Afterglow

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

Post Reply
User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 07, 2003 8:48 pm

małe ps. na rynku pojawila sie nowa plyta Sarah McLachlan - Afterglow...
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Oct 07, 2003 8:58 pm

Dzieki Maxel, ciekawa jestem czy to jej najnowsza płyta. Czy ktoś ją zna?

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Oct 08, 2003 10:24 am

jej piosenka hybrid która przewinęła się w 1 sezonie roswell (nie wiem z jakiej jej płyty) należy ostatnio do moich ulubionych
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Oct 08, 2003 4:40 pm

Afterglow to jej najnowsza plyta... wyszla niedawno. Ale niestety nie ma jej jeszcze na osiolku :evil: ale jak ja znajde to dam znac
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Doreen
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sat Sep 20, 2003 11:54 am
Location: Poznań
Contact:

Post by Doreen » Sat Oct 11, 2003 12:17 am

Oto lista piosenek z tej płyty:
  • 01. Fallen
    02. Drifting
    03. Push
    04. Answer
    05. Time
    06. Perfect Girl
    07. Stupid
    08. World On Fire
    09. Train Wreck
Widziałam że na Kaazie już są dostępne. Tzn przynajmniej zgadzają się tytuły ale czy to te właściwe piosenki to nie wiem bo jeszcze nie miałam czasu ściągnąć i przesłuchać... Ale a najbliższym czasie to zrobię :)

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sat Oct 11, 2003 1:40 am

Na oficjalnej stronie Sarah piszą, że płyta ma premierę w listopadzie zdaje się i nawet nie ma spisu piosenek...

DOREEN, bardzo dziękuję, za ich listę. Dajcie znać jakie są te piosenki, czy bliższe "Adia" lub "angel" czy może raczej "Circle".. a może takie jak "Dear God" i "Fear"... ? Te ostatnie sa przepiekne... zwłaszcza fear...
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sat Oct 11, 2003 11:35 am

Amazon.com:

release date: Nobember 4

"Afterglow" features all new songs including: "Fallen", "Stupid", "World on Fire", "Drifting", "Answer", "Trainwreck", "Perfect Girl", "Time", and "Push"

da end of transmission
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sat Oct 11, 2003 7:18 pm

Hm... to już wiem. Dzieki :P
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Doreen
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sat Sep 20, 2003 11:54 am
Location: Poznań
Contact:

Post by Doreen » Thu Oct 16, 2003 2:06 pm

Ściągnęłam właśnie piosenki z nowej płyty Sarah. To znaczy tylko teoretycznie, bo niestety zgadzają się tylko tytuły :( Każda z tych piosenek składa się z 30 sekundowych urywków tej samej piosenki, powtórzonych wielokrotnie tak że piosenka ma niby ok. 3 min... Niektórzy to mają fantazję w oszukiwaniu ludzi :P
Widocznie jeszcze za wcześnie jest żeby zdobyć całą płytę. Chyba będziemy musieli poczekać do premiery :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests