Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Feb 21, 2005 5:23 pm

Ktoś to już kiedyś to napsiał : To jest to co tygryski lubią najbardziej :cheesy:
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Feb 22, 2005 4:48 pm

Tak, SL to zdecydowanie najbardziej wyczekiwany film ostatnich tygodni. Tutaj oczywiście, bo coś mi mówi, że świat "outOFroswell" nie podziela naszego entuzjazmu ;) Mnie on się mimo wszystko z pewnością udzieliŁ, więc teraz, a waściewie po (oby udanym) czwartku rozrzucę sieci w sieci i poszukam czegoś więcej o tym przedsięwzięciu. I o HEA - też mam na "niego" ochotę ;) :lol:
Z maŁym opóźnieniem, ale jednak, muszę podziękować Eli za foteczki. Do czwartku czeka mnie kilkanaście godzin wzglądnej laby. Część wolnego czasu już przeznaczyam na podreperowanie dziaŁu z tapetami Jasona, więc lada chwila go uaktualnię. (A tym razem, nieskoromnie mówiąć jestem w peŁni zadowolona z efektu moich prac :oops: ). Freja tobie też wielkie dzięki - zdopingowaaś mnie swoimi tapetkami. Nadal jeszcze co prawda pracuję w Corellu, ale już zaplanowalam, czas na czytanie podręcznika do Photoshopa :mrgreen:
Simsy, Simsami (kiedyś w nie graŁam), ale ja to bym najchętniej zagraŁa w coś na ksztaŁt "Settlersów". Pamiętacie? Takie maŁe ludziki, którym budowaŁo się chatki i organizowao miejsca pracy, by potem wysŁać tych biedaków na wojnę z chęci zdobycia większej części terenu niż ma przeciwnik ;) Chętnie zagraŁabym w takie "The Roswell", albo "The Antar Settlers". Nie spaŁabym nocami planując, jak pokonać Kivara i, gdzie postawić farmy z kosmicznymi kurami, by osadnikom nie brakŁo "zielonego nabiau". A może raczej czerwonego, bo Antar zdaje się preferowaŁ kolor dojrzaŁego jabŁka niż spleśniaego chlebka ;)

No i na koniec chciaŁam się pochawalić, że 15.02.2005r. otrzymaŁam status Keeper of Jason's Gorgeous Eyelashes na Media BLVD, z czego jestem veri dumna i zaraz biegnę sklecić jakiś okazjonalny fanarcik, który będzie wszem i wobec rozgaszaŁ, jak cudowne rzęsy ma Jason :mrgreen:

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Feb 22, 2005 6:28 pm

To zdjęcie tutaj było w wersji orginalnej(?), ale z tego co pamiętam to skanu raczej nie było. Tej foty użyłam jako podstawnika do mojego sima :)
Image
Olka gratulacje z powodu statusu. Wiesz co może pogadałabyś z ludźmi z EA i Katimsem a z tej mąki wyszedłby chleb... po ludzku mówiąc to jest dobry pomysł, choć z drugiej strony zniszczyło by to wyobrażenia jak wygląda Antar, a przynajmniej dla mnie...
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Feb 23, 2005 10:11 am

Trafiłam na to na RAMS-ie. Rzekomo trailer "Shooting Livien". Rzekomo nic powalającego.
No ale lepszy rydz niż nic :mrgreen:

http://2005.sxsw.com/film/festival/scre ... m/973.html
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Feb 23, 2005 11:11 am

nic jak nic ten aksamitny głos już mi starczał... nawet nie wiedziałam że gra tam Dominic Mon.... coś tam... hmmm no no...
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Feb 23, 2005 12:42 pm

Ha! Lizziett :cheesy: Niezawodna...

:roll: Mnie to wygląda na czołówkę filmu, a nie trailer...
Ale i tak dobrze, bo coś już zaczyna się ruszać... :cheesy:

Ps. Nie w temacie, ale czy gdzieś na zagranicznych forach nie widać Milli? :wink: Wszystko leży tak odłogiem... I czytelnia, i opowiadania...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Feb 23, 2005 1:52 pm

Oprócz Milli dawno tu Leo nie widziałam :(
:)

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Feb 23, 2005 3:12 pm

PS. Obejrzałam. No faktycznie, wypasiony ten trailer :mrgreen: Jason w pozycji lotosu z miną Chrystusa w Ogrójcu produkuje się głosem jak z Morii :cheesy: Pewnie żeby było bardziej intrygująco.
Na wypadek gdyby ktoś nie do końca nadążał za bełkotami.
Tu jest transcript

"Livien - Voice over:

Before life there must have been time. And before time there must have been God. So in music, I always believed I would find God. Because music is timeless.

The first song that ever meant anything to me as a child was a Beatles tune I heard playing on my mother's record player.

She would listen to that song over and over again, on that worn Emerson, in the back corner of that tiny apartment we called home.

She told me the Beatles were sent from Heaven to make peace on Earth. So at a young age my mind connected our two philosophies...".

Co za głębia :wink:

A tak serio tu są jeszcze screeny

http://images.snapfish.com/342%3C356323 ... %3B5ot1lsi

http://images.snapfish.com/342%3C356323 ... 6776nu0mrj

http://images.snapfish.com/342%3C356323 ... %3B4ot1lsi

...założę się że Myrna Lynn już się hiperwentyluje 8)
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Feb 23, 2005 8:22 pm

Aaaa, się rozpływam. Siedzi to moje chucherko na podłodze i ten głos...mniejsza o słowa... brzmi w moich uszach jak śpiew słowika :lol:
Trailer musiał się ukazać chyba bardzo niedawno, dzięki Lizziett za tę ucztę :cmok:
Gratulacje Olka za zdane egzaminy i status Keeper of Jason...jesteśmy z Ciebie dumne. Może podzielisz się z nami za co Cię uhonorowano :cheesy:
Ech, Milla, mnie także jej brakuje, Hotori obiecała napisać do niej maila, ale jak na razie nie dała znać. :(

I kilka zdjęć, których na pewno u nas nie było (w każdym bądź razie ja widzę je po raz pierwszy, stare ale jakże urocze) - pierwsze co mi się nasunęło to to, że na niektórych ujęciach Shiri stoi na jakimś stołeczku (różnica wzrostu między aktorami)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Feb 23, 2005 9:43 pm

Elu, skąd te zdjęcia? Toż to chyba jakaś sesja zdjęciowa promująca pierwszy sezon! :wink:
:cheesy: Ach! Zielono mi!
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Feb 23, 2005 9:54 pm

Elu nie jesteś jedyna ja też te zdjęcia widzę po raz pierwszy ... i Shiri musi stać na czymś bo ma ona trochę ponad 160 cm a Jonson ok 180.. cm więc napewno na czymś stoi ... :D
:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Feb 24, 2005 9:37 am

Stoi, stoi, na pewno...Jak widać po raz kolejny, kamera (w tym wypadku aparat) jednak kłamie ;)
Zdjęcia urocze, bo przypominają mi o serialu, ale, na Boga, Jason z taką grzywką wygląda...hm.... :roll: No i moim zdaniem ta sesja była średnio udana. Zobaczcie- zdjęcia raczej sztywne, bez pomysłu...Może to były rzeczywiście początki? Najlepsze moim zdaniem są dwa ostatnie.
Ale i tak oczywiście bardzo dziękuję Elu za mojego bohatera- wszystko jedno w jakiej postaci 8)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Feb 24, 2005 6:54 pm

No to teraz najbardziej aktualne zdjęcie J.B. z D-War wraz z pozostałymi aktorami :D

Image
oczywiście nasz rycerz

Ethan Kendricks
Ethan Kendrick is a charismatic young man, the reincarnation of an ancient Korean warrior knight Harim. Forceful and courageous, yet at the same time sensitive and personable, Ethan has a special part to play in the age-old legend of the Imoogi. While investigating a series of mysterious accidents as a television reporter, Ethan slowly comes to realize who he is and his direct involvement in the string of events that are wreaking havoc in Los Angeles. Strange incidents continue to occur throughout Los Angeles. When a young woman named Sarah becomes linked to the occurrences, Ethan begins to dig into his own past and discovers the truth he must confront- that he is the re-incarnation of Harim, the Heaven-sent warrior who must protect the Yeouijoo. A go-getting television reporter, his life is disrupted by the resurrection of the Imoogi legend, a giant serpent that is seeking out the beautiful Sarah, Ethan's star-crossed lover from another lifetime. Ethan struggles to protect Sarah from her predestined fate, fighting awesome forces for the woman he loves.

Image
Amanda Brooks

Sarah Daniels
Sarah Daniels is a beautiful, 20 year-old, ethereal young woman. She has been destined from birth to a dire fate. Sarah bears the mark of the Yeouijoo, and possesses the power craved by the dormant Imoogi and its legions of bloodthirsty monsters. Ethan's beloved in another lifetime, Sarah is being stalked by dark forces that are already leaving thousands dead in their wake. Despite Ethan's protests, Sarah ultimately accepts that she must sacrifice her own life if she is to avert the coming tide of evil that threatens to swamp the planet.


Image
Robert Forster

Jack
Jack is a wise old antique store owner. He was a Korean priest hundreds of years ago. As such he was privy to the legend of the Imoogi, and sadly observed the awful fates of then-lovers Ethan and Sarah, who have been reincarnated in the modern day to fulfill their uncompleted destiny. Recognizing Ethan as the warrior he has been waiting for all these years, Jack befriends Ethan when he is still a boy and schools him in the legend of the Imoogi, and the part he will play in it. Later, when the powers of darkness come searching for the lovers, Jack saves them from death on more than one occasion. An awesome martial artist in his own right, he possesses unique powers that he uses for the forces of good.


Image
Chris Mulkey

FBI Agent Frank PinskyFrank Pinsky, FBI agent and his partner, Campbell, are initially perplexed by the scenes of carnage in the city. Later, however, Franco realizes that the devastation is the result of the Imoogi, reawakening after centuries in dormancy. A hard-hitting, no-nonsense individual, Franco decides that the only way to stave off disaster is by killing Sarah, the object of the Imoogi's search. However, he is thwarted by Campbell before he can carry out his desperate plan.


Image
Elizabeth Pena

Linda Perez
Special Agent Linda Perez analyzes the Imoogi scale that found in Seven Palm Resort. Knowing that type of scale is not the earth material, Linda tries to find the origin of the scale but soon has come to a deadlock.

Link do strony filmu D-War jest tu : http://www.younggu-art.com/dragonwars/e_top.htm
Last edited by Ela on Fri Feb 25, 2005 8:12 pm, edited 2 times in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Feb 25, 2005 7:09 pm

Gratulacje Olka za zdane egzaminy...
Dziękuję serdecznie! No i jak obiecałam szykuję się do przywrócenia wątku RoP :D
... i statusu Keeper of Jason...jesteśmy z Ciebie dumne. Może podzielisz się z nami za co Cię uhonorowano
Jakby to powiedzieć... sama się do niego zgłosiłam :mrgreen: Na Media BLVD założyli taki pokoik "JB Keepers" gdzie fani zgłaszają "kiperem" czego chcieliby zostać :D No i ja oczywiście nie omieszkałam przejść obok tego obojętnie, bo aż mnie korciło, kiedy było już tylu "kiperów" i ani jednego od rzęs. A przecież one są takie piękne! Właśnie zrobiłam sobie odpowiedni banner tylko żeby było śmieszniej zostawiłam go w Krakowie, więc jego odsłonięcie trzeba przełożyć do niedzielnego wieczoru (o ile kawiarenka będzie otwarta :? )

Zdjęcia, jak zwykle zachwycające. Przewijały mi się już przed oczyma zwykle pojedynczo w sieci. Nigdy nie widziałam ich razem, jako efektu jednej sesji. Jednak tego, gdzie trzymają się za ręce nie miałam przyjemności... oblukać (najnowsze wyrażenie, jakie padło z ust mojej gimnazjalnej rodzinki :lol: )
Co do ostatnich... brak mi słów! Nie wszystkich aktorów kojarzyłam po nazwiskach, ale gdy rozpoznaję ich twarze, to tak mi się gdzieś w głowie kołata, że Chris Mulkey nie grywa w mega popularnych filmach, ale też w kiepskich obrazach go nie widziałam, więc może nie musimy się spodziewać drewnianej fabuły i plastykowych postaci :roll: Elizabeth Pena też mignęła mi w jakimś amerykańskim, kryminalnym serialu. Radziła sobie całkiem, całkiem. Jest nadzieja! :wink:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Feb 25, 2005 7:45 pm

Elizabeth Pena pierwszy raz widziałam w starej, poczciwej LaBambie z Lou Diamondem Phillipsem.
Chris Mulkey także przewinął mi się w jakiś filmach i kojarzy się z mocnymi mężczyznami typu "bed guy", jego życiową rolą jest udział w serialu "Miasteczko Twin Peaks". Pisze scenariusze filmowe i jest utalentowanym muzykiem.
Robert Forster jest znanym aktorem teatralnym, grał w Jackie Brown Quentina Tarantino i był nominowany za tę rolę do Academy Award. Także partnerujący Jasonowi aktorzy sroce spod ogona nie wyskoczyli :)
Do powyższych zdjęć dodałam opis postaci jakie odtwarzają aktorzy.

Nie żartuj Olka, byłaś pierwsza od jego rzęs ?...No cud po prostu, że nikt wcześniej na to nie wpadł :shock: :lol: To od czego mają tam jeszcze "kiperów" ? :wink: :cheesy:
Ok, czekamy z niecierpliwością do niedzieli na rzęsowy banerek.

Wiem, było to ujęcie ale Vicki z F4F tak ładnie go powiększyła, że nie mogłam się opanować. :mrgreen: Na pewno wiecie z jakiego jest filmu...

Image

I jeszcze charakterystyka Jasona Behra jaka widnieje na stronie D-War, mnie najbardziej podobają sie dwa ostatnie zdania. :D

Born in Minneapolis, Minnesota, Jason Behr moved to Los Angeles after high school to seriously pursue his acting career. He found success becoming a regular on television series such as Showtime's Sherman Oaks and ABC's Push. He guest starred frequently on JAG, Profiler, Buffy the Vampire Slayer, and Dawson's Creek. Jason's fan base expanded after a three-year run on Roswell as Max Evans. Since the Roswell series ended, Jason Behr has been impressing critics and audiences with his performances on feature films- The Shipping News starring Kevin Spacey and Judi Dench, Happily Even After, Shooting Livien and most recently in the box office hit The Grudge. Jason Behr has always been a serious actor who has been learning with every step along the way. Now he has come to be recognized as one of Hollywood's next big super talents.
Last edited by Ela on Fri Feb 25, 2005 8:51 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Feb 25, 2005 8:50 pm

:shock: To zdjęcie to napewno nie powiększenie! Raczej oryginał miniaturki dostępnej dotychczas w sieci. Eluś, czuj się wyściskana za tą fotkę :D
To od czego mają tam jeszcze "kiperów" ? ;)
Z przymróżeniem oka, czy bez podaję listę :arrowd: Keeperów mamy kilkunastu...

Shae-Keeper of Jason's Gorgeous Eyes
Roslover39-Keeper of Jason's Gorgeous Smile
limiCOOL-Keeper of Jason's Arms
wheelygirl-Keeper of Jason's Hands(Behr Paws)
jeja911-Keeper of Jason's Hair
Luv2RaveAboutRoswellGurl-Keeper of Jason's Heart
RoswellGirl67-Keeper of Jason's Abs
sarah1-Keeper of Jason's Ears
24/7Aussiefan-Keeper of Jason's Shirt
jaymo-Keeper of Jason's Mouth
jhan18311-Keeper of Jason's Gorgeous Butt
lettyjasonfan-Keeper of Jason's Amazing Chest
Olka-Keeper of Jason's Gorgeous Eyelashes
polia-Keeper of Jason's Converse Sneakers
aube-Keeper of Jason's Amazing Personality

Poszukiwani są kolejni! Wystarczy zgłosić się w tym pokoiku i wybrać część ciała Jasona, która jeszcze nie została "zaklepana" :)
I jeszcze chrakterystyka Jasona Behra jaka widnieje na stronie D-War, mnie najbardziej podobają sie dwa ostatnie zdania
A ja jeszcze dodam, że mnie nie tyle się podobają, ale są bardzo trafne!

A w pokoiku roswell na BLVD znalazłam pewien fanarcik. Jestem pełna uznania dla autorki, bo niemal nie widać, że to przeróbki (oczywiście chodzi mi o osoby, które nie znają JB i SA z postury :)), ale mam nieodparte wrażenie, że choć tak idealne jest beznadziejne... :( Jak Jason w kimonie. No może nie beznadziejne, ale okropne. Jason jest tak całkowicie inny. Playboyowaty, a nie rozmarzony. Jakbym go nie znała, to pewnie zauważyłabym, że to fotomontaż. Jego wyraz twarzy, kompletnie nie pasuje do reszty :?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Feb 25, 2005 9:17 pm

Masz racje fanart powinien mieć coś wspólnego z charakterem aktora.
RoswellGirl67-Keeper of Jason's Abs
Znawczyni od czego ?..... :shock: :wink:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Feb 25, 2005 10:00 pm

zgadz\am się z wami fan art powinien jakos sie zgadzac z osobowością .. ale gratuluje pomysłu .. na arta
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Feb 26, 2005 2:49 pm

Kilka zdjęć z moich ulubionych czyli z planu filmowego "Grudge".
Patrząc na Jasona i Sarah przypominam sobie co wypisywano w Świecie Seriali na temat rzekomego romansu obojga, podczas gdy ja widzę dwoje przyjaciół, którzy dobrze się ze sobą czują. :D

Więcej można oglądnąc tu: http://www.fanforum.com/showthread.php? ... ost3626166

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Sat Feb 26, 2005 4:44 pm

Oglądając film miałam wrażenie że Jason ma trochę dłuższe włosy :D

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests