Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Sat May 21, 2011 6:34 pm

Cieszymy się razem z tobą femii. Ja tymczasem nie zaliczyłem z językoznawstwa, chociaż poświęciłem 2 tygodnie na naukę, ale nie lepiej było zaznaczyć prawidłową odpowiedź, a potem ją skreślić... Jestem naprawdę nieźle wkurzony i podłamany. Szkoła potrafi dobić psychicznie. Idę się porządnie napier*****. Pozdrawiam
We're TAKERS

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Sat May 21, 2011 7:31 pm

femii wrote:Jest 18.09 i końca świata jak nie ma tak nie ma. A ja się pochwalę i powiem, że zdałam dziś trzy egzaminy. Rachunkowość i analiza ekonomiczna - 4, statystyka - 5, specjalizacja : prawo administracyjne - 5 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nie żebym się przechwalała. No może trochę.
No to gratulacje, u mnie niedługo się zacznie ..... muszę się zabrać do nauki :(

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sat May 21, 2011 8:14 pm

Bardzo dziękuje. Dużo pracy w to włożyłam bo to ostatni rok. Jeszcze tylko dwa egzaminy i wolność :D :D :D :D :D
Myblink wszystko będzie dobrze. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
myblink wrote:Idę się porządnie napier*****.
Wypij za koniec świata i za moje zdrowie :cheesy: Będę trzymać kciuki za Twoje egzaminy i poprawki. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Sun May 22, 2011 7:53 am

Irien gratulację jesteśmy z ciebie dumni :!: :cheesy: A nikt nie pomyślał jak biedny jest ten amerykański pastor pomyślcie jak teraz musi czuć się z myślą że cała ta jego teoria poszła w diabły :wink:

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun May 22, 2011 10:21 am

Goya wrote:A nikt nie pomyślał jak biedny jest ten amerykański pastor pomyślcie jak teraz musi czuć się z myślą że cała ta jego teoria poszła w diabły :wink:
I to już drugi raz bo kiedyś głosił to samo. Ale co tam koniec świata najważniejsze że ograliśmy Wisłę 2-0 ^_^ tylko szkoda Pudziana :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Sun May 22, 2011 12:19 pm

MAX EVANS wrote: tylko szkoda Pudziana
a mi nie szkoda :jezyk: , wiedział na co się pisze.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun May 22, 2011 1:40 pm

Szkoda bo był lepszy tyle że nie umie jeszcze rozłożyć sił na cały pojedynek :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Sun May 22, 2011 1:42 pm

MAX EVANS wrote:Szkoda bo był lepszy tyle że nie umie jeszcze rozłożyć sił na cały pojedynek :?
a wiec taktycznie jest gorszy i dlatego przegrał, widać nie liczy się tylko siła :jezyk:

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Sun May 22, 2011 7:38 pm

Wreszcie skończył się zjazd... jutro do roboty i całe dwa tygodnie wkuwanie, co za zje*ane życie.
Co do Pudziana, to nie jego dyscyplina, brakuje mu techniki, bo miał bardzo duże szanse na wygraną. Moim zdaniem jest już za stary, żeby teraz zawojować jeszcze ring.
We're TAKERS

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Mon May 23, 2011 9:05 am

U mnie to samo. Do końca czerwca w książkach. Nie lubie tego okresu nauki, stresów i zaliczeń i jeszcze obrona w tym roku doszła. :(

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Mon May 23, 2011 10:51 am

A ja sobie miło spędzałam weekend nad jeziorkiem :wink: Wyciszyłam się troszeczkę o ile z moimi znajomymi w góle można :haha: Chyba nikt nie lubi tego okresu ale trzeba zacisnąć zęby damy rade 8) Tak wypoczęta i naładowana pozytywnymi emocjami I'm ready to work ^_^
A powróce jeszcze do mojej prośby o x-tremerkowe opowiadania , oczywiścię femii że mogą być zagraniczne tylko prosiłabym po angieslsku :wink:
Jeśli jest tego dość sporo albo nie chcesz zaśmiecać wątku możesz wysłać mi prywatną wiadomość. Może ktoś z was coś czytał jakieś sugestie ?

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon May 23, 2011 11:44 am

Goya znalazłam jeszcze parę na Komnacie Hotaru. Ale niestety tam trzeba mieć konto. Jak napiszesz do Hotaru to ona na pewno odblokuje Ci rejestrację.
Poza tym anglojęzyczne :
http://www.roswellfanatics.net/
http://www.polarattraction.net/board/
http://www.polarattraction.net/efiction/
Na dwóch ostatnich także trzeba założyć konto. Najpierw na tej ze skrótem board w adresie a później na efiction. One są ze sobą powiązane dlatego tak jest. Gdybyś miała problem z założeniem konta to daj znać, ja już wiem do kogo pisać.
Oprócz tego ja mam trochę tego chyba na dysku więc mogę ci podesłać na maila. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Mon May 23, 2011 1:21 pm

Femii o aniele zesłany z niebios :!: Oczywiście że możesz podesłać mi coś na maila bardzo proszę to tak w ramach prezentu urodzinowego co ? :cheesy: Juz zabieram sie do roboty a dokładniej za 2 godz bo teraz nie bardzo mam jak : :haha:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon May 23, 2011 2:00 pm

Właśnie wysyłam. Trochę tego jest więc to może potrwać. Ale polecam sprawdzić skrzynkę za niedługo. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Mon May 23, 2011 5:50 pm

to jeśli o opowiadaniach mowa to wygrzebałem to co Femii kiedyś mi poleciła i niestety nie dałem rady doczytać do końca. bardzo ciężko się to czytało, przede wszystkim zbyt dużo koncentrowania się na uczuciach, monologach wewnętrznych, czasami niemal miałem wrażenie, że czytam w kółko to samo i tym samym akcja bardzo powoli posuwała się do przodu. bardzo męczące w odbiorze. no i jakoś trudno mi było uwierzyć, że Zan dla Liz cytuję ,,przestał być punkiem, zmienił image, skończył szkołę i znalazł sobie pracę". :haha: profanacja mojej ulubionej postaci, ja rozumiem fun fiction z naciskiem na fiction ale są chyba jakieś granice. :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon May 23, 2011 8:43 pm

Jeśli dobrze pamiętam to było "Burn for me". To zależy od gustu a jak wiadomo o gustach się nie rozmawia.Czarny musisz też pamiętać o tym, że Zan nie tylko z wyglądu jest podobny do Maxa. Więc można założyć, że dla Liz (Beth) był gotowy zrobić naprawdę nie wiarygodne rzeczy.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue May 24, 2011 2:28 pm

Wiem, że nie wolno pisać postów dwa razy pod rząd ale co tam :D
Goya czy dostałaś maila ode mnie?
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Tue May 24, 2011 8:55 pm

Przeglądałem różne tematy na forum i natknąłem się na grę Roswell RPG. Czy graliście w coś takiego?
Ja osobiście grałem w taką grę, tyle że LOST. Grało się całkiem sympatynie, każdy w sumie tworzył serial od nowa, były nowe postacie itd. Bardzo ciekawie było zrobione forum, z podziałami na różne części wyspy. To był dobry kawał czasu temu, ale pamiętam, że grałem jeden sezon, a forum niestety nie wytrzymało do końca emisji LOST. Co ciekawe nadal można je znaleźć w internecie ;)
We're TAKERS

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed May 25, 2011 8:37 am

Ja nie grałam.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Wed May 25, 2011 1:58 pm

Ja niestety też nie grałam i z tego co się orientuję to Roswell RPG też nie przetrwało próby czasu :| A i femii dziękuję za opowiadanka dotarły i jestem w trakcie czytania, jestem twoim dłużnikiem (tylko nie wykorzystaj tego w nikczemny sposób ):haha: Swoją drogą w x-tremerkach Alec zachwyca się nogami Liz a ja nigdy nie zwróciłam na to uwagi ale znalazłam coś i musze się zgodzić że nogi ma nieziemskie :cheesy:
imagesCA4KB702.jpg
imagesCA4KB702.jpg (2.74 KiB) Viewed 4941 times

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests