Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 28, 2005 8:08 pm

A ja nie mogę ściągnąć tego filmu :cry: Ale znalazłam piękny cytacik na FF

"Max will always be a part of me..." Jason Behr at ComicCon 2004 .

Ach, ach, och, och ;)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 30, 2005 2:45 am

Ha! Ale znalazłam zdjęcia. Właściwie plakaty SL i zdjęcia behind the scenes. Dziękować, dziękować :cheesy: ;)
Image
Image
Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jun 30, 2005 10:11 am

Kurcze fajny ten ostatni plakat, nie wiem czy poznałam bym od razu że to Jason...
a tych gignatów chyba tu jeszcze nie było...
Image Image Image Image Image
Image

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Thu Jun 30, 2005 12:23 pm

Freja, ale fajne zdjęcia. Jason wyszedł na nich cudnie...Mieć taki plakat na ścianie...ahhh... :D

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jun 30, 2005 1:09 pm

nooooooooo ja mam w sumie w pokoju 6 plakatów na których jest Jason, ale na 3 jest sam. W każdej z możliwych fryzur :) Te zdjęcia są na prawdę fajne, może jakiś wallpaper powstanie...
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Jun 30, 2005 3:13 pm

*Tess* wrote:Freja, ale fajne zdjęcia. Jason wyszedł na nich cudnie...Mieć taki plakat na ścianie...ahhh... :D
Nic prostrzego... Znaleźć dobrą firmę reklamową dać jej adres zdięcia i poprosić by wydrukowali ci plakat w rozmiarze naturalnej wielkości :twisted: Jedyny sęk to kasa.... (taaa, mój tata by mnie wyśmiał gdybym mu takie coś kazała zrobić :evil: )
Image

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Post by Emila » Thu Jun 30, 2005 3:18 pm

Tapety juz powstały,mam nawet jedną :D
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jun 30, 2005 4:06 pm

Wiem ale żadna nie jest identyczna...
No właśnie kasa ale super by były mieć takie coś na ścianie i podziwiać dniem i nocą, a on sie do ciebie uśmiecha...
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Jul 01, 2005 9:33 am

No piękne te zdjęcia, freja :)
Przedostatnie rozłożyło mnie na łopatki. Nie wiem czemu, ale właśnie takie luźne, pozornie niepozowane fotki lubię najbardziej. Może dlatego, ze Jason kojarzy mi się z najnormalniejszym facetem świata, a nie z gwiazdą? I że wtedy wygląda głównie jak uwielbiający cię kumpel, a nie tylko zabójczo przystojny facet?
Jest takie zdjęcie Jasona, na którym leży na trawie opierając się plecami i głową o jakąś siatkę, czy ogrodzenie... Chyba w niebieskiej koszulce... Nie wiem, czy wiecie o którym mówię :roll: Ale do rzeczy: to właściwie moja ukochana fotka tego faceta. Jest mnóstwo lepszych, bardziej klasycznych, ciekawszych, piękniejszych (np. te półnagie :twisted: ), ale ta jedna fotografia ma w sobie coś, czego nie ma żadna inna. Dla mnie to esencja Behra.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jul 01, 2005 10:32 am

caroleen wrote:Jest takie zdjęcie Jasona, na którym leży na trawie opierając się plecami i głową o jakąś siatkę, czy ogrodzenie... Chyba w niebieskiej koszulce... Nie wiem, czy wiecie o którym mówię :roll:
No ba! Caroleen, przecież ta fotka to klasyka ;) Została zorbiona w 2002 roku przez Neala Prestona. Podobnie zresztą, jak trzy pozostałe w tej scenerii. Natomiast Neal zrobił wtedy jeszcze jedno ujęcie, do którego ja wzdycham najczęściej. Przepiękne zdjęcie, mnie zawsze napawa optymizmem - choćby nie wiem, jak źle się działo, wkrótce będzie lepiej i nadejdą spokojne dni. I taki spokój i lekkość bycia widzę w oczach Jasona na tej ostatniej fotce.
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Fri Jul 01, 2005 10:19 pm

Olka wrote:Przepiękne zdjęcie, mnie zawsze napawa optymizmem - choćby nie wiem, jak źle się działo, wkrótce będzie lepiej i nadejdą spokojne dni. I taki spokój i lekkość bycia widzę w oczach Jasona na tej ostatniej fotce.
A wiesz że ja również wcześniej wzrócilam na nie uwage :wink: .Chodzi o te usteczka tak delikatnie wygięte z pięknym grymasem no i ten uciekający wzrok-ciekawe gdzie błądz :roll: ....co jak co ale Jason i czarna koszulka to doprowadza Weronike do wrzenia :wink: :oops:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Jul 03, 2005 2:30 pm

Cóż ja mogę powiedzieć... Uwielbiam kosza, czarne koszulki i Jasona, więc pozostaje mi tylko przyznać rację- to zdjęcie jest ujmujace. Kolejne, na którym Jason wygląda, jakby nie wiedział, że jest fotografowany....

Oluś, dzięki śliczne za Jasona na łonie natury (znaczy na trawie;) ). Czy to będzie świeństwo, jeśli powiem, iż miałam nadzieję, że wrzucisz tę fotkę, jak tylko o niej wspomnę? :twisted:
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Jul 06, 2005 10:28 pm

Qrcze bede pierwszym chłopakiem tutaj od baardzo dawna chyba :D
Tylko wkleję ciekawostkę dla kolekcjonerów i już mnie nie ma :D
ImageImage
Papa dziewczyny.
Buziaczki :*:*

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jul 07, 2005 9:20 am

Misiu, serdecznie dziękuję za ten rarytasik w imieniu swoim i reszty dziewcząt :cmok: Jesteś niezastąpiony.
Wpadaj tu częściej, co? :lol:
Mimo tego, że bardzo podoba mi się ten skan (bo to chyba skan, prawda?), to jakoś nie mogę na niego długo patrzeć. "White room", choć potraktowany moim zdaniem trochę zbyt płytko, był jednym z tych kilku odcinków przy których naprawdę płakałam. Ciągle nie mogę wyrzucić z głowy wykrzywionej bólem i strachem twarzy krzyczącego Maxa...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jul 07, 2005 3:24 pm

caroleen wrote:Oluś, dzięki śliczne za Jasona na łonie natury (znaczy na trawie;) ). Czy to będzie świeństwo, jeśli powiem, iż miałam nadzieję, że wrzucisz tę fotkę, jak tylko o niej wspomnę? :twisted:
Rzadne świństwo, od razu wiedziałam :lol: Ale, że wklejanie zdjęć było bardzo miłym zajęciem, przystałam na twoje 'podpuszczanie' z uśmiechem :D

Misu, kochany, jak miło, że wpadłeś :D I jeszcze z prezentami. Zapraszamy do częstszych odwiedzin. W końcu wszystkie kochamy prezenty... zanaczy się Misia :lol:

Co do tematu tych perełek, faktycznie, kiedy przypominam sobie ten odcinek pochmurnieję. I pewnie napisałabym na ten temat coś więcej, ale muszę uciekać. Kawiarenki sporo sobie ostatnio liczą za korzystanie z ich komputerów. :? Pa.

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Thu Jul 07, 2005 9:32 pm

Olka wrote:Czy pokochałbyś Roswell tak samo mocno, gdtby bohaterami byli Jazon, Teresa i Olek?
Olka musiałabym się chyba poważnie zastanowić nad tym :wink: A oto moja reakcja na Twoją analizę imion :haha: :lol: świetne!

Olka łączę się z Tobą w smutku - mi też filmik od Eli się nie otwiera i pocieszam się zdaniem zamieszczonym przez Ciebie...och, ach :wink:

Widzę, że wracają klasyczne zdjęcia. Miło powspominać, szczególnie lubię Jasona "pod płotem" :wink: esencja Behr'a - wiesz caroleen, chyba nie można się nie zgodzić :lol: Dzięki Olka :P za zdjątka!

Misiu fajnie, że o nas pamiętasz. Dzięki za prezenty :mrgreen: i czekamy na następne :wink:
Olka wrote:Kawiarenki sporo sobie ostatnio liczą za korzystanie z ich komputerów. :?
Uf, jak dobrze mieć internet w domu.
Maleństwo

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jul 08, 2005 1:54 pm

dobra ostatnio jedna z fanek Jason'a napisała bardzo ciekawą i fajną rzecz na roswellowym lj...
Otóż pojawiła się na premierze The Grudge n NYC a założyła na siebie bluzkę z napisem "The Future Mrs. Behr" (nie trzeba chyba tłumaczyć)
http://jason-behr.com/news/826.shtml
tutaj natomisat jest artykuł z jasoenm gdzie owa bluzka została wspomniana... opisana jest reakcja Jason'a :oops:
http://jason-behr.com/news/825.shtml
Taka fajna ciekawostka... Teraz dziewczyny jej zazdroszczą :P
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Jul 08, 2005 3:12 pm

Cóż on ma takiego w sobie, że stateczne, dorosłe kobiety tracą rozum??? Nie wiem. Ale w następnym wcieleniu chcę być jego niewolnicą :twisted:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jul 08, 2005 3:30 pm

Za każdym razem jak to czytam to uśmiech pojawia się na mojej twarzy... :D i to szeroki... Przechodze na dietę i jadę no LA nie ma co... <lol>
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Jul 10, 2005 4:37 pm

Eksperymentowałam z nowym stylem i to są skutki...

Image

Image

Poza tym zrobiłam kilka nowych ikonek z aktorami z Roswell m.in. z Jason'em jedną z nich używam... i no musiałam zrobic header na lj... ten facet to moja obsesja :P Link na dole...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests