Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Sep 10, 2004 9:25 am

Jak to niczego nie można być pewnym. :? Na wczorajszym Onecie zobaczyłam taką wiadomość:

Superman musi być młodszy
(Moviehole, Gal/9 września 2004 09:22)

Jak podaje serwis Inland Empire Strikes Back, Bryan Singer testuje nowych kandydatów do roli Supermana.

Reżyser poszukuje młodego aktora i właśnie dlatego nie jest zainteresowany Jimem Caviezelem, którego nazwisko najczęściej wymieniane jest w kontekście objęcia schedy po Christopherze Reeve.

Singer uważa, że odtwórca postaci Jezusa Chrystusa w filmie "Pasja", jest nie tylko za stary do roli Człowieka ze Stali, ale także nie jest wystarczająco do niego podobny. Jak podają źródła, część akcji obrazu ma się rozgrywać tuż po tym jak Clark Kent zakończy naukę w college'u, czyli będzie miał około 25 lat. Tymczasem Caviezel liczy już sobie 36 wiosen.

Oznacza to również, że na rolę Supermana nie mają szans: Brendan Fraser, Mike O'Hearn, Jude Law i Jason Behr.

Image
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Fri Sep 10, 2004 2:08 pm

No nie wiem Elu. To slowa reżysera, czy wnioski wyciągnięte na podstawie wieku aktorów. Nie zapominajmy, że Jason wygląda młodo, a poza tym ma już doświadczenie w graniu postaci parę lat młodszych od niego. :D Przecież miał 25 lat, kiedy zaczął grać 16 letniego Maxa. :wink:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Sep 10, 2004 3:42 pm

Mysle tak jak Milla. Skoro Jason juz gral postac niemal o 10 lat mlodsza niz on jest w rzeczywistosci, to dlaczego teraz niemoglby zagrac 25 letniego Clarka? Jednak wydaje mi sie, ze szanse Jasona zmalaly. Pewnie z nowego Supermana chca zrobic cos na ksztalt Spidermana- Piter Parker jest w podobnym wieku, i bardzo dobrze, bo mi osobiscie Spiderman sie podobal (powtarzam sie :P )

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Sep 10, 2004 9:46 pm

na stronie Jason Behr unlimitted jest parę nowych zdjęć z wrześniowych (o ile dobrze pamiętam) premier kinowych. Całkiem ciekawe, polecam, chociaż zapewne każdy z odwiedzających ten pokój wiedział o nich już wczesniej ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Sep 10, 2004 10:19 pm

No ja nie wiedzialem. :oops: :wink:

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Sep 16, 2004 10:23 am

KWIATKU! jak Cie miło znów czytać! ;)

przyznam się, że dziwnie tu spokojnie... nie wiem co się dzieje, ale ostatnio mało kto zagląda na forum, widzę wiele tematów pozostawionych samych sobie i aż się dziwię, że tu też wieje pustką...

pzoa tym tak, żęby było chociaz w częsci na temat ostatnio oglądałam parę filmów. m.in. z Richardem Gere. Ma on w sobie tyle spokoju, który zawsze emanuje z jego twarzy. POmyśłalam, ze Max na role choleryków chyba też by sie ie nadawał, ale przypomniałąm sobie Zana... swoją droga to chyba najciekawsze połączenie dla aktora : ze stoickim spokojem odgrywać zło...
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Thu Sep 16, 2004 1:32 pm

A teraz pytanie: Co znajduje się na srebrnym łańcuszku, jaki Jason nosi od jakiegoś czasu? Z pewnego źródła wiem, że jest to... imię Jasona zapisane w kanji!
To cudko zwie się o ile mi wiadomo nieśmiertelnikiem. I jest na nim zapisana grupa krwi, znak zodiaku (tego nie jestem pewna) i coś jeszcze. Nie wiem co, ale jak się dowiem to napiszę. Mój kolega ma takie coś tyż.
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Sep 16, 2004 2:29 pm

Jason w kanji wygląda* tak:

czyta się iyasu i oznacza to... Uzdrowiciel :mrgreen:

*Musicie mieć zainstalowaną obsługę języków wschodnioazjatyckich w systemie, żeby wyglądał.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Thu Sep 16, 2004 4:14 pm

{o} skądżeś to wytrzasnął??!!
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Sep 16, 2004 6:46 pm

LEO wrote:KWIATKU! jak Cie miło znów czytać! ;)
LEO jestes dla mnie ostatnio zbyt mila. :) Jeszcze chwila i zaczne wietrzc tutaj jakis podstep. ;)

Co do tego niesmiertelnika to na pewno sie Jasonowi przyda (no wiecie na wypadek... yyy... wypadku samochodowego i koniecznosci transfuzji) w koncu kto w USA nie zna japonskiego :wink:

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Thu Sep 16, 2004 7:29 pm

Nie japoński tylko kanji Kwiatuszku!
Podejrzewam, że te dane zapisane są w jego rodzimym języku. Inaczej byłyby zdeczkawa nieużyteczne w przypadku wypadku czy czegoś w tym rodzaju, czego mu oczywiście nie życzę, ale wiadomo: przezorny zawsze ubezpieczony. :)
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Sep 16, 2004 8:28 pm

Kanji to wlasnie pismo japonskie- a wlasciwie jeden z jego rodzajow. No wiec w USA z pewnosci kazdy zna kanji ;)
A wiecie, ze w podstawowce chcialem sie nawet uczyc japonskiego? Ale musialbym na lekcje dojezdzac do sasiedniego miasta (tylko 20km), a tego mi sie robic nie chcialo.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Sep 17, 2004 12:33 pm

No nareszcie znalazłam coś dla siebie na tym forum :lol: Witam więc wszystkich :D

Właśnie obejrzałam sobie ten filmik z kichnięciem Shiri, ale tam Jason jest słodziutki mmmm 8) Po prostu oczu oderwać od niego nie mogę i cały czas tylko "back" i znów to widzę :cheesy:

Co do wieq Supermana i aktorów którzy niby mają go grać to sorki, ale to tak naprawdę nie ma znaczenia jeżeli aktor młodo wygląda mimo ilości lat, tak jak np. Jason 8)

No i mam takie pytanko wiecie skąd mogłabym ściągnąć takie wpadki z planu? Może są na jakiejś stronce :?:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Sep 17, 2004 8:33 pm

Witaj Onarku, nareszcie dotarłaś do nas :D Stronka z jakiej możesz ściągnąć clip ze zdjęciami spoza planu była podawana tu wielokrotnie ale dla Ciebie podaję jeszcze raz http://www.theddd.net/SCGagreel.html. Ale może już to masz :wink:

Zresztą strona http://www.theddd.net/ to raj dla dreamerków, chociaż w porównaniu z tym co tam było dwa lata temu, to popłuczyny ale i tak warto ją przejrzeć. Polecam prześliczny clip na stronie tytułowej Don't Miss Deliver Me autorstwa Jennie. Kilka clipów znajdziesz także w menu Dream Art.

Narazie nie mamy najnowszy zdjęć Jasona, bo jak przypuszczam urlopuje się u mamusi w Minnesocie, a na razie, specjalnie dla Ciebie kilka fotek ze spotkania z fanami, z maja tego roku w Nowym Jorku

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Sep 18, 2004 5:30 pm

Dotarłam dotarłam i tak szybko to sie mnie nie pozbędziecie 8)

Co do tych stronek to pierwsza mi nie działa pisze coś, że nie została znaleziona chyba, a tą drugą to of course znam no bo jak to tak byłoby jej nie znać :cheesy:

Hmmm a co do Jasona to chyba wolałąm go w krótszych włoskach, chociaż teraz też jest uroczy no i te jego oczy mmmm :hearts:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Sep 18, 2004 7:12 pm

Mmm Deliver Me - piękne, ulubione, aż się rozmażyłam! Wróciłam z wycieczki (jak widać;) ) i po lekkim załamaniu nerwowym jestem w pełni sił! Chociaż tyle że przywiozłam sobie artykuły o Jasonie i plakat A1 z tej premiery, gdzie tak ładnie kontrastował swoją koszulą khaki z czerwono zielonym plakatem w tle. Mmmm.... piękny. Obiecałam, że po malowaniu nie podziurawię ścian, więc biedak wisi sobie na szafie ;)
Nadrabiam posty i jestem trochę zaskoczona, że znów wrócili do roli supermana. Przecież obecnie nie ma znaczenia,czy ktoś jest stary, czy młody?! Nawet nie trzeba się bawić efektami komputerowymi, wystaczy drobna charakteryzacja. Ot choćby takiego Tomunia Cruise w jego najnowszym filmie, do którego trailer widziałam ze 3 godz. temu przed seansem "Krucjata Bourne'a" (P.S. Polecam, dobre kino akcji, choć gra tam ten brzydal - Damon ;) ) Zrobili z niego staruszka, no może nie do końca, ale ma kilka zmarszczek i siwe włosięta. Zapomnieli chyba tylko o posturze, toteż dziadek Tom jest szczupły, wysoki i oczywiście giętki i wysportowany, jak mało kto :? No trudno. A wracając do nieśmiertelników, które nieśmiertelnikami nie są :) Może i to wygląda na nieśmiertelnik, jaki nosi się np. w armii, ale w rzeczywistości to zwykłego rodzaju metalowa blaszka, na której zapisano imię i nazwisko Jasona w kanji. Brak tam jakichkolwiek innych danych. Źródło jest pewne, no chyba, że się nie do końca zrozumiałyśmy z ruri, która po angielsku nie mówi :) Ruri prowadzi japońską stronę o Jasonie PeachSorbet i była na lotnisku, kiedy Jason przyleciał do Japonni kręcić TG (albo już wracał do USA :roll:). Sam pokazywał fanom tą "blaszkę" i mówił, co się na niej znajduje.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Sep 18, 2004 10:44 pm

Wiem, ze to chyba nieodpowiedni watek, ale skoro juz przy azjatyckich napisach jestesmy to moze ktos moglby mi powiedziec co Emilie ma na szyji???http://mitglied.lycos.de/lizbot2000/oth ... ieLost.jpg

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Sep 21, 2004 8:23 am

Kociak, czy to jest kociak? W każdym bądź razie fajniutkie

A wogóle odkryłam wczoraj wyśmienite lekarstwo na stresa - Jasona! Trzeba tylko sobie wziąźć zdjęcie Jasona (ach, szkoda, że tylko zdjęcie :( ), usiąść i patrzec ... i patrzeć. :hearts: ! Ach.... :wink:
No, tak to już chyba opętanie?! :?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Tue Sep 21, 2004 9:51 am

Kwiatuszku... to zaden podstęp :cheesy:

Co do niesmiertelników... ach, faceci nawet w niewielkim stopniu powiązani z wopjskiem zawsze przyciągali tlumy kobiecych serc :0 jason jak widać idzie na fali ;) Wielbicielki już zdobył, a teraz podbija nowe serca i wzmacnia stare uczucia ;)

Anyway, czyli wracając do subjectu: swego czsu w Polsce nosiło się metalowe (lub raczej srebrne) bransoletki z wygrawerowaną grupą krwi i podstawowymi danymi... teraz jakoś ta moda zniknęła, chyba zbyt mocno kojarzyla się z dresiarzami ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Tue Sep 21, 2004 10:38 am

Rozglądając sie po Forum Applebylicious natknęłam się na zdjęcia Jasona, których jesze nigdy nie widziałam. Nie wiem, może wy je już znacie, ale tak na wszelki wypadek, zamieszczę.
Image

Image

No i tak z rozpędu jeszcze parę takiech, które zwróciły moją uwagę. :D Wiem, że je już widziałyście, ale nie mogłam się oprzeć.

Image

Na tym wygląda dość zabawnie. Biały to jednak nie jego kolor. :lol:
Image

Choć z drugiej strony, ten biały kolor ma coś w sobie... :twisted:
Image

Image


I tak na zakończenie, która z nas nie oddałaby się w ręce takiemu lekarzowi. Oj, chyba będę chora... zdecydownie mi za gorąco. Panie doktorze, tutaj... :lol:
Image
Last edited by Milla on Tue Sep 21, 2004 3:15 pm, edited 2 times in total.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests