Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Tue Jul 13, 2004 8:22 am

od razu widać czyi fani robili tę tapetkę 8) ... górą nasi ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jul 13, 2004 11:49 am

A ściślej Olka - 24 lipca w San Diego....A tak przy okazji co to jest Comin-Con, jakiś program TV ?

I jeszcze przemiłe ujęcie SMG i Jasona podczas wywiadu z nim na planie Grudge :D

http://images6.fotki.com/v86/photos/3/3 ... MTV-vi.gif
Last edited by Ela on Tue Jul 13, 2004 8:40 pm, edited 2 times in total.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jul 13, 2004 1:48 pm

Kurczę, Jason jest tu taki jakiś...bardziej dziki, sexy :P 8) Mmm...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Tue Jul 13, 2004 4:00 pm

Widać, że bałdzo sie polubił z Sarah :) A poza tym film mnie róznież strasznie ciekawi, juz nie moge sie doczekac!!
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jul 13, 2004 4:59 pm

Eluś, kochana ozłocę cię za tą animację!!! (tylko, może lepiej zamień ją na linka, bo modemiarze prędzej się zestarzeją niż doczekają załadowania strony ;)) Jak się tak Jasonowi przyglądam, to mam wrażenie, że mu rzęsy podkręcili :lol:
A czym jest Comic-Con? To zdaje się jakiś festival, ale głowy za to nie dam.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jul 13, 2004 6:40 pm

Wiem, wiem Oluś. Już poprawiłam, dzięki :lol:

A swoją drogą gdy Sarah stoi za Jasonem robi minę jak małpeczka (przesympatyczna jest, naprawdę) ale gdy Jason odwraca się do niej to promienieje. Zauważyłyście ? Tak samo było z Shiri w scenach z nim. W takich momentach była najpiękniejsza. Czy ten chłopak zawsze ma taki wpływ na dziewczyny ? :mrgreen:
Last edited by Ela on Tue Jul 13, 2004 8:39 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Jul 13, 2004 7:24 pm

Miło byłoby przekonać się na własnej skórze czy tak działa na wszyskie dziewczyny ;) Ale pewnie tak, ja mu się nie oprzeć 8)
Image

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Tue Jul 13, 2004 9:27 pm

Oglądając tą animację chwilami mialam wrazenie ze Sarah ma ochotę poźreć Jasona.
Coś sie długo otwierała (animacja oczywiscie) i Sarah tak śmiesznie, baaaardzo powoli mrugala oczętami. I taką miala minę jakby chciala go zjeśćććć.
Cóż.... sama bym go chetnie zjadła. choć nie, nie mialabym sie czym cieszyc hehe :D
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Jul 14, 2004 11:50 am

przesympatyczna animacja! :D Bardzo mi sie podobała!! DZiękuję!! Śmiać mi się chciało, bo oglądałam trailer grudge i była tam tylko Sarah... a on znowu w cieniu... mama nadzieję, że w filmie występuje jako co-star, a nie postać epizodyczna... ech... wkrótce dowiemy się. Hope so :wink:
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Jul 14, 2004 12:48 pm

Jak patrzyłam na tę animację i Jason coraz bardziej zaczynał mnie elektryzować, to zaczęłam sobie powtarzać w głowie : "Bren, Bren, Bren..." :mrgreen: Żeby nie zdradzić swojego cukiereczka... :wink:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jul 14, 2004 10:50 pm

Ok Hotori, specjalnie dla Ciebie - bo pewnie nie wiedziałaś jeszcze tych ujęć (jest ich sporo w pokoiku Jasona - jak chcesz więcej, poszukaj na stronach z maja) zrobionych przez jego wielbicielki podczas spotkania z nim w Nowym Yorku na premierze filmu "Happily Even After"

Jeszcze padniesz przed nim na kolana :lol: :mrgreen:

Image
Image
Image
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Thu Jul 15, 2004 8:39 pm

:oops: Skruszona, podchodzę do drugiego podejścia :oops: :oops:
Już raz zawitałam do tego pokoiku, ale było to tuz przed sesją, potem rozpętało sie piekło i całkiem zapomniałam. Więc spróbujmy jeszcze raz. :D

Spędziłam dzisiaj sporo czasu śledząc co się w tym czasie wydarzyło i WOW :shock: , wy tu naprawdę nie próżnujecie moje panie. :twisted:

Przede wszystkim dziękuję wam za podanie filmów w których gra JB, to było wieki temu, więc pewnie nie pamiętacie, ale i tak jestem wdzięczna. Po wakacjach poproszę mojego genialnego kolegę, żeby mi je ściągnął, bo raczej nie pojawią się u nas oficjalnie.

Ale za to, z tego co widzę są duże szanse na to, że pojawi się w Polsce jego nowy film. To dopiero będzie wydarzenie :hearts:

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jul 15, 2004 8:47 pm

Ekhem, proszę o uwagę :D To nie są duże szanse. The Grudge pojawi się w Polsce na 10000000% procent. Nie wiem, czu tutaj już o tym pisałam, ale firma Vision, zakupiła prawa właśnie do jego rozpowszechniania na terenie Polski!

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Jul 15, 2004 8:57 pm

Olu, to świetna wiadomość :D :D Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że w Polsce ukaże się jak najszybciej ;)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 15, 2004 11:46 pm

Nan, Grudge będzie miało premierę dopiero w październiku, także jeszcze trochę poczekamy.

A co robi teraz MR B ? Za parę dni pewnie wróci z Japonii, gdzie przebywa z SMG na dokrędkach Grudge, a co do planów filmowych...nic nie wiemy.

Olka miło słyszeć, że nasz dystybutor zakupił prawa do dystrybucji Grudge na terenie Polski, wolałabym co prawda żeby to był Shooting Livien ale dzieki Bogu i za to.
W październiku prawdopodobnie będzie także premiera Men of God z jego udziałem.
A tego zdjęcia wcześniej nie widziałam. Pewnie każdy wie z jakiej premiery jest i kto oprócz JB jest na zdjęciu. Nawiasem mówiąc mój ulubiony reżyser :wink:

Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jul 16, 2004 9:18 am

Ela wrote:

Olka miło słyszeć, że nasz dystybutor zakupił prawa do dystrybucji Grudge na terenie Polski, wolałabym co prawda żeby to był Shooting Livien ale dzieki Bogu i za to.
W październiku prawdopodobnie będzie także premiera Men of God z jego udziałem.
Z tym The Grudge to extra!
Co do Men of God to nie dopiero w 2005???
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jul 17, 2004 1:06 am

Nie wiem freja... taką wiadomość ostatnio ktoś napisał na f4f. :shock:

I tam znowu pojawiło się pytanie dot. Katherine (widocznie nie tylko nas nurtuje) :wink: :

I have a question. I hope this isn't against the rules. Are Jason and Katherine still together? Also I didn't know he and Sarah were such good friends. Did they go to the premier together? Thanks!

I odpowiedziała jedna ze stałych bywalczyń f4f, nawiasem mówiąc była na spotkaniu z nim w maju w Nowym Jorku:

As for whether Jason is seeing Katherine... or whether Jason and Sarah went to the Spiderman premiere together.... ummmm.... we are talking about Jason Behr.... Mr Very Private Guy.... so I don't know the answers to your questions.

From the various interviews and behind the scenes video clips that we have seen it does seem like all the cast of the Grudge had a great time working together in Japan.


Tylko tyle...i niech nikt nie mówi, że nasze czasopisma wiedzą lepiej na jego temat :?

Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Jul 17, 2004 10:34 am

na Hoolywood Reporterze widnieje 2005, a oni zazwyczaj się nie mylą... poza tym co do tej dziewczyny co widziała Jason'a w NY...
JA TEŻ TAK CHCĘ!!!! Dlaczego nie urodziłam sie w USA? No dlaczego?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Jul 17, 2004 12:57 pm

Hmm, freja :lol: to nie tak znowu dziewczyna. Jason ma grono także starszych wielbicielek.


niżej jest Angel
Image

Carol
Image

A ta "dziewczyna" której wypowiedź cytowałam wyżej nazywa się Maggie aka Sarah i wygląda tak:

Image

Niżej jest Long Time Fans robiąca śliczne fanarty (wręczyła mu jeden)

Image
Image

I przesympatyczna Dreamer4Ever (mająca swoją stronę z clipami)

Image
Image

Właśnie tym paniom zawdzięczamy najnowsze o nim wiadomości i zdjęcia. :D
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sun Jul 18, 2004 9:19 am

Man of God? Elu, brzmi ładnie, prosże o kika słów na ten temat, bardzo mozliwe, że przeoczylam wasze wcześniejsze wypowiedzi na ten temat. A zdjęcia.. cóż... przy poprzednim filmie wyglądał na strasznie zmęczonego i majacego jakieś kłopoty. Wychudł, do tego ten wypadek z okiem. A tutaj taki papuśniak mi się spodobał. ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests