Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sat Sep 06, 2003 8:44 pm

Taaaa... Szkoda, że w moim srodowisku nie ma dziewczyn o wyglądzie Katherine Heigl....

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 8:47 pm

:D :D :D Lizzie, tak jak przewidywałaś, zostałyśmy wyrwawne do tablicy i musimy się teraz spowiadać....I to znowu ja narobiłam fermentu :P
Sorry :P

A do pokoiku Jasona Fehrmanki powinny pukać!!!
Dlaczego Xanderowi pomyliły się pokoiki? :shock:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 8:54 pm

Elu Behromanki a także Dreamerki nigdy nie pukają - nie zapominaj o tym. Poza tym nie sądzę by ktokoliwek gdziekoliwek miał pukać.

A poza tym co sie narobiło waszym zdaniem? No nie sądzę byście myślały, ze to odbije się bez echa, a moim zdaniem nikt was z niczego nie spowiadał ani tego nie żądał. Nie rozumiem o co całe to echo robicie jakby się chmara fejromanek na was rzuciła. No wiem, że zaskoczone nieco jesteście, ze przyznałyśmy wam rację. Więc nigdzie nie było mowy o spowiadaniu czy innych takich. Ciekawe skąd ci się Elu to stwoerdzenie czy odczucie wzięło.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 9:08 pm

Janet, mój prześmiewczy i lekki ton traktujesz poważnie...chyba nie :wink:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Sep 06, 2003 9:11 pm

Mój komentarz jest na topicu Brendana :oops: :oops: uch, ale ze mnie ciele niewydarzone :twisted:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 9:14 pm

Lizziett po prostu skopiuj go tu raz jeszcze a tam usun go :)

Elu trudno traktować niezbyt poważnie zdanie, którym wydajesz się prowokować do poważnych komentarzy. Ja to tak odebrałam.

I chcę od razu odpowiedzieć Lizzi - jeszcze raz proszę cię o uważne przeczytanie mojego postu, a raczej popstów. Czy naparwdę nie przeczytałaś tego, że nikt nie ma zadnych pretensji? teraz same wy stwarzacie problem. Ja najzwyczajniej w świecie przyznałam wam rację!! Czego oczekiwałyście? No naparwdę dziewczyny teraz już nic nie rozumiem. Jak neisłusznie się na Miśka rzucacie i go bronimy to źle, jak słusznie wam przynajemy rację to też xle. No naprawdę zdecydujcie się! Proszę was!
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 9:17 pm

:D .Aniu...czytałam, ale może to dobrze....szczególnie w odniesieniu do gałązki oliwnej :P ? To miłe wiadomości...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 9:19 pm

Janet, jednogłośnie przyznajemy Ci rację... :P :P :P

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 9:23 pm

aha zapominałam dodać, iż to fajnie, ze obaj panowie i Shiri znaleźli się w rankingu.
P.S. dobrze, że Ela nie usunęła tego fragmentu, bo w sumie nie miała po co tego robić., jak już wyżej tyle razy o tym wspominałam :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Sep 08, 2003 1:04 am

Najnowszy film Jasona "Happily, Even After" - historia o miłości , przeznaczeniu i odwadze będzie miał premierę prawdopodobnie w listopadzie tego roku, a w styczniu zostanie zaprezentowany na festiwalu filmów niezależnych w Sundance.
Bohater tej romantycznej komedii (Jason Behr), artysta, nie mogąc pogodzić się z tragiczną śmiarcią rodziców i skonfliktowany z nadopiekuńczą siostrą, traci wiarę w siebie i swoje powołanie. Przeżywając romantyczną, dziwną historię odnajduje sens życia.
Image
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Sep 08, 2003 10:38 pm

Oo włąśnie w tym filmie miał bardzo fajną fryzurkę i bardzo chętnie obejrzałąbym sobie ten film, bo zapowiada się bardzo ciekawie
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Sep 08, 2003 10:44 pm

ale on super tu wygląda poprostu bosko :)))))))))))))))) uwielbiam go :oops:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Sep 08, 2003 11:49 pm

Ja równiez czekam na ten film (zresztą jak wiekszość jego fanek) i nie tylko z uwagi na włosy... :) Film kierowany na festiwal filmów niezależnych w Sundance (nawiasem mówiąc postał z inicjatywy i sponsorowany przez Paula Newmana) ma napewno coś ciekawego i wartościowego do przekazania.
Czekając na najnowszy film kilka jego ujęć... :)
Image
Image
Image
Image
Image
Znalazłam na swoim dysku zdjęcie jego najstarszego brata Johna, ale niestety nie mogę go tu umieścić. Kto chce zobaczyć, mogę przesłać mailem...

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Sep 09, 2003 12:28 pm

Sundance...zawsze chciałam tam pojechać...ubaw po pachy :wink: zjezdzają się tam różni Jasonopodobni aktorzy i aktorki w podartych dzinsach, bo pojawienie się tam z jednym filmem to już powód do dumy, lecą tam równiez hordy hollywoodzkich gwiazd, też w podartych portkach (takich za milion dolarów :wink: ), wszyscy kurzą jak lomotywy, wywaracają oczami i udaja jacy to są artystyczni, awangardowi i niezalezni :lol: . Po czym za dwa dni zjawiają się na planie "Szczęki 9". LOL. Ale filmy stamtąd czesto sa piękniusie, i tak jak powiedziała Ela, naprawdę wartosciowe. I ja też czekam, ale mam wielkie obawy, ze się nie doczekam :cry: Elu, te zdjęcia Jasona są sliczne, nie wiem czemu, ale mam wielką słabość do tego zdjęcia, na którym z Brendanem z czegoś się zasmiewają. Ale moje najulubiensze- chciałabym je wstawić tylko nie wiem gdzie ono jest- to to zrobione przez fankę na planie "Ask not".
Ciekawe czy zgadłam- na pierwszej fotce nad Jasonem- to Carly Pope?
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Sep 09, 2003 5:14 pm

Wiedziałam, że coś pokręcę. :oops: ....Małe sprostowanie. Festiwal Kina Niezależnego Sundance sponsorowany jest przez fundację Roberta Redforda a nie Paula Newmana jak napisałam(sorry). Co roku odbywają się tam premiery filmów, których próżno szukać w amerykańskich box office'ach. Trafiają tam filmy realizowane przez małe wytwórnie za niewielkie pieniądze. Nie inaczej jest z aktorami. Często obniżają oni swoje stawki, by pojawić się w filmie firmowanym przez niezależne wytwórnie. :D
I jak Lizziett napisała wyżej, snobistyczna Ameryka ma ambicję tam się pokazać...
Lizzie nie wiem Kotek kto oprócz niego jest na pierwszym zdjęciu, kiedyś je widziałam całe ale nie pamiętam :(
Za to czekam na obiecaną przez Ciebie fotkę... :P :P

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Sep 09, 2003 7:59 pm

ja bym chciala być na miejscu tej starszej pani.... :oops:
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Sep 09, 2003 10:08 pm

Piekny mężczyzna razy trzy....
Image

Image

Image

..i cztery.

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Tue Sep 09, 2003 10:36 pm

Eluś ja bardzo chętnie zobacze Johna!!!!!!!!!
Image

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Tue Sep 09, 2003 11:20 pm

naoglądałam sie tych zdjęć Jasona i teraz nie będe mogła spać...
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 10, 2003 12:39 am

heh.. na tym ostatnim wyglada jak zombie... :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests