Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Sun Feb 06, 2005 2:01 pm

To zdjęcie gdzie Shiri siedzi na schodach nie jest przypadkiem z przerwy między kręceniem? Bo jakoś nie kojarze tej sceny :)

LIZunia

Post by LIZunia » Sun Feb 06, 2005 8:35 pm

niom,byłam dzisuaj z kolezanką drugi raz na TG i powiem Wam,że chociaż wiedzaiłam co się kiedy stanie to mam ochotę pójść na TG trzeci raz (drugi raz poszłam głównie ze względu na Jasona-reżyserzy powinni brać Jasona do większej ilości filmów,a miejsce w kinach przez fanki mają zapewnione).Ale pewnie nie pójdę ,bo rodzice powiedzą że totalnie już zwariowałam...

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Feb 06, 2005 9:00 pm

LIZunia wrote:byłam dzisuaj z kolezanką drugi raz na TG
to się nazywa bycie fanką, ja nawet dla Jason'a nie odważyłabym się pójść na to za Chiny Ludowe i Australię!!! Za straszne jak dla mnie...
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Feb 06, 2005 9:10 pm

Freja TG nie jest praktycznie wcale straszne ... ja bardzięj przy tej durnej Masakrze się bałam jak ten gościu z tą piłą wyskakiwał nagle ... Ja na twoim miejscu bym się odwazyła iść ale łatwo mówić .. :lol: :cheesy: . albo chociaz bym sobie na kompie ten filmik obejrzała ... Ja już mam wersję TG na płycie z polskimi napisami :D
:)

LIZunia

Post by LIZunia » Sun Feb 06, 2005 9:44 pm

zobaczenie Jasona poraz drugi "na żywo"niewyspanego to było coś!opłacało się!!
I w sumie to dobrze grał...za pierwszym razem zbyt krytycznie go wziełam ;)
Szkoda tylko że mojej koleżance Jason wogóle się nie podobał...
No fakt,TG już tak straszny nie był...Jakoś teraz w pamięci utrwalił mi się tylko Jason !

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Feb 07, 2005 11:29 am

W ramach wyjaśnienia... :oops:
Dobra, pytanie nie było przemyślane...
było do mojego wczesniejszego postu:
Tylko ciekawe co ludzi przyciąga na TG?


Co do petycji to oczywiście, jestem jak najbardziej za! :cheesy: Tylko zawsze wole się mile rozczarować i dlatego na razie :wink: moim marzeniem jest chociażby to, by te filmy pojawiły sie w Polsce... To i tak byłby sukces!

Ech.. zdjęcia - cudeńka, gdyby można było cofnąć czas... Ela jak zwykle wybrała te najbardziej romantyczne...
:arrowu: :cmok: :arrowd:
Olu, te zdjęcia dla "rozanielenia" buźki to jakieś nowe?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Feb 07, 2005 5:48 pm

Jak dla mnie był straszny w pewnych momentach i dla mnie nie tylko, bo jak np. baba się do niego zbliżała to ja na to nie mogłam patrzeć bo to było za OBLEŚNE!!! Taka morda i Jason! Powinna go po rękach całować i... nie tylko, a nie go zabijać. Podobał jej się Bill Pullman, miała wypaczony gust (chyba że go widziała w Kacprze - to było coś). Gadam teraz jakby to była prawda! Na tym polega mój problem, zawsze biorę filmy na serio, albo się wczuwam i przezywam. Taka już jestem...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Feb 08, 2005 12:55 pm

To najnowsze zdjęcia Jasona (sprzed około miesiąca) z imprezy organizowanej przez firmę Motorola. Kilka fotek z niej już się tu znalazło, ale miałam wrażenie, że tych jeszcze nie było.
Elu, przednie zdjęcia, jak i nowinki (albo starowinki :roll: :lol: ) z planu. Nie przypuszczałam, że aktor musi się doprowadzić, do aż takiego stanu by zagrać przykrą scenę. Z drugiej strony, nic dziwnego, miało być wiarygodnie. Czytałam, że w takich scenach, gdzie trzeba popłakać i pocierpieć aktorzy często słuchają utworów, które kojarzą im się z jakimś przykrym zdarzeniem w życiu, albo takowe sobie po prostu przypominają. Można więc przypuszczać, że Shiri myślała o czymś naprawdę bolesnym. :(

I jeszcze nowe info o D-WAR. Wybaczcie nie będę tłumaczyć. Nadmienię jeszcze, że poza USA i Koreą premiery filmu będą oscylowały wokół marca.

This film is set in the Chosun dynasty, 500 years ago, and New York City in the 21st Century. One special girl was born in the Chosun dynasty with the power of the Dragon Ball. The villian, Imugi, attacks the land to get power of the Dragon Ball, but a fighter appears to protect the girl. 500 years later, the girl and the fighter are reborn in 21st Century New York, and a new fight is about to begin.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Feb 08, 2005 3:28 pm

To najnowsze zdjęcia Jasona
Gdzie one są ? :D
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Feb 08, 2005 7:09 pm

mołby się ktoś rzucić adresem strony Happily Even After?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Feb 08, 2005 8:18 pm

Link o jaki prosiłaś freja http://www.happilyevenafter.com/

W uzupełnieniu do D-War...

- Film jest ukończony w 98%, nadal trwa jego obróbka
- Będzie trwał 2 godz. i 20 min.
- W październiku 2005 r, zostanie przedstawiony równocześnie w Korei jak i US.

I tak jak Olka pisała, akcja filmu rozgrywa się 500 lat wcześniej, w dynastii Chosun, gdzie rodzi się wyjątkowa dziewczynka posiadająca moc Dragon Ball (ten smok istnieje w koreańskich legendach). Jakieś poczwary (villian, imugi) atakują kraj aby odebrać jej tę moc, lecz pojawia się rycerz i czuwa nad nią. Po 500 latach dziewczyna i rycerz odradzają się w Nowym Jorku, rozpoczyna się walka z atakującymi miasto potworami...
Film oparty jest na starych wierzeniach i legendach koreańskich, podobno kilka lat temu została nakręcona inna jego wersja. Ekipa filmowa kręciła zdjęcia głównie w Korei, a nam pozostaje się zastanawiać czy NASZ rycerz przechodzi reinkarnację w czasie, czy będą tę postać grali dwaj aktorzy... Jak na razie wszystko owiane jest ogromną tajemnicą , zdjęć jak na lekarstwo, a mnie się buźka śmieje jak pomyślę, że to kolejna rola naszego wojownika, rycerza, słowem kogoś dobrego, przy którym nawet smoki i inne robale (nie mówiąc o dziewczynach ) drżą. :lol:

Image
Image
Image
Image

Chyba taki ubiór będzie nosił obrońca dziewczyny sprzed 500 lat. Wyobrażacie sobie Jasona tak ubranego ? :shock:
Image
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Feb 08, 2005 8:59 pm

Dragon Ball to mi się kojarzy bardziej z taką anime, w której się prawie cały czas leją i w której był taki fajny zielony ludzik w turbanie :mrgreen:

...załadowało mi się ostatnie zdjecie... I wiecie, to chyba będzie to... Aczkolwiek bez zielonego ludzika :lol:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Feb 08, 2005 9:35 pm

dzięki :) nie mam nic przeciwko Jasonowi w takim stroju, no bo jest sexy tyle odsłoniętej klaty to marzenie...
a propo Happily Even After dowiedziałam się że gra tam SMG i jest o Kopciuszku i Roszpunce. Inna wersja bajek gdzie nie dobro, a zło zwycięża... ale jednak mi się nie wydaje że to do końca prawda... Może ktoś zna prawdę, abym innych mogła wyprowadzić z błędu...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Feb 08, 2005 10:08 pm

:lol: :lol: Freja, nie osłabiaj mnie :lol: Jason, Kopciuszek i rzodkiewki ? :wink: Z SMG, prócz Grudge, zagrał w jednym odcinku Buffy...
Ściągnij sobie trailer ze strony jaką Ci podałam, co prawda HEA jest filmem w pewien sposób bajkowym, ale mówi o czymś zupełnie innym.
J. gra tam artystę malarza, który po śmierci rodziców, będąc pod wpływem nadopiekuńczej siostry nie potrafi się odnaleźć. Zjawia się wróżka i pomaga mu.
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Feb 09, 2005 10:47 am

Ela wrote: - Będzie trwał 2 godz. i 20 min.
:shock: ten czas... kto na tym wysiedzi... :wink:
Że fanki Jasona, to wiem, taka gratka, ale reszta... 8) Teraz ten film kojarzy mi się juz z Mortal Kombat, i ciekawe czy Jason będzie też popisywał sie znajomością wschodnich sztuk walki :roll: No bo przecież, gra odrodzonego wojownika... :wink: Ech.. ale będzie zabawa!!
Jest dobrze, ten film, na pewno pojawi się także u nas! Takie łatwe, lekkie i przyjemne :wink: filmy dobrze się u nas sprzedają!
Ale jestem dziś nastawiona optymistycznie... :cheesy: Nawet te pseudo potwory mi nie wadzą... :shock:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Feb 09, 2005 2:22 pm

Będzie trwał 2 godz. i 20 min
ADkA ma racje koszmarnie długi jest ale fanką Josona napewno to nie przeszkadza :cheesy:
W październiku 2005 r, zostanie przedstawiony równocześnie w Korei jak i US.
Jak u niech w październiku to u nas znając życie pod koniec stycznia ...
Dragon Ball to mi się kojarzy bardziej z taką anime, w której się prawie cały czas leją i w której był taki fajny zielony ludzik w turbanie
{o} mi się kojarzy praktycznie z tym samym tylko dodam jeszcze całą masę kolorów i przedziwne dziwnie stojące fryzury bohaterów .. które często mają różnorakie kolory ...
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Feb 09, 2005 3:17 pm

Serio i podobno Happily Even After jest animowany tutaj zacytuję niejaką Madame Kinia "Jest to film animowany ukazujący daną baśń (np. Kopciuszka lub Roszpunkę) z innej perspektywy tzn. sytuacji w której zamiast dobra wygrywa zło." No comment :roll: ...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Feb 10, 2005 7:59 pm

Freja, może pomyliłaś się i zamiast o 'Happily Even After", mówisz o jakimś filmie zatytuowanym popularnym "Happily Ever After" (było ich kilka :roll:) A może nie, tylko po prostu dopadłaś jakąś pokręconą recenzję ;)

Co do D-WAR
Jak u niech w październiku to u nas znając życie pod koniec stycznia ...
Jak już pisałam... :D
Nadmienię jeszcze, że poza USA i Koreą premiery filmu będą oscylowały wokół marca.
A mnie ta figurka przypomina Sandokana. Była kiedyś taka bajka, właśnie o żeglarzu Sandokanie, który ubierał się identycznie. I jak lubiłam to wdzianko, tak jasona sobie w nim nie wyobrażam. Wolałabym go w czymś innym, nawet za cenę utraty widoku jego klatki piersiowej :lol:

To najnowsze zdjęcia Jasona
Gdzie one są ?
Chyba najlepiej odedeślę cię do najobszerniejszego zbioru tych fotek, jaki znalazłam w sieci. Zresztą polecam wszystkim tą stronę. Prawdziwa skarbnica zdjęć :!: roswell-thepromise.com

A na koniec moje dwie tapetki. Mam nadzieję, że jeszcze nie wyszłam z wprawy :roll: Zapraszam do mojego katalogu na Photobucket.com

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Feb 10, 2005 9:24 pm

Tam film ma tytuł Happily N'Ever After
Obsada:
Sarah Michelle Gellar: Kopciuszek
Jason Behr: Jake
Sigourney Weaver: Frida (głos)
Freddie Prinze Jr.: Rick (głos)
George Carlin: (głos)
Megan Corletto: Princess (głos)
Andy Dick: (głos)
Shae D'Lyn: Roszpunka (głos)

To w takim razie Jason w czymś takim gra???
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Feb 10, 2005 9:36 pm

Musiała zajść jakaś pomyłka. Nie przypominam sobie, aby Jason barał udział w podobnym projekcie. :roll: Może najlepiej podaj ares strony, na której znalazłaś te informacje. Przypuścimy zmasowany atak na jej twórców by sprostowali te informacje :D

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests