Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Feb 05, 2004 9:51 pm

Hm....ja nie widze tej fotki, a po kliknięciu na link dostrzegam jedynie Jasona w fotelu. To chyba nic szczególnie zdroznego, prawda? :wink:
Now there's new news as Jason Behr of Roswell is joining the cast as Gellar's boyfriend, and we're jealous.
Ja też odczuwam nagły przypływ zazdrości :mrgreen: Fanki na f4f uznały że ta plama obok Sary, to bez wątpienia Jason...no i chyba doznały srogiego zawodu, że nie ściął tych włosów- TafffyCat ułożyła nawet poemat na tę okoliczność...bidulka----pali świece w nadziei, że uprosi wizytę Jasona u fryzjera. Na pocieszenie zamieściły sobie zdjęcie tego tam...Clarka ze Smallville z długimi włosami :roll: - co za nędza. Elu, widziałaś? :cheesy:

A w "The Grudge" Jason nie gra przeciwnika Sary, tylko jej przyjaciela/chłopaka. I wygląda na to,ze to ona będzie "złem opętana" a on będzie próbował jej pomóc- w zapowiedziach pisze sie o młodej studentce wolonotariuszce, która odwiedza dom, w którym przed laty mężczyzna zamordował swoją żonę- na oczach dziecka, które zniknęło bez śladu. Od tego czasu każdy kto przekroczy próg, znajdzie sie pod wpływem klątwy.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Thu Feb 05, 2004 10:10 pm

Ten chłopak to Seth Green a dziewczyna to Alyson Hanningan czyli Seth i Wilow z Buffy Postrach Wampirów. Faktycznie to jak Seth obejmuje Jasona jest zastanawiające :roll:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Feb 05, 2004 10:21 pm

Tak Natalii, to prawda chciąż nie oglądam Buffy.
Luki, wyraźnie widać, że chłopcy mają niezłą zabawę bo Jason trzyma z kolei rekę na piersi Setha Greena :lol: .
Aniu, widziałam i śmiałam sie do łez...Cokolwiek biedak nie zrobi i tak nie wszystkich zadowoli. Mnie i Ciebie tak...bo dla nas mógłby wystąpić w "worku po kartoflach" :lol:
Nanuś, mnie także przykro, ale nasz Admin (tak Luki!) ma także w tym swój udział. Od dłuższego czasu każdy z kierownictwa wiedział co sie dzieje z Forum...wielogodzinne przerwy, brak dostępu w wolne dni...od kilku tygodni trwała ta karuzela...A miałyśmy taką cudowna okazję dowiedzieć się czegoś więcej o Jasonie... :evil:

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Thu Feb 05, 2004 11:22 pm

Coś nie z tej beczki
Wiecie,że BOston Public się kończy!Więc moze wysłać tą ankietę i wtedy na miejsce Boston dadzą Roswell.
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Feb 05, 2004 11:24 pm

Dobrze, świnią nie będę i Lukiego rozgrzeszam :wink: za te boje z TPSA, co je dzielnie toczył :D Ale {o} powinien dostać, gdy była awaria, to nie uprzedził, a gdy nie było - mówił, że będzie :evil:

Poemat o ścięciu włosów...? Co ona w tym ma, mnie się podoba 8)
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Feb 06, 2004 12:01 am

:shock: Ooo! Rośnie niezadowolenie społeczne :shock:

Cóż ja mogę poradzić na to, że nie było awarii? :lol: Przecież to, czy jest, czy nie ma zależy od was - i od gości na innych serwisach xcomu. Tak jak wasze zachowania mogę jeszcze z w miarę dużym prawdopodobieństwem przewidzieć, tak o ruchu na innych stronach nie mam zielonego pojęcia. Zakładam tylko, że rozkład tygodniowy ruchu jest mniej więcej stały - nic więcej nie mogę.

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy? No nawet jak wiedzieliśmy, to co? I tak jeszcze trochę trzeba się będzie pomęczyć :(
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Feb 06, 2004 12:33 am

nie znam się na dzialaniu forum.

rozpaczam gdy nie działa

starzeję się czekając aż strona się otworzy

siwieję, gdy wyskakuje komunikat, że nie mozna znaleźć serwera.


ale wiem, że komuś zależy na tym, byśmy mogli sie tu spotykać i czytać i oglądać i w ogóle i w szczególe ;) Dlatego dziękuję każdemu, kto myśli, żeby coś ulepszyć, żebyśmy tu mogli bez kłopotów wchodzić i się wypowiadać. Ja np. nie mam czasu na wędrówki po innych stronach poświęconych Roswell czy Jasonowi. Tu staram się zaglądać w miarę możliwości i przynajmniej wiem, że ktoś, kto ma więcej czasu podzieli się nowinkami, opowie coś, wklei zdjęcie... dlatego dziękuję, że coś ma się poprawić na lepsze, że ciągle ktoś o nas dba i o nas pamięta.

dobra... byłam miła. a teraz... NIECH TO FORUM DZIAŁAAA!A! pliiisss? :scep:

:D
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Feb 08, 2004 2:51 pm

Teraz działa :wink: I może jestem nielojalna albo coś, ale...
http://pub135.ezboard.com/brosdeidresfanfiction
Gościnność RosDeidre. Takie Koło Ratunkowe... Żeby nie wyrywać więcej włosów :wink:
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Feb 08, 2004 5:36 pm

Powiem jedno: WYSŁAĆ PETYCJĘ!!! Albo jeszcze jedno - czemu nie mogę się zarejestrować na forum Deidre?

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Feb 08, 2004 6:20 pm

...korzystając z rzadkiej chwili obecności naszego kochanego forum, wkleję krótką opowieść dziewczyny, która spotkała JB osobiście- biorąc pod uwagę, że nasi niedoszli zagraniczni goście przerazili sie już pewnie na śmierć radosnymi wyczynami naszego forum :cry: Niektórzy z was pewnie to juz widzieli, ale może nie wszyscy? Mi sie podoba, zwłaszcza zachowanie tej dziewczyny....co za ulga, ze nie każda z miejsca z dzikim wrzaskiem wskakuje mu na kolana i zdziera namiętnie koszulkę.

I am not one to get over excited about a celebrity, but when I got the chance to meet Jason Behr I was alittle overcome by his generosity and friendliness.

I was at work ( I waitress) and I walked over to a table where three men and two girls were seated. Right away I noticed that one of the men looked familar to me. I just couldn't place where I knew him from. I took their orders and then began to walk away when one of the guys ( the one I thought I had seen before) touched my arm and asked if I could bring two extra glasses of water to the table. I told him I would bring them right out.

As I am walking back to my station one of my coworkers ran up to me and sqealed. She grabbed my arm and said " What was it like to have Jason Behr touch you?". To which I replied " Oh that's who that is. I thought he looked familar". My coworker told me to ask for an autograph.

I walked back to the table and gave them their drinks and one of the girls asked me if I knew of a good place to get some chai tea in the neighborhood. I recommended a place and then Jason noticed a pin I was wearing on my skirt of my favorite band. He asked if I had ever seen them in concert and I told him " only about 20 times!" he laughed and said he thought they were one of the best bands and put on one of the best concerts. We then began to talk about some of the other bands we liked and how many concerts we had been to.

I went back to get there order and then told them if there was anything else they needed just let me know. I walked back over to my station and began filling my bins when one of the guys from the table came over and asked me if I was dating anyone. I was sort of shocked by this ( this guy was quite good looking) and I told him no I was single. He then proceeded to ask me for my number. I gave it to him and he said that later in the week him and his friends were going to a concert and asked if maybe I would like to go. I told him that would be fun.

He went back to his table. They ate and had a good time and I asked if they needed anything else and Jason handed me a nice tip and said thanks for everything. His friend ( the one who asked for my number) told me he would give me a call. We said goodbye and that was that.

I never did hear from his friend. Not a big deal. Jason and his friends were so nice and they were so friendly. Not to mention Jason has just about the best smile I have ever seen.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Feb 08, 2004 6:34 pm

Szczęściara...
Lizziett wrote:Not to mention Jason has just about the best smile I have ever seen.
I tu się w pełni zgadzam :cheesy:

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Feb 08, 2004 6:44 pm

jakbym mieszkala w USA to tez bym go pewnie spotkala i bym go zacalowala :mrgreen:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Feb 08, 2004 6:54 pm

Czyli reakcja opisana wcześniej przez Lizziet?
Lizziet wrote:z miejsca z dzikim wrzaskiem wskakuje mu na kolana i zdziera namiętnie koszulkę.
O to chodzi, nie? :cheesy:

Jeśli ja bym mieszkała w USA to też bym go napewno spotkała. Chociaz wolałabym, zeby przyjechał do Tyszowiec lub Zamościa kręcić jakiś filmik :cheesy:

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sun Feb 08, 2004 8:05 pm

oj baby baby... jakby któraś z Was zobaczyła go na ulicy, to zostałby zacałowany i zapieszczony na amen... :cheesy: wyobraźcie sobie to zdziwienie w tych ślicznych oczach, kiedy nagle grupa płci przeciwnej rzuca się na niego piszcząc radośnie, mamrocząc jakieś komplementy i wychwalając go pod niebiosa zagłaskuje doszczętnie... 8)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Feb 08, 2004 8:51 pm

Ciekawe tylko czy zrozumiałby ten nasz polski napad komlementów... musiałby przejść przyśpieszony kurs języka polskiego ,,polski w sekundę" - jeśli oczywiście znalazłby tą sękundę pomiędzy komlementami fanek :cheesy: Taaak... powinien zdecydowanie już teraz zaczać się uczyć polskiego... a potem oczywiście przyjechać do Tyszowiec :cheesy::devil:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Feb 08, 2004 11:53 pm

Dzięki Lizziett za popatrznie na Jasona oczami jednej z fanek. :D
Liz, napad poskich fanek niewiele rózniłby się od innych okrzyków uwielbienia. Bez znajomości naszego języka doskonale poznałby co kto czuje do niego. Trzeba jeszcze wziąć poprawkę na ochroniarza :lol:

A teraz znowu mała zagadka. Kto jest na zdjęciu filmu, którego u nas nie widzieliśmy. I co to za film... :P

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
LongTimeFan
Gość
Posts: 1
Joined: Thu Feb 05, 2004 9:28 pm

Post by LongTimeFan » Mon Feb 09, 2004 12:19 am

Image Hello,

Nan invited me to come and say hello on your Jason thread. I feel like a little child who doesn't know how to read so I get to just look at the pictures. I did notice that many of my pictures have already arrived ahead of me.

You're welcome to post my pictures, just please do not quote the pictures over and over so you don't cause trouble with my bandwidth. One time per page will work just fine.

Here are some new screen caps I made yesterday - I hope you enjoy them.
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Feb 09, 2004 9:41 am

Boże, nie wierzę... :roll: Tam Deidre, Kath7, a tu Long Time Fan... :shock: Cud.

Hi Long Time Fan! I'm happy that you're here! Well actually I have some problems with belivin' in it, but it's awesome... And thanks for screencaps - these are the most beautiful scenes in whole serial!
Once again - thanks! I'm really glad to see you here.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Feb 09, 2004 11:37 am

Elu- co to za okropne filmisko? :shock: :lol:

Hi Long Time Fan- nice to see you here. And thanks for caps- I love "Pilot" and Max intense gaze...Have you met Jason personaly?
Hugs
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Feb 09, 2004 7:19 pm

Hi, Long Time Fan. I want to thank you for visiting us and for you beautiful pictures :P

Aniu, to okropne filmisko to serial Sherman Oaks, w którym J. wygłupia się za dwóch. Na stronie http://forums.fanforum.com/cgi-bin/ulti ... 003443&p=5 można ściągnąć krócitki filmik ze scenka z fimu. W ogóle ciężko go tam poznać.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests