dorasta? ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Dec 30, 2004 9:34 pm

Dorasta i mężnieje LEO, jak zresztą my wszyscy :D, w końcu od rozpoczęcia Roswell minęło 5 lat. I jak dotąd nasz serial przyniósł mu największe powodzenie, chociaz ja w dalszym ciągu czekam na Shooting Livien wierząc, że to właśnie tam pokaże nam w pełni swój talent. I życzę mu tego z całego serca w 31 urodziny. Bo jak powiedziała reżyser tego filmu w pełni zasługuje by być gwiazdą. urodziny: :tort: :serce:

Image
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Dec 31, 2004 9:54 am

Elu, wodzisz na pokuszenie...Wiedziałaś, jakie zdjęcie umieścić w środku.... :twisted:
Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że Jason nie rozwinął dochczas skrzydeł na dużym ekranie, bo sam nie bardzo tego chce...Nie umie rozpychac się łokciami, nie lubi (chyba?) nachalnej autopromocji. I wygląda, jakby ze wszsekich sił starał sie uniknąć statusu "gwiazdy". Skromny chłopak z sąsiedztwa. To też mnie w nim urzeka.
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests