Śmierć

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
shiri11
Gość
Posts: 44
Joined: Wed Apr 14, 2004 8:41 am
Location: Warszawa
Contact:

Śmierć

Post by shiri11 » Tue Dec 28, 2004 9:03 am

Dnia 26 grudnia o godzinie 22:45 zmarla moja najukochansza i najlepsza babcia. Nie umiem nawet wam powiedziec co teraz czuje: pustke, smutek i okropny zal do losu, ze zabral mi najwazniejsza osobe w moim zyciu, ktora byla ze mna zawsze. Moja babcia opiekowala sie mna jak sie urodzilam. Poszla na wczesniejsza emaryture aby moc mojej mamie pomoc. Opiekowala sie mna, chodzila na spacery no i przez pierwsze 11 lat mieszkalismy u babci. Potem sie wyprowadzilismy do nowego mieszkania. Jak kupilismy nowe psy to babcia przjezdzala do nas by sie nimi opiekowac. A teraz od 4 lat mieszkala z nami w Markach. I wiecie co umarla 26 grudnia poszla do lozka i po prostu zmarla we snie.

Nie umiem opisac co sie dzieje teraz u mnie .

Aga
Bo byc z kims, kogo sam wybrales, to co innego niz byc z kims, kto wybral aby z Toba byc.

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Dec 28, 2004 10:15 am

Shiri, to była piękna śmierć...We śnie, wśród kochajacych bliskich. Pamiętaj o tym. I o tym, że ona zawsze z Tobą będzie.
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Dec 28, 2004 11:30 am

Aga, żadne słowa w takim wypadku nie wydają się stosowne... Więc powiem tylko wspólczuję. I pamiętaj, że babcia teraz już zawsze będzie z Tobą...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Dec 28, 2004 1:24 pm

hmmm ....... nie napisze że współczuję bo słowa nie są tu ważne .... caroleen ma racje w śnie śmierć jest najpiekniejesza ..... Ja miała też doscyć smutne święta w Wigile ok godz 14.00 zmarła mi ciocia ... Mój wujek miał ją odebrać ze szpitala na święta chociaż na te 3 dni .... ciocia strasznie się cieszył że spędzi świeta w domu niestety nie doczekała .... chociaż widziałam ją parę razy do zawsze się świetnie dogadywałyśmy, i chociaż nie spędziłabym z nią świąt to wiedząc że już jej nie ma tu na świecie to jakoś pusto tak ..... dzisiaj jest pogrzeb nie pojechałam bo muszę sie zając młodszą siostrą ..... shiri11 babacia zwsze będzie z tobą w sercu .... będzie dobrze
:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests