Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Sep 28, 2004 10:00 am

ja nie mogłam nie na moje nerwy ta strona, ale pewnie że pójdę, lubię mieszankę japońszczyny z amerykanizmem, po The Ring, gdzie miałam fazę przez tydzień (aż w końcu uwierzyłam że nikt z tego tv nie wyjdzie) przestałam się bać, a na The Grudge pójdę, mam nadzieję...
eee w poprzednim poście popełniłam bład: ona ma męża... sorry
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Sep 28, 2004 10:13 am

Freja ja po Ringu też miałam jakieś dziwne fazy,ale jak obejrzałam japońską wersję, a może chińską kto to wie :cheesy: , w każdym bądź razie latały tam małe żółte ludziki :cheesy: , to sikałam ze śmiechu, bo na dodatek oglądałam film bez lektora tylko z angielskimi napisami, więc tam tak śmiesznie gadali no i bój się gdy ci żółty ludzić jakoś piszczy :cheesy: , amerykańska wersja lepsza była.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Sep 28, 2004 11:14 am

onar-ku japońska wersja, nie chińska :?
A moim zdaniem Jason ślicznie wyszedł. A otwarte usta są naturalną reakcją, kiedy się boisz - wzrasta poziom adrenaliny, szybciej się męczysz, choć tego nie odczuwasz, a otwarcie ust to już naturalny odruch będący konsekwencją poprzednich reakcji na 'stres' ;) A poza tym to tylko dwa zdjęcia. Na drugim mogli się czegoś wystraszyć, chociażby tej całej Strickland. A na pierwszym zdjęciu, może Jason właśnie nabierał więcej powietrza, bo miał czkawkę :lol: Poczekamy, zobaczymy. Tymczasem, bodajże na filmowej zakładce Yahoo jest telewizyjny spot reklamujący The Grudge w USA. Idę go poszukać i zaraz wstawię tu linka...
P.S. Jeszcze taka mala ciekawostka. Na The Ring zabrałam ze sobą moją koleżankę, która boi się nawet jak ktoś stanie za jej plecami i powie 'buu'. Wyobraźcie sobie, że przez pół roku (:!:) zanim położyła się spać zaglądała do dziury między łóżkiem a ścianą, czy czasem nie siedzi w niej ta dziewczynka. Dopiero przemeblowanie w pokoju jej pomogło :lol:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Sep 28, 2004 11:34 am

No więc była to japońska wersja :cheesy:
Olu to Ty lepiej nie zabieraj swojej koleżanki na takie filmiki bo do końca życia pozostanie jej jakis uraz :cheesy:
Ja po obejrzeniu Ringu (jakieś 10 min. po filmie) piłam sobie herbatkę, aż tu nagle dzwoni telefon :!: Mój ładniutki kubeczek poszedł do kosza w kawałkach :!: A dzwoniła tylko babci :cheesy:
Last edited by onar-ek on Tue Sep 28, 2004 11:37 am, edited 1 time in total.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Sep 28, 2004 11:37 am

To ja miałam podobnie, :roll: gdy byłam mała mama pozwoliła oglądnąć mi film o wampirach, tę komedię w reżyserii Romana Polańskiego, też tam grał - o szalonym naukowcu poszukującym wampirów (nie pamietam tytułu) i co? :shock: Biedne dziecko bało się spać w nocy a szparę miedzy łóżkiem a ścianą (od głowy) skrzętnie co noc zatykałam poduszką! Taak... Teraz sie z tego smieję, ale wtedy... Wiec nie dziwię się Olu Twojej koleżance. :wink:

Śliczne fotki, i te skupienie na twarzy Jasona gdy słucha uwag reżysera (chyba). Wydaje się, że to on gra w tym filmie główną rolę!
Coż już niedługo okaże się czy warto było czekać!
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Sep 28, 2004 11:42 am

Chyba wszystkie dzieci tak mają, jak kiedyś oglądałam "Koszmar z ulicy Wiązów" tak panicznie bałam się iść do łóżka i zasnąć, że tatko znalazł mnie ok.6.00am jak wstał w kuchni na taborecie, musiałam tam zasnąć zmęczona czuwaniem :cheesy:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Sep 28, 2004 11:44 am

Obiecany link do spotu TV nie pochodzi z Yahoo, a z Comingsoon.net :D No nie ważne, oto on. Byłam raz jeszcze na oficjalnej stronie The Grudge i tam też są, oprócz trailera, dwa clipy reklamujące film. Możliwe, że jeden z nich pokrywa się z tym z comingsoon, ale nie wiem, bo nie sprawdzałam.

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Tue Sep 28, 2004 11:48 am


User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Sep 29, 2004 12:26 pm

Ha! Może powtórzę: HA! Obejrzałam TEOTW po dłuższej przerwie. Wiem, że pewnie macie już dość refleksji na temat Future Maxa, ale krótko będzie. Uwaga, refleksja: FM to jedyny facet w skórze, który nie wygląda na pana o odmiennej, niż większość przedstawicieli płci męskiej orientacji seksualnej :) Można go schrupać żywcem!
Druga refleksja. Nich mi ktoś jeszcze raz powie, że Jason w Roswell był chudziutki. Patrz -> scena bezpośrednio przed przemową Liz o 'Romeo i Julii' :mrgreen:
Natomiast mam dla was przerażającą wiadomość!!! Japonia to kraj, w którym ludzie uwielbiają horrory od czasu, gdy zaczęto kręcić je porządnie, czyli od niedawna. Japonnia to również kraj, w kórym zaraz po USA jest najwięcej fanów Buffy i samej SMG! Można z tego wnioskować, że premiera The Grudge w tym kraju odbędzie się już niedługo. A guzik! I na tym polega cały dramat, bo jeśli w Kraju Kwitnącej Wiśni premierę zaplanowano na 19.02.2005 (!), to kiedy TG pojawi się u nas??? Przytoczę jeszcze kolejne dane:
- październik - Malezja, Hong Kong
- listopad - Australia, Włochy, Singapur, Korea, Taiwan, Wlk. Bryt, Irlandia
- styczeń - Norwegia
- luty - Japonia, Nowa Zelandia
Jednym emotkiem: :cry:
Ale jest nadzieja! W sierpniu, na polskiej witrynie Vision pojawił się plakat do The Grudge z niedługim przypisem, w którym wspomniano, że film pojawi się w kinach w drugiej połowie roku. Dokładna data nie została jeszcze wyznaczona, ale może nie mieli na myśli premiery oficjalnej w USA, tylko naszą, polską :roll:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Sep 30, 2004 8:15 pm

Olka, o tym zdjęciu myślałaś ? :lol: Ależ on jest bardzo szczupły - zobacz jaką ma delikatną szyję, widoczny kręgosłup i wystające łopatki. Tyle, że widać jak ma pięknie ukształtowane na siłowni mięśnie. Ale w sezonie 2 i tak nieźle wyglądał w porówananiu z sez. 3 - szczególnie pod jego koniec.
Cieszę się, że wspomniałaś o TEOTW. Zawsze do niego wracam z sentymentem. To przecież mój ukochany odcinek, pamiętam jak po raz pierwszy go widziałam, nie płakałam ale byłam tak rozdygotana, że nie mogłam dłuższy czas zapanować nad sobą. Od tego czasu gdy słyszę Sheryl Crow, wracają wspomnienia. :D

Image

A polska premiera Grudge - mam nadzieję, że druga połowa roku nie będzie oznaczać przyszłego roku. :wink:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 06, 2004 11:59 am

Ojej, ale pustki ;( A o Jasonie tyle wiadomości, że hej! Chociażby na JB Unlimited... hm, jak widać nie tylko ja mam ciężki październik. To może wspomnę tylko, że już niedługo premiera TG w Australii (18-tego). Była też zdaje się jakaś aktualka na oficjanej stronie tego filmu. Shooting Livien pojedzie do Teksasu... a SMG udziela wywiadów na temat TG. Mam nadzieję, że wspomina jasona (jeszcze ich nie czytałam) bo jak nie... ;) Acha i jeszcze na takiej stronce "Latino cośtam" jest dużo zdjęć z TG. Nie koniecznie jest na wszystkich Jason, ale są tam zdjęcia z innymi aktorami i te zjawy z domu. Wyglądają, że się tak wyrażę "przerażająco" ;) Notatka: nie kupować popcornu, ani niczego do picia. Nie przygryźć sobie języka :mrgreen: No to pa, lecę na matmę (na szczęście tylko wyklad :D

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Oct 08, 2004 9:10 am

Oficjalna premiera Grudge 22 października. SMG udzieliła wywiadu dla Entertainment ale fanki Jasona są wściekłe bo ani słowem o nim nie wspomniała. Wszyscy zastanawiają się i z niepokojem czekają czy razem z nią będzie promował ten film. Mam ndzieję że obawy sa nieuzasadnione i zobaczymy ich nie raz na pokazach. A teraz ostatnie, moim zdaniem prześliczne fotki naszego przystojniaka. :D

Oluś, powodzenia na studiach i wpadaj częściej.


Image
Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Oct 08, 2004 10:08 am

22 października :evil: szkoda, że nie 23 - miałabym okazję świętować podwójnie! :wink:

Jak to nie będzie promował TG wraz z SMG?! Jest taka możliwość?! :shock: Nie zrobią nam tego!! Prawda... ? :(

Dzięki Elu za nowe zdjęcia. :cheesy: Jesteś niezastąpiona!
Tak się już stęskniłam za tym przystojniakiem 8) . Ach! Te oczy, ta sylwetka! Ach! :wink:
Czy on słucha Nirvany?! Czy ta koszulka to tylko zbieg okolicznosci? :roll: Lubię ten zespół, to się tak zastanawiam.
To pierwsze zdjęcie w sam raz pasuje jako tapeta! Tylko jest zbyt małe. :( Jak z tego zrobić tapetkę?!

Jejku! Ale chaos! Sorki! :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Oct 08, 2004 10:22 am

Adka, nie ma zbiegów okoliczności :lol: J. słucha Nirwany, uwielbia Radiohead. A w sprawie pierwszego zdjęcia na tapetkę - doskonałego - poczekajmy na eksperta Olkę. :mrgreen:
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Oct 08, 2004 12:24 pm

Tak, o Radiohead wiedziałam, ale o Nirvanie dopiero dzisiaj. :P No i znowu plus dla Jasona!
Dzięki Elu - i znowu wyszło - prawdziwa z Ciebie skarbnica wiedzy o panu B. :cheesy:

Olu - nadziejo moja :wink: - i co Ty na to? Znajdziesz czas między wykładami, ćwiczeniami, okienkami.... itp., na to cudo?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Oct 08, 2004 8:53 pm

Mam dla was rozrywkę. Zaopatrzono mnie w nowy numer Twista i mało nie tarzałam się po podłodze ze śmiechu. Też mogę pracować w redakcji i wymyślać historyjki i wywiady na podstawie jednego zdania, to nic trudnego, już to robiłam. A teraz proszę - Przedstawiamy wywiad z Jasonem Behrem.

Man, może Superman?!

Jason Behr (Max z "Roswell") walczy o rolę Supermana 5!


TWIST: Podobno jesteś faworytem w castingu do roli Supermana 5?
JASON BEHR: Tak słyszałem i mam nadzieję, że PAN REŻYSER ZROZUMIE, ŻE JESTEM STWORZONY DO TEJ ROLI1 Bardzo mi na tym zależy. To mogłaby być kreacja mojego życia.
T: Ale za taką produkcję nie dostaniesz Oscara, więc pewnie chcesz zdobyć... milion fanek?
JB: Mam na koncie głównie role w serialach. Poważnych filmów było kilka. Jako Superman przeszedłbym o jedną ligę wyżej. I jeśli mógłbym zostać bożyszczem kobiet, to czemu nie? ;-)))
T: Jesteś przystojnym facetem! Dziewczyny kochają Maxa Evansa!
JB: Więc może jestem próżny, a może wciąż mam w sobie coś z chłopaka, którego – ze względu na brzmienie nazwiska i budowę ciała – koledzy w szkole przezywali „Bear”
T: Przecież ty nie jesteś pierdołą, który nie potrafi umówić się na randkę! A Kate Heigl?
JB: Aż tak źle ze mną nie jest, to fakt ;-). Z Katherine znamu się z planu “Roswell”, w którym graliśmy rodzeństwo. Ale ja chcę więcej i więcej...
T: Masz wszystko, a narzekasz. Dlaczego?
JB: Kate mówi, że jestem dużym rozpieszczonym dzieckiem. Jak Piotruś Pan. Więc może jego też powinienem zagrać? ;-).

I dalej czytamy:
“Jason Behr liczy, że jako Superman będzie miał większe powodzenie u kobiet. <<Laski uwielbiają superbohaterów>> - mówi Max z <<Roswell>>”


Też mogę pisać takie bzdety, pozwolę sobie nawet powiedzieć, że moja wersja byłaby ciekawsza i bardziej atrakcyjna niż ich. Kto to w ogóle wymyślał?
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 08, 2004 9:22 pm

Co by tu powiedzieć? :roll:

Wię-cej! Wię-cej! :D
A potem przeniosę do Miodzio :twisted:

Gdybyście zamiast pisać ciągle w jednym miejscu - zakładały sobie różne tematy - może w przysłości dostałybyście całe swoje subforum. A tak to nie.

A może ktoś przytoczy "oryginał" z Twista?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Oct 08, 2004 11:21 pm

Nanuś, to samo napisałam wczoraj na roswell.pl. Z ciekawości kupiłam Twista...i jedynie godne uwagi jest jego zdjęcie, przynajmniej ono jest autentyczne. :lol:
Subforum w nagrodę za zakładanie różnych tematów {o} :shock: Jakich, serialowe juz nam sie kończą. Może dostałybyśmy w nagrodę jako uczestniczki tego forum z najdłuższym stażem...co ? Nie przewidujesz niczego takiego dla swoich seniorek ? :mrgreen:
Ale musisz przyznać, że pokoik z Jasonem prowadzony jest wzorowo. :)

Zaczęła się kampania reklamowa Grudge, na razie w różnych stacjach telewizyjnych i jest prawdopodobne że do SMG dołączy Jason. Za cztery dni przewidujemy wrzucenie jego najnowszych fotek (info za dziewczynami z F4F)

Image
Image

enka
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Jan 30, 2004 8:13 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by enka » Sat Oct 09, 2004 8:24 pm

W "Marie Claire" (chyba tak to się pisze) jest dvd z filmem "Kroniki Portowe" z Jasonem w jednej z ról.Koszt to 8.90.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Oct 10, 2004 11:13 am

Jak czytałam Twista, to myślałam, że się posikam ze śmiechu. Boże, czego oni w tym badziewiu nie wymyślą?! Chociaż to zdjęcie ich ratuje... Zawsze mnie jednak zastanawiało, dlaczego "girl" zawsze tłumaczy się na "laska"? :roll: (ta strona z Jasonem jest też w amerykańskim wydaniu, potem wydania Twista w innych krajach w dużej części pokrywają się z pierwowzorem). Dobrze, że są te piękne zdjęcia i "Kroniki portowe" - wielkie dzięki za to info! Enka, ozłocę cię :D A fragment z TG... no ful wypas (cytując młodzież z Manieczek :) )
A tapetkę może w tym tygodniu uda mi się skrobnąć... nie obiecuję.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest