Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Aug 15, 2004 1:33 am

"Man of God" - kiedy ja zrozumiałam kogo on tam gra, oniemiałam. :shock:
Z tą niemal dziecinną, uduchowioną twarzą już nie wiem czy gra Boga, czy kogoś kto niesie pociechę i wybaczenie. Warto przeczytać podany tam fragment scenariusza, ale i tak z ogromną ciekawością czekam na ten film...Prawdopodobnie jego premiera odbędzie się na festiwalu w Wenecji w przyszłym roku, tam najczęściej przedstawiane są filmy głębsze, z odwołaniem się do duszy człowieka. I jest jedym z najważniejszych festiwali na świecie :P

A póki co, na stronie SMG ukazał się piąty clip z Jasonem (z 11 sierpnia) z Comon-Con, gdzie odpowiada na pytanie dziennikarza dotyczące filmu Supermen :lol:

http://www.smgfan.com/news.htm#july26

Image
Last edited by Ela on Sun Aug 15, 2004 11:55 am, edited 4 times in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 15, 2004 1:45 am

Masz rację Elu - przydało by sie poczytać scenariusz. Ciekawa jestem, czy to jest jedyny epizod Jasona w tym filmie, czy więcej się tam dźizusuje ;)
W ramach nocnego buszowania po necie :D wrzucam kolejną, nową fotkę Jasona z Collateral
Image
i kolejną - ale się przy niej uhahałam :lol:
Image

I jeszcze cytacik jednej z forumowiczek na f4f. Rozesmiałam się po nim do rozpuku, a dotyczy rzekomej roli Jasona w Supermanie
Please tell me that they wouldn't make him have that little kiss-curl thing on his forehead if he was Superman. :lol:
Last edited by Olka on Sun Aug 15, 2004 1:57 am, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Aug 15, 2004 1:57 am

Więcej, więcej Oluś....jak czytałam jego rola trwa tam około godziny 8) A co do loczka na czole to chyba zniosłabym kolorowe gatki w zamian za loczek :lol:
Last edited by Ela on Sun Aug 15, 2004 2:05 am, edited 2 times in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 15, 2004 2:03 am

No to już zacieram łapki na ten film!
A kontynuując wątek z f4f. Jak to w końcu jest z tą siostrą Jasona? Mają wspólną matkę, czy ojca. Bo jak słusznie zauważono obie panie mają identyczne usta, nos, uśmiech i policzki :shock: I chociaż wszyscy, wszędzie mówią, że rodzeństwo spokrewnione jest przez ojca na 1000000% to jednak nie można zaprzeczyć podobięństwu matki Jasona do Aaliyah
ImageImage

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Aug 15, 2004 2:09 am

Tylko ojca...to sprawdzona wiadomość, a Aaliyah - nawiasem mówiąc piękne imię, ciekawe jak się wymawia - bardziej podobna jest do Arona.

Wiem, że ktoś kiedyś pytał o zabawny filmik spoza planu serialu, który warto sobie ściągnąć i zobaczyć. Jest tam wycięta scena z "Sexual Healing"

http://www.theddd.net/SCGagreel.html
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 15, 2004 2:57 am

Boże kochany! Elu, ten filmik jest fantastyczny. A ta wstawka z father-em potem mother i podsumowanie ETm i jego parodia ofkoz! Kurczę nie wiedziałam, że ten cały pomysł z wskaywaniem do góry palcem był zaczerpnięty z ET! :shock: I ten Skywalker (to on, prawda? :)) - jest tam niemal cały czas, a za każdym razem, gdy się pojawia wydaje się jakby był to pierwszy raz co zawsze wywołuje moje salwy śmiechu. Majstersztyk. Aż przerwałam w połowie, żeby napisać ta notkę na forum. Jeszcze nie koniec. Oglądam dalej :D

oglądam...

OMB! Nie mogę, nie mogę!!! Tylko tyle: Max i Michael w męskiej toalecie!!!!!!!! Jason normalnie, kocham cię!!! Kichnięcie Liz - Bless you. Jason, za ten uśmiech, kocham cię normalnie jeszcze mocniej!!
Elu i wszyscy inni, wybacznie mi tą notkę, w które "wspinam się" na wyżyny mojego umysłu :lol: Musicie to obejrzeć! A ci co już widzieli: też musicie to obejrzeć! :cheesy:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Aug 15, 2004 3:07 am

Image
Jakbym byl fanem Jahsona to ym tego zdjecia nie pokazywal :wink:

Cholera :x , tez zawsze mazylem o odwiedzeniu Japonii. Nie no!! Ten JB to ma szczescie. Ma wyglad, talent, zagral w Roswell (mial nawet niezle sceny z Emilie 8) ), byl w Japonii i to w takim towarzystwie!!! Na szczescie na tamtym zdjeciu wyszedl glupio :lol: 8)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 15, 2004 5:10 pm

Dopraszasz się Kwiatuszku... Przecież jason wygląda na tym zdjęciu jak aniołek :lol: A wracając do siostry Jasona. Ma takie imię, jak ta piosenkarka, co zginęła jakiś czas temu w katastrofie lotniczej. O ile pamiętam, to wymawia się to "Alija". A swoją drogą to Jasonowa Aaliyah schudła. Znalazłam jakieś jej starsze zdjęcie:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Aug 15, 2004 8:39 pm

Oluś, na tym zdjęciu to nie jest siostra Jasona. :lol: W tym czasie Jason miał 25 lat a jego siostra miała 14. O ile się nie mylę to jego była dziewczyna (jeszcze przed Katherine)
Cieszę się, że miałaś tyle radości z filmiku które potocznie nazywane Dad Reel sezon 1 i niedawno wznowiono go na stronie http://www.theddd.net/, która była kiedyś prawdziwym rajem dla dreamerek. Ale i tak warto ją przeglądnąć. Tam w ciągu jednego dnia ukazywały się zdjęcia z nowoemitowanego odcinka wraz z krótkimi clipami ze wspólnych momentów Maxa i Liz, tam były fotki i clipy z wywiadów Jasona, piękne arty niedawno wróciły.
Tam także jest przepiękne video Don't Miss Deliver Me w wykonaniu Sarah Brightman, autorstwa Jennie (na stronie tytułowej)
Polecam tę stronkę. :P
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 15, 2004 9:52 pm

:shock: a wygląda zupełnie jak jego siostra. Czytałam niedawno, że ideał mężczyzny kreuje się w kobiecie w miarę dorastania, gdy obserwuje ona ojca. Podobno dlatego faceci, których wybieramy w pewnym stopniu są podobni do naszych ojców. Nie ze wyglądu na wygląd, raczej chodzi o cechy psychiki itd. Chociaż z drugiej strony przeglądałam ostatnio białoczarne zdjęcia mojego taty z młodości i co dziwnego - moja pierwsza miłość, jeszcze z czasów przedszkolnych :lol: to jak wypisz, wymaluj mój tata :D Może u płci brzydkiej jest podobnie - ich wybranki przypominają trochę ich matki, czy siostry.

Don't Miss Deliver Me faktycznie było cudowne. Wreszcie miałam okazję obejrzeć choć skrawek niesamowitych zapowiedzi Roswell w USA. Szkoda, że POLSAT nie wykupił także ich, tylko swoim zwyczajem wybierał ścinkowe fragmenty z serialu ozdabiając to niesamowicie zachęcającym głosem lektora :lol:
A swoją drogą już nieraz zaglądałam na tą stronę, ale po kilku minutach do szału doprowadzało mnie "ułożenie" strony i z niej rezygnowałam. Nigdy nielubiłam bałaganu, ale jak widzę, będę się musiała przełamać! Ale dla takich filmików warto!!!

I jeszcze takie prawdziwe słowa, które znalazłam na tamtej stronie, pod zdjęciem śpiącego Maxa. Even a sleeping Max is a sexy Max! And oh wouldn't a Dreamgirl love to wake up to those eyes in a Desert Morning! :hearts:

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Aug 16, 2004 5:59 pm

Elu filmik wspaniały, uwielbiam go oglądać ;)

A teraz dwa skany z Premiere i EW:

EW Issue #779/780 August 20/27, 2004

Image

Premiere Issue July/August 2004

Image

A na poniżej jest strona z arytykułem o poszukiwaniu odtwórcy roli Supermana.
http://www.moviehole.net/news/4096.html

Jeśli dobrze, zrozumiałam, ani Brendan Fraser, Jim Caviezel ani Jake Gyllenhaal już dalej nie będą brani pod uwagę. Natomiast ciekawe co z Jasonem??!! Może on będzie tą "fresh face"
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Aug 16, 2004 10:23 pm

No właśnie, co jakiś czas zaglądam na f4f, bo tam dziewczyny czuwają nad najnowszymi wiadomościami, które zmieniają się codziennie - dziennikarze spekulują, też muszą mieć jakies zajęcie :wink: - Wczoraj był Brandon Routh, dzisiaj jakiś australijski aktor...widocznie cały czas trwa casting i szukają "świeżej twarzy" . 8) Nie wiem co z szansami Jasona, czy jeżeli nie piszą o nim to źle czy dobrze...Chyba stroją ich na castingu w peleryny i patrzą jak się w nich prezentują, cholera a ja tak uwielbiam mężczyzn w długich i czarnych. :lol:

Wiem tylko że pytany o Supermena na Comic-Con, Jason odpowiedział filozoficznie ..."co ma być to będzie..." :D

Image
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Aug 17, 2004 5:30 pm

Elu w długich, czarnych wyglądają świetnie, tak męsko i tajemniczo. Ale jeśli chodzi o czerwone, to jakoś jeszcze nie potrafię się do tego przyzwyczaić, ale zobaczymy jak to będzie....

A tutaj fotki z "Collateral"

Image
Image
Image

Jak dla mnie na tym pierwszym, z tych wszystkich co tu były wygląda chyba najlepiej, jakoś tak radośniej i nie jest taka blada.
Image

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Tue Aug 17, 2004 11:05 pm

A wracając do filmiku dodam tylko, ze jak zobaczyłam uśmiech Jasona na samym jego końcu mało nie spadłam z krzesła. The best.


I a proros Supermana: JA NIE CHCE ZEBY ZAGRAŁ GO JASON!!!!!! Jeszcze nie wiem dlaczego, ale sie dowiem. Pradobodobnie odrzuca mnie sama myśl [pobodnie jak sama idea filmu] o Jasonie w niebieskich getrach z czerwonymi majtkami na wierzchu i w pelerynce, w dodatku wzbijającego się w powietrze z jedną ręką uniesioną do góry, a drugą opartą na biodrze i mąwiącego niczym Buzz Astral: 'Na konieć świata i jeszcze dalej!'.
Wiem, że prawdopobodnie tak nie bedzie to wygądało, ale taka była moja pierwsza wizualna myśl dotycząca tego zamieszania i udziału w nim Jasona.
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Aug 18, 2004 1:11 am

Kiedyś Olka pytała o film Rittes of Passage, znalazłam kilka zdjęć Jasona z tego filmu. :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Aug 19, 2004 9:59 am

Niee prosze tylko nie ten film... kiedyś {o} mnie męczył zdjeciami z tego filmu... kiedy się dowiedziałam, że on tam gra... no wiecie... to nie chce nic wiedzieć na ten temat... Co do Supermana, to parę dni temu czytałam, że role dano Tom'owi Wellingowi i miał tydzień na podjęcie decyzji i podpisanie kontraktu...nie wiem czy się zgodził... a co do loczka to kto powiedział, że Superman musi mieć koniecznie loczek? Jak leciał serial "Nowe przygody Supermana" to on tam nie miał żadnego loczka (dzieki Bogu!) a facet był przystojny, że hohohoho, a potem się wyrobił i był jurorem w wyborach Miss Świata :P
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 19, 2004 1:34 pm

Tolerancja, tolerancja...
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 19, 2004 1:39 pm

Wtedy też to mówiłem...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 20, 2004 7:42 am

Na stronie SMG ukazał się kolejny - siódmy clip ze spotkania Jasona i Sarah z fanami i dziennikarzami w Comic-Con :D

http://www.smgfan.com/news.htm#aug15
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 22, 2004 7:02 pm

Jason Behr Unlimited się zreaktywowała :)

Natomiast wpis ten jest natchniony odcinkiem Chant Down Babylon. Nadaża się wspaniała okazja by prawić peany nad aktorstwem Jasona. Cudo! W tym odcinku miał okazję naprawdę pokazać na co go stać. I te jego oczy! Wszystko potrafił nimi wyrazić - gorycz, złość i jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach na Stronie - pożądanie/zadowolenie. Gdy Claytonowi, stojącemu przed lustrem spodobało się jego nowe wcielenie. Serialowy Max nie miał nigdy okazji do ukazania takiego uczucia. Nawet w scenie z truskawkami wyglądało to inaczej. W takich momentach mam ochotę krzyczeć, że Jason nie został jeszcze pokazany światu. Ale dam sobie rękę uciąć, że mu się to uda. Mam jednak nadzieję, że się potem nie zatraci. Pamiętam wcześniejsze filmy Pitta czy Afflecka - byli tam naprawdę niesamowici i pokazywali co potrafią. A teraz lecą na kasę, ech... Życzę Jasonowi, żeby został takim Russelem Crowem tylko bez tej beznadziejnej otoczki brukowców i pociągu do awantur.
P.S. Elu dzięki że pamiętałaś o ROPie! Foteczki miodzio!

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests