szkoła...

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 01, 2003 8:03 pm

Tigi...? :shock: A co to jest "wok"...? :shock: Dobrze, że u nas nie ma takich cudów... Brrr.
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Sep 01, 2003 9:00 pm

Do wszystkich, którzy mają mieć 2 godziny PO - na pocieszenie - za rok już ich mieć nie będziecie.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Sep 01, 2003 9:09 pm

Mi pierwszy dzień w nowej szkole minął całkiem nieźle. Spodziwałam sie sama nie wiem czego ale było spox. W klasie jest 25 chłopaków :twisted: sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Jeden z moich przedmiotów ma nazwe TIME :lol: sama jeszcze nie wiem co to dokładnie ale brzmi śmiesznie :wink:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Sep 01, 2003 9:14 pm

W mojej szkole - postęp. Jest już cały plan, wygląda na stabilny, wisi w gablotce. Każda klasa ma swój plan wydrukowany na osobnej kartce, nauczycielom poprzydzielali jakieś kody - no szczyt techniki... :D
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 01, 2003 9:42 pm

Kurcze 21 wiek :D U mnie w szkole program bedzie zmieniany jeszcze przez nastepne 2 tygodnie bo trzeba wszystko dopasowac :roll: Wok to wiedza o kulturze :D a PO mam nadal {o} i sam nie wiem dlaczego... Nan - wybacz mi moja ciekawosc ;) ale zamiescilas ot tak artykul o jakims kolesiu bez jego wiedzy ? Czy dal ci sie namowic zebys pokazala prawde ? :twisted: HuragaNan ;)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Sep 01, 2003 10:14 pm

Jak mój rocznik miał PO to albo 2 godziny tygodniowo przez rok , albo 1 godzina tygodniowo przez dwa lata...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 01, 2003 10:31 pm

Rzeczywiscie {o} moj blad - mialem jedno PO w zeszlym roku i w tym roku bede mial tak samo, nie wiem dlaczego ale wydawalo mi sie ze mialem po 2 lekcje kiedys :roll:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Sep 02, 2003 10:21 am

Czytam i czytam i oczom nie wierzę :!: Maxel-zero skruchy,Nan-jako szantażystka...Co się z tych światem porobiło :roll: :lol: Drugie upomnienie dla Maxela,pierwsze dla Nan...Jeśli to nie podziała będę musiała użyć bardziej "niekonwencjonalnych" metod przywoływania Was do porządku... :lol:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 02, 2003 10:44 am

hehe.. bardzo jestem ciekaw tych niekonwencjonalnych metod :D

co do PO... blagam zakonczcie temat.. az mnie skreca... moj nauczyciel stawial oceny na zasadzie RANDOM_GENERATOR...
"... czy gdydby w Legnicy przypie******* bomba atomowa, to czy H.... by przezyl?..." (mieszkam w warszawie)
H.... - to nazwisko nauczyciela... (ustawa o ochronie danych osobowych)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Sep 02, 2003 12:41 pm

piter...nie podjudzaj :lol: (a może się spotkamy u mnie? :lol: :twisted: )
Co do PO popieram -nie mówcie już o tym.Nigdy nie zapomnę tego upokorzenia,kiedy w I klasie liceum pani od PO ubrała mnie w ten piękny kombinezon i maskę gazową i prezentowałam w/w rzeczy przed wszystkimi klasami pierwszymi...brrr...na samo wspomnienie dostaję gęsiej skórki...Fajnie mi się liceum zaczęło...nie ma co... :lol: :lol: :lol:
Od początku byłam sławna :D

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Tue Sep 02, 2003 2:13 pm

Nan, WOK - to jest wiedza o kultorze.

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Tue Sep 02, 2003 2:14 pm

Miało być oczywiście o kulturze.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 02, 2003 2:18 pm

jak to... wszystkie klasy mialy PO razem??
musiala Cie rozpierac duma :D
a rodzice chyba pekali ze szczescia, prawda? :D
spotkanie... 8) zyjemy w koncu w erze komunikacji - niebo nalezy do samolotow :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Sep 02, 2003 3:53 pm

Blad Malina - to juz bedzie 3 upomnienie bo skocilem dzisiaj ze 3 osoby :D W tym jedna bardzo ladna blondynke.... 8) Ale ten strach w oczach i niepewnosc... kto bedzie nastepny... Tak - potwierdzam - odgrywalem sie za zeszly rok :D Ale jak sympatycznie od razu w szkole sie zrobilo z tymi wszystkimi napisamy na czole w stylu "kot, kotek", raz nawet widzialem "kocura" ;) Pierwszaki dumnie paradowali z wasami na policzkach :D To dla nich byl zaszczyt :twisted: I ciagle to "kici, kici"... hehe byl niezly przemiau na korytarzach :D :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 02, 2003 3:57 pm

PHI !! barbarzyncy... 8) :? :shock: 8) :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Tue Sep 02, 2003 4:57 pm

Pierwszy dzień szkoły a ja juz mam zadane i musze przypomnieć sobie oświecenie i funkcje trygonometryczne. Okropność! :evil:
Ale i tak mam dobry humor. Telewizja kablowa przywraca powoli niektóre obcojezyczne programy: M6, RTL czy SAT 1 , może niedługo będę miała i PRO7 i TV 4 szwedzkie. :)

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Sep 02, 2003 5:52 pm

Maxel-ja nie popełniam błędów (he,he-to Wy mnie nauczyliście takich odzywek :lol: )...Czy mam Ci przypomnieć że w szkole się U-CZY-MY a nie zajmujemy jakimiś blondynkami :!: :?: :twisted: Biedne pierwszaczki... :twisted: :D
piter-niestety wszyscy to widzieli :evil: :D Na początku było takie zamieszanie z salami (nie chodzi mi o to salami tylko wiecie o co) że nas upchnęli na tą jedną nieszczęsną godzinę razem... :lol: Przyjeżdżam moim prywatnym śmigłowcem jutro do Warszawy (tam chyba mieszkasz?)...
tigi-a ja myślałam że wok to jest takie chińskie naczynie do gotowania... :lol:

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Tue Sep 02, 2003 5:55 pm

W sklepiku dziś nie było drożdżówek z SEREM... ktoś za to odpowie... :!: :!: :!:

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Sep 02, 2003 6:21 pm

Eh... Biologica... znów mnie dobiła...
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Sep 02, 2003 6:22 pm

Drozdzowki zazwyczaj zawieraja bialy ser. Bialy ser jest smaczny. Drozdzowki z bialym serem sa maczne. Drozdzowki z bialym serem powinne byc szeroko dostepne. Brak drozdzowek z serem w skepikach szkolnych powinien byc surowo karalny. Kazdy kto nie lubi drozdzowek z bialym serem powinien byc exterminowany.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests