Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jan 08, 2004 10:44 pm

Rzecz w tym, że nie bardzo. W bibliotece jest walka o komputery na przerwach, i choć to był komputer zarezerwowany do celów "służbowych", to jednak miałam potem chemię z poprawą spinów i elektronów. Nawet nie wiem, jak ja tam trafiłam, ale jak znajdę chwilę to poszukam.
Weszłam jeszcze raz na xcoma i doczytałam resztę komentarzy. Szlag człowieka trafia na miejscu.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Jan 08, 2004 11:30 pm

No cóż...dziwnie to zabrzmiało :roll: to pewnie miało być zabawne...niewatpliwe wysmażył to jakiś facet 8)
No cóż Nan, nie wygląda porażająco :( po za tym nie jest Brendanem, który zawsze i wszędzie wygląda rewelacyjnie 8)
Swoja drogą to zastanawiam się, czy on od czasu HEA odrzucał wszystkie możliwe role? Bo to chyba niemożliwe, zeby tak nagle i żarłocznie sie na niego rzucili, ze chlopak miota sie z planu na plan z obłędem w oczach...hehehe...to w sumie dobrze...tylko żeby nie przesadził, chudzinka biedna :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Jan 09, 2004 12:08 am

...zapomniałam dodać, że mam nadzieję, że ten horror będzie w stylu "Kręgu"...czyli z dala od wiadra krwi, plastikowych wnętrzności i wrzeszczących blondyn z wielkim biustem :roll:
...i że J. nie zabiją w drugiej scenie :roll:
...póki co brzmi to tak, jakby grał główną męską rolę...
...więc miejmy nadzieję, że nie zabiją go po pięciu minutach :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Jan 10, 2004 10:42 am

Aaaa...otwórzmy szampana, bo Jason doczekał sie drugiego pokoju 8) jako pierwsze stworzenie na tym forum.
Elu, czytałam twój post w newsach na x.comie i chylę czoła...
Chociaż uważam, ze jest on stanowczo za szczupły, to śmieszą mnie ludzie którzy uważają, że zawsze będzie już wyglądał tak jak w Pilocie.
Brawo :P

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jan 10, 2004 5:36 pm

Aniu, czasami warto zajrzeć na xcom - wieki tam nie byłam a nie pisałam drugie tyle - i wpisać coś sensownego chociaz po komentarzach widać, że to przedszkole. Może tym bardziej. 8) Czasem Nan zagląda ale też rzadko. Piękny arcik... :D
Boże, cos niedobrego dzieje się z moją klawiaturą, a mam do przepisania 37 część Revelatins. Jak ja sobie poradzę.. :cry:

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Jan 10, 2004 5:43 pm

Macie rację. To dopiero fanki... schudł i już na niego gadają... zapuścił włosy i to samo... warjacja...każdy coś w sobie zmienia. Shiri scięła włosy. Jason zapuścił. I co z tego? Jak mu tak pasuje, to ok. A prawdziwe fanki niech to uszanują. Musiałam się wypisać :haha: zwariować można jak się te newsy czyta...

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 12, 2004 4:04 pm

Ale w długich też wygląda nieźle... Dla prawdziwej fanki takie szczegóły jak włosy się nie liczą... 8) :mrgreen: No i parę zdjęć:
Image
Słynna sala
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 12, 2004 7:25 pm

Jeszcze jedna wiadomośc dotycząca najnowych planów Jasona

"Another Grudge Held"
When Columbia's pseudo-Americanized version of The Grudge hits the States, it'll come with a pair of pretty faces that once graced the WB network.

Soft-spoken Roswell extraterrestrial Jason Behr (isn't he dreamy?) will co-star in the film alongside the former bane of bloodsuckers Sarah Michelle Gellar, as the pair get freaked out by unnerving noises and a blanched boy.

The film essentially revolves around a house in Japan where something terrible once happened, and how the supernatural curse affects anyone who steps foot inside its doors. Gellar plays a social worker, while Behr will be her college-student boyfriend.

In a rare example of maintaining an original film's aesthetics, Japanese director Takashi Shimizu is helming the English-language remake of his own creepy haunted house tale (originally titled Ju-On) for the first modest-budgeted production from Sam Raimi's Ghost House Pictures. The story's unsettling atmosphere and imagery have seen several previous incarnations in Japan, both cinematic and direct-to-video (featuring sexy young Kill Bill whirlwind Chiaki Kuriyama), all under Shimizu's control.

The American remake (being shot in Japan) should be on screens in time for Halloween 2004.

http://www.chud.com/news/jan04/jan8grudge.php3


A niżej kilka fotek poza planem filmowym (TEOTW) kiedy parodiował Brendana. Nawet nie chodzi o parodię ale ten uśmiech :P

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 12, 2004 8:47 pm

Nie chodzi głównie o zdjęcia ale najnowsze wiadomości o Jasonie. Fotki jakie umieściłam są całością nowości o nim. W potoku waszych zdjęć i nic nie wnoszących jednozdaniówek GUBIĄ się najnowsze o nim newsy...Dlatego proszę, jak nie macie czegoś nowego do dodania żeby nie zamieniać jego pokoiku w śmietnik :roll: Do tego można np. wykorzystać Faclub Maxa/Jasona.
Możemy porozmawiać, podyskutować o nim, poodpowidac na pytania ale jeszcze raz proszę - pokoik Jasona, służył zawsze jak coś miłego, przytulnego, gdzie można było wymieniać o nim inforamcje i dowidzieć sie czegoś nowego....a teraz ? Istne targowisko...Już Nan wcześniej o to samo prosiła...
Kurcze, co robi Moderator ? :evil:

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Jan 12, 2004 9:44 pm

Dokładnie :mrgreen: Ale jak słusznie zauważyły Nan i Ela, powinnyśmy tu trochę pogadać o Jasonie, a nie tylko rzucać faktami oczywistymi typu: on jest najprzystojniejszy, najlepszy itd... Możemy np, pogadać o jego filmie (tym nowym)

Uważam, że jego najnowszy film, czyli Grudge, stanie się hitem zaraz po wydaniu, zarówno dla fanów Buffy (Sarah Michelle Gellar) jak i Roswell (Jason Behr). Na premierze zjawi się na pewno wiele osób, a ja już nie moge się doczekać momentu, gdy pojawi się on w polskich kinach i półkach DVD. Zapewne na to jeszcze długo poczekamy, tymbardziej że jeszcze nie rozpoczęły się nawet zdjęcia do tego filmu (:haha:), ale to już szczegół...

Na razie fanki (i fani) Jasona mogą czekać na pojawienie się w polskich kinach ,,Happily Even After" i ,,Shootien Livien".

I jak Ela? Nan? Może jeszcze uratujemy to forum od ,,zaśmiecenia" i ,,stania się targowiskiem"?
Last edited by liz on Mon Jan 12, 2004 9:47 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 12, 2004 9:46 pm

Dziękuję Liz, oto mi chodzilo :P

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jan 12, 2004 9:52 pm

Dzięki Eluś. To jest właśnie ta zaleta forum - że wejdę i wiem, że to jest miejsce, gdzie osoby są naprawdę dobrze poinformowane i znające się na rzeczy. Dziękuję Elu, że takie rzeczy zamieszczasz - gdybym miała czekać aż dowiem się czegoś na xcomie, to bym mchem porosła, albo sama bym musiała szukać, choć nie wiem, czy w takim wypadku wystarczyłoby mi na wszystko czasu. Urocze to określenie Jasona - i chyba nikt już nie ma wątpliwości, skąd się wzięła nazwa "Dreamer".
Ja cały czas staram się ratować temat rozważaniami o Jasonie względnie historyjkami.
Poza tym widzę, że temat Jasona został rozbity na dwa topici, i dobrze.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Jan 12, 2004 10:01 pm

Elu, dzięki...jak o nim ślicznie napisali 8) dokładnie, dokładnie "dreamy" :P kiedy o nim piszą, najczęściej używa sie właśnie podobnego okreslenia...albo soft- spoking, albo soulful, albo dreamy...no, jet jeszcze brooding alien :wink:
Co to tego filmu, to nie wiem czy bedzie wielkim hitem- i czy to ważne?- ale z pewnością będzie miał wysoką oglądalność- nie czarujmy sie, z uwagi na Sarę. Po za tym, wierzę, że ponieważ za kamerą staje Sam Raimi, a będzie to przeróbka bardzo klimatycznego horroru, nie obejrzymy kiszki. I miejemy nadzieję, ze J. będzie miał równie istotną role jak Sara...choc znamy przewagę kobiet w horrorach :mrgreen:
A o tą "butelke wody" to sporo osób sie ciskało :?
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 12, 2004 10:26 pm

Zawsze staram się umieszczać jak coś ciepłego o nim napiszą. Oczywiście Nan i Lizziett, od razu podchwyciły to, co wytłuściłam - bo o to mi chodziło. Moje Kochane Dreamerki. :cmok: może niedługo Liz do nich dołączy ?
Mnie uspokaja znane nazwisko reżysera...Zobaczymy. W każdym razie film ma się ukazać w listopadzie przyszłego roku. Ciekawe do kiedy potrwają zdjęcia. Mam nadzieję, że wreszcie w tym roku doczeka sie premiery Heppily Even After, Shooten Livien pewnie jeszcze jest w produkcji (zdjęcia skończyły się kilka tygodni temu).
A co do włosów J. w "Grudge" ? Przecież jeszcze nie zaczęły się zdjęcia (pewnie aktorzy na dniach wyjeżdżają do Japonii) jak coś będzie wiadomo napewno tutaj umieścimy :P

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Jan 12, 2004 10:42 pm

Dreamerek to tu jest sporo, tylko nie wszystkie sie należycie udzielają :wink: ...brakuje tu trochę AniGocus z Komnaty :(
HEA to film niezależny, wiec raczej nie ma co liczyć na to, że zobaczymy go w kinach...w Sundance nie wszedł do głównego kinkursu- i trudno sie dziwić, jeszcze nie słyszała, aby startowała tam komedia romantyczna. Ale w końcu sa inne festiwale...i dystrybucja Dvd. Shooting Liven ma juz wieksze szanse.
Nie wiem czy wiecie, ale reżyser "Rabbiego" współpracował przy jednym z odc. Roswell- TSAP...fanki na f4f żartują, że Jason musiał wywrzeć na nim spore wrażenie :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 12, 2004 11:41 pm

Aniu, czytałaś coś więcej na temat Rabbiego ? Bo ja nie mam pojęcia, kiedy w nim zagrał, kiedy premiera...czyj to film, gdzie kręcony? :roll:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Jan 13, 2004 12:05 am

No - troszeczkę posprzątałem. I chyba muszę częściej tutaj zaglądać - w prawdzie od Jasona wolę Katherine :P ale tutaj zawsze było tak cieplutko :)

Elu - powodzenia na nowej drodze moderatury :wink: :cheesy:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jan 13, 2004 12:24 am

Dzięki {o} :D Uff, mam nadzieję że teraz powrócimy do atmosfery jaka była wcześniej, bez wrzucania fury powtarzalnych zdjęć nie komentując ich, a więcej ciepłych rozmów, pytań, nowości, pięknych artów, serdeczności, pełnych humoru komentarzy... :witaj:
Dziewczyny a co byście powiedziły gdybyśmy tutaj zaprosiły jedną z fanek Jasona z Forum 4Fans, jedną z tych, które widziały się z nim w Nowym Yorku. Np. Dreamer 4Ever, Myrnalynne czy AlienWendy23. Może tutaj podzieliłaby się z nami wiadomościami o jakich na F4F nie wolno rozmawiać. Mogłoby być ciekawie. 8)

I jeszcze małe szczegóły dot. produkcji Grudge. W przyszłym tygodniu ekipa filmowa wyjeżdża do Japoni, zdjęcia będą kręcone przy Toho Studios a potrwają około 7 tygodni. W międzyczasie przewidziane są w TV jakieś z nim wywiady. Może wtedy dowiemy się więcej. Może nawet jakieś fotki... :D

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Tue Jan 13, 2004 3:27 pm

Co do dziewczyn z f4f to jestem za! Myślę, że na tym forum przydało by się trochę wiadomości, szczególnie z pierwszej ręki!

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jan 13, 2004 4:05 pm

Tak! Tak! Dreamer4Ever! Jennifer! To ta od przepięknych bijących na głowę wszystkie inne klipów, prawda? To ona! Chyba też pisze ff, ale nie jestem pewna. Zaprośmy! (jak widać dzisiaj biedna Nan wybrała się w góry - od euforii po głuchą rozpacz. )

Wiesz co Elu, już czuję, że w pokoiku Jasona będzie na prawdę wspaniale...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests