Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Jan 26, 2004 8:49 pm

Super {o} :roll: nie, ja rozumiem kiedy forum znika na powiedzmy dwie godziny...ale to co się ostatnio wyrabia to tragedia :twisted:

Bill Pullman- świetnie, jest przesympatyczny i natychmiast przypomina mi sie moja ukochana komedia romantyczna "Ja cie kocham a ty śpisz" :P

Nie wiem czy widzieliście już tę fotkę, ale to fragment z wyciętej sceny z SH...twórcy uznali ją za zbyt odważną :wink:

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 26, 2004 10:12 pm

To część marzeń Liz na temat Maxa. Odważna ? Może dlatego że Max trzyma w ręku skrawek ręcznika, którym ona jest owinięta, jakby go z niej zdejmował. Mnie się bardzo podoba. Ech, pruderia Amerykanów nie zna granic...Tu wycinają tak niewinne sceny ale nie przeszkadza im jak w innych filmie rzucają się po ścianach a czerwona farba tryska na wszystkie strony... :roll:

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 26, 2004 10:25 pm

Kto to uznał za niestosowne??? Chyba babki lat 50 wzwyż... a przecież nie tylko one (:cheesy:) oglądają Roswell....

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jan 27, 2004 12:14 pm

Ta scena jest częścią filmiku p.t. "Season One Gag Reel!" lub "Geegle" jaki można było kiedys ściągnąc z theddd.net. teraz można go znaleść chyba tylko na kazie. :P

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Tue Jan 27, 2004 5:07 pm

A ja nie mam Kazyy...:cry::cry::cry: podobna ma blokować internet w połączeniu radiowym...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 30, 2004 7:28 pm

Dziś na Onecie znalazłam taką oto wiadomość :


Sam Raimi i najbardziej przerażający horror (Megafon.pl/Coming Soon, NN/30 stycznia 2004 07:21)


W Tokio rozpoczęto się zdjęcia do remake'u japońskiego horroru "The Grudge".

"The Grudge" to opowieść o klątwie, jaka dopada każdego, kto umiera w wielkim gniewie. Przekleństwo przenosi się niczym wirus: po śmierci "nosiciela", rodzi się ktoś inny, kto przejmuje mordercze znamię.

W roli głównej w filmie zobaczymy Jasona Behra, który wcieli się w postać studenta uniwersytetu w Tokio. W roli jego dziewczyny zobaczymy Sarah Michelle Gellar. Clea Duvall i Kadee Strickland wystąpią jako siostry Jennifer i Susan Williams. Kuzyn Toma Cruise'a, William Mapother, zagra męża postaci odtwarzanej przez Duvall, natomiast Bill Pullman wcieli się w postać angielskiego profesora.

Za produkcję dzieła odpowiedzialni są Nathan Kahane, Doug Davison i Roy Lee. Twórca "Spider-Mana", Sam Raimi, wystąpi jako producent wykonawczy. Projekt powstaje przy udziale finansowym Senator International. Autorem scenariusza remake'u jest Stephen Susco. Za kamerą stanie autor japońskiego oryginału - Takashi Shimizu. Obraz powstaje dla Columbia Pictures.

"Japoński oryginał to jeden z najbardziej przerażających filmów, jakie kiedykolwiek widziałem" - powiedział Raimi. "Myślę, że za sprawą Shimizu amerykański horror wzniesie się na wyżyny" - dodał.

Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Jan 30, 2004 7:40 pm

mam nadzieje ze ten film bedzie w polsce, musze go zobaczyc. Nie wie ktos jakie Jason bedzie mial wlosy w tym filmie?

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 30, 2004 8:13 pm

Sama jestem ciekawa, zresztą nie tylko ja, bo na F4F dziewczyny pytały o to samo. Miejmy nadzieję, że niedługo zobaczymy jego zdjęcia z Japonii. Tam też ma wielbicielki. :D
Jest nadzieja, że film będzie szybko rozpowszechniany, już czuje się nacisk reklamy a poza tym film finansuje wytwórnia Columbia Pictures :P Może jeszcze w tym roku.

Image
Image
Image
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Jan 30, 2004 8:25 pm

Jakie śliczne zdjęcia! Niech mi tylko ktoś powie jak wy się łapiecie na tym imagestation? Ja nigdy nie wiem co mam wybrać i czego szukać, no i gdzie to szukać...

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Jan 30, 2004 8:35 pm

Mój brat znalazł to dziś na onecie i miałam zamiar to zamieścić, ale Ela mnie ubiegła :P
I w zasadzie wciąż nie wiadomo, kto tak naprawde w tym filmie gra główną rolę- czy Sara czy Jason? Chyba częściej pisze sie w tym kontekście o Jasonie...to chyba dobry znak i wskazówka kto tę zabawę przeżyje :wink: chociaż...raczej rzadko bywa to mężczyzna 8)

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 30, 2004 8:38 pm

Liz, na F4F. Tam są najaktualniejsze zdjęcia. I wybieraj ciekawe, oryginalne, jakich wczesniej nie widziałaś + komentarz do nich.
Fotki wyżej zrobione zostały w sierpniu 2002 r., przez fanki J., ktore pojechały za nim do - chyba to był Montreal. Brał udział w jakiejś akcji charytatywnej, dobrze sie przy tym bawiąc, dopingowany na meczu przez fanki, siedzące na widowni...Potem były uściski, buziaczki i autografy...farciary.. :P

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Jan 30, 2004 8:40 pm

Fajnego masz braciszka Lizziet :cheesy: I prze prześliczny fanarcik! Racja Ela, dzięki już zabieram się za szukanie :cheesy: I masz rację - farciary...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jan 31, 2004 10:18 am

Aniu, śliczny arcik. Tak doskonale uchwcił wyraz twarzy Maxa i jego uczucia :D
Już drugi raz na onecie pisze się o Grudge ze wskazaniem na Jasona. Na zachodzie mówi się o Sarah, jako odtwórczyni głownej roli. Czasami jako role równorzędne. U nas p. Behr. Może Onet prowadzi ktoś z kierownictwa roswell.xcom ? :wink:
Nie wiem czy wiecie ale jak podawała moderatorka na f4f, J.B. miał w planach, reżyserowanie jednego z odcinków 4 sezonu...(podobnie jak zrobił to gościnnie William Sadler. Milusio :P

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sat Jan 31, 2004 7:21 pm

Mnie zastanawia tylko, czy będzie to rola tego opętanego gniewem, czy tego próbującego pomóc osobie gniewem opetanej. :)

Co do fryzury... może na łyso ? ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jan 31, 2004 7:36 pm

LEO, jak znając charakter J. , pewnie będzie próbował pomóc gniewem opętanej :wink: A co do włosów?...eee..nie wiem czy fanki wybaczyły by mu ścięcie tych ślicznych, lśniących (fotki wyżej) loczków. :D

Kilka ujęć poza planem

Image
Image
Image

I z moderatorką F4F - Viki

Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sat Jan 31, 2004 8:00 pm

Napiszę tak: bardzo lubię Jasona. Tu akurat nie napiszę nic nowego ;) Ale chciałabym, by obronił swoje aktorstwo, nie wizerunek grzecznego, ładnego chłopca. Chciałabym, by dorósł, chciałabym widzieć go cześciej w takich filmach jak "Opowieści Portowe' i chciałabym, by jego role były coraz bardziej wymagające i doszlifowane.

Aktor to postać, owszem. Ale postać, która musi się zmieniać. Nie chcę, by go zaszufladkowali jako "ładnego kosmitę." Role złożone często przypadają na postaci negatywne, niepełnosprawne, może i okaleczone. Również jeśli chodzi o wnętrze. Chciałabym dać mu szansę i zobaczyć go co potrafi zrobić z rolą własnie taką. Chciałabym, by wykreował wizerunek aktora, nie modela.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jan 31, 2004 8:10 pm

Jestem pewna, że on sam tego pragnie...sądząc z wywiadów jakie udzielał. Chciałabym zobaczyć go w S.L. bo tam prawdopodobnie stworzył postać o jakiej mówisz, Leo, chociaż moim zdaniem Rittes of Passage to był początek tej drogi... :P

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 31, 2004 10:20 pm

on jest poprostu nieziemski :) uwielbiam go co nie jest orginalne uwiebliam go ogladac..i szkoda ze nie jest troche mlodszy i nie miszka w polsce nad morzem :D ze sie rozmarzylam

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Jan 31, 2004 11:03 pm

Aktor to postać, owszem. Ale postać, która musi się zmieniać. Nie chcę, by go zaszufladkowali jako "ładnego kosmitę." Role złożone często przypadają na postaci negatywne, niepełnosprawne, może i okaleczone. Również jeśli chodzi o wnętrze.
Pamiętam, że jakaś dziewczyna na f4f napisała, że fajnie byłoby go zobaczyć w "negatywnej roli" bo to musiałoby być interesujace doświadczenie oglądać kogoś z "twarzą anioła" w takim emploi...no te jego oczy które potrafią być "takie ciepłe i takie lodowato zimne na przemian" 8)
Mnie osobiście on już sie nadto zrósł z rolami nadwrażliwych i nieśmiałych i sądzę że do takiej szuflady właśnie go wepchną...też jestem bardzo ciekawa jego roli w SL, chociaż wszystko to brzmi mocno depresyjnie- stwarza to jednak ogromne pole do popisu i lawirowania pomiedzy wszelkimi odcieniami uczuć- od wrażliwości i ciepła poprzez apatię aż do zimnego okrucieństwa- takie są osoby z rozszczepem osobowości. Kto widział Angline Jolie w "Przerwanej lekci muzyki" wie, czego moze sie spodziewać.
Apropo, jaki jest wasz ulubiony film gatunku "psychiatrycznych"? Oglądaliście "Piekny umysł"?

Cos mi sie zdaje, że te dziewczyny z f4f się zraziły :cry:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Guest

Post by Guest » Sat Jan 31, 2004 11:11 pm

Hello fellow Jason Behr lovers! 8)

I was invitied here by Nan to talk about my encounter with Jason himself while he was filming his new movie called "Shooting Livien" and I was cast in as an "Extra" in Jason's movie and got to spend the whole day with him. Although, it wouldn't be my first time that I've met him.

My name is Wendy aka AlienWendy23 on Fan Forum and now here. :wink:
I don't know or understand Polish, it would be better if you guys can talk to me in plain English. :oops: I am more than happy to share my stories with you all. :mrgreen:

Thank you Nan!

-Wendy

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests