Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jul 21, 2004 9:59 pm

Jak wpadł mi w łapki Rittes of Passage? Był w naszej telewizji, jakieś półtora roku temu. Na naszej stronie Luki zamieścił o jego emisji news. Gdy zobaczyłam zapowiedzi w programie TV myślałam, że dostanę zawału. Bo bezskutecznie szukałam go na stronach internetowych, więc gdy leciał u nas nagrałam go sobie. Trzeba mnie było widzieć jak o pierwszej w nocy siedziałam ściskając pilota i modląc się żeby w tej chwili nic nie wybuchło :lol: I to moja najmilsza pamiątka. Ech, powinnaś go zobaczyć. Ja byłam nim oczarowana...nie tyle filmem co rolą Jasona...Jego ujęcia są robione w dużym zbliżeniu, gra niemal samymi oczami, oszczędną mimiką twarzy - przy tak wyrazistych rysach to ważne - i jest wspaniały, mimo kontrowersyjnej roli. :P
Last edited by Ela on Thu Jul 22, 2004 8:59 am, edited 2 times in total.
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Jul 21, 2004 10:12 pm

W sprzątaniu chodzi o to, żeby się strona nie rozjeżdżała - tak samo, jak to ma miejsce w opowiadaniach z fan-artami (tym się z kolei zajmuje Hotori). Poza tym - jeszcze trzeba usunąć z postów obrazki, które już nie działają.

A ja jeszcze wrócę do tego obrazka Maxa w hakamie... (to się nazywa refleks, co?). Kiedy zobaczyłem tamto zielone gi i niebieską hakamę, to spadłem z krzesła... Oczywiście wiadomo, że to fotomontaż, ale zwróćcie uwagę, jak dobrze to widać. Twarz Maxa wygląda tak, jakby reszta ciała była leciutko przygarbiona czy skulona, taka wycofująca się (Japończycy mówią o zamykaniu ki). Tymczasem na obrazku ciało jest wyprostowane, stabilne, mocne, a wręcz lekko agresywne :)

EDIT: z wyjaśnieniem sprzątania też miałem refleks :lol:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 21, 2004 10:50 pm

Elu, Olka - checie mnie dobić... i to dosłownie (jeśli ne dostanę zawału, to mnie zabije tata... piękna perspektywa.). Jeśli nie puszcza tego filmu w Polsce... nie, jeśli go puszczą... to mogę się pożegnać z płytami, kartą do telefonu i nowymi spodniami, które kiedyś powinnam sobie kupić. W nosie, pójdę na to tyle razy, na ile mi pieniędzy starczy. Nie ma siły. W dodatku mam niedaleko szkoły dwa kina, jedno ambitne, drugie nie, buduje się trzecie, koło domu też mam... Wracam do domciu, tak się składa, że w rewelacyjnym humorze, bo dlaczego nie, a tu bum! Takie piękne zdjęcia... Jaką on ma cudowną fryzurkę. Occhhh... Zawsze widać przejawiałam takie upodobania, zarówno do długich włosów, jak i do zarostów. Westchnienie. Kończę. Wątpię, czy mojemu duchowi uda się coś jeszcze napisać, a wszystko wskazuje na to, że zaraz będę tym duchem...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 22, 2004 8:11 am

Nic Ci nie bedzie Nan, a takie fotki poprawiają nastrój i dodają wigoru. Twój duch to czuje :lol:
Nie lubię fotomontaży {o}, a to w szczególności mi nie odpowiada. Sylwetka swoją drogą ale przede wszystkim...mimika. Siedząc w takiej pozycji - przypomina mi samuraja - przybiera się odpowiedni wyraz twarzy. Kojarzy się z pewną surowością, niedostępnością. Być może ma to coś wspólnego z poczuciem godności, chęcią odstraszenia przeciwnika, a może to część obyczajowości...A tu...co ma piernik do wiatraka :roll:

Na f4f dziewczyny szaleją z radości z powodu nowych fotek Jasona i tak jak my nie mogą doczekać się na premierę.

A żeby sobie umilić czas, tworzą m.in. coś takiego

Image
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 22, 2004 1:55 pm

Zastanówmy się : Jason ma super długie włosy, a Bren ściął. Jason ma długie włosy i graaa w filmie na gitarze. A to już dwa powody, dwa ważne POWODY, które sprawiają, że facet podoba się Hotori. Ale z drugiej strony jestem Brendanomanką. No i mam dylemat :mrgreen:

P.S. Mam nadzieję Nan, że na Ziemi jesteś jeszcze i duchem, i ciałem. :P
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 22, 2004 2:05 pm

Nie bardzo, Hotori. Niech diabli wezmą takie wakacje i przy okazji wszelkie remonty i inne tego typu rzeczy :evil:

OOOooo! Widzę, że w końcu ktoś mnie popiera! Ja tutaj bronię jego pięknych, długich włosków, bo chciały już spinki mu wysyłać i składać się na fryzjera... :wink:
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 22, 2004 2:20 pm

No nie ! Spinki i fryzjer ?! Dziewczyny ! Jesteście sadystki i tyle :wink: :mrgreen:

JA kocham facetów z długimi włosami. Wcale nie trafiąją do mnie argumenty typu : że to zbyt 'babskie' dla faceta i niehigieniczne...Przecież jak ktoś ma zasady (powiedzmy że myje włosy codziennie) to taka grzywa jest po prostu boska :D Zdecydowanie będę bronić Jasona i jego długich włosów. :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 22, 2004 5:16 pm

Ślicznie Hotori :D no to jeszcze takich zdjęć a MY fanki Jasona dostaniemy Cię w swoje łapki :lol:

Image
Image
Image
Image
Image

A tu Jason z listopada ub. roku gdy grał w Shooting Livien
Image
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 22, 2004 5:36 pm

To przedostatnie z języczkiem jest boskie :mrgreen: :uklon: Dzięki Elu.
Jak tak dalej pójdzie, to naprawdę dam się złapać.

AAAAAAAAA!!!!!!!! Breeen, oby nie ! :cheesy: :twisted:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jul 22, 2004 8:18 pm

Hmm że fotki są ładne, nie powiem, bo to ogólno dostępna prawda ;) Ale za to zdradzę wam moje skojarzenie: czy na tym przedostatnim zdjątku Jason nie jest podobny do tego Ashtona Kuchera (sorry za pisownię, najpewniej jest zła). Znany z/jako:
- "Szalonych lat 70-tych, gdzie grał zdaje się postać Celso
- nażeczony (mąż?) Demi Moore
- marny aktor ;) którego najlepszą rolę możemy zobaczyć w niedawno wyświetlanym filmie "Efekt motyla" (mało pochlebnych recenzji)
- programu MTV wkręca (PUNKED)
- filmu "Stary, gdzie moja bryka"
Ale głowy za to nie dam - to info od mojej kumpeli, która bardzo go adoruje ;) Skoro, ja jednak nie należę do grona jego najw. wielbicielek pozostaje mi jedynie wierzyć jej na słowo. Chociaż w "SL 70" bardzo go polubiłam :)

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Jul 22, 2004 8:25 pm

czy na tym przedostatnim zdjątku Jason nie jest podobny do tego Ashtona Kuchera.
Nie, nie jest :wink: przynajmniej nie jak dla mnie- a miałam ostatnio okazje być na "Efekcie motyla" w kinie więc pana Kutchera miałam na tapecie przez 1,5 godziny. Jedyne podobieństwo jakie dostrzegam to fryzura i zarost- przypominały mi trochę Jasona w HEA. A.K ma też duże ciemne oczy- bez życia. Ale nie martw się Olka :wink: gdzieś już spotkałam się z opinią o ich rzekomym fizycznym podobieństwie.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jul 22, 2004 8:43 pm

Trochę fryzurką, bardziej zarostem, ale chgyba najbardziej tą minką. Czy są podobni na codzień? Eee, chyba nie. Tylko na tej foteczce :D Bo np. na tym farciku (ładny skrót od fanarcika, nieprawdaż?) poniżej już nie ;)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 22, 2004 9:08 pm

Peach Sorbet... Hm. Interesujące. Nowa stronka? Nooo... Żer dla mojej wyobraźni.
Upał. Żar leje się z nieba. Ale co tam, wietrzyk znad oceanu, piękny widok na zatokę... My rzecz jasna w cieniu, pod parasolem przy stoliku. Jest milusio, bo ten cholerny upał łagodzony widokiem z jednej strony takiego cuda jak ocean, a z drugiej strony drugiego cuda takiego jak Jason. No i te pucharki z sorbetem brzoskwiniowym... Jedyna wada takiej sytuacji to to, że dostałabym zeza rozbieżnego, jednym okiem gapiąc się na olśniewający uśmiech, a drugim na moją namiętność czyli fale. Chyba że Jay byłby na tyle wspaniałomyślny, że zrezygnowałby z widoku oceanu i usadziłby się tyłem do zatoki :cheesy:
Hm, no proszę. Dwa słowa i zdjęcie. Nienormalne.

Czy to już obsesja? Facet ma śliczne łapki. To znaczy te, no, przedramiona, fachowo mówiąc. Głupi szczegół, ale jednak. Niektórzy mają jakieś takie dziwne. A on nie. No i ma ładne dłonie. Kolejna rzecz. Dam sobie własną rękę uciąć, że ma zawsze ciepłe dłonie.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Jul 22, 2004 9:43 pm

Nan to nie jest nienormalne :mrgreen: Spokojnie, to jedynie objaw zdrowej choroby, która ma na imię Jason :wink:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Jul 22, 2004 10:05 pm

Tak, skąd ja to znam.

A wracając ddo włosów, to ja uważam, że on we wszystkich fryzurach wygląda świetnie. Ludzie co jest z tym focetem. Czy on jest prawdziwy, czy może stworzyli go komputerowo zestawiając cechy, które najsilniej oddziałowują na kobiety. Myślałam, że skończyłam z takimi obsesjami dobrych parę lat temu. :oops:

Elu to zdjęcie stworzone na f4f jest po prostu boskie. Muszę obejrzeć ten film.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jul 23, 2004 9:36 am

Co jest z tym facetem, Milla ? Nic, jest wciąż taki sam...nie dość że bardzo przystojny - ale przecież takich mamy na pęczki - to głównie kochany jest za coś innego - jak to określają osoby które miały przyjemność spotkać się z nim osobiście - wytwarza wokół siebie szczególną aurę...jest otwarty i życzliwy wobec ludzi, z tą rozczulającą domieszką nieśmiałości i bardzo ciepłą osobowością, i ma coś magicznie przyciągającego w spojrzeniu i głosie. Zresztą to chyba trochę widać na wielu jego fotkach jakie przez te lata przewijały się przed nami.

Tylko jest coś w jego życiorysie...o czym nie mówi w wywiadach. To okres, kiedy przyjechał w wieku 19 lat do L.A., do momentu gdy zaczął dostawać małe rólki w agencjach reklamowych i filmach. Czyli pierwsze trzy lata. Tylko raz spotkałam się na f4f ze zdaniem ..." on nie zawsze był takim grzecznym chłopcem".
Jeszcze jedna informacja odnośnie tego okresu padła z ust jego byłego menagera gdy dwa lata temu Jason procesował się z nim o zerwanie kontraktu i wysokie odszkodowanie. Ze ściśniętym sercem przeczytałam, co wtedy powiedział dziennikarzom. Mniej więcej brzmiało to tak: "...ratowałem go, otaczałem opieką, gdy nie miał pieniędzy i plątał się głodny po plaży, wyciągnąłem go z aresztu, więc powinien być mi wdzięczny..."
Jeżeli tak było to nietrudno oprzeć się refleksji że Jason podzielił los tysięcy dzieciaków przyjeżdzających do tego miasta z nadzieją na zaistnienie. Tylko, że jemu się udało.


Image
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Jul 23, 2004 11:06 am

A tutaj mała animacja z tego filmu ;)

http://www.velveteenfilms.com/Frontgif.gif

Natomiast tutaj stronka o "Comic Con" w San Diego

http://www.comic-con.org/
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jul 23, 2004 2:32 pm

Relacje z comic-con - a może zdjęcia - będziemy miały bo pojechały tam panie z f4f, żeby wspierać Jasona.
Czy można z tego zdjęcia wyżej(Jason w lenonkach) zrobić tapetkę na ekran monitora ? Boże, jak ono mi się podoba. :uklon:
Image

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Fri Jul 23, 2004 3:13 pm

Ech... Wy zawsze wiecie jak poprawić mi humor :) Dzięki wielkie.
Już nie mogę się doczekac, aż wreszcie będę mogła obejrzeć S.L.
Nieśmiało dołączę się do Eli.... czy można zrobić tapetkę z tej fotki? Ona jest...... po prostu serce mi się ściska jak na nie patrzę.
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jul 23, 2004 4:58 pm

Z samą tą fotką, czy zmixować to z jakąś inną z tego filmu? W sumie to nie mam nic do roboty, a skoro właśnie skończyłam tą z HEA, to chyba z SL mogę zrobić 8)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests