Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Sep 25, 2004 11:13 pm

Choć teorie są teoriami i nie zawsze chętnie się do nich odnosimy, trzeba przyznać, że tak to jest z tymi facetami. Mężczyźni są prości i działają w myśl zasady "śliwka to owoc, nie kolor". Patrzą na zewnątrz i... to im wystarcza nawet na dłuższy czas. Wiadomo, każdego, nawet dziewczyny przyciąga w sklepie ładne opakowanie, dopiero potem przekonujemy się o wartości tego, co w środku. Tylko, że my lubimy odrazu wiedzieć, co wkladamy do koszyka, a faceta nawet przeterminowane parówki satysfakcjonują, jeśli tylko potrafią zaspokoić jego głód :) Oczywiście są wyjątki, które jednak potwierdzają regułę. Jako reprezentantka kobiecej społeczności pozostanę wierna teori, że kobiety są bardziej skomplikowane i jako brunetka, zawieszę oko na Jasonie :cheesy:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Sep 26, 2004 1:45 am

Musze sie z wami czyms podzielic. Najpierw jednak oznajmiam, ze nie probuje byc zlosliwy i bron Boze nie zycze zle Jasonowi, ale... Zawsze kiedy ktos nosi czapke bez powodu to kojazy mi sie to z... rakiem. No wiecie naswietlania, wlosy wypadaja, czlowiek zaczyna nosic peruke i chce ja jakos przytrzymac, albo nie nosi peruki i chce zakryc lysine. Dlatego przychylam sie do opini, ze Jason powinien cos zrobic z ta czapka (czytaj: pozbyc sie jej). Ale jesli juz musi nosic czapke to niech pozostanie przy tej zwyklej, bo baseballowek nie znosze (pewnie dlatego, ze sam kretynsko w nich wygladam :P )

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Sep 26, 2004 1:44 pm

No i brawo widzę, że brunetki górą :mrgreen: Ech masz rację Olu faceci są zbyt prości, chociaż jak sama napisałaś są wyjątki i to dopiero jest zabawa :mrgreen:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Sep 26, 2004 3:14 pm

Kwiatku nie przejmuj się, pogłoski tego rodzaju krążyły w czasach 3 sezonu, kiedy J. wyglądał faktycznie tak, jakby lada chwila miał się przewrócić. Kiedy zaczął się 2 sezon wszyscy zauważyli różnicę pomiędzy Maxem w 1 a 2 sezonie, ale wtedy większość osób uważała, że J. wygląda jeszcze piękniej niż wcześniej i ja się do nich zaliczam ( zawsze uważałam że to co zobaczyliśmy w "SH" było poprostu niedorzeczne biorąc pod uwagę że chodziło o 17 latka) chociaż niektórzy recenzenci podsmiewali się że " Max ( Jason Behr chudy tak że mógłby schować się za Calistą Flockhard)..." :roll: natomiast 3 sezon...coś tam najwyraźniej było nie w porządku, bardzo szczupła sylwetka to jedno, a twarz w kolorze popiołu i czarne sińce pod oczami to drugie, ale tego się nigdy nie dowiemy, bo pan JB najwyraźniej nie zalicza się do osób które wylewają swoje gorzkie żale publicznie i rozpowiadają na lewo i prawo, z kim gdzie jak i kiedy (nie)- śpią.
Tak się składa że niestety wiem aż za dobrze co się dzieje z ludźmi chorymi na raka, więc jeśli chodzi o niego teraz, to chyba mogę powiedzieć że- nie. A do czapki widocznie się przywiązał :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Sep 26, 2004 6:02 pm

Jason ma dziewczynę? na zank żałoby zminiam avatar...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 26, 2004 6:16 pm

Freja, nie zmieniaj avataru :!: , bo tak naprawdę nie wiemy czy to jego dziewczyna. :wink: Gdyby uwiesił się jej na ramionach, to można by było snuć przypuszczenia, a tak, znany z grzeczności może tylko przepuścił ją przed sobą. :lol: A brnąc dalej, to czas najwyższy żeby ktoś uwiesił się na jego ramieniu, co ?
Last edited by Ela on Mon Sep 27, 2004 1:37 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Sep 26, 2004 10:26 pm

Ok wyruszam do USA i uwieszę się na jego ramieniu 8) Właściwie to nie miałabym nic przeciwko temu, co więcej byłabym wdzięczna, żebym mogła chociaż jedną dobę tak się pouwieszać na nim :hearts:

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Sep 27, 2004 11:30 am

ja tez mogłabym się uwiesić :PPPPPP z przyjaciółką mamy obietnice po skończeniu 18 jedziemy do LA i to nie z byle jakiego powodu... ja narazie wolę go jako samotnego przystojniaka który na serio szuka tej jedynej niż zminia laski jak rękawiczki jak jakiś plaboy...
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Sep 27, 2004 11:36 am

Masz rację Freja playboyom mówimy nie :!: :twisted:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Sep 27, 2004 1:04 pm

Ależ mi się dzisiaj "włączyło" gadulstwo! :oops:
Po pierwsze to dlaczego ja nie widzę tych nowych zdjęć?! :evil:
Po drugie: czapeczka, berecik? Tylko spekuluję, na podstawie Waszych wypowiedzi, że Jason nie wygląda zbyt elegancko. :roll: On wygląda źle?! :shock: Taa... patrz punkt pierwszy! :wink:
I po trzecie - jaka dziewczyna?! :x Dobra, dla dobra ogółu (i siebie) przychylam się do zdania Eli, że to tylko prawdopodobnie koleżanka (!). O, już mi lepiej! :cheesy:
Tak może trochę bardziej poważnie :wink: wiem, że zadaniem ludzi jest łączyć się w pary, ale pan Behr uroczo prezentuje się jako kawaler do wzięcia. Taak ... :roll: tylko co na to jego zdrowie psychiczne? :wink:
Matko!! :shock: Ja już się martwię o jego psychikę! Niedobrze, niedobrze...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Sep 27, 2004 1:08 pm

ADkA zdjęć to i ja dziś nie widzę, ale wierz mi lepiej mu bez tej czapeczki :cheesy: I zgadzam się, że Jason lepiej prezentuje się jako kawaler do wzięcia :cheesy:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Sep 27, 2004 2:14 pm


User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Sep 27, 2004 3:33 pm

czy ty coś insynuujesz? pierwsza "laska" to jak ją kiedyś zobaczyłam i pomyślałam :" Boże jeśli to jego dziewczyna i on takie wybiera to co powie na mnie że jestem jaką boginią?"
drugie Alyson - współna sesja bo dawali razem nagrodę (on ma męza)
trzecie Kate ja tam bym już wolała Shiri
czwarte co ty tu próbujesz powiedzieć nam?
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Sep 27, 2004 4:07 pm

Freja toś mnie rozbawiła :cheesy: Tak się zastanawiałam czy ta panna z pierwszej fotki była kiedyś jego dziewczyną i to wszystko, a co do kolejnch foteczek to umieściłam je, abyście mogli sobie na nie popatrzeć jeśli jeszcze ich nie widzieliście :cheesy: I jeszcze jedno Freja "on ma męża" boże od kiedy Jason ma męża :?: :cheesy:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 27, 2004 4:38 pm

Ta pierwsza lalusia była podobno jakąś dziennikarką/spikerką/prezenterką licho wie kiedy. Dawno temu.
Te kolejne zdjęcia są stare jak świat (widać to po Jasonie).
Jeśli "ta nowa" to jego nowa :wink: to bardzo się cieszę, że nie jest sam, bo mu się to należy :P Jeśli tylko będzie dla niego dobra. Bo jeśli nie, to mi się nie spodoba :evil:
BTW, jako przedstawicielka nielicznych jak widzę blondynek - nie mam nic przeciwko teorii przeciwieństw. Przeciwnie, bardzo mi się podoba. Tak ogólnie. Podłoża to to ma strasznie głębokie, bo w końcu - im bardziej zróżnicowane geny (które w końcu widać jak na dłoni w wyglądzie), tym lepsze rokowania dla potomstwa. Tak więc, jakby Jason się nudził - to ja jestem idealną kandydatką :P
PS: Jak ja kocham zielone szkoły i pierwsze klasy!!! Nie ma połowy nauczycieli - Boże, jaka ulga!!!
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Sep 27, 2004 4:41 pm

Coś mi się tak gdzieś majaczy, że ta dziewczyna z pierwszej fotki to jego fanka. To była chyba jakaś akcja charytatywna, bal czy coś :roll: stąd te stroje. Ale głowy za to nie dam. Elu, może tobie uda się rozwiać wątpliwości? A wracając do czapek - mnie ta moda jakoś nigdy nie raziła. Uśmiechałam się nawet pod nosem, gdy moja mama pukała się w czoło widząc takiego delikwenta w trzydziestostopniowym upale. Ale ostatecznie muszę się jednak zgodzić, przynajmniej z tym, że nie wszystkim to pasuje. :?

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Sep 27, 2004 4:41 pm

Wiem wiem, że stare zdjęcia, ale wolę Jasona w takich włoskach niż tych długich i tej okropnej czapce, która działa mi na nerwy :evil:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Sep 27, 2004 8:21 pm

Z tych wszystkich fotek Jasona z dziewczętami jakie wrzuciła onarek, tak naprawdę można zazdrościć tylko Katherine, chociaż nie wiem czy w równym stopniu można zazdrościć tej znajomości Jasonowi. Z moich obserwacji wynika, że nie. 8)
Nan, nie jesteś tu jedyną blondynką....i jakie potomstwo :shock: jesteśmy w pokoiku Jasona na etapie "pierwszej bazy"- używając języka Kyla :mrgreen:

I świeżutkie zdjęcia z Grudge :shock:

Image
Image
Image

Muszę przyznać, że ciarki biegały mi po plecach kiedy weszłam na oficjalną stronę filmu i "pospacerowałam" sobie po tym nawiedzonym domu. :?
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Sep 28, 2004 9:27 am

A ja się pytam dlaczego ludzie grający w horrorach są zdania że przez większość czasu powinni mieć na wpół otwarte usta? :roll: ( patrz fota nr. jeden i trzy). Tak czy inaczej, z tych zdjęć mozna wywnioskować że on lepiej ogrywa przerażenie- Sarah ma tylko otwarte usta, on jeszcze przerażone oczy :lol:
I ciekawe co oni tam znaleźli? (fota nr. 1 i 3). Tak sądząc z min obojga, to może być ten trup Kadee Strickland z wnętrznościami na wierzchu :roll: Podobno zapowiedzi tego filmu wyglądają niezgorzej, ale ja wolę się jednak nie napalać.

Image
Last edited by Lizziett on Tue Sep 28, 2004 2:18 pm, edited 3 times in total.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Sep 28, 2004 9:37 am

Jason jest słodki nawet, gdy ma wpół otwarte usta :hearts:
Ja uwielbiam horrory, ale takie dobre, a takich jest coraz mniej. Na ten filmik z chęcią pójdę właśnie po zwiedzaniu tego domq, który był extra :cheesy:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests