Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jan 14, 2004 6:24 pm

Tak, Nanś, to ona...Ta dziewczyna jest niesamowita. Od kiedy widziała sie w N.Y. z Jasonem, kiedy ją objął a ona zrobiła sobie z nim zdjęcie to w stopce, na dole ma umieszczony napis "My Life Changed on 11/19 when Jason Behr hugged me!!! " lub MyrnaLyne mająca o nim zawsze aktualne wiadmości. Te dziewczyny bywały także na na planie Roswell.

Wiem, że te fotki gdzies już były ale pewnie zgubiły się w zalewie innych zdjęć.

Starszy brat Jasona, John
Image
I młodszy Aaron - pracował z nim przy produkcji Happily Even After
Image

I wpis jednego ze statystów z HEA, który tam poznał Jasona i opisał to na f4f.

Przepraszam, że tak długo nie odpowiadałem ale byłem bardzo zajęty. Spędzałem cały czas na planie i obserwowałem Jasona. Muszę powiedzieć że byłem nim porażony. Jest generalnie słodki i bardzo czarujący. Miałem okazję otrzymać od Jasona autograf i spotkać jego brata Arona(grają razem w tym filmie). Szczęśliwi są rodzice posiadający synów o takich sercach. Mój ulubiony moment to, kiedy rozmawiał z 7- letnią dziewczynką. Jason przyklęknął przed nią na kolano i prowadzili słodką rozmowę. Ona widziała kim on jest, mówiła że widziała go w TV. Wydrukowałem zdjęcie Jasona kiedy śpiewa oraz zdjęcia Eda Asnera, Mariny Black. To było o 5:00 pm. Późnym wieczorem kiedy skończyliśmy nagrywać jedną ze scen, podszedłem do niego, powiedziałem dobranoc i podałem mu rękę. (to było ok.11:45 pm). Odpowiedział „Miło cię spotkać i dziękuję za twoją dzisiejszą pracę”. Nie jestem aktorem któremu płacą, byłem tam dwa dni, a on mnie pamiętał (jest aktorem odtwarzającym główna rolę). Był tak grzeczny aby powiedzieć coś miłego i doceniającego, chociaż faktycznie nie miałem jakichkolwiek specjalnych wejść czy rozmowy z nim na planie. Uważam że Jason ma bardzo ciepłe i wrażliwe serce, nie jest zapatrzony tylko w siebie lub swoją karierę. Rozmawiałem z nim o „Behrian Obsesji”na F4F, a on był trochę rozbawiony . Słyszał o tej stronie poświęconej jemu, ale nie sądzę żeby o tym czytał. Jason ! jeżeli czytasz to, muszę Ci powiedzieć prawdę, cieszyłem się mogąc pracować z Tobą na planie filmu. Życzę Ci wiele satysfakcji z tego filmu i wielu innych. Zasługujesz na to. Na pewno przekażę to moim przyjaciołom, rodzinie i pójdziemy na ten film kiedy będzie wyświetlany. Jason to prawdziwy człowiek a nie jakiś zepsuty hollywoodzki aktor.

Lizziett, gdybyś coś ciekawego wyszperała na F4F dziel sie znami. Takie ciekawostki zawsze miło sie czyta...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jan 14, 2004 7:18 pm

Ela!!! Dzięku za zdjęcie Johna (zawsze chciałam go zobaczyć). Sympatyczny. Jak cała rodzina (jego matka też przecież ma w sobie coś, prez co mam wrażenie, że jest ciepła i sympatyczna). Aaron, choć może nie jest tak przystojny jak Jason, ale również sprawia miłe wrażenie i ten z kolei wydawałby się idealnym kumplem :wink:
Zawsze jak myślę o wszystkich Behrach to przychodzi mi na myśl właśnie to jedno słowo - sympatyczni. Może coś w tym jest?
Szczerze mówiąc do tej pory zbyt ambitnie informacji nie szukałam i teraz mam kilka pytań (chyba bez pań z f4f się nie obejdzie :wink: ) Wynika ze zdjęcia, że John też jest aktorem. Więc skąd jest to zdjęcie? Kostium Johna przywodzi na myśl coś w rodzaju Xeny albo Robin Hooda...
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Jan 15, 2004 10:36 am

Hm :P milutki tekst.
Chociaż...dziwnie to brzmi, kiedy facet mówi o drugim słodki :roll: pewnie jednak nic mnie już nie zdziwi, po tym jak przeczytałam posty pewnej dziewczyny, która z uwielbienia dla JB założyła org. charytatywną...i zaczęła odbierać telefony od ewentualnych fundatorów. Zadzwonił miedzy innymi jakiś gość, i przez pół godziny bredził do słuchawki o oczach Jasona i o tym jak lśni pomiedzy innymi aktorami z Roswell, i tak dalej, coraz gorzej, aż w końcy darła się do słuchawki żeby się przymnkął, bo nie chce tego słuchać.
Świat roi się od zboków :roll:
Zdjęcia do "Rabbiego" ukończono przed "SL"- krótko mówiąc JB nie spowiada sie ze wszystkich swoich projektów. Gra tam drugoplanową role młodego mężczyzny, który ma problem natury moralnej/duchowej. Słowem powiało kinem moralnego niepokoju :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 15, 2004 11:13 am

He, he Lizziett, ten facet chyba nie był zbokiem :lol: , sorry, z oszczędności opuściłam jedno zdanie sądząc, że nic nie wnosi ale jednak powinno było zostać...
By the way, I'm not a woman, but very much a heterosexual man with a girlfriend who appreciates real human beings. Jason is truly a real person and NOT a fake hollywood acto"r.

Nan, odnośnie Johna wyszukałam tylko nim wzmiankę, popartą komentarzem MyrnyLynne, która pokrywa sie z tym co pisałaś o rodzince Behrów.

by Magic
Lookee at what I found at Barnes & Noble tonight
From Renaissance Magazine Issue #34
Text says-
John Behr performs as His Royal Highness Prince Phillip, Knight of the Garter, heir to the hrone.
Ever the bad-boy Prince, he lives by the motto "Strong like Ox, Smart like Cart." Here Prince Phillip learns a new dance step from the gypsy belly-dancer, played by Leslie Kennedy.


(ML) John is so gorgeous, he shouldn't be kept a secret!
There have been photos published of him, in relation to both his business and his Renaissance faire activities. He's a cutie Behr. And it is good to be King!

Chciałam umieścic odpowiedź wczoraj ale znów siadł server :evil:

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Thu Jan 15, 2004 11:29 am

nie miałam pojęcia że Jason ma aż dwóch braci, ale trzeba przyznać że wyglądają bardzo sympatycznie, czy wszyscy są aktorami?
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Jan 15, 2004 3:58 pm

jako kto wystapil brat Jasona w graduation??? czemu ja go nie widzialam :cry:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 15, 2004 4:07 pm

Sysia, już przy zdjęciach piszemy, że tak...Z tym, że jak zrozumiałam John występuje w teatrze, Aaron pokazuje się w epizodach (widzieliśmy go w Gaduation-Roswell) ale raczej pracuje przy produkcji filmów...
Jak znajdę zdjęcie z Graduation z Aaronem to go tu wkleję :P

I jeszcze cos, co na jego temat pisze jeden z krytyków (w dużym skrócie - więcej na f4f na stronie http://forums.fanforum.com/ultimatebb.p ... 2&t=003426. )

Wytłuściłam wypowiedzi Jasona, ktore konsekwentnie wprowadza w życie.

Sitting in a cubicle-sized dressing room recently on the lot of Paramount, Behr is modest about his success despite the attention he has received of late from critics, including being named among TV Guide's "10 To Watch."
"For people to tell you nice things or compliment you is rewarding, but if you allow yourself to buy into the notion you are now a star then you stop being an actor," he said.
Born and reared in the Minneapolis suburb of Richfield, Behr credits his stability to his upbringing by a single mother raising five kids.
His mother encouraged his acting from the time he could memorize lines.
"It started out as a hobby, something fun to do," Behr said. "My mother was always there, but never threw me into anything. Her attitude was always, 'Whatever you want to do, Jason.'"

Behr is serious about his job.
His focus right now, he says, is the television show. While many actors are scrambling for projects to do on their hiatus, he's taking his time, considering several independent and studio movie offers.
"You don't have to take the first thing to be successful. There are a lot of people who want you to keep doing the same thing, like that saying, 'If it ain't broke, don't fix it,'" Behr said. "I want to be involved in telling a good story. ... If I fail because of that, I failed my way. If I succeed, it's going to be that much more rewarding."


Szukam jego zdjęcia z TEOTW, ktore mam na wygaszaczu...jest takie słodkie, narazie tylko takie...tak dla przypomnienia...

Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 15, 2004 4:24 pm

Rzeczywiście... wcześniej nawet go nie poznałam... Aaron jest nawet przystojny, chociaż nie tak jak Jason. Bo, jak mam napisane w sygnaturce: Jason is the best! :haha::haha::haha:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 15, 2004 4:46 pm

I jeszcze jedna fotka z mojego ukochanego TEOTW gdzie wygląda niesamowicie seksownie :oops: ..już prawie...prawie wyglada jak na moim wygaszaczu... :P

Image
Last edited by Ela on Fri Jan 16, 2004 12:03 am, edited 1 time in total.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 15, 2004 5:11 pm

Moje ulubione sceny z TEOTW to te, w których widać naszego Maxa i Future Maxa. Dwóch Maxów: czego więcej trzeba do szczęścia? Może tylko trzeciego - Zana... :haha::haha::haha::haha::haha:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jan 20, 2004 8:52 pm

Mały streszczenie "The Grudge"

PLOT SYNOPSIS OF 'GRUDGE' AT MOVIEHOLE.NET

What's the story with The Grudge?

Posted on Tue, 20-Jan-2004

'Ryan Rotten' at Creature-Corner.com has an official plot synopsis for “The Grudge” remake starring Sarah Michelle Gellar and Jason Behr.

This is what’s said: Karen (Sarah Michelle Gellar, naturally) is a medical student co-opping in Tokyo with her boyfriend Doug {Jason}. One day, Karen is asked by her boss, Alex, to take care of an elderly American woman, Claire, in the absence of Rika, the nurse who regularly takes care of her. Claire, nearly-catatonic, lives with her son, Matthew, and daughter-in-law, Jennifer, who have just moved to Japan because Matthew was offered a high paying job at Toyota (of all things). Matthew's sister Susan also lives/works in Japan and is their segue into the foreign Japanese culture. While cleaning the house, Karen is visited by ghastly images and ends up discovering a young boy duct taped into a closet. Creepy. "The Ring"-like antics ensue, I won't spoil the whole thing.

The script's first half is told through a very engaging sequence of non linear events. Who is the boy? Why is he duct taped into a closet with his cat? What's the deal with this old woman? What the hell is Rika up to? And what is that constant loud hissing noise? No question, if done well this film will scare the *** out of a lot of people.


I małe pytanko, czy ktoś wie kogo w "24 Godzinach" gra Sarah Wynter ? Pytam bo gra razem z Jasonem w "Shooting Livien" a ja nijak nie mogę jej sobie skojarzyć :?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jan 21, 2004 11:23 pm

I jeszcze jedna wiadomośc z F4F na temat Grudge i pobytu J. w Japonii od kogoś, kto go zna.

Jay (wreszcie wiemy jak nazywają go zdrobniale), powinien mieć niezłą ilość ujęć w tym filmie. Jego pobyt tam zaplanowany jest na większą częśc zdjęć, jeżeli nie na wszystkie ( to w związku z pytaniem czy nakręci swoje ujęcia i nie wróci niedługo do domu). Napiszę więcej jak więcej dowiem się od niego, ale bardzo mu sie podoba w Japoni. Zaczął uczyć się języka i oczywiście, jak wszyscy wiedzą uwielbia japońską kuchnię. Jak będę miał więcej wiadomości napiszę.

Przy okazji, Jason jest w Japonii od połowy ubiegłego tygodnia :D
Last edited by Ela on Thu Jan 22, 2004 12:58 am, edited 1 time in total.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Wed Jan 21, 2004 11:54 pm

Na Jasona mówią Jay??? Ślicznie! No i dobrze że, jego pobyt jest zaplanowany na większą część zdjęć, to znaczy że nie zabiją go w drugiej scenie. Coraz lepiej... Ela, jak będziesz miała jakieś info o nim to wrzucaj od razu. Ja zawsze chętnie poczytam :cheesy:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jan 22, 2004 1:11 am

Często bywam na F4F i tam głównie piszą fanki, ktore znają Jasona osobiście. Zakochane w nim uwielbiające go, to te, ktore kilka tygodni temu odwiedziły go na planie S.L. w Nowym Yorku. Dreamer 4Ever, AlienWendy23, Long Time Fan (ta od pięknych fanartów) i kilka innych. Otóż te dziewczyny zrobiły sympatyczny film o nim - w głównej roli i siebie w nim także obsadziły :lol: Warto go ściągnąć, posłuchać i zobaczyć...Mnie sie bardzo podobał :P
Filmik jest na stronie Dreamer 4Ever
http://www.geocities.com/englishroswell/ , wejśc w menu video, potem Happy Videos a tytuł filmiku: Montreal Montage.

Liz, jak nie znasz tej stronki, to będziesz miała używanie, Kotku. Tam są śliczne filmiki do ściągnięcia.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jan 22, 2004 9:07 am

Elu!
Dzięki za info i za linka, jednym okiem usiłuję czytać o ulubionym aktorze, drugim notatkę z encyklopedii o Chopinie i przerobić ją tak, by to wyglądało na efekt długich i wytrwałych poszukiwań, a dodatkowo jeszcze staram się to zapisać w miarę estetycznie... Filmik mi się ściąga a ja lecę do szkoły. Jeszcze raz dzięki Eluś! (a niech tego Chopina...) już się cieszę na obejrzenie tego Montrealu :cheesy: Ale to dopiero za osiem wspaniałych lekcji...

PS: Hmmm... Nawey się ściągnęło. Strona t filmikami jest cudowna gdyby nie to, że często nie chcą się ściągać... :roll:
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Jan 22, 2004 9:22 am

:shock:

:shock: :shock: :shock:

teraz będzie oficjalna skarga: AA!! Czemu po jakimś okresie czasu zawiadomienia o postach w określonych tematach przestają spływać? Po jakim czasie nieobecności w temacie przestają spływać?

:( W ten sposób nie wiedziałam, że ten temat jest, tzn. nr 2 jak widzę i jestem w tyle za ... bardzo w tyle :cheesy:

Jak tylko się wezmę porządnie za ten temacik zacznę pisać do rzeczy, dlatego z góry przepraszam za to co teraz powiem, bo byćmoże odpowiedź już była.

AAA!!!!!!!!!!!!!!! Starszy brat Jasona też jest aktorem :?:
AAAron też jest aktorem :?:
A toto najmłodsze :?: Nie mówcie (piszcie) że to też aktor :?:

Teraz bardzo dziwne pytanie: czemu oni są tak kompletnie inni :?: Jason wydaje się przy nich jak porcelanowa laleczka, słodki, najmłodszy i najbardziej delikatny. Z drugiej strony chyba też najbardziej podobny jest do matki. (Jego taty nie widziałam na żadnym zdjęciu - wiadomo czemu), ale Jason jest chyba najjjjbardziej podobny do mamy.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

Nanluvsschool

Post by Nanluvsschool » Thu Jan 22, 2004 2:10 pm

No, Leo, Aaron faktycznie nie dorasta Jasonowi do pięt urodą, ale jest nie mniej sympatyczny, a John - no cóż, całkiem niezły :wink: Mni esię podoba - tyle eże rzecz jasna Jay jest niepowtarzalny... :roll: A toto najmłodsze to zdaje sie siostra - Elu, ile ona tam ma...? Ktoś wie?
No cóż, otok, jak uwielbiam mieć okienka w szkole... Poza tym, że komputer jest gorszy od starozytnego żółwia, poza tym że obiadek w szkolnej stołówce moze snić się po nocach i poza tym, ze każą mi pisać o Chopinie - całkiem milusio...
A co z planami zaproszenia jednej z szanownych pań z f4f do nas?

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Jan 22, 2004 2:56 pm

Stop, stop, stop!!!! To Jason ma SIOSTRĘ?! OD KIEDY? Ja słyszałam tylko o braciach - Andrew, John, Aaron!!!!!!!
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 22, 2004 3:30 pm

Hmmm... ja też nie słyszałam że Jay ma siostrę.... Eluś, dzięki, wielkie dzięki za tą stronkę! Mama mówi, że roznisę komputer przez to Roswell, ale przecież nie wyrzucę tych filmików i zdjątek... to byłaby zbrodnia... Acha, Eluś jeszcze jedno, na F4F są fanki Jasona które go znają??? Szczęściary... dlaczego my w Polsce nie mamy takich warunków??? To niesprawiedliwe...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jan 22, 2004 4:21 pm

No, siostrę... Jest to córka zdaje się jego ojca z inną kobietą, tzn. nie jego matką. Ale wiem,że Jay bardzo ją lubi i jest dla niej wspaniałym bratem :wink:
Elu - obejrzałam filmik i jestem bardzo... zadowolona :D Nie dość, że jedna z moich ulubionych piosenek :D to jeszcze jedna z nich (która to była? Nie rozpoznaję ich...) miała na kolanach ten ABSOLUTNIE CUDOWNY SEGREGATOR Z WIELKIMI ZDJĘCIAMI!!! I jak zauważyłam, dziewczyny grały w tą interesującą grę polegającą na odgadywaniu odcinków i sytuacji... :wink: Świetny filmik. Podobał mi się głównie dlatego, że one też mają hopla... I zauważyłyście jedną rzecz? Tylko jedna z nich była szczupła... :wink: (nie chcę i mam nadzieję że nie jestem złośliwa). Za to wszystkie wydały mi się być szalenie sympatyczne i wesołe (może to dzięki wspólnym zainteresowaniom... :roll: ).

Liz, ale przynajmniej mamy Elę i Lizziett, które nie pozwolą nam zardzewieć i zapomnieć... :wink: Mamy piękne zdjęcia i mamy cudowne filmiki, nie mówiąc już o całych filmach i serialach. Mamy również Internet, co jest absolutnie nieocenione... (zdaje się, że mam chwilowy przypływ optymizmu).
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests