Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Jun 12, 2005 1:24 am

Matko, Nan, zgadzam się w zupelności. :shock:
Zniekształcone to to, jakieś w sumie bez głębszego wyrazu, no i to OKO... Z całym szacunkiem, jako dzieło niezłe, ale znowu Jason nie w moim typie. Jakaś się wyczulona robię ostatnio ;) A może po prostu moje uwielbienie maleje? Nie, tego się chyba nie da zrobić :twisted:

Chyba z tego żalu za starym, dobrym, ukochanym Maxem obejrzę kolejną partię odcinków. Hm... Problem w tym, że ostatnio jak tak zasiadłam rano, skończyłam zdrowo po północy :roll: Czy domownicy zniosą powtórkę?

A co DO sąsiadów, ponawiam apel: POPIERAJMY KLONOWANIE LUDZI !!!! :cheesy: [/b]
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 16, 2005 12:28 am

A mnie się to oko spodobało. Ostatnio polubiłam biało czarne zdjęcia z drobnym motywem ciepłego koloru. Choć nie koniecznie ciepłego, ale innego niż biel, czy czerń. To chyba wpływ "Miasta Grzechu" - fenomenalny film.

Ale nie o tym chciałam. Chociaż z drugiej strony Sin City nie pozostało bez w pływu... Otóż chciałam Was zapytać, czy takie tapety są do przyjęcia. Czy się Wam podobają. To tylko "szkic" i reszta będzie bardzej dopracowana, ale jestem ciekawa, czy efekt nakładania w ten sposób dwóch obrazów przypadł Wam do gustu. A piszę o tym w temacie Jasona, bo przecież kto inny miałby się znajdować na moich Tapetach :twisted:

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jun 16, 2005 8:49 am

:hearts:
Wybrałaś świetne zdjęcia Oluś.
Mnie się generalnie bardzo podobało (żadna nowość, mam wyryte w mózgu: Olka- tapety, freja- avatary 8) ), ale proponowałabym po pierwsze jednak troszeczkę wyostrzyć kontury, po drugie zjechać z napisem na dół. Skoro to tapeta, to weź pod uwagę, że ludzie najczęściej ikony umieszczają na górze.
Ale się mądrzę, co? jakbym w ogóle miałą jakiś zmysł artystyczny :twisted:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jun 16, 2005 10:30 am

Ja tu widzię wpływ Sin City :P Film jak dla mnie ekstra! A jak się dowiedziałam, że to wszystko w jednym pokoju było kręcone :shock: , a Murphy poznała Willisa dopiero na premierze to :shock: :shock: :shock: . Ogólnie wolę inny styl tapet, ale fajny pomysł :) Może też konturami bym coś zrobiła...
Dzięki caroleen za wspominkę. Biorę się za kolejną serię avatarów z Roswell, mam nadzieję, że widziałaś ostatnie? Hey załóż sobie lj co??? A może w ogóle załóżmy polskie lj o Roswell ;) Jakoś mało tam tych fanek J...
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jun 16, 2005 10:57 am

Freja, na wszystkie świętości, co to jest lj ????
I gdzie właściwie można obejrzeć wszystkie Twoje avatary?
Image

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Thu Jun 16, 2005 12:27 pm

lj to chyba live journal... coś w stylu bloga, ale można wklejać tam dużo grafiki. :wink:

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jun 16, 2005 9:47 pm

Tak to live journal :) Ja mam swój (link na dole) Właśnie zrobiłam aktualę. Wszystkie ikony (33) z odcinka "Max to Max". Zachęcam do obejrzenia memories, są tam linki to starszych ikon, nie tylko Roswell. Jedna z nich...
Image
Image

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Fri Jun 17, 2005 1:29 pm

Już wcześniej byłam na tej stronie, bo podawałaś link na komnacie. :) Naprawdę bardzo podobają mi się twoje avatary. :)

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Fri Jun 17, 2005 9:20 pm

Trochę długo mnie nie było i tyle do oglądania! Te arty z poprzedniej strony przedstawione przez caroleen i Elę bardzo mi się podobają :P i te kolory, niektóre aż urzekające. Naprawdę wraca "stary" Max :wink:

Olka, ciekawy pomysł :P choć ja raczej wolę tapety w innym stylu.

A zobaczcie co znalazłam wędrując po sieci. Mnie mina Jasona urzekła :mrgreen: Ciekawa jestem waszej reakcji...
Image
Zapomniałam dodać, że znalazłam to na włoskiej stronie o serialu "Roswell".
Maleństwo

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Jun 18, 2005 10:40 am

Zdjęcia jest bardzo stare i je widziałam... Jason wygląda na nim śmiesznie, chyba będzie dobrym tatusiem, bo wygląda że lubi dzieci...
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jun 18, 2005 5:44 pm

ehe mina jest zabójcza i bardzo mi się podoba :D
Z tej charytatywnej imprezy zdjęcia były chyba w poprzednim temacie :) o Jasonie
:)

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Mon Jun 20, 2005 12:52 pm

Rzeczywiście pięknie wygląda na tym zdjęciu. :)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Mon Jun 20, 2005 3:02 pm

Co Jason trzyma w ręce? :roll: To chyba z czasów kiedy miał krotkie włosy chyba ze sobie żelem je potraktował :wink: .
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Mon Jun 20, 2005 3:20 pm

Właśnie jakoś dziwnie wyglądają. Jakby miał pasemka. :)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jun 20, 2005 10:45 pm

Zdjęcie Jasona, które wkleiło moje kochane Maleństwo, jest serią fotek jakie umieszczaliśmy już w pokoiku MR B. Znajdziecie je tu:

viewtopic.php?t=1210&postdays=0&postorder=asc&start=740

Jakie pasemka Lissy...po prostu po zdjęciu czapki, Jason ma troszkę oklapnięte włosy :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jun 20, 2005 10:54 pm

Że ty masz pamięć, do tego, gdzie to znaleźć (mnie jedynie zawsze świata, że jakieś zdjęcie się już pojawiło) i chęć przeszukania tych wszystkich stron :!: Pamiętam, jak kiedyś po awarii forum czyściłam pokoje w Twórczość i musiałam przejrzeć wszystkie tematy. To ci dopiero był maraton - 3 dni bez jedzenia, picia i spania ;) I choć Jasona uwielbiam jego dwa pokoiki najbardziej mnie zmęczyły - tylko do niego pała się taką miłością, że pokoje rozrastają się w zastraszającym tępie, a fot w nich co nie miara. A muszę dodać, że wtedy miałam słabe łącze i strony ładowały się ło cho cho i jeszcze dłużej!

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jun 20, 2005 11:36 pm

Lata praktyki Olka, pamięć fotograficzna (szkoda że często wybiórcza)...nazwij to jak chcesz. :wink:
A nasz pokoik Jasona jest rzeczywiście imponujący swoją zawartością - nie tylko ze względu na foty. Śmiem sądzić, że jest jedną z najlepszych ze stron jemu poświęconych.
Przy okazji, moje uznanie za świetną tapetę Jasona, w stylu lekko rozmazanej grafiki...udało Ci się zachować pewną tajemniczość obrazu. :D
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Jun 21, 2005 12:18 am

:haha: Pamiętam, jak kiedyś, w przypływie wspomnień, chciałam sobie poprzeglądać pokoiki Jasona.. ale wymiękłam w połowie drugiego :? Nawet dla niego nie byłam w stanie "przebrnąc" przez te wszystkie fotki, komentarze, itd. :wink: Po prostu był tego ogrom! I wszystko godne przeczytania.. i tu był problem! :cheesy: czasu mi brakło, mimo szczerych chęci! 8) Ach.. te wspomnienia... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jun 21, 2005 8:46 am

No właśnie temat o Jasonie głęboki i szeroki to czemu przegrywa w sondzie i jest na 3 miejscu?
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Jun 21, 2005 9:39 am

Może dlatego, że uwielbiamy go racjonalnie i obiektywnie i umiemy chłodno ocenić sytuację - bardzo go dużo było ostatnio w ŚS :twisted:
Jak widać, Jason nie tak do końca przysłania nam świat. A może po prostu jesteśmy bardziej nieśmiałe i mniej zdeterminowana niż fanki np. Michaela? :twisted:

Przejrzeć całe forum obiecałam sobie już dawno. Systematycznie, powolutku... Ale chyba mi życia nie wystarczy, żeby to zrobić. Pokoik Jasona wymaga szczególnej uwagi i skupienia, a niestety niektóre zdjęcia rozpraszają mnie doszczętnie :oops: Nie mówiąc o tym, że ilość sensownych komentarzy jest ogłuszająca, a przecież trzeba je wszystkie przeczytać. Jestem jednak dobrej myśli- chcieć to móc :cheesy:
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests