Ciek wodny płynie dalej

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Apr 28, 2005 4:31 pm

wow .... szkok .. :shock:
:)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Thu Apr 28, 2005 10:07 pm

I kurcze ! Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :shock:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Apr 29, 2005 10:20 am

A niech im się wiedzie.. :haha: Miłość nie wybiera..
Ciekawe kto kogo pierwszy zostawi.. :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Apr 29, 2005 9:47 pm

Kocham ten serial!! Jest świetny! Uwielbiam Joey! Zapraszam na fajnego bloga http://joeypotter.blog.onet.pl
Jane Cahill

Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Apr 30, 2005 4:53 pm

ekhem ... ekhem ... Plotek ciąg dalszy ... :
http://film.onet.pl/0,0,1089845,plotki.html
:)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Tue May 03, 2005 11:34 pm

Ha ha :lol: Nie moge litości!!!!
A co do tego kto kogo rzuci, wydaje mi się, że Katie go zostawi!

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri May 06, 2005 12:54 pm

Cały czas widzę ją jako Joey, więc trudno mi zaakceptować, że to dorosła kobieta, a nie zahukana, rozdarta wewnętrznie nastolatka...
Ale z drugiej strony oglądałam ostatnio film "Dotyk przeznaczenia" (bardzo dobry zresztą), w którym Katie wcieliła się w rolę seksualnego demona. Pasowało jej to nawet 8) Dlatego jakoś jej śluby czystości nie robią na mnie wrażenia. Poza tym skoro tak marzyła o Tomie od lat niemowlęcych, to czy teraz będzie umiała trzymać od niego rączki z daleka? :twisted:
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat May 07, 2005 10:42 pm

Witajcie:) wreszcie tu trafiłam...
Podobnie jak większość z Was, ja również nie potrafię przestać myśleć o Katie jako o Joey, już tak chyba zostanie.......
Na początku serialu bardzo lubiłam tą postać, ale dwie (albo trzy) ostatnie serie sprawiły, że serdecznie ją znielubiłam . Czemu? Głównie przez to jej niezdecydowanie, któe wcale nie było ani słodkie ani rozczulające.
Poza tym bardzo kibicowałam parze Pacey & Joey a po tym jak zaczęła go traktować i odpychać - to równeiż miało jakiśtam wpływ na moją awersję do niej.

A tak wogóle to ona mi przypomina basseta (takiego pieska) z tymi swoimi oklapłymi oczętami......

Ogólnie zadowolona jestem z zakończenia serialu - P&J do siebie idealnie pasują, Dawson również nie był typem zdecydowanego gościa, taki jakiś nijaki, typ wiecznego nieszcześliwca co się użala nad sobą i swoim zyciem, myśląc że wszystko kręci się jednka wokól niego i jego potrzeb, trochę egoistyczny.......Tak postrzegam tą postać. :?

Najlepiej z całej ekipy wspominam Jen i Jack'a 8) . Oni byli bezbłędni :cheesy: , para świetnych przyjaciół. Końcówka totalnie mnie rowaliła, bez żadnego wprowadzenia (czy uprzedzenia) zrobili z Jenn matkę i śmiertelnie chorą istotę, z Jack'a nauczyciela a co bardzo mnie ucieszyło - znalazł szczeście z bratem Pacye'go - o czym w życiu bym nie pomyślała :D

No i Audrey - jej poczucie humoru było powalajace, a jej logika hihi no cóż bez komentarza. I tu poraz pierwszy nastąpiła rysa - Pacey już nie był przeznaczony tylko i wyłącznie dla Joey - z Audrey również bardzo do siebie pasowali i troszku mi nawet szkoda, że im nie wyszło (jednak do końca pozostałam wierną fanką pary P&J) :wink:

Aha kilka z was wspomniała o Jensenie - w sumie w tym serialu widziałam go poraz pierwszy i cieszę się, ze tak się stało, bo gdybym zobaczyła go pierwsze w serialu DA to pewnie nie polubiłabym tego aktora (ale nei od dziś wiadoma jest moja sybpatia dla długowłosych facetów) :twisted: :P
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri May 13, 2005 9:32 pm

Ja sądzę, że zawsze postaci z popularnych seriali będą kojarzone z nimi. Katie Holmes będzie zawsze Joey, Tom Welling bedzie Supermanem a Jason Behr Maxem.
A przy okazji, to w niedzielę o 10.30 na TVN7 bedzie odcinek serialu Dead last z Busy Phillips. Zagra ona siostrę Scottiego Sallbacka, czyli perkusisty The Problem:)
Jane Cahill

Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun May 22, 2005 12:48 pm

:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 08, 2005 10:02 am

Odsłona 4. Jak na mój gust na zakochanych nie wyglądają :twisted: Czego się nie robi dla kariery....

http://film.onet.pl/N,19869,1,1,0,galeriao.html
Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Thu Jun 09, 2005 2:19 am

Świetne sa te zdjecia...na tym 7 to ona ma brzuszek więc może taka z niej dziewica to nie jest :wink:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Jun 09, 2005 2:55 am

Wiedziałem że Cruise jest niski, ale że Holmesbędzie nad nim tak górować?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Mortishia
Gość
Posts: 7
Joined: Sat Nov 13, 2004 5:04 pm
Location: szczecin
Contact:

Post by Mortishia » Fri Jun 17, 2005 5:24 pm

ogladam sobie TV a tu nagle info o zareczynach Katie i Toma........ :o na dodatek w Paryżu.... Buu znowu nie jest wolny :( a juz myślałam że to tylko tak na pokaz.......

http://film.onet.pl/N,20065,1,1,0,galeriao.html
What`s so great about normal.......?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jun 17, 2005 8:28 pm

ooo własnie miałam o tym pisać ..
Zaręczyny w Paryżu .. pod wieżą Eifla ? (chyba źle napisałam :? )

a to jedno ze zdjęć .. nie lubie oceniać ale okropnie tu wyszła ..

Image
:)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Sun Jun 19, 2005 5:13 pm

Nie masz sie czego przejmować-forum jest od wyrażania opini i mi też ta fota bardzo się nie podoba.Ogólnie Katie nie jest piekna :wink: .

Zawsze wierzyłam w związem Toma i Nocole-bardzo lubiałam tę pare a teraz taka młoda kobietka rozwiała moje marzenie hehe.Nie no ale o ile to nie jest ściema to niech sobie będa razem-tylko jestem ciekawa na jak długo 8)
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Jun 19, 2005 8:21 pm

Wcześniej jeszcze Twoje marzenia rozwiała niejaka Penelope 8)


Jak tak na nich patrzę, to robi mi się aż słabo. Dramat! :shock: Na kazdym niemal zdjęciu silą się na bardzo zakochanych. A ja nie widzę tu żadnego uczucia, żadnej bliskości, żadnej więzi. Widzę ładną lolitkę i starzejącego się amanta, którzy wzajemnie wyświadczają sobie przysługę. Mało we mnie romantyzmu, co? 8) A tak kiedys lubiłam Toma...
Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Sun Jun 19, 2005 8:27 pm

Od samego początku nie lubiałam Penelope-wiem że to chore ale ta kobieta nie przypadła mi do gustu i miałam przeczucie że to tak się skończy..!

caroleen masz racje-nic uczucia,namietnosci...wyrachowane zdjecia i nic więcej.Może jestem przewrażliwiona ale tylko to tam widze :( .
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jun 22, 2005 12:25 pm

Taa.. no to ploteczek ciag dalszy: :wink:
http://film.onet.pl/0,0,1117855,wiadomosci.html

A miało być tak pięknie.. chwyt marketingowy nie zadziałał?
Ciekawe co będzie dalej? :roll:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 22, 2005 12:52 pm

Jak to co? Huczne rozstanie, "wciąż jesteśmy przyjaciółmi" i rozpływanie się nad tym, jacy wzajemnie są cudowni, ale jak bardzo do siebie nie pasują :twisted:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests