Brendan Fehr

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 10:35 pm

Hotori polecam ci to forum, to naprawdę wielka skarbnica nanowszych wieści. Poza tym można zadac Brenowi pytanie, na które odpowiada na swojej stronce.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 10:56 pm

Kotek, nie znam zupełnie jego dziewczyny, widziałam ją tylko na zdjęciu (szczerze mówiąc też nie wywarła na mnie piorunującego wrażenia) ale indentyfikuję się z nim....Jak mu dobrze, niech z nią je, śpi, żeni się i niech się razem zestarzeją....Ten wybór według niego, na dzień dzisiejszy jest dobry. Jutro może być całkiem inaczej :D

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sun Sep 07, 2003 11:15 am

Janet...chcesz powiedzieć...że on odpowiada na tym forum...
Z tego co słyszałam..to odpowiada na forum na swojej stronce?!
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Sep 07, 2003 4:46 pm

Ale tu dziewczyny rozgorzała dyskusja pod moją nieobecność :D
Cóż ja również nie znam jej osobiście ale mojej sympatii nie budzi. Tu popieram Janet i Hotori. Bardzo lubię Brena, szanuję jego decyzję i nie popieram wchodzenia z butami w jego życie prywatne ale mam prawo wyrazić swoją opinie która brzmi.... Nie lubię Jennifer :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Sep 07, 2003 5:37 pm

Tosiu tak właśnie napisałąm, Bren odpowiada na pytania zadawane przez fanów na forum na swojej stronce w dziale FEHR'S ASYLUM - Rant and Rage.
Oczywiście zdarza się, ze sam postuje na forum - ma nicka Spiderman i jest takze moderatorem :) Często wyraża sowje opinie np jak go zbulwersuje jakiś artykuł, lub informuje, ze już np wrócił do Kanady czy np. że będzie w NY :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sun Sep 07, 2003 5:44 pm

A informuje o swoim życiu prywatnym..?:roll:
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Sep 07, 2003 6:22 pm

Tosiu do tej pory nie zauważyłam, ale nie czytałam jego wcześniejszych postów tylko te od mojego tam zarejestrowania się. No w sumie raz napisał o swoim życiu - na stronce częściej pisze o swoich odczuciach w związku z jakimiś sprawami.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Sep 08, 2003 11:45 am

tak Bren to bardzo wartościowy człowiek. Pamiętam jak niedawno polecał dwie książki do przeczytania swoim fanom...i jak opowiadał jakich doświadczeń nabywa podczas kręcenia ''Sugar''. Czy to nie jest piękne, że on tak o nas dba ? Bo nie mam wątpliwości, że trzeba tu użyć tego słowa. Dba o nas. Jakiemu innemu aktorowi chce się rozmawiać tak szczerze z fanami ?! Nigdy nie zapomnę mojego wrażenia kiedy weszłam na jego stronkę właśnie wtedy jak zmienił fryzurę i po długiej nieobecności napsiał do nas coś w stylu : '' Czy tęskniłem ? Nie, nie było czasu żeby za wami tęsknić...''. Boże jak ja się wtedy poczułam ! Wiecie Bren ma dla mnie taką magię, że kiedy coś do ciebie mówi czy gra na ekranie, to masz wrażenie jakby mówił tylko do ciebie...specjalnie dla ciebie grał, specjalnie dla ciebie mówił tę kwestię. To jest w jego oczach. I ja to widzę.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Sep 08, 2003 1:26 pm

Janetko mam problem : niby się zarejestrowałam na f4f ,ale coś było nie tak z hasłem i teraz nie chce mi zalogować, i wygląda na to, ze będę musiałą jeszcze raz się rejestrować i nie będę mogła używać nicku Hotori. nie wiem co robić... :cry:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Sep 08, 2003 10:25 pm

Hotori wiesz ja też mam podobne uczucie w stosunku do gry Brena. Albo ostatnio przeglądałąm stare jego zapiski, jak np oburzał się na prezydenta USA i jak dosadnie i ostro pisał co o tym myśli...... Tak on traktuje fanów jak swoich kumpli, przyjaciół i dzieli się z nami cząstką swojej prywatnosci, bo tam można znaleźć całkowiecie prywatne fotki JJ.

Hotori hmm może spróbuj na początek przy logowaniu wpisać nick a potem kliknij tam, gdzie pisze o zapomnieniu hasła, oni na maila, którego podałaś w ankiecie powinni ci przysłać nowe hasełko. A masz moze jeszcze tego pierwszego od nich maila z hasłem? Moze trzeba czekać ileśtam ccsu by aktywowali konto? Ewentualnie używaj nicka _Hotori_ albo *Hotori* (wiesz przed i po nicku daj jakis znaczek - tak też zarejestruje) Jeśli nadal będziesz miała problemy to polecam napisać do Monndragon albo Spook, one cię pokierują co i jak.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Sep 09, 2003 8:28 pm

Moondragon jest świetny ! Z pewnością w razie kłopotów do niego napisze :wink:
co do G.W. Busha i krytki Brena też to czytałąm- i podziwiam Brena za tak odważną krytykę. Ja po prostu go kocham, bo większość ludzi nie rozumie jak żyjąc w Polsce można się pasjonować polityką...myślę, że Bren nie miałby z tym kłopotu...no i m.in dlatego jest moją bratnią duszą.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Tue Sep 09, 2003 9:12 pm

dziewczynki - my po prostu dajemy do zrozumienia, ze Majanadra i Bren to była para idealna i tak powinno zostac. Gimenez (nie pamietam imienia) troche podburzyla nasze wyobrazenia o szczesliwym zwiazku. wiem ze wiele z was zyczy jej jak najgorzej... ja Brenowi zycze ponownie Majandry
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Sep 10, 2003 5:18 pm

jego sprawa, ale jakby co to też mu życzę Majandry 8)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Sep 10, 2003 8:10 pm

Hotori wrote:Moondragon jest świetny ! Z pewnością w razie kłopotów do niego napisze :wink:
co do G.W. Busha i krytki Brena też to czytałąm- i podziwiam Brena za tak odważną krytykę. Ja po prostu go kocham, bo większość ludzi nie rozumie jak żyjąc w Polsce można się pasjonować polityką...myślę, że Bren nie miałby z tym kłopotu...no i m.in dlatego jest moją bratnią duszą.
hihihi Moondragon to ona a nie on :D (to tak na prszyszłość ;) )

I masz racje - znów się z toba zgadzam, Bren jak już czymś sie interesuje to przeżywa to całym sobą, tak się angażuje, iż czasem mnie to np przeraża
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Wed Sep 10, 2003 10:09 pm

Bo moze on jest ideałem?? (tylko prosze na mnie nie krzyczec)
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Sep 12, 2003 3:46 pm

Asiu nie ma ludzi idealnych - nie ma nikt nie ejst idealny choćbyśmy nie wiem jak chcieli......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Fri Sep 12, 2003 10:13 pm

no, ale on jest prawie ideałem, nie dziewczyny ?...tak 99, 99 % :wink:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Fri Sep 12, 2003 10:47 pm

czego mu brakuje do idealu?
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Sep 13, 2003 1:26 pm

nieczego Asiu, tylko wiesz ta 0, 01 % odpada przy stwerdzeniu ''nikt nie jest idealny''...ale jeśli wezmiemy pod uwagę, że Bren jest Bogiem no to ma 100 % :mrgreen:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Sep 13, 2003 8:31 pm

uh, to chyba za duzo... Bog jest idealny
a kazdemu jednak cos brakuje
pomyslmy nad tym, co Mikiemu brakowalo do idealnosci
dobrego domu??
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests