Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 17, 2003 1:34 am

Wywiad z Jasonem w KTLA można było do tej pory ściągnąć z http://www.theddd.net , ale jak z przerażeniem stwierdziłam nie ma go już tam, zniknęło Drimer Art , gdzie były m.in. śliczne clipy , coraz mniej jest tam fotek i filmików do ściągnięcia... :cry:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 17, 2003 8:07 am

Nie wiem, ja ten wywiad jeszcze gdzieś znalazłam, tylko moja skleroza i się gubię w tych stronach, tego jest jakoś tak więcej... No, chyba wypadałoby wszystkie przejrzeć, to gdzieś było...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jul 24, 2003 9:51 am

heheh no ja nie mogę, ale zdjęcia!!! :D :D Teraz dylemat co pierwsze schrupac ;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jul 25, 2003 12:00 am

Maddie, zdjęcie które Cię zaszokowało jest z filmu "Rites of Passage" (był w naszej TV) w którym grał chłopca skonfliktowanego z ojcem, nie akceptującym jego homoseksualizmu. Fantastyczna rola Jasona, chyba najlepsza w jego karierze.

Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Jul 25, 2003 8:16 pm

No dobrze, wypadałoby to obejrzeć... Nie wiem jak, trrzeba by coś wykombinować...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Jul 27, 2003 5:24 pm

Eluś, jak ja lubię twoje fotki... :) Zawsze znajdziesz coś ślicznego :D Idę pogłówkować nad Wirtualnym Opowiadaniem...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Jul 27, 2003 6:29 pm

Dziewczyny wparwdzie jestem Fehromanką, ale lubię także i jasona więc postanowiłam wrzucić ulubione moje ulubione fotki Jasona :)


bardzo podobał mi się w pierwszej serii z taka fryzurką :oops:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

i jest jeszcze jdna fotka, którą Ela zamieściła na forum komnaty, ale nie umiem jej otworzyć - Elu gorąca prośba do ciebie - jeśli ją amsz podrzucisz mi ją jakoś? albo wstaw tutaj....

a chodząc po jego forum natrafiłam na jego zdjęcie z bratem, gdzie wyraźnie widać obu panów, Elu ty najpewniej już je widziałaś, może wkelję je tu dla tcy co Aarona nie znają
Image


P.S. mam anzieję, że wyjdą, bo ostatnio coś nie mam szczęścia do wstawiania fotek.....
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Jul 27, 2003 8:37 pm

Muszę sie przyznać że nigdy wcześniej nie wiedziłam jak wygląda Aaron :oops:, ale reszta fotek tez jest siuper!
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Jul 28, 2003 10:08 pm

Ciekawska ja tez jestem Fehrmanka :D ale na tym pierwszym zdjęciu Jason wygląda tak niewinnie.... no i BTW ja też nigdy nie widziałam Arona nie są do siebie zbyt podobni :?
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jul 28, 2003 10:17 pm

Aaron wyglada troszku jak Garou (czy jak on sie tam pisze :D, nie znam sie na nim :lol: )
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jul 28, 2003 10:25 pm

Janet, myślisz o tej fotce z "Happyli Even After" ? Gdzie ma długie włosy i śliczny uśmiech...kurcze, szukam tej fotki od kilku dni... Gdzieś ją widziałam na f4f ale nie umiem jej znaleźć. Jak tylko.....to ją tu wkleję :D
Narazie znalazłam parę ujęć z planu filmowego "Graduation"
UWAGA!!! SPOJLER!!!! Ostatnie 5 zdjątko nie radzę oglądać!!!
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jul 28, 2003 10:45 pm

I mam te fotki które obiecałam.
Image
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Jul 28, 2003 10:45 pm

Ela fajne zdjątka :) mam tylko pytanko co to jest to cos na pierwszym zdjęciu, pies :?: :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jul 28, 2003 10:49 pm

Tak, na pierwszym zdjęciu widać pieska Katherine. To jakaś odmiana teriera. Kathe ma je dwa. :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 29, 2003 8:02 am

Elunia, jesteś cudowna!!! Przepiękne te zdjęcia!!!
A dla zainteresowanych - w sobotę, podczas oglądania Graduation, zwróćcie uwagę na Aarona Behra, w białej koszuli w niebieskie paski. Widać go w scenie w szkole, podczas mowy, między Isabel i Jesse'm. Gdzie mu do brata...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Jul 29, 2003 9:32 am

Elu dziękuję ci:kiss:!!! Właśnie o tę fotkę w tym dresie mi chodziło!!! Już sobie ja zapisałam, by drugi raz mi nie uciekła :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 30, 2003 3:30 pm

I znowu [owracam ze zdjęciami... Tym razem nie tylko Jasona.
ImageImage
Image
ImageImage
ImageImage
ImageImage
Image
Uff... Wszyscy twierdzą, że Jason i Tom są podobni. Czy są - oceńcie sami. Wolę przeszukiwać zdjęcia Jasona niż Toma... :)
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Jul 30, 2003 6:46 pm

Nan faktycznie masz rację, obaj panowie są do siebie baaaardzo podobni, zwłaszcza w tym ujęciu na plaży......... Do tej pory jakoś nie zwróciłam na ot uwagi......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Wed Jul 30, 2003 8:33 pm

Są podobni ale jednak wolę Jasona :wink: A i jeszcze wydaje mi się czy na tym zdjęciu mają dokładnie takie same okulary :?: :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 30, 2003 10:11 pm

To samo umieściłam na komnacie :wink: Ale to jeszcze nie jest to, o co mi chodziło... Było jeszcze gdzieś takie zdjęcie Toma, na którym wygląda identycznie jak Jason z długimi włosami... I mimo tego, że są bardzo podobni (moja mama uznała, że Jason ma takie krótkie nóżki na tym zdjęciu z dziećmi i że co to za baba, przecież Katie jest ładniejsza....), to jednak Jason jest o nieeeebo ładniejszy.... Nie oczekiwać ode mnie obiektywizmu, na wiele mogę się zdobyć, ale nie na to :D A okularki 8) to chyba w jednym sklepie kupowali... :D
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests