Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Aug 12, 2003 10:00 pm

Nanusia (pozwolę sobie tak się do Ciebie zwrócić :) )!Ty to potrafisz człowiekowi humor poprawić tekstami!Pozdrowienia :!:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Aug 12, 2003 11:45 pm

Zdjęcie jakaś dziennikarka zrobiła, kiedy około 2 nad ranem wracał z planu do swojej przyczepy. Było zimno, Jason ledwo trzymał sie na nogach... Do tłumu, czekających na niego dziewcząt podszedł ochroniarz i powiedział, że pan Behr jest zbyt zmęczony i nie będzie mógł podejść...Bez przekonania, że go jeszcze zobaczą około 200 wielbicielek czekało na niego parę godzin, same zmarznięte i zrozpaczone.... Nagle z daleka go zobaczyły. Kiedy do nich pomachał, zaczęły głośno krzyczeć jego imię... Pomimo że ochroniarz usiłował go zatrzymać odwrócił się i podbiegł do nich. Ktoś zdążył tylko zarzucić mu na ramiona kurtkę... Przez ponad godzinę rozdawał autografy i rozmawiał z nimi. Na f4f jedna z nich, szeroko opisywała to zdarzenie. Mówiła także, że kiedy dawał jej autograf, ze zmęczenia drżały mu ręce...
Image
Last edited by Ela on Wed Aug 13, 2003 7:26 am, edited 1 time in total.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Wed Aug 13, 2003 12:03 am

Chciałabym tak dobrze wyglądać o 2giej nad ranem :)

Guest

Post by Guest » Wed Aug 13, 2003 2:22 am

rozumiem ze Behr i Heigl sa razem, ale to stare zdjęcia, są ze sobą nadal? :roll:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Aug 13, 2003 7:25 am

Od roku nie było ich wspólnych zdjęć. Nikt tak taprawdę nie wie czy są jeszcze parą. Widziano ich na ulicach Los Angeles w styczniu, w kwietniu Kathe zwierzała się w jakims wywiadzie, że jadą razem na camping. To wszystke wiadomości jakimi dysponujemy odnośnie tej pary. :cry:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Aug 13, 2003 9:40 am

Elu, wzruszyłam się przy tej opowiastce z f4f... Śliczne... Niech no tylko sobie pójdą, moja ukochana (yh!) rodzinka... On jest wspaniały. A zdjęcie jest cudowne. Poszli!!! Drukareczka, jeszcze mi zostało pół Pierścienia, bo się uparłam że przeczytam to jak człowiek, na papierze, a nie na monitorze...

Czy on tutaj nie ma rozkosznej miny...? :D
Image

Pominąwszy to coś obok niego, to śliczne zdjęcie.
Image

Bondów i innych bije na głowę...
Image

"O, popatrz, ja mam ładniejsze..." "Nie no, coś ty...." "No mówię ci, zobacz, ty takiego nie masz..."
Image
"Hm, faktycznie masz ładniejsze..."
Image

Urocze. Colin wygląda jakby miał coś ze szczęką, a Max, eee, Jason, ma minę jak kot, który opił się śmietanki...
Image

"Moje cudo, mój skarb... Zawsze będę je miał przy sobie... Wygodnie ci...?"
Image

"Haaa!!! Ty tego nie masz!!! Ona chciała mi to zabrać!!!"
"Eee... Tak, tego..."
Image
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Wed Aug 13, 2003 9:50 am

Swietne komentarze! :lol: Nan sama je wymyslilas? I co to wlasciwie za nagroda?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Aug 13, 2003 10:11 am

Dzięki, Kwiat_w :D Sama :D A nagroda... Dostał ją za rolę bodajże w Shipping News. Oto, co znalazłam na temat samej nagrody:
Every year a handful of performances by young actors are remembered for their complexity, orginality and depth. Here are top 10 of 2001 which have been nominated for Movieline's Fourth Annual Young Hollywood Awards
Nagroda to Movieline, coś w tym rodzaju. Jest przyznawana co roku dziesięciu najlepszym, najoryginalniejszym młodym aktorom.
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Wed Aug 13, 2003 10:33 pm

Nan masz rację. Pamiętam ten odcinek śmiałam się na nim jak opętana! :D A swoją drogą czy ktoś ma zdjęcia Jasona z Pleasentvile?

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 14, 2003 12:56 am

Niki, gdzieś go widziałam.... Jak znajdę to wkleję..

Fajne fotki Nan. A wiesz, kiedy zrobiono to zdjęcie Jasona w okularach? (wiemy że nosi okulary lub szkła kontaktowe)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 14, 2003 12:31 pm

Haaa!!! I jaka ze mnie fanka?! Żeby nie wiedzieć, że on nosi okulary?! Soczewki pomijam. Balsam dla duszy... Też mam okulary :D Ooo, i to nawet odrobinę podobne do jego...! Dopiero teraz zwróciłam na to uwagę... Tylko że w przeciwieństwie do niego, bez nich wyglądam... powiedzmy dziwnie :wink: Nie mam pojęcia, kiedy to zdjęcie było robione... Ale mogę służyć zdjęciami z Pleasantville. Oto one:
Image
Image

No i doszłam, z którego odcinka jest to "nocne zdjęcie", z WDAMYKa, gdy "spacerował, bo nie mógł zasnąć"...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 14, 2003 4:38 pm

Niewiele jest zdjątek z Pleasantville, bo rolę tam miał po byku... :D

A fotka Jasona w okularach zrobiona została na sali sądowej. Jason procesował się z byłym swoim menagerem o udziały w Roswell...Chodziło o odszkodowanie w skali sześciozerowej....Podobno Jason najpierw przegrał, potem po wznowieniu procesu wygrał, a w ostateczności skończyło się na ugodzie... :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 14, 2003 7:43 pm

Hm... No nieźle. Ale trrzeba mu przyznać, że wyglądał rewelacyjnie na sali sądowej... Widać za pierwszym razem sędzia był mężczyzną, a potem kobietą :wink: Sześciozerowej... U mnie jest pustka a nie sześć zer, jak jest jedno to jest dobrze, co on zrobił z taką kasą...? Po co ludziom aż tyle...?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 14, 2003 9:41 pm

Ja się dzisiaj rozszalałam, to z tej radości, trzy dni wolności...
Image

Jak również
Image
Wiem, to samo niemalże umieściłam u Maxa i Liz - ale tam była obsesja, a tutaj... No, niby też... Ale niech już będzie.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 15, 2003 11:29 am

Okularków nie nosze, choć powinnam. Ale o tym że Jason nosi soczewki kontaktowe nie wiedziałąm....
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Aug 15, 2003 10:39 pm

Ja też noszę okulary, bardzo podobne do jego. Już mi się znudziły i zmieniam na inne! :D

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Aug 15, 2003 11:27 pm

Wiem, że Was zasypuję tą częścią ciała, ale jak zobaczę gdzieś takie zdjęcie nie mogę się oprzeć :evil: .Wybaczcie! Proszę o cierpliwość , może niedlugo mi przejdzie. :wink:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 16, 2003 1:27 pm

Niki, a jaką część ciała masz na myśli. Bo na fotce Jason jest w całej okazałości (nie powiem bardzo apetycznej) :D :D :D :D

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sat Aug 16, 2003 1:54 pm

ja też nie mogę sie oprzeć jak widzę Jasona. On jest taki piękny!!! ale odgapił fryzure od Brendana, na tych wcześniejszych zdjęciach ma takie włosy jakię miał Brendan w trzecim sezonie

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Aug 16, 2003 5:09 pm

:D Od nikogo nie "odgapiał". Po prostu musiał mieć takie włosy do roli jaką kreował w ub.roku "Happyli Even After", którego akcja dzieje się w latach 70.
Dla mnie, w każdej fryzurce wygląda interesująco...

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests