Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Sun Oct 10, 2004 7:46 pm

Ten wywiad z Twista jest rzeczywiście dość... interesujący. :lol: No dobra, przyznaję się, na tyle interesujący, że musiałam się podnosiś z podłogi, gdzie znalazłam się z powodu niepochamowanego wybuchu śmiechu. Dużo bym dała, żeby się dowiedzieć, kto im to wymyśla. :lol: :lol:

Elu, dzięki za tą animację.

I podpisuję się pod prośbą do Olki o tapetkę z tego pierwszego zdjecia. :hearts:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Oct 11, 2004 12:06 pm

Ten wywiad... :? A cóż to ma być?! Wyłania się z niego człowiek niedojrzały, zapatrzony w siebie, czysty, żywy playboy :evil:
Ale w sumie to było śmieszne! Takie proste spojrzenie na Jasona. No bo przecież, jak ktoś jest przystojny i - bądź co bądż - znany, to jaki ma być i co może powiedzieć?! Taa... 8)
"Kreacja mojego życia"!? :shock: - ha,ha, ha... Toż, to o pomste do nieba woła!
No właśnie - kto to wymyśla?! :shock: Oskara mu! :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Mon Oct 11, 2004 3:22 pm

ADkA wrote:No właśnie - kto to wymyśla?! Oskara mu!
Oczywiście za scenariusz oryginalny, alno za najlepszą historię fantastyczną. :twisted: :twisted: :twisted:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 13, 2004 4:29 pm

Tapetka gotowa :) Chociaż siedziałam nad nią do 2-giej w nocy, nie czułam się bardzo zmęczona. Wręcz przeciwnie - zdolna do najwyższych poświęceń w imię Jasona ;) No i zdaje się brakowało mi tego. Wyniki mojej pracy nie są porywające (jakby namiętnie na to nie patrzeć człowiekiem jestem i to takim, który w nocy jak nie śpi, mimo wszystko odczuwia pewien dyskomfort :) ). Mam jednak nadzieję, że się spodoba. Wersja uno i due. Enjoy!

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Oct 13, 2004 4:39 pm

Jasny gwint, kto mi wyciął rewelacje o nowej buźce Katherine. :shock: :twisted: Celowo to tu umieściłam bo porównywałam ją z Jasonem.
No nic, nich Ci będzie {o} :wink:

Za chwilę wkleję CUDOWNE zdjęcia Jasona z przedpremiery Grudge jaka odbyła sie dzisiaj w nocy w L.A. :onfire:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 13, 2004 4:51 pm

No to żebyśmy się nie powtarzały ze zdjęciami (widzę, że jeszcze ich szukasz ;) ) podaję adres, gdzie można znaleźć ich dość dużo!!! Szkoda, że to strona SMG, więc Jason pojawia się tylko na 3 fotkach. Ale i tak warto! Przepiękne, w dobrej rozdzielczości i co najważniejsze bez znaków wodnych. Kocham premiery filmowe :D http://www.gellarfan.com/gallery/thumbn ... ?album=126
Również na tej stronie (http://www.gellarfan.com) w działach Media -> Video Clips znajduje się plik "E! News Live "- z tego co się orientyuję Jason, albo się w nim wypowiada, albo go w nim widać. Nie jestem pewna, ale na 100% jest to jedna z tych możliwości :D
Natomiast ludzie z "E!" przygotowali 30 minutowe Behind the scens również na temat TG. Szkoda, że u nas ten kanał (?) nie jest dostępny :( A może ktoś jednak będzie miał możliwość obejrzenia tego cudnego obrazu ;)
14 X 2004 godz. 17:30
15 X o godz. 15:30,
16 X o godz. 8:30,
17 X o godz. 3:00 i 7:30,
18 X o godz. 3:30

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Oct 13, 2004 6:19 pm

Olka tych fotek jest dużo więcej. Pozwólcie że wrzucę kilka. Taki rarytas, szkoda żeby nie było go u nas. :D
Przy okazji dzięki za piękne tapetki :cmok:

Na premierze Jason pokazał sie ze swoją mamą

Image

I z Sarah Michelle Gelar

Image
Image
DUŻE ZDJĘCIE rozszerzjące forum, przez co zlinkowane przez moda ;)
Image
Image
Image
Last edited by Ela on Wed Oct 13, 2004 7:41 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Wed Oct 13, 2004 7:22 pm

O rany! :shock: Ależ z niego przystooooooooooooooooooooooooojniak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ten boski uśmiech 8) A kto to jest obok Jansona? Całkiem niezłe mięsko :twisted: Jeszcze więcej proszę takich cudeniek:D
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Oct 13, 2004 8:28 pm

No tak Jason jak zwykle uroczy :hearts:
A ten chłłoptaś kolo niego to chyba aktor który grał Jacka w Dowson's Creek- Kerr Smith , ale możliwe, że się mylę, może jest tylko podobny do niego 8)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Oct 13, 2004 8:31 pm

:shock: Jason wraca do swojego cudownego wyglądu. Już nie szczapa z Nowego Jorku, nie artysta z San Francisco, a stary dobry Jason :wink: I niech mi ktoś powie, że powinien ściąć włosy, to uduszę gołymi rękami. Bije ma główkę tego pana z wiadomości na TF1, które powinnam oglądać... nie mówiąc już o kurczakach z ptasią grypą i resztkach po faraonach.

Olu, piękne tapetki. Coś czuję przez skórę, że ta druga zajmie poczytne miejsce na moim pulpicie. Jak tylko zdecyduję się rozstać z poprzednią... :P

Co do tego wywiadu z Kate - nawet, jeśli teraz jest w innym temacie, e wybacz {o}, ale nie chce mi się skakać po forum - ha... wyuzdana jest :P implanty w wieku 16 lat - taaa, to w końcu Ameryka :wink:
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Oct 13, 2004 8:55 pm

Zwyklę tutaj nie pisze, no ale skusiłam się
JAson bynajmniej całkiem fajnie wygląda...
Ale mnie bardzo ciekawi co takiego wyrabia się na 3 zdjęciu :twisted:
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Oct 14, 2004 12:26 pm

Są tapetki! :cheesy: Dzięki Olu! Są wyśmienite - szczególnie druga.

Jeżeli chodzi o Jasona... Hmm... jakby to powiedzieć ... Boski! :mrgreen:
Czyli nie sprawdziły się czarne prognozy o jego nieobecności w promowaniu TG. Na szczęście!
Wygląda na wypoczętego i zadowolonego (chyba nie czytał wywiadu z KH :wink: ) i cóż, wygląda o wiele korzystniej niż pare miesięcy temu. Jakby odmłodniał troszkę :roll: Tak, ten krótki urlopik wykorzystał bardzo udanie.
I niech on nie ścina tych włosków 8) - wygląda tak uroczo :hearts:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Oct 14, 2004 3:54 pm

Miło mi w sprawie tapetek :D Dzięki!
Ja nic do włosków Jasona nie mam :) W ręcz przeciwnie, w takich jest mu nieziemsko do twarzy. Jason byłby przystojny nawet z łysą glacą :lol: A może ktoś złapał go kiedyś z takim "fryzem"?! I jeszcze jedno pytanko: Czy ktoś oglądał ten wideoklip ze strony gellarfan.com? Jestem ciekawa, co ten Jason w nim "wyprawia".

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Oct 14, 2004 4:22 pm

Olka wrote:I jeszcze jedno pytanko: Czy ktoś oglądał ten wideoklip ze strony gellarfan.com? Jestem ciekawa, co ten Jason w nim "wyprawia".
Jeszcze nie, ale mnie zaciekawiłaś i na pewno tam zajrzę. To znaczy jak tylko tata wróci z laptopem do domu, bo mój komputer nie ma karty dźwiękowej. Może jak będę częściej zajmowała jego komputer by czegoś posłuchać, to w końcu znajdzie chwilę czasu na zamontowanie mi tej karty. Daje słowo, gdyby nie to, że nie chcę czegoś popsuć, to sama już dawno bym to zrobiła. :roll:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Oct 14, 2004 5:30 pm

Jest tam głównie wywiad z Sarah ale na moment pokazał się także J. B. z którym też wcześniej rozmawiano ale niesty nie ma go jak na razie w formie klipu. Dziewczyny z F4F czekają na ten wywiad na E! , wiec zobaczymy może się uda. Ale warto popatrzyć także na nią, wygląda na przemiłą dziewczynę. Jest na tych klipach sporu ujęć z samego filmu. Zapowiada się niezła jazda :D

I jeszcze kilka fotek ich razem i prześliczne oczy Jasona z Grudge i tylko one przyciągną mnie do kina na film. :cheesy:

Jak na razie freja nie musi się martwić. Najwyraźniej nie ma stałej dziewczyny, na premierze filmu towarzyszyła mu mama i koleżanki z planu. Zobaczymy jeszcze jak będzie na oficjalnej premierze w N.Jorku.

Image
Image

To przepiękne zdjęcie, tylko niech mu ktoś, na litość boską zabierze z twarzy te literki :evil:

Image
Image

Image
Image
Image
Last edited by Ela on Thu Oct 14, 2004 6:52 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Oct 14, 2004 5:40 pm

Elu, to dokładnie tak jak ze mną. Sama nie mogę uwierzyć, że wybieram się na horror do kina, ale czego się nie robi, żeby zobaczyć Jasona na dużym ekranie. Pewnie pół filmu spędzę z zamknętymi oczami 8)

Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Oct 14, 2004 7:30 pm

Narazie Słonko to ja się wybieram do kina na Aleksandra Macedońskiego. Premiera u nas chyba w listopadzie. RosDeidre zaszczepiła we mnie miłość do Colina Farrella - a właściwie do jego gry na ekranie i roli w pewnym opowiadaniu 8)

I kilka ujęć, Milla dla których pójdziemy do kina i będziemy gryźć palce ze strachu. Jak ja nie lubię bać się na horrorach :cry:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Oct 15, 2004 12:48 pm

Nie, no! :hearts: Pokażcie mi drugiego takiego faceta, który TAK się wpatruje w dziewczynę! 8) Śliczne fotki! Tak, teraz to ja na 100% pójdę na ten film! I co z tego, że mnie takie "horrory" śmieszą? :roll: :wink:
Hmm... tylko co ja powiem w domu, jak po raz kolejny pójdę na ten sam film... :roll: :cheesy:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Oct 15, 2004 1:57 pm

Ten facet gdyby tylko chciał mógłby łamać serca wszystkim kobietom na tej planecie :hearts:
To zdumiewające jak Jason doskonale gra oczami :hearts:
Po takich zdjećiach jestm naładowana na caaały dłuuugi dzień 8)

LIZunia

Post by LIZunia » Fri Oct 15, 2004 4:52 pm

boże,jak on patrzy tymi swoimi kosmicznymi oczami na gellarkę (chyba ?)
na drugim zdjęciu tej drugiej serii zdjęć...nawet bardziej mi sie jason podoba ztakimi wloskami niż w roswellku...........w roswell miał takie chłopięce uczesanie a teraz to jest z niego prawdziwy facet......eehhhhh :oops: :oops:
Ja też chce żeby jason mnie tak przytulił jak gellarkę na ostatnim zdjęciu !!!

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest