Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon Oct 25, 2004 12:45 pm

Hmm... Tak patrząc na te wszystkie śliczne zdjątka chciałoby się powiedzieć, gdzie się podział ten krótkoostrzyżony :wink: , nieśmiały chłopak z Roswell? :? Nie, żeby mi się nie podobał, patrzę tylko na zmiany... I wydaje mi się, że minął od tamtego czasu bardzo, bardzo długi okres! :wink:

Co do TG to tylko się cieszyć! :cheesy: Oby tak dalej!
Mam też nadzieję, iż u nas nie będziemy musieli czekać z rok na premierę. :?

I jeszce jedno - jeżeli chodzi o Onet - to nareszcie mogliby sie postarać o jakieś zdjęcie Jasona do galerii! :evil: Na razie to jest on aktorem bez twarzy! A taką twarz skrywać... :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Oct 25, 2004 3:57 pm

Dobra słyszałam od dziewczyny z Hawajów(jesli mnie pamięć nie myli), że film jest poprostu przerażający, gorzszy od The Ring i to bardzo, krew w żyłach mrozi dosłwnie. Mnie się to podoba ja to musze zobaczyć...
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Oct 26, 2004 4:52 pm

nie ma zdjęć :(
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Oct 26, 2004 7:26 pm

Widziałam, freja te puste ramki :cry: Okazuje się że strona była tylko chwilowo dostępna, teraz trzeba się tam zalogować. A zdjęcia były naprawdę słodkie. Sarah i Jasona w ich japońskiej sypalni. :wink: Szkoda. Kto ma ochotę poszperać podaję adres do tej strony:

http://www.buffy.nu/article.php3?id_article=7023

http://www.buffy.nu/article.php3?id_article=7026

http://www.buffy.nu/article.php3?id_article=7028
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 27, 2004 12:17 pm

Matko! Tyle się dzieje, a ja nic o tym nie wiem. Remontowali salę komputerową i dopiero dziś jest czynna :cry: Newsy o Jasonie pisze Baklo, świat się wali ;) Nie ma wyjścia, trzeba szybciutko zakładać internet w domu :twisted: Tymczasem wrzucam tapetki. Dużo czasu nie miałam, więc są jakie są. Ale są :lol:
P.S. Elu, a nie zdążyłaś czasem zapisać tych foteczek na dysku? Bo ich nie widzię :(
P.S.S. GF/TBD cz. przed ost. już jest, czeka na korektę - ale to tak pocichu, bo nie w temacie

1 tapetka, 2 tapetka
akby ich nie było widać to wejdźcie na http://www.photobucket.com Dalej do katalogu Olkapublic. Tapetki są w podfoldefach wallpapers -> single

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Oct 27, 2004 1:47 pm

Olu! Wyśmienite te tapetki!
I znowu będę miała problem, którą umieścić na ekranie... Może będę rzucać monetą? :?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Oct 27, 2004 2:35 pm

U mnie np. jest ta druga ;)

Koniecznie zajrzyjcie na stronę Unlimited. Jest tam zdjęcie 4 liter pana B 8) Sexy beast :!: - nie mogłam się powstrzymać. A Vision nadal nie puszcza pary w sprawie premiery TG. W sumie, to już powinni zacierać ręce ze względu na oglądalność, jaką film uzyskał w USA. I m-ce na liście Box Office! Teraz będziemy pewnie liczyć dni, jak długo się tam utrzyma i co go zbije z piedestału :lol: Ale ja wyczekuję na jeszcze jedną sprawę. Napewno wzmianka o TG pojawi się już w chociażby polskim "Filmie" na listopad. Zawsze jest tam ranking najbardziej kasowych filmów, również w USA. Także zacierajmy łapki, bo szykują się na artykuły (jako takie w "Filmie") i zdjęcia (duuuże, bo kosztem tekstu w "Cinema") A jest jeszcze kilka innych gazet na rynku. Tylko tak się zastanawiam, czego jeszcze nie wiem, o tym filmie, żeby czytać te wszystkie streszczenia/recenzje/opisy ;)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Oct 27, 2004 5:30 pm

Nie wiem czy wiecie, ale będzie sequel The Grudge! Ustalane są już szczegóły dotyczące projektu. Tak powiedział producent filmu Roy Lee - "'The Grudge 2' to teraz nasz priorytet"... co myślicie?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Oct 27, 2004 5:46 pm

Taaaak, freja ? :shock: [cenzura - {o} :P ]. Ale to chyba znaczy że film się podoba...a producenci już liczą kasę. :lol:

Olka, żałuję że nie skopiowałam tych zdjęć na swój komp, ale nie przypuszczałam że po wklejeniu ich na forum, na drugi dzień zostanie z nich smętny czerwony kwadracik. A były takie słodkie... Jak gdziekolwiek się pokażą, zaraz zostaną umieszczone na naszej stronie.
Tapetki są fantastyczne, mnie także podobała się ta druga. Dzięki Słonko.
Popędziłam na Unlimited...i co...? Nic, więcej "tego dobrego" widzieliśmy w serialu, kiedy nosił te swoje krótsze koszulki. Podobno w Shooting Livien będziemy miały okazję ponapawać się nim bardziej :oops: :cheesy: A tak przy okazji, ten film zgłoszony został na festiwal w Sundance (styczeń 2005) i chyba tam będzie miał swoją premierę. Wiem, że Jason jest dumny z niego, a jemu możemy ufać. :D
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Wed Oct 27, 2004 9:51 pm

Elu, skarbie, uwielbiam cię, ale jak mogłaś nam to zrobić! :evil:

Olka te tapetki są fenomenalne. Już zmieniłam tapetę na wersję 2. Obie są świetne, ale w tej drugiej lepiej widać Te Oczy. :D
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Oct 27, 2004 10:13 pm

Ależ dziewczyny, ja nie widziałam tego filmu. Sorry :oops: Ale o to samo martwią się na F4F. I nie wiem co się tam stało, mogę się tylko domyślać. Na F4F mają pewną teorię która nie wyklucza udziału Jasona w ewentualnym sequelu. Także łebki do góry, jeszcze nic straconego :mrgreen:

Popatrzcie...jest, istnieje i to jaki śliczny :D

Image
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Oct 27, 2004 10:23 pm

Ale my mimo wszystko trochę tu powycinam :)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Oct 30, 2004 1:09 am

Tak sobie myślę, czy to już było? A nawet jeśli, no któż się odważy wyrzucić stąd tą piękną twarzyczkę ({o} to było pytanie retoryczne ;) )Wyszperałam w linkach, które podała wcześniej Ela :D
Image
Image
Image
Pod tym linkiem znajdziecie duże zdjęcie SMG. A gdzie jest Jason i dlaczego tak ładnie wygląda? ;)
A poniżej namiastka zdjęć z przedpremiery TG. To wciąż Buffy.na.nu, ale wyręczam was z godzinnego przeszukiwania wszystkich linków :wink: Wrzucam jedno, reszta tutaj
Image

Dobrze, że Jason jest taki wysoki, prawda? Nic go nie zasłania. Np. takie literki! :cheesy:
Image

Włożyłabym nawet sukienkę, nawet taką żeby go tak móc za rączkę potrzymać ;)
ImageImage

A wracając do screencapsów, to nie wszystkie mi się podobajką. Np. ten :twisted: ;)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Oct 30, 2004 1:29 pm

Olka, jesteś wielka za udostępnienie nam wejście na tę stronę. To z niej ściągnęłam screencapsy które na drugi dzień znikły po umieszczeniu ich na naszym forum. Miło popatrzeć na tę śliczną mordkę. :lol: Na czwartym zdjęciu od góry, obok uczęśliwionej mamy patrzącej z taką dumą na syna stoi aktorka z którą podobno J. się spotyka. :lol:

Chciałam umieścic tutaj jeszcze kilka zdjęć jego i Sarah z Grudge ale one chyba są zakodowane :cry:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Oct 30, 2004 10:57 pm

Coś ty serio? :shock: Ja tak nie chcę... czyżby teoria że woli blondynki się sprawdziła? Ej ale ja jestem ciemna :P (nie masa tylko włosy) bo jestem hmmm szatynka chyba...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Oct 31, 2004 11:21 am

Zakodowane? A da się je zapisać na dysku? Bo jeśli tak, to szybciutko zakładaj konto na photobucket.com i wrzuć je tam. Potem bez problemu będzie się je dało udostępnić, bezpośrednio z twojego konta :mrgreen:
Zaglądnęłam też na f4f. Czego tam nie przytaszczą (czyt. przytoczą ;) ). Któraś z dziewczyn wyszukała 'genialny' artykuł, w którym obwieszczono, że Jason jest byłą gwiazdą serialu... uwaga, trzymajcie się czegoś... "Jezioro marzeń". Jezu, kto im to pisze :?: Nie sądziłam, że w tych czasach można płacić komukolwiek za nieżetelną pracę. Ja rozumiem, że urzędnikom w Polsce (właściwie to nie rozumniem, ale znam realia ;) ), ale dziennikarzom? Na Zachodzie? Ech, chyba za dużo tej wolności słowa. Za takie pomyłki powinno się kastrować... tzn. zwalniać z pracy :twisted:

Ślicznie tu wyszedł, prawda?
Image

Tu też :lol: :mrgreen: Od razu przypomina mi się ten clip zza kulis Roswell z wstawkami ETiego i Lucka Skywalkera
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Nov 01, 2004 11:40 pm

Olka wrote:Nieznane stworzenia powrócą (skąd? :roll: ) niszcząc Ziemię. Reporter Ethan Kendrick (Jason Behr) zostanie wezwany do zbadania sprawy i (zdaje się) dojdzie do wniosku, że dziewczyna o imieniu Sarah cierpiąca na jakąś tajemniczą chorobę, powinna mu pomóc. Tymczasem Imoogi kierują się do Los Angeles, siejąc zamęt i zniszczenie. Czy Ethan i Sarah zdążą na czas uratować ludzi z miasta podczas gdy LA zostało zajęte przez armię? (czyją? Imoogi, czy amerykancką? ;) ) Brzmi to co najmniej naiwnie, ale to dopiero początek i nie wiadomo zbyt wiele. Poczekamy zopbaczymy.
No właśnie zobaczyłem i wygląda tak, jak brzmi :jezyk:

Wygląda na to, że wasze bóstwo zamierza zagrać w czymś w rodzaju "Gozilla", albo "Power Rangers" :scep:
No nic - zapraszam na oficjalną stronę filmu - niewiele tam zrozumiecie, ale jakieś 2 filmiki można ściągnąć i parę obrazków.
http://www.d-war.com/
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Mon Nov 01, 2004 11:59 pm

No cóż... chyba już wolałabym coś w stylu "Gozilli", niż "Power Rangers", jaszczurka nawet mi się podobała, była słodziutka, jaka szkoda, że ją zabili. Pewnie ten film będzie u nas, podczas gdy tylu jego wartościowych ról nie byliśmy w stanie zobaczyć. :cry:
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Nov 02, 2004 12:26 am

To opowieść oparta na jakiejś starej, koreańskiej legendzie...wolę myśleć że film będzie miał tolkienowski klimat. Mimo wszystko wierzę w zmysł aktorski Jasona, przecież nie zgodziłby się grać w jakimś kiczowatym badziewiu. :)
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Tue Nov 02, 2004 12:57 am

Ela wrote: Mimo wszystko wierzę w zmysł aktorski Jasona, przecież nie zgodziłby się grać w jakimś kiczowatym badziewiu. :)
Hmmm... brał udział w przesłuchaniach do Supermana, a jeśli to nie jest kiczowate badziewie, to już nie wiem co nim jest. :roll:

Ale oczywiście, mam wielką nadzieję, że masz rację Elu. Tolkiena lubię, Tolkien jest dobry... film był trochę gorszy, ale ciągle do przeżycia. Tak... niech to będzie coś w stylu Tolkiena, albo Sienkiewicza, przecież Kmicic też sam pokonał Szwedów. Nie, skreśl Sienkiewicza, książka dobra, film beznadziejny, a nie chcemy, żeby Jason grał w beznadziejnym filmie.
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests