Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 28, 2004 2:03 pm

Podążając za Twoim natchnieniem Olka, pociągnę ten temat bo dawno go tutaj nie było. Na F4F dziewczyny uznały go za aktora który najpiękniej całuje, co potwierdziła Shiri w którymś wywiadów. Rzeczywiście, patrząc na te zdjęcia, serce rośnie :mrgreen:

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Aug 28, 2004 4:29 pm

zdaje mi sie, że nie było jeszcze tych fotek
sa z Shooting Livien
Image
Image
Image
Mała animacja:D
Image

Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Aug 28, 2004 4:50 pm

Były, ale miło sobie przypomnieć. Aa! tego ost. nie było. Mniamuśna rodzyneczka, choć scentrowana ;) I to przypomina mi też o zaległej tapecie. Hmm... ciężko u mnie ostatnio z natchnieniem. Udało mi się zrobić tylko tyle (duża wersja w moim katalogu: http://img.photobucket.com/albums/v216/ ... behr04.jpg
Image
Last edited by Olka on Sun Aug 29, 2004 1:18 am, edited 1 time in total.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 29, 2004 1:15 am

Czy to jest jakaś stara fotka, czy może nowe info? Coś mi się zdaje, że Katie była już gdzieś tak ubrana. Hm, sama nie wiem... Poproszę o koło ratunkowe: PM do przyjaciela :lol:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Aug 29, 2004 8:50 am

To już było - zdaje się...
Nie, już się nie zdaje. 22 marca 2001.

Na dowód -
Image
Image
Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Aug 31, 2004 10:39 am

Taa... Jak to dobrze, że zdjątka są już przestarzałe. :wink:
Chociaż jak J. był z nią szczęśliwy to szkoda, że się rozstali! Ale to też
są tylko przypuszczenia, nieprawdaż? :roll:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Sep 01, 2004 10:11 am

zdjęcie jasona w lenonkach i dłuższych włosach jest przesympatyczne :)

byłam ostatnio w kinie i lecialy już trailery the grudge. Oczywiście sama Sarah, jasona nie widziałam nawet w kawałeczku :cheesy: a szkoda...szkoda 8)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Sep 01, 2004 11:41 am

Już leciał trailer?! :shock: o kurczę, to może i u nas będzie w październiku?! Jupi :mrgreen:
A teraz pytanie: Co znajduje się na srebrnym łańcuszku, jaki Jason nosi od jakiegoś czasu? Z pewnego źródła wiem, że jest to... imię Jasona zapisane w kanji! Też kcem takiem!
A i jeszcze buszowałam troszkę po sieci :D
Image
Image
Image
I pytanie za sto punktów. Kim jest ten starszy pan poniżej z lewej? :wink:
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Sep 03, 2004 10:28 am

...to ja już wolę go w Lenonkach z SL ;)

anyway, kiedy wchodzą te filmy z nim w Polsce? ktoś już może wie?
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Sep 07, 2004 6:34 pm

"The Grudge" ma mieć premierę w pażdzierniku ( w USA) kiedy u nas- trudno powiedzieć, ale skoro puszczają trailery, to pewnie jeszcze w tym roku. "Man of God" ma mieć premierę na festiwalu w Wenecji...w przyszłym roku :roll: "Shooting Livien" być może w Sundance. "HEA" jest w dalszym ciągu pokazywna na festiwalach w USA.
byłam ostatnio w kinie i lecialy już trailery the grudge. Oczywiście sama Sarah, jasona nie widziałam nawet w kawałeczku a szkoda...szkoda
Na f4f ktoś stwierdził że ten film powinien mieć tytuł "The Grudge- Sarah Michelle Gellar Experience" :wink:
Ech...skoro nie ma widoku by podziwiać gościa jako aktora, ponapawajmy się przynajmniej jego urodą 8)

Image

Image

..a to ostatnie to Jason i Shiri komentujący 3 sezon :wink:
No właśnie- ostatnio nasunęło mi się jeszcze coś, co JB i Sarah Michelle Gellar niewątpliwie mają wspólnego- fanów którzy nie mogą im darować że czegoś nie zrobili- on komentarzy, ona finałowego odcinka "Angela" :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Sep 08, 2004 12:50 pm

Napawając sie jego urodą Aniu w fanartach- szkoda, że nie ma najnowszych jego fotek, widać że zrobił sobie urlop po ostatnich zawirowaniach z nieszczęsnym Supermenem - i czekając na niego na premierach filmów, dziewczyny na f4f wzięły sobie za cel promowanie go w różnych czasopismach, zasypując ich mailami na jego temat. Przyznam się, czekam jak na zbawianie na Shooting Livien i Man of God (mniej na Grudge, chociaż sadzę, że przy tym filmie będzie dużo więcej hałasu) bo na mój nos w tych własnie filmach pokażee swój kunszt aktorski.
Vicki - moderatorka f4f, otrzymała dzisiaj maila od Jefery Levy - reżysera "Man of God" takiej oto treści, co świadczy także o wpływie jaki mają fanki swojego ulubieńca na jego karierę. I chwała im za to :D

Jason is quite phenomenol in the film.

We are hoping to have the world premiere at SUNDANCE -- the MORE INTERNET BUZZ you can help me generate, the stronger our chances...

Thanks,

J.


I kilka fotek poza planem zdjęciowym.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Guest

Post by Guest » Wed Sep 08, 2004 1:43 pm

Mmm...milutkie to zdjęcie z Shiri :P
Znalazłam gdzieś jeszcze jedno, z planu Departure, wygląda na to że trzymali się za ręce.

Image

No cóż, jeszcze nie słyszałam o rezyserze który nie twierdziłby że jego aktor jest fenomenalny :wink:
A co do tej akcji fanek...szczerze mówiąc uważam że to biedne. I nie sądze żeby sam JB był tym zachwycony, gdyby przypadkiem się dowiedział. Ma chyba od czegoś swojego menadżera?

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Sep 08, 2004 10:03 pm

Sorry jesli o tym juz bylo ale raczej nie jestem az tak bardzo w temacie... jesli cos to mowcie to usune posta:

No wiec w najnowszej dziewczynie - z pazdziernika jest takie cos:

"Jason w kregu tajemnic"

Przesylam Wam zdjecie chlopaka, ktorego wycielam z jednejz gazet. Wiem tylko, ze to aktor... Mozecie cos o nim napisac?
Magda

Od redakcji: To Jason behr, gwiazda serialu "Roswell: w kregu tajemnic". Urodzil sie w 1973 roku w USA i od 18. roku zycia gra w serialach, reklamach i filmach ("Misteczko Pleasantiville") Jason ma 183 cm wzrostu i jest zareczony z kolezanka z planu, Katherine Heigl.


Obok tego jest tez skromne i male zdjecie Jasona i do tego "Jason ma psa dalmatynczyka o imieniu Ronin"

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Sep 08, 2004 10:39 pm

O! Znowu się zaręczył z Katherine :o
:jezyk:

PS: W tym poście podtekst ma rozmiar całego wypracowania :cheesy:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Sep 08, 2004 10:50 pm

nie ma co komentować stopnia poinformowania niektórych z dziennikarzy :) a poza tym {o}, nie marudź, czasami pozostają nam tylko podteksty 8)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Sep 08, 2004 11:08 pm

{o} jak to się dzieje że ja ciągle widzę jeden i ten sam...podtekst 8)

A to dopiero...widocznie dla Jasona rok bez zaręczyn z Katharine to rok stracony 8) budzi się rano i stwierdza cholera dawno już nie byłem zaręczony z Katharine i przydałoby się trochę ruchu...dzwoni do Katharine, potem do wszystkich mozliwych dziennikarzy i obwieszczają że właśnie się zaręczyli...tym razem na stówę.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Sep 08, 2004 11:31 pm

A dalmatyńczyk o brązowej, puszystej sierści szczeka z radości przy kolejnych zaęczynach :D

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Sep 09, 2004 12:34 pm

Tak, a według informacji z tej stronki: http://www.seriale.vis.pl/bio/behr.htm to ten dalmatyńczyk - nakrapiany :wink: wabi się Joplin! Czyli do wyboru, do koloru! I komu tu wierzyć? :devil:

Ale lepsze jest to :
Swoją atletyczną sylwetkę zawdzięcza licznie uprawianym sportom, z których jego ulubionym jest koszykówka.
:shock: Atletyczną?! Matko! Toż to zalatuje na opis jakiegoś Arnolda S.! :haha:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Sep 09, 2004 1:45 pm

...że nie wspomnę o sportach, z których najchętniej uprawia sen, papierosy i kawę ;) koszykówkę wymienia się na kolejnych miejscach...ponoć 8)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Sep 09, 2004 5:36 pm

No tym Joplinem to mnie do reszty zaskoczyli :shock: Byłam święcie przekonana, że ma nie jednego, a dwa psy, w tym żadnego Joplina tylko Ronina i Akitę - oba imiona z kreskówek... No proszę, czego to się można dowiedzieć. Że Jason jest zaręczony, albo i wręcz żonaty, że ma Joplina i atletyczną sylwetkę... A do tego że Bren i Shiri to też para. Bardzo kreatywne te polskie media...
BTW Elu - bardzo milusie zdjęcia. Miło sobie popatrzeć...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests