Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 22, 2004 4:48 pm

Czy Jason mógłby nie być wspaniałym, cudownym, genialnym i najlepszym bratem??? Też pytanie... pewnie że tak... No i fakt. Mamy Elę i Lizziet... jedna tłumaczy nam super opowiadanka, a druga serwuje śliczne obrazki. Czego więcej można chcieć? Chyba już tylko powtórek Roswell w TV. Nan, żeby twój ,,przypływ optymizmu" trwał jak najdłużej!

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 22, 2004 6:09 pm

LEO, cieszę się że jesteś...Troszkę zmodyfikowaliśmy ten dział, chcemy żeby wróciła znowu miła, ciepła atmosfera, jak kiedyś.
Chwała za Twój optymizm Nan :) . Mnie także podobał sie filmik właśnie ze wzgledu na ten radosny nastrój i uśmiechnięte buzie, i warto było zobaczyć dziewczyny towarzyszące mu często na planie serialu i opisujące to potem na F4F :D
Liz, dwie z nich są na zdjęciach z Jasonem z Shooting Livien prezentowanych przeze mnie na naszym forum gdzieś koło 20 grudnia.
Fakt, Jason ma trzech braci i młodszą od siebie o chyba 11 lat siostrę przyrodnią, bardzo chyba kochaną bo kiedys w wywidzie mówił jak zasięga jej opinii i bardzo się liczy z jej zdaniem (wtedy miała 15 lat) Kochany braciszek :D(czasem wydawało mi się że Shiri tak traktował- jak młodszą siostrę)
O ojcu pewnie za wiele sie nie dowiemy bo Jason musiałby o nim opowiadać a zdaje sie ten temat omija szerokim łukiem. Trudno mu się dziwić - kochany tatuś opuścił jego matkę, żeby założyć nową rodzinę (stąd przyrodnia siostra) a potem porzucił kolejną żonę i dziecko. Nie wydaje mi się żeby na zdjęciu obok Johna była jego siostra. Nie wiem jak ma na imię.
Na F4F jest ktoś o ps. Behr Buddy999, (chyba przyjaciel Jasona) bo odpowidada ostatnio na pytania dziwcząt o niego. Wczoraj napisałam jedną wiadomośc, dzisiaj jest druga. Troszkę lepiej poznamy Mr.B

Pytają go kiedy Jason był ostatni raz w rodzinnym domu w Minneapolis
behrbuddy 999 when was jason last home? in Mn i mean?
--------------------------------------------------------------------------------

I can't remember the exact date, but it was back in the fall. We went to the Vikings vs. Bears Sunday night football game at the Metrodome, so that should give you a rough idea of the date. I don't expect he'll be back to MN until the summer at the earliest. Kind of all depends on work for him, but he tries to get back at least twice a year.


i kolejne- o jego ulubiony zespół Radiohead

BBuddy~ I've tried really hard to like Radiohead. Does that count? I really love How to Disappear Completely! Tell Jason that I really like his Radiohead t-shirts.

Don't worry BF, I am not a big fan of RadioHead either. One of the few differences we have. I made the mistake of telling J that the latest Radio Head CD kind of suck...well, my words were, they sound like a depressed Moby. He didn't call me back for 2 weeks. I guess he's a little sensitive about Radio Head....


i ulubione zespoły muzyczne:

i've read that his favorite band is dave matthews band. he was raised in richfield, minnesota. favorite movie the godfather. first movie he saw in a theatre was star wars. i'll write more later
--------------------------------------------------------------------------------

At one time it was Dave Matthews, but RadioHead has been his favorite for quite some time. He also likes Jack Johnson, John Mayer, Pearl Jam, David Gray, at least that's what he made me listen to last time I was in town. One bit of advice, he really likes RadioHead, don't rip any of their music...anyways, just wanted to correct just tidbit of information.


Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jan 22, 2004 6:12 pm

Eluś, mój optymizm ma wyjątkowo krótkie ale dobrze zbudowane nóżki i znika błyskawicznie, więc na ogół jestem pesymistką... Miałam zamiar doczytać dokładniej, ale trudno, przeczytam później.

PS: Już wiem, która jest która, a przynajmniej która to Wendy a która Jennifer... Budujące.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 22, 2004 6:51 pm

Eluś, please, wpisz tu linka do tego f4f, gdzie jest napisane najwięcej o Jasonie! Chodzi mi o jakiś ciekawy pokój. Ja szukałam i nie mogłam znaleźć...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 23, 2004 1:29 am

Ok, link do pokoiku J. na F4F :P

http://forums.fanforum.com/ultimatebb.p ... SUBMIT.y=9

Z F4F - Ujęcie poza planem do Ask Not (takiego nie widziałam)
do zdjęć jest dołączona cała relacja ze spotkania z fankami

Image
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Jan 23, 2004 7:32 am

super zdjatka ;) na f4f jest ich znacznie wiecej nawet w polskich pokoikach ;)

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Jan 23, 2004 9:16 am

Nie wiem czemu, ale cały czas rozłącza mnie ze śledzenia tego tematu :(
Ale staram się tu zaglądać. Nie ważne :) Ważne jest to, że uważam (sic! ;) ), że najstarszy brat jasona jest przystojny :) Ale potwornie ciekawi mnie, jak wygląda ta ostatnia 1/4, bo jak na stan dzisiejszy muszę powiedzieć, że są tak bardzo różni od siebie. To nie to, że Jason jest najładniejszy, czy coś w tym stylu. :) Uważam, że on wygląda najbardziej delikatnie z nich wszystkich. ma inny typ urody, ale przede wszystkim ma coś oprócz ciekawego wyglądu, a to jest najbardziej interesujące.

Ponieważ nie jestem za bardzio w temacie, Elu, czy wiadomo coś na temat Jasona i Kittie? ? :(
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Jan 23, 2004 9:41 pm

Dziewczyny, szykujcie pytania! Zaprosiłam do nas dziewczyny z f4f. Chyba każdy zna cudowne fanarty Long Time Fan - obiecała, że nas odwiedzi jak znajdzie chwilę. Oglądałyście filmik, którego adres podała Ela? Jedną z dziewczyn była Mariae1311 czyli Diana. Zgodziła się nas odwiedzić i niedługo się zaloguje. Pokoik chyba zacznie nabierać rumieńców... 8)
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Jan 23, 2004 9:52 pm

Nanuś, serio??? Już nie moge się doczekać!!! Ale super!!! <nagły przypływ optymizmu>

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jan 23, 2004 9:54 pm

LEO, nic nie wiem o nich poza tym, że ktoś ich widział razem jesienią. Ale Nan zaprosiła na nasze Forum kilka stałych bywalczyń z Forum 4Fans. Już dwie przyjęły zaproszenie. Może od nich dowiemy się czegoś więcej. Niektóre widziały się z Jasonem w grudniu w Nowym Yorku...Może być miło. :P
Wilekie dzięki Nanuś. :D

Nan, na dole powitała naszych ewentualnych gości, ja jeszcze tutaj podam adres stronki z fajnymi, nominowanymi clipami (Dreamer 4 Ever podała je na F4F) :P

http://pub90.ezboard.com/frealmoftruelo ... ID=1.topic
Last edited by Ela on Fri Jan 23, 2004 10:23 pm, edited 2 times in total.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Jan 23, 2004 10:08 pm

Aktualnie Mariael311 jest nieco onieśmielona, jak przypuszczam, ilością zupełnie obcego języka. Mam nadzieję, że napisze nie zważając na kompletnie niezrozumiałe zdania (co jej zresztą poradziłam).

Ok, Mariael, I hope that you're here and you'll write something to us... Please...? Anyway, thanks for accepting my, ekhm, invitation :D
So... welcome in Polish Island of Jason :wink:
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Jan 24, 2004 12:24 am

Mariael311 zwyczajnie jeszcze nie aktywowała swojego konta - nie żadne tam onieśmielenie :P

Welcome Mariael311.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jan 24, 2004 8:48 am

To było później 8) W PMie najpierw było o dziwności języka, potem jej przetłumaczyłam co zrobić, by aktywować konto. Tyle że wtedy jeszcze nie otrzymała maila, a jak teraz - nie wiem.

Elu, dzięki za adres. Przyda się 8)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 26, 2004 4:28 pm

{o}, mam nadzieję, że to już koniec z tymi wspaniałymi awariami. Dziś rano usiłowała się do nas dostać Sarah i rzecz jasna nie mogła. A dodam, że dla fanek Jasona to niezła gratka, ale to już powie sama Sarah jak w końcu będzie mogła wejść na stronę...

W każdym razie świeciłam oczami przed wszystkimi, którzy usiłowali spełnić moją prośbę i troszeczkę się boję, że po prawie trzech dniach usiłować wszystkie się zniechęciły. Ja stanowczo żądam, żeby już takich rzeczy nie było albo już nikogo nie zapraszam żeby potem nie tłumaczyć... (zaproszenia wysyłałam w piątek, gdy forum już zaczynało szwankować. Tak gwoli uściślenia).
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 26, 2004 4:46 pm

Dwie już są zaklepane, jedna z nich już się zalogowała. Reszta, trzy pozostałe, również usiłowały wejść i guzik. Oczywiście, że tylko po angielsku, przecież to są dziewczyny z f4f, największe fanki. Część z nich można było zobaczyć w filmiku kórego namiary podała wcześniej Ela, a Long Time Fan robi przecudne fanarty. Co prawda mam jej błogosławieństwo na umieszczanie obrazków, ale wolałabym, żeby i ona zajrzała.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 26, 2004 6:36 pm

Nan, ja także stanowczo protestuję przeciwko temu co się dzieje z forum. Nie dość że codziennie bywają jakieś kilkugodzinne przestoje to teraz ktoś beztrosko wyłaczył serwer na dwa dni. Uważam to za lekceważenie nas. A jeszcze trzeba mieć pecha, że padło kiedy Nan zaprosiła gości. To bardzo zniechęca... :evil:
Ale i tak, jeszcze raz wielkie dzięki za upór i determinację, Kotek i miejmy nadzieję że Twoje wysiłki nie pójdą na marne :?

A tak zupełnie inaczej, z nowinek ...w "Grudge" oprócz naszego Jasona i Sarah M. Gellar(Buffy) gra także Bill Pulman.
Image
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 26, 2004 6:59 pm

Aż mam ochotę napisać to, co mi opisała Sarah, co chce napisać i zamieścić na forum, ale chyba się powstrzymam. Byłam troszeczkę zaskoczona in plus, zamieści nam zdjęcia, które już znamy, ale chyba obejrzymy je jeszcze raz dlatego, że to zupełnie inne spojrzenie. Bliższe 8) Ma dzisiaj jeszcze usiłować wejść.

Skoro zdjęcia będą w Japonii... Hmm, zdaje się, że w Japonii też są fanki Jasona. Rozpędziłam się nieco, ale może w końcu będą kręcić zdjęcia w Polsce 8) :roll:
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Jan 26, 2004 7:07 pm

Nan wrote:{o}, mam nadzieję, że to już koniec z tymi wspaniałymi awariami.
Muszę cię zmartwić, ale w następny weekend spodziewaj się tego samego :(

Elu - nikt nikogo nie lekceważy. Xcom ledwo przędzie i Zdzisiu zawsze dokładał do niego z własnej kieszeni. A z tym wyłączeniem komputera to tylko moja hipoteza - jeszcze nie otrzymałem wyjaśnienia. Równie dobrze serwer mógł się zawiesić i zostać ponownie uruchomiony dopiero po obudzeniu się Zdzisia.

Sorry for these problems with our site. Xcom is very popular and server is overflow sometimes. We must buy a new processor.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 26, 2004 7:23 pm

Ha, ha, {o} chwała Zdzisiowi i za to...Może na zmianę bedziemy budzić Zdzisia...
Ale już poważnie, dzięki kochany {o} za zainteresowanie wiem że w dużej mierze zawdzięczamy Tobie za pilnowanie żeby Forum jakoś jeszcze hulało. :cmok:

Nanuś zdjęcia w Japonii już sie rozpoczęły, aktorzy od ponad tygodnia są na miejscu, jak pisał przyjaciel J.B. jest zachwycony Krajem Kwitnącej Wiśni...Obiecał, że jak będą jakieś zdjęcia czy nowinki, da znać. Także jesteśmy na bieżąco...
Miło będzie powitać dziewczyny z Forum 4Fans... :mrgreen:

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 26, 2004 7:26 pm

Zdjęcia do ,,The Grudge" już się zaczęły??? Gdzie można coś o tym poczytać??? Macie jakieś stronki???

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests