Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sun Aug 31, 2003 12:57 am

Image
A to moje ulubione
Image
Jaka słodka minkaImage
Image
No dobra starczy na dzisiaj, ale jak znajde jakieś fajne zdjęcie to zaraz Wam je pokarze!!Narka

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Aug 31, 2003 1:56 pm

za bardzo nie wiedziałam gdzie to napsać no ale dobra wiecie, że mały Zan (dla nieświadomych synek Max'a) jest małym słodkim aktorem, bo grał również w Angelu i też był taki słodziutki, ten mały jest naprawdę śliczny!
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 01, 2003 2:24 pm

No dobrze, oto zdjęcia Jasona w kolczykach 8)
Image

i

Image

Nie ma to jak refleks, co? :D
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 01, 2003 2:39 pm

Hm. Trudno. W ramach poprawy humoru musiałam pooglądać sobie zdjęcia... wiadomo kogo :D
Czyż on nie jest śliczny... :oops: :?:
Image

Wiem, wiem, złość piękności szkodzi... Ale Jason jest wyjątkiem, który potwierdza regułę! :D
Image

No, tak 'a propos jego fryzury... Czy może raczej jej braku... :P
Image

No tak, tutaj z kolei widać głównie jego okulary... Czy raczej to, co się w nich odbija...
Image

Aaaach, moje cudo... :oops: :D
Image

Eluś, mówiłaś coś o oczkach :shock: ...? :roll:
Image

Kto by go nie kochał...
Image

A tutaj z kolei przypomina takiego pieska....I nareszcie widać podobieństwo do Aarona :)
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 01, 2003 6:41 pm

No, moje kochane :D Buszując po f4f... Pominąwszy masę przepięknych zdjęć (brzydkie nie mogły by być), spotkałam jedno, które muszę umieścić....
Image

No i powiedzcie same - czyż on nie jest cudowny...? [Hm, to już chyba staje się manią....]

AAaaaa!!! :shock: :shock: :shock: Ja padam......
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Sep 02, 2003 5:32 pm

He, he mam nadzieję Nan, że jeszcze trzymasz się prosto... :D
W ramach obowiązkowych zajęć , jeszcze jedna fotka Jasona. Bardzo ją lubię...ze względu na ten ciepły uśmiech. Pozdrowienia dla wszystkich, pewnie mocno zapracowanych uczniów. Pamiętajcie, że nasi bohaterowie także chodzili do szkoły. I nieźle się tam czuli....
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Sep 02, 2003 7:24 pm

Elu, mówiłam, że padnę, i to też zrobiłam :P Ale dzisiaj już jest dobrze :D Okazało się, że szkoła nie jest najgorsza, informatyka zapowiada się niezwykle ciekawie (dlaczego....? :roll: :wink: ), program z polskiego też mi się w miarę podoba, francuski mnie zaskoczył (cały DELF do zdawania :shock: :shock: :shock: )... Ale udało nam się wepchnąć gazetkę niczego nie świadomym pierwszakom (z liceum i gimnazjum), więc jestem zadowolona. ZIELONA SZKOŁA!!!! W Dłużewie!!! Hurraaa!!! 14-18... Jestem dzisiaj w zdecydowanie dobrym humorze..... :D

Więc tematycznie. Maxio w szkółce... Na historii, he he :)
Image

Więc... Wycieczka...?
Image
Image
Image
... tylko że ja chyba nie będę mieć takich atrakcji... :(
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Tue Sep 02, 2003 9:45 pm

Jejku zasypałyście nas dziesiątkami przepięknych zdjęć i mimo, że wolę Brendana to jednak nie sposób nie dojrzeć urody Jasona. Aż sie nóżki chwieją :D
Nan czyżby: Mosquitoes, pit toilets, and animal droppings. Yes! :lol:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Tue Sep 02, 2003 10:31 pm

Nan Ty wiesz jak poprawić humor biednej zapracowanej uczennicy :D
Te zdjęcia są cudowne, natychmiast życie nabiera kolorów.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Sep 03, 2003 2:02 am

Dla wszystkich Max w roli, która mnie zawsze przejmuje drżeniem...
(Nan cieszę się razem z Tobą z radości bycia w nowej szkole i wyjazdem do Zielonej Szkoły :P )
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Sep 03, 2003 6:59 pm

Eluś, szkoła jest dwa piętra wyżej :D Ale i tak mi się podoba :D Na Zieloną Szkołę miałam nie jechać, więc nagła odmiana mi się podoba... Jeszcze dwa tygodnie wymiany na wiosnę... Cudo :D
Zulugula, nie mam pojęcia, ale tak źle chyba nie będzie... :wink: Ośrodek ASP między turnusami studentów z przyjaciółmi... Uaaaa...
Niki, wiem, wiem, z własnego doświadcenia... He he...
A, Elu, piękne zdjęcie... Miracle, tylko mi brakuje Jane Siberry w tle... No, ale ja dzisiaj miałam PO ("Panie psorze, a granatami też będziemy rzucać...?"), więc tematycznie, postawa zasadnicza... :P
Image

Image

Image

Image
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Wed Sep 03, 2003 7:04 pm

ach.. ..jezeli się nie mylę to :summer 47'
(chyba tak sie to pisze)
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Sep 03, 2003 8:54 pm

:D :D :D Tak Tosiu i pięknie wpasowane w nastrój Nan.. :lol: ..Aż się boję co to będzie po lekcji biologii :shock:
A chłopcy cudownie wyglądają w mundurach...
Image
Image
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Wed Sep 03, 2003 11:16 pm

Oj.. dziewczyny mamy świra na punkcie tego faceta!!!! :oops: Ale jak można mam się dziwić!!! :oops:
Image
Image Co on robił przed chwilą? :oops:
Image
Kończę narazie Jasonomaniaczki!!!!!!! :D

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Sep 03, 2003 11:40 pm

Niki, to pierwsze zdjątko nie wyszło. Na drugim co robi? Właśnie skończył pogawędkę z bratem przed kominkiem w domku letniskowym (Rittes of Passage) :D :D

W przerwie pomiędzy zdjęciami otoczony wianuszkiem fanów....
Image
Image
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Sep 04, 2003 6:37 am

Elu, wszystko jeszcze przed nami, biologii jeszcze w tym roku nie było, w piątek będzie... :D To się nazywa uniwersalność Roswell, a szczególnie pewnego bohatera :wink: (dobrze, że PO nie jest po francusku...). Na razie dzisiaj będę miała ciężką domową przeprawę... więc...

I niech mi ktoś powie, że on nie jest ładny... :P
Image

Image


Tak przekrojowo...
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Sep 04, 2003 9:08 am

Ciekawe...wszyscy wiemy jak on bardzo zmienil sie na przestrzeni sezonów- z chlopca w meżczyznę ( i to jak ktos powiedzial- jakiego męzczyznę :P ) a tymczasem na tych fotkach- z "Toy house" i "4AAAB" wygląda bardzo podobnie :roll: wlasnie sciagnelam sobie ten odcinek i delektuje sie nim- wreszcie bez beznadziejnego lektora :wink: i muszę stwierdzic ( Kwiat W się ucieszy :twisted: ) ze głos Emily DeRavin stal się calkiem interesujacy...pomijając litosciwie sceny w ktorych go podnosi :wink:. I jeszcze- gorzej mi się robilo kiedy patrzyłam na sylwetkę Maxa- Jasona- podczas slynnej sceny głosowania doszłam do wniosku ze z dwóch Maxów mozna by ulepić Michaela :lol: :? moze przesadzam, ale za bardzo mi to cos przypomniało...
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Sep 04, 2003 3:08 pm

Lizzie, po ostatnim zdaniu pobiegłam do magnetowidu i popatrzyłam na scenę głosowania sadząc, że coś opuściłam... Obaj mają różną budowę. Jason jest szczuplejszy od Brendana, ma bardziej sportową sylwetkę. Nie ma na sobie grama tłuszczu w przeciwieństwie do Brenadana.
Może chodzi to, że jest bardziej wymizerowany i zmęczony niż zwykle? Ale to przecież koniec serialu, praca po 16 godzin i szarpanina zawiązana z niepewnością co do dalszych jego losów....
Image
Image
Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Sep 04, 2003 5:33 pm

Ela :!: rany boskie szybko usuń ten kawalek o tluszczu, bo Fehromanki dadzą nam do wiwatu! :P :lol:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Thu Sep 04, 2003 8:15 pm

Dawno nie wchodziłam na ten temat i bardzo miło by popatrzeć na te wszystkie zdjęcia z Jasonem. Od razu mam lepszy humorek!

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests