Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jan 28, 2005 8:55 pm

teraz wszędzie można wygrać koszulkę z TG :P
P.S. Nie mów mi, że czytasz TAKĄ gazetę :tomato: :shock:

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Jan 28, 2005 9:05 pm

Ej Ej...Ela przebieraj w słowach...
Za zdziwrowaty charakter Kath mam ochote cię uderzyć. Lubię ją więc prosze bez takich słow bo w rzeczywistości nie wiemy jak było mozemy tylko przypuszczać....!@ :evil: :evil:

Mogłaś powiedzieć to jakoś inaczej. Ja nie lubiłam paty Jason KAth (bo dla mnie istnieje tylo kath Colin) Ale uważaj mam cię na oku :twisted: :wink:

Ale dobbrze pewnie sie razem bawili...Shiri i jason w jakimś sensie pasują do sibie
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 28, 2005 10:12 pm

freja wrote: P.S. Nie mów mi, że czytasz TAKĄ gazetę :tomato: :shock:
Gazeta nie jest moja dziewczyny dzisiaj w mojej klasie kupiły i zdąrzyłam ją przez 6 lekcji i w tym jedno zastępstwo przestudiować a przy okazji wysłac esa :D na konkurs ..... Ja etap czytania brawo zakończyłam już baaaaaaardzi dawno ... :P
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jan 28, 2005 10:54 pm

Ufffff byślałam, że czytasz takie coś, ale nie za pięknie wyobrażam sobie twoje koleżanki, które czytają takie g******. Shiri i Jason pięknie razem wyglądaja, szkoda, że nic z tego nie wyszło...

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 28, 2005 11:13 pm

freja wrote:Ufffff byślałam, że czytasz takie coś, ale nie za pięknie wyobrażam sobie twoje koleżanki, które czytają takie g******. Shiri i Jason pięknie razem wyglądaja, szkoda, że nic z tego nie wyszło...
To jest inaczej zrzutka po 20gr-30gr - zwykle ta gazeta nie jest w całości do 6 lekcji ... a potem nabijanie się z problemów ludzi ich wpadek itp .. naprawde można się uśmiać .. a co do Josona i Shiri to oni nawet troche śmiesznie wyglądają bo Shiri nie ma nawet chyba 170cm a Jonson ma koło 180cm ... ale i z tym wyglądają uroczo :cheesy:
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Jan 30, 2005 2:25 pm

Szok! Nigdy nie widziałam tej animacji. Zdjęcia, owszem, nawet kilkanaście, ale nigdy "na żywo". Ten dzień staje się co raz lepszy, mimo że perspektywa niezdanego egzaminu rośni w oczach ;) W najgorszym wypadku będę miała pół roku wakacji. To chyba nie tak źle ;) No, dobra, żartuję... A wracając do MR B. Elu, jak zwykle jesteś prawdziwą skrabnicą wiadomości o nim. Nie miałam pojęcia o tym nadgarstku, jak i też fakcie, że impreza na której pokazali się razem z katie była charytatywna na rzecz tego malucha :shock: A może napisałabyś tak jego biografię (nieautoryzowaną). Coś mi mówi, że znalazłaby wielu odbiorców. Jakby co zamawiam pierwsze wydanie :)

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jan 30, 2005 5:27 pm

Olka wrote: Jakby co zamawiam pierwsze wydanie :)
Ja drugie z PODPISEM ... :cheesy:
Olka nie jesteś jedyna co dowiedziała się po raz pierwszy o tych ciekawostkach :D
:)

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sun Jan 30, 2005 8:09 pm

chociąz rzadko tutaj wpadam, ale bardzo lubie czytać wasze wypowiedzi:) Niestety czasami coś mi umyka... (starość nie radość ;) ) . Czy możecie mi podać coś o d-war? linka? małe streszczonko, albo stronę w tym pokoju, na której omawiacie ten film ;) ?
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Jan 31, 2005 1:18 pm

Leo, tutaj jest link podany przez {o} http://www.d-war.com/, a nasza malutka dyskusja na temat D-War :? rozpoczęła się tu viewtopic.php?t=1210&postdays=0&postorder=asc&start=440 8)
I czy to jest omawianie tego filmu, hm.. śmiem wątpić, nie po tych zwiastunach... :roll:
W każdym bądź razie, podziel się z nami swymi odczuciami...

Oki, byłam na TG! :P Musiałam odreagować egzaminy :wink: Odreagowałam! :cheesy: Powiem tak, początek jak dla mnie był śmieszny, później zaczęło sie coś dziać, ale, w sumie to dużo się nie działo... No coż, niezbyt udany opis, ale tak też czułam sie na tym filmie.... Kilka ciekawych momentów było i spokojnie do kina można na ten film iść, ale np. lecący w sobotę na TVN-ie "Joe Black" bardziej mnie zainteresował :wink:
A gra Jasona, cóż, jak zwykle, opiekuńczy, dobry, szlachetny.... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Feb 02, 2005 10:17 pm

"Joe Black" Adka to także mój ulubiony film. :D Ma swój klimat, atmosferę i to coś, co przyciąga.

U nas niedawno była premiera Grudge, w Stanach wydany już został na DVD. Tylko pozazrościć szybkości. W rankingach oglądalności, w Polsce jest jest na drugim miejscu. Nieźle. :cheesy:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Wed Feb 02, 2005 10:48 pm

Nie wiem jak wam, ale mi się Jason nie za bardzo podoba w długich włosach. O wiele bardziej wolałam go jak miał krótkie. A co do The Grudge to film jest bardzo fajny, tylko nie rozumiem dlaczego na jednej stronie w internecie pisało, że to jest "Uraza", a normalnie jest "Klątwa".

A wiadomo może czy "Shooting liven" będzie grane w Polsce? A jeśli tak to kiedy mniej więcej?

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Feb 03, 2005 11:06 am

O "Meet Joe Black" chciałam nawet napisać oddzielny temat, albo przynajmniej obszerny pościk, ale akurat w sobotę strona nie działała :evil: A taka byłam nabuzowana tym filmem... Małe arcydzieło... Pod każdym względem...

Eluś, zdjątka śliczne. Chyba niechcący prawie spełniłaś moje marzenie- zobaczyłam Jasona może nie tyle od razu po wstaniu z łóżka, ile jeszcze w pościeli :twisted: I wcale się nie zdziwiłąm, że ubrali go w T-shirt. Jakoś w piżamie nie mogę sobie JB wyobrazić ;)
Swoją drogą dosyć duża różnica wzrostu pomiędzy bohaterami...Nie wiedziałam, ze Sarah jest taka malutka. Telewizja jednak kłamie :cheesy:
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Feb 03, 2005 2:42 pm

:evil: Nie widzę zdjęć!!!
W ogóle dzisiaj wszystkie siły sprzysięgły się przeciwko mnie... :x

Wracając jeszcze do TG i "Joe Black'a" to wiem juz dlaczego TG przyjęłam, tak a nie inaczej. To właśnie wszystko przez MJB!! W sobotę mój maraton filmowy, rozpoczął się od kina, a potem po małej przerwie zasiadłam przed telewizorkiem i ... odleciałam. "Klątwa", a nawet MR B :shock: nie mieli szans z tym arcydziełem, które oglądałam pierwszy :? raz. Takie niedopatrzenie... :roll:

Tylko ciekawe co ludzi przyciąga na TG? :roll: Drugie miejsce w rankingu, a ja już się bałam, że sale będą świecić pustkami...
A wiadomo może czy "Shooting liven" będzie grane w Polsce? A jeśli tak to kiedy mniej więcej?
I tu jest problem, bo jak razie to na ten temat cisza... Ale, jeżeli coś będzie wiadomo to nasze skarbnice wiedzy Ela lub Lizziett od razu nam doniosą.. Więc musisz tylko śledzić nowości. 8)
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Thu Feb 03, 2005 4:36 pm

Tylko ciekawe co ludzi przyciąga na TG?
Wydaje mi się, że większość poszła na to tylko dlatego że zobaczyła plakat, który wygląda dość przerażająco, a ludzie lubią się bać w kinie. No i jeszcze ten tytuł: "Klątwa" :D

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Feb 03, 2005 8:51 pm

Jak to co? Fanów Roswell Jason,a resztę SMG :) No i tematyka: horror i japonia - to drugie ostatnio staje się modne nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Zresztą nie dziwię się :) No i przyznaję - coś jest w tym plakacie ;) Spróbuję go zdobyć :D
A w sprawie SL i HEA - taksobie pomyślałam,że filmy tego typu trafiają do naszej TV. I to wcale nie jakieś starocie. TVP bardzo często raczy nas filmami sprzed roku, czy dwóch lat. Możeby tak wspomóc te filmy fanowskim kopniakiem i napomknąć o nich w liście/petycji do TVP? Co o tym sądzicie?

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Feb 03, 2005 9:21 pm

ADkA wrote:Tylko ciekawe co ludzi przyciąga na TG? :roll: Drugie miejsce w rankingu, a ja już się bałam, że sale będą świecić pustkami...
Dziewczyno! Jak ja była w dniu premiery to pierwszy raz widziałam takie tłumy w kinie (oprócz tego jak chodziłam ze szkołą), na jakimkolwiek filmie. Miało to swój minus bo trochę rozpraszało mnie całe towarzystwo. Jak mi jakaś laska z tyłu zaczęła gadac z mamusią przez telefon i pytała o takie sprawy, że wstyd :oops: całe towarzystwo dookoła ryczało ze śmiechu, ale jak po filmie zobaczyłam Japonkę co siedziała obok, to myślałam, że zejdę... na serce! A ty zdjęcia to cool chyba se arta maznę...

Olka no nie wiem czy my myślimy o tym samym TVP... Bo jak ja się dowiedziałam, że nie będą transmitować Oskarów, to zaczęłam watpić w TV
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Feb 04, 2005 2:38 pm

Dobra, pytanie nie było przemyślane... :oops: :wink:
Możeby tak wspomóc te filmy fanowskim kopniakiem i napomknąć o nich w liście/petycji do TVP?
Może najpierw jakaś petycja do dystrybutorów? Bo i tak będzie sukcesem, gdy te filmy znajdą się jakimś dziwnym trafem na rynku polskim...

Ech... Niech żyje optymizm! :roll:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Feb 05, 2005 1:40 pm

... Joe Black- też rozpisałam się na ten temat i wcięło mi tę moją wypowiedz (z góry przepraszam że poruszam temat Brada Pitta w miejscu kultu Jasona :cheesy: Chociaż obaj panowie mają coś wspólnego-liryczne spojrzenie;wszystko kojarzy się z Roswell :wink:).

Uwielbiam ten film i oczywiście Brada. Ale nie dlatego, że jest przystojny. Według mnie to jeden z najzdolniejszych aktorów ostatnich lat, szkoda że tylko nieliczne fanki doceniają w nim naprawdę to, co jest tego warte-talent. Inna rzecz, że nasza szacowna TV rzadko pokazuje ambitne filmy z jego udziałem, które zasługują na miano arcydzieł(to tylko moja opinia :D ). Wystarczy wspomnieć taki ''Przekręt'' albo ''12 małp''. O tym pierwszym słyszała może garstka ludzi w naszym kraju, a przecież Pitt w tym filmie to geniusz ! Wciela się mianowcie w Cygana irlandzkiego pochodzenia ( :!: ) i jak stwierdził jeden z przyjaciół Brada- za tę rolę Oskar to za mało. Zgadzam się z tym. Gdybym nie wiedziała, że Brad jest z USA nigdy w życiu nie zorietowałabym się; tak mistrzowsko naśladował akcent cygański z naleciałościami irlandzkimi !
''12 małp'' z kolei to film, obok którego nie można przejść obojętnie. Krytycy i fani albo go pokochali, albo uznali za porażkę. Pitt za rolę wariata w tym filmie otrzymał nominację do Oskara(zresztą nie pierwszą).
A Joe Black to po prostu jedna z najcudowniejszych opowieści o miłości i śmierci-jakby się wydawało- najbardziej oklepanych tematach w kinie, literaturze. A jendak twórcy wykrzesali z tego coś nowego i zaskakująco pięknego. Za to im chwała.

Nawiązując jeszcze pod koniec do Jasona :P -życzę mu właśnie takiej kariery jaką zrobił Brad. Bo Brad wcale nie jest idelany pod względem wyglądu-ma jak dla mnie zbyt zadarty nos- lecz ma ''to coś'', co ma i Jason- dużo wdzięku i to spojrzenie, właśnie...elektryzujące nas wszystkie, a jeśli nie wszystkie to przynajmniej niektóre 8)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Feb 05, 2005 1:40 pm

Dobra, pytanie nie było przemyślane...
Jak najbardziej przemyślane. Nie wzięłam go z sufitu. Koleżanka opowiadała mi, że tak właśnie było z "Podziemnym kręgiem". Przegapiła go, gdy leciał w TV, więc zebrała kilkanaście osób ze swojej klasy i wysłali listy z prośbą o podobne wyemitowanie filmu. Po miesiącu był już na ekranie (wiem, że to inny przypadek bo prawa do emisji tego filmu już mieli zakupione). Ale w TV jest tak, że mają grupę ludzi, która wyszukuje w świecie (czytaj gł. Ameryce :)) dobre filmy, a potem próbują je kupić. Dlatego mile widziane są propozycje od widzów. Nikt tam nie czeka aż łaskawie producenci filmu zgłoszą się do TV z prośbą/propozycją o wyemitowanie, przecież stacji TV są miliony. Uważam, że warto spróbować i wysłać petycję do TVP. Tymbardziej, że wspomniane filmy to nie przeboje kinowe, a właśnie filmy festiwalowe, a takimi właśnie karmi się nasza telewizja .
I jeszcze dla smaczku, żeby buźki nam się roześmiały :D
ImageImage

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Feb 06, 2005 1:55 pm

Buźki się śmieją Olka. :lol: Pomysł z petycją do TV też mi się podoba. Faktycznie, można byłoby im podpowiedzieć zakup Happily, Even After i Shooting Livien – tym bardziej, że filmy są niezależne i zapewne nie zrujnują funduszy naszej kochanej telewizji. Zaoszczędzą je na rezygnacji z transmisji wręczenia Oskarów, co po raz pierwszy zdarzyło się od lat – niesłychane. :evil:

Wróćmy do wspomnień. Historia, którą opowiadały dziewczyny, całymi godzinami okupujące plan serialu w Corvinie (40 km od los Angeles.). Pewnie wielu ją zna ale może warto przypomnieć.
1 sezon, odc. “Max to the Max”. Końcowa scena, kiedy Liz przerażona woła do przyjaciół “Złapali Maxa...” – doskonale, bardzo emocjonalnie zagrana przez Shiri. Mnie w każdym razie, gdy pierwszy raz ją widziałam serce się ściskało. Najwyraźniej podobnie odczuł to Jason stojący wraz z reżyserem po drugiej stronie kamery, bo po okrzyku reżysera „cut” podbiegł do niej i mocno objął próbując ją uspokoić. Ponoć Shiri, wtulona w niego długo nie mogła dojść do siebie...To troszkę mówi o początkowych, bardzo dobrych relacjach między nimi.
I troszkę ich wspólnych zdjęć. Dwa pierwsze dotyczą sceny o której wspomniałam.

ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
Image

I ostatnie z mojego ukochanego odcinka - nie mogłam sobie podarować :mrgreen:

Image
Image
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests