Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Sep 10, 2003 9:04 am

:roll: :shock: :roll: Spotkałeś kiedys jakiegoś? :twisted:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 10, 2003 9:23 am

nie... staram sie utrzymywac przynajmniej pozory normalnosci... zaraz... czy Ty sobie przypadkiem ze mnie nie zartujesz....? :roll: :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Sep 10, 2003 9:51 am

Nie skąd!!Jakzebym śmiała :twisted: Uznaj to za przejaw troski. 8)
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 10, 2003 10:00 am

instynkt macierzynski...
zawsze mnie to bawilo... kobieta musi zaopiekowac sie kazdym napotkanym, lezacym na ulicy kundlem, bo inaczej sumienie bedzie ja gryzlo do konca zycia...:D :P
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Sep 10, 2003 10:09 am

kundel...biedny Piter...strasznie masz o sobie niskie mniemanie
:cry: :wink: ale chyba mnie rozgryzłeś...gdybym się nie zatroskała oka nie zmruzyłabym ze zgryzoty do końca mojego smętnego życia :oops:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 10, 2003 11:05 am

to nie moje niskie mniemanie o sobie 8) . ja po prostu chcialem byc mily i wszystko przystepnie wyjasnic. gdybym napisal, ze przewazajaca wiekszosc kobiet posiada konstrukcje psychiczna uwarunkowana przez tysiace lat ewolucji do spelniania roli czulej, wspolczujacej matki, zony i kochanki, oraz ze stanowi to niezbedny czynnik do przetrwania ludzkiego gatunku, to nie byloby to takie proste.
ps: taki kundel moze mniec pchly :twisted: (i to nie jest zadna aluzja do mojej osoby!! :evil: )
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Sep 10, 2003 3:17 pm

wiem ze jako kobieta umyslowo stoje znacznie niżej :lol: , ale po wnikliwym i wielokrotnym przestudiowaniu twojego tekstu czuje się pogodzona z moją wyjatkowa konstrukcją psychiczną troskliwej zony i matki. I to do tego stopnia, ze nawet te pchły mnie nie zniechęcają :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Sep 10, 2003 4:00 pm

Lizzie, ty chyba chcesz, żebym nie napisała wypracowania z polskiego...
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Sep 11, 2003 2:31 pm

Hm...dawno nie bylo nowych fanartów :P
tajemniczy...uwielbiam oczy Maxa na tym zdjeciu.


Image

I tzw. "spłoszona sarna" :wink:

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Thu Sep 11, 2003 5:48 pm

Przybliżenie Jasona

Image

Image

Ten uśmiech

Image

Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Sep 11, 2003 8:02 pm

Lizzie, cudo... Rozpływam się... On jest piękny... Szczególnie z tym Stonehange... Cuuuudooo...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Sep 12, 2003 12:34 am

To może ja jeszcze coś dodam, jak już jesteśmy w twórczym nastroju :)

Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Sep 12, 2003 3:46 pm

Serię fanartów na chwilę przerywam - oto fotka Jasona u boku postrachu wampirów :P
Image
ups...chyba ktoś był niegrzeczny :P


Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Sep 12, 2003 4:42 pm

Elu, śliczny. Coś się chyba na ciemniejszą paletę przerzucam...
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Sep 12, 2003 5:47 pm

Elu spoko zdjecie... bardzo mi sie podoba...
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Sep 13, 2003 1:32 pm

Image
mały Max i...
Image
mała Liz...czyż oni nie są uroczy? :)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Sep 19, 2003 9:12 pm

Tak tu pusto od kilku dni. :shock: Wrzucamy kilka fotek Jasona - dwa z nich widzę po raz pierwszy. Ze spotkania z fanami :P

Image
Image
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Sep 19, 2003 10:47 pm

Nie narażę sie na wieczne potepienie jeśli powiem coś nagatywnego o temacie tych dysput?? :) Chyba z forum mnie nie wyrzucą... a jak KWIAT_W to przeczyta, to się wyprę ;)

Max to Jason. Nie ma innej opcji. Książkowa nawet nie wchodzi w rachubę. Nie tylko z wyglądu ale i z charakteru. Max to JAson, który pokazał spokojnego, przestraszonego chłopaka, zakochanego, skrytego. To on. Ale ... widzę w nim nie bóstwo, tylko normalnego aktora. Ma przesympatyczny uśmiech, zwłaszcza, gdy nie wie, że ktoś go obserwuje i gdy śmieje się na cały głos. No, o sylwetce się nie wypowiadam, ponieważ zgadzam się z innymi miłośniczkami. ;) Ale poza tym to najsympatyczniejszy zbiór niedoskonałości jaki widziałam. :) I cieszę się, że jest taki a nie inny. I cieszę się, że się nie zmienia. Bo ludzie, którzy potrafią szanować innych, to ludzie wartościowi. Lubię patrzeć na zdjęcia, które tu wklejacie, nie te pozowane. te "z ukrycia", bo one więcej o nim mówią, niż grana postać.
Widziałam sesje zdjęciowe z Kathie i Brendanem. Nie chciało mi się wierzyć, żeby facet w jego wieku mógł wyglądać tak nieśmiało. Ale wywiady z nim potwierdzają część tych zdjęć. gra? rrzeczywistość? Nie wiem, ale w okularach uważam, że jest o wiele bardziej ... przyciągający uwagę niż ćwicząc "toples" w serialu :)

Czy moge jeszcze się tu pokazać po tej wypowiedzi??? ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Sep 19, 2003 11:02 pm

Leo, jasne, że możesz. A jak myślisz, dlaczego Jason ma tyle fanek? Bo dziewczyny nareszcie mają normalnego faceta, który nie udaje, że jest ideałem i chodzącym Zeusem...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 20, 2003 10:14 am

Leo, możesz w naszym pokoiku mówić wszystko na co masz ochotę. Jest tu atmofera toleracji i życzliwości dla innych, jest cieplutko i przytulnie, a Kwiatek tu nie zagląda. :)
Nigdy zdjęcia pozowane, robione na potrzeby jakiejś promocji, nie oddadzą prawdziwego człowieka. Nie lubię zaglądać w prywatne życie aktorów, sznując ich prawo do prywatności ale czytałam na f4f wypowiedzi fanek, które towarzyszyły mu podczas nagrywania odcinków (m.in.Vicki- moderator strony o nim, dziennikarka, znająca go osobiście), oczarowane nim przede wszystkim jako człowiekiem, nie tylko aktorem czy wykreowaną przez niego postacią. Skromny, naturalny, ciepły i pełen uroku (dziewczyny opowiadają o charyzmatycznych, uwodzących je oczach :o w rozmowach z nim w wolnych chwilach). Dzięki tym walorom osobistym, jak pisze Nan zyskał taką ich przychylność i miłość, która trwa. I dlatego tak lubię fotki pokazujące go poza planem, które są potwierdzeniem tego co mówią o nim inni.
Image
Image
Image
Image

Proponuję zaglądnąć jeszcze na stronkę i zobaczyć go poza planem do 4AAAB-nie mogę ich tutaj skopiować bo autorka fotek zastrzegła aby uzyskać jej pozwolenie.
http://forums.fanforum.com/ultimatebb.p ... 003237&p=9

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests