Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jun 24, 2004 5:53 pm

Na f4f fanki obliczył, że ona ma powyżej 180cm, wiedzą to, bo widziały go z bliska*

*-też tak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Jun 24, 2004 6:03 pm

Dokładnie 182cm jak podaje WWW Image

A tak w ramach ciekawostki wygląda na to że Sarah ma tyle samo co Shiri czyli 161cm za to Kathy jest dosyć wysoka 179cm Image
Jak kogoś interesuje to TU są wymiary a TU przelicznik.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jun 25, 2004 4:18 pm

Znalazłam wywiad z Jasonem na Jakiejś dżapańskiej stronce. Gdzieś zgubiłam jej adres ale zdążyłam zapisać foteczkę. Coś skwaszony jest na niej, ale każda mina w wykonaniu pana Bahra jest na wagę złota, nie sądzicie? 8)
Image

P.S. Mam dla was jutro niespodziankę - newsa. Jak dobrze pójdzie to może uda mi się go wrzucić po północy. Ale dzisiaj nie :P Potrzymam was w niepewności :twisted:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jun 25, 2004 8:37 pm

Kolejne fotki Jasona. Pewnie się powtórzą, ale nie chce mi się sprawdzać :roll:

***poprawka*** to znowu foty z media blvd więc się nie pokazują. zerknijcie na stronę jasona, a je znajdziecie. tymczasem wycinam je stąd żeby niepotrzebnie nie rozciagały forum...
Last edited by Olka on Fri Jun 25, 2004 9:46 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Jun 25, 2004 8:40 pm

Olu, za tę gotującą się dla nas niespodziankę podaję Ci link do strony (nie wierzę, że jej nie znasz) gdzie znajdziesz i najnowsze o nim wiadomości, zdjęcia i rozmowy fanek znających Jasona osobiście - okupowały często plan filmowy Roswell - i kochających go jak mało kto. Tam jest skarbnica wiedzy o nim, z pierwszej ręki :D

http://www.fanforum.com/forums/forumdis ... &forumid=2

Poniżej SMG - i zagadka typu ...znajdźcie misia (Behra) na obrazku. Lizziet tak ładnie ostatnio napisała o Sarze i patrząc na nią tak się zastanawiam...jaka byłaby Tess, gdyby to ona zagrała jej postać. Jestem pewna, że dużo ciekawiej niż Emili, i dałaby nam odczuć, że mogłaby być godną rywalką Liz.

Image
Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 29, 2004 10:05 am

"Gdzie diabeł nie może tam babe pośle" - jakkolwiek nie lubię tego powiedzenia, chyba się sprawdza, bo dokopałam się do blokowanych zdjęć Jasona z "The Grudge". 8) Nie wiem tylko, jakie zdjęcia już tu były spośród wszystkich, które dziś znalazłam, ale i tak wrzucam wszystkie. Sorry, ale mam mało czasu, żeby to posprawdzać...
Image
Image Image
Image Image

I jeszcze GIGANTYCZNE zdjątko SMG i Jasona z premiery Spidermana 2

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 29, 2004 11:53 am

Ojej! Dokopałam się do jakiegoś wywiadu z SMGellar , w którym opowiadała anegdotkę z planu. Podobno podczas kręcenia The Grudge aktorzy sami mieli zadbać o swoją garderobę i Jason o tym nie wiedział. Biedny musiał się wracać do hotelu. Gellar świetnie to opisała :D Zaraz, zaraz... gdzie to było... Jest, zanlazłam.

"Sarah: Well, that's one of the really interesting things about Japanese films - there's no continuity person. The first day I get on set - this is actually a genius Jason story because it was actually him, not me the first day - I actually had known at the beginning that we were supposed to be responsible for our own wardrobe. And you just can't ask American actors. Jason gets to set and they're all like, 'Where's your wardrobe?' and he's like, 'What do you mean?' and they're like, 'You're supposed to come in it!' Jason was like, 'Oh, shit!' He had to go back to the hotel and get his own wardrobe. So then that night, we're done and I'm like, 'Okay, do I get it dry cleaned? Do I bring it back to my hotel and charge it to the UPM's (unit production manager) room? What do I do?' I tied my scarf the first day and I didn't remember how it was tied and I kept thinking, 'God, what color was on the outside?' I'd never had to do that before. So, they hired some Japanese crew members to do it, but they still haven't figured it out yet. So, basically my continuity is kept by the script supervisor and my makeup artist, Jane. Now it's really cute because my wardrobe dresser that they hired and my prop girl - they take pictures on their phones and they pull it up on their phones. But it's still like, 'Which earrings?' It's still all a new experience."

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jun 29, 2004 3:35 pm

zrozumiałam 3/4 i wiem że były niezłe jaja, szczególnie z tym "Oh shit!", nie moge się przyzwyczaić do myśli, że usta Jason'a tak niewinne mogły coś takiego powiedzieć... :D :shock: :twisted:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Jun 29, 2004 4:37 pm

Dziewczyny, znacie jakieś nowinki dotyczące Supermana? Jestem ciekawa, czy już kogoś wybrali do tej roli...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jun 29, 2004 5:49 pm

No oczywiście, dla amerykańskich aktorów, którzy przyzwyczajeni są do tego, że inni za nich myślą, łącznie z zapewnieniem każdego drobiazgu poza planem - to musiało być zaskakujące...Ciekawe, kręcili film w ich własnych ciuchach ?
Dzięki Olka...za fotki, mieliśmy je u siebie, ale zawsze miło popatrzeć w te ciemne, na pół twarzy oczyska. :D

Hmm, z obsadą głownej roli w Superemenie jeszcze nic nie wiadomo. Trochę się to ciągnie bo chyba weryfikują koszty. Warner Bros przebiera w reżyserach...jeszcze nikogo nie wybrano i tym samym nie podjęto decyzji w/s obsady. I to chyba jeszcze potrwa, prawdopodobnie do końca tego roku. Zdjęcia przewiduje się rozpocząć w przyszłym roku. Premiera na 2006 r.
Tak więc być może będzie ogłoszony nowy casting, jak będzie już obsadzony reżyser.

A to fotka jakby na powitanie 3 sezonu, który jak wiadomo rozpoczyna się w sobotę o 17.30

Image
Image

Sophia
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jun 24, 2004 10:06 pm
Location: Poznan
Contact:

Post by Sophia » Tue Jun 29, 2004 11:49 pm

Olka wrote:Ojej! Dokopałam się do jakiegoś wywiadu z SMGellar , w którym opowiadała anegdotkę z planu. Podobno podczas kręcenia The Grudge aktorzy sami mieli zadbać o swoją garderobę i Jason o tym nie wiedział. Biedny musiał się wracać do hotelu. Gellar świetnie to opisała :D Zaraz, zaraz... gdzie to było... Jest, zanlazłam.
Niezle to bylo :D Dzieki!!

Ania

PS. Obledny wzrok na tej fotce :)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 30, 2004 4:57 pm

I kolejna fotka. Tym razem z planu filmowego TG, albo wywiadu. Nie wiem, nie doczytałąm :)

Image
Last edited by Olka on Sat Jul 10, 2004 8:38 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 30, 2004 6:52 pm

Ubiegłaś mnie Olka, właśnie miałam wrzucić tę fotkę, z planu filmowego. W takim razie podaję link do strony Grudge:
http://www.sonypictures.com/movies/thegrudge/index.html

i link do ploteczek o filmie, są tam fotki i krótki filmik z planu.
http://www.mtv.com/shared/movies/interv ... set_visit/

Na pierwszym zdjęciu, Jason z miną piętnastolatka prezentuje samurajski miecz :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 30, 2004 8:25 pm

:cry: Nawet z fotek nie potrafię się cieszyć! Widziałyście tą aukcję z kalendarzem Roswell z autografem Jasona? Jest nieosiągalny!!! Teraz 81$ - zakładając że jestem szalona (a jestem) mogłabym wydać tyle kasy i kupić kalendarz, ale do końca aukcji został jeszcze tydzień, a z doświadczenia wiem, że cena urasta do niebotycznych wielkości w ciągu ostatnich 15 minut aukcji. Jak bo nie dydy cena dojdzie do 100$. Jestem jasonowidzem, można mi wierzyć :cry:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 30, 2004 8:44 pm

Jedyna pociecha w tym, że pieniądze ze sprzedaży kalendarzy idą na szczytny cel. Jason udziela się charytatywnie we wspomożeniu szpitala gdzie leczy sie dzieci chore na zanik mięśni...Widziałam kiedyś jakieś podziękowanie dla niego za tę akcję. Na końcu odcinka "Miracle" jest także adres tego szpitala.
A wracając do autografów...chyba kalendarz z jego podpisem jest najdroższy. Ech, czemu on nie mieszka bliżej nas. Można byłoby się wtedy wybrać osobiście po taki podpis, na którym z reguły MR.B. wpisuje dedykację z imieniem szczęśliwej posiadaczki, a jeszcze dodatkowo zostać obdarowanym ślicznym uśmiechem. To tak aprpo marzeń, Olka :lol:

A z najnowszych o nim wiadomości to ta, że na dniach wraz z Sarą lecą na dwa tygodnie do Japonii na dogranie kilku scen do Grudge. :P
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon Jul 12, 2004 7:51 am

Podoba mi się w takim 'swobodnym' stylu. ta czuprynka też, ale znacie mnie, ja bym go od razu przystrzygła i ogoliła :cheesy:
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jul 12, 2004 8:46 am

Na stronie (link poniżej) można obejrzeć zwiastun z Grudge. Chyba zapowiada się ciekawie, aż mi ciarki przebiegły po skórze. :shock:

http://www.ultimatedvd.org/en/trailers/ ... =670634063

I mamy już wallpaper do tego filmu:

Image
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Jul 12, 2004 11:52 am

Hmm...a ja nic nie wiedziałam , że Jason gra w nowym filmie...A o czym to ? :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jul 12, 2004 11:56 am

Hotori zajrzyj na naszą stronę. Bodajże 26 dałam news o The grudge. Jest tam odnośnik do trailera i wogóle strony na której można dużo znaleźć o filmie. A już wkrótce wrzucę na stronę wywiady, jakie przeprowadzono z Jasonem podczas realizacji filmu.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jul 12, 2004 11:34 pm

Jupi, jupi, jupi!!! Już za niedługo Jason pojawi się z SMG na Comic-Con i jak napisano, będą odpowiadać na pytania i zostaną tam pokazane zdaje się fragmenty z tego strasznego ;) filmu.

Star Sarah Michelle Gellar will be making her first-ever convention appearance, along with her co-star Jason Behr (Roswell). They’ll take your questions and show some scary clips.

Już zacieram ręce i zakasam rękawy. Oj, będzie się działo!!! :mrgreen:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests