Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Fri May 06, 2011 5:22 pm

Apropo tematu- smutne że Polska słynie z kibiców idiotów, bo normalni ludzie tak się nie zachowują :!:

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Fri May 06, 2011 6:34 pm

Pamiętam, że kiedyś w Anglii było nawet gorzej jeśli chodzi o kibiców, nie wiem jak jest teraz. W każdym razie o naszych już zrobili program na Discovery, a ich oficjalne motto to "Komu by tu dzisiaj wpier***** "
Max chyba jakiś żart z tym śniegiem...?
We're TAKERS

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Fri May 06, 2011 8:57 pm

myblink wrote:(..) W każdym razie o naszych już zrobili program na Discovery, a ich oficjalne motto to "Komu by tu dzisiaj wpier***** "
No właśnie. Szkoda gadać...
myblink wrote:Max chyba jakiś żart z tym śniegiem...?
Co prawda widziałam w wiadomościach, że na południu zasypało w majówkę, no ale Max ty już nam się tu nie usprawiedliwiaj z lenistwa ;)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sat May 07, 2011 11:47 am

myblink wrote:Max chyba jakiś żart z tym śniegiem...?
Nie nazwałbym zamieci śnieżnej i 10 cm śniegu żartem :scep:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sat May 07, 2011 11:52 am

irien7 wrote:Co prawda widziałam w wiadomościach, że na południu zasypało w majówkę, no ale Max ty już nam się tu nie usprawiedliwiaj z lenistwa ;)
http://www.youtube.com/watch?v=UMUe4xcygRA
http://www.walbrzyszek.com/news,single, ... p,1#photos

irien to nazywasz lenistwem? :scep:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sat May 07, 2011 6:33 pm

MAX EVANS wrote:Zapomniałaś dodać słowa BEZPODSTAWNIE.
Faktycznie tu masz rację. Ale co do tego biegania to nie wiem czy śnieg jest przeszkodą,. Ja biegam cały rok bez dnia przerwy no chyba, że zdrowie mi nie pozwala. Ubierz się ciepło i nic Ci nie będzie. W każdym razie trzymam kciuki za Twoje bieganie. Naprawdę będzie mi bardzo miło biegać wiedząc, że ktoś z was robi to samo. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Sat May 07, 2011 8:14 pm

U Max'a panuje naprawdę ciekawa pogoda, a mi dzisiaj porządnie dały w kość studia i po pierwszym dniu zjazdu czasem może odechcieć się wszystkiego.
Jakiś czas temu dla spróbowania na czas przebiegłem odcinek 2km, jak dobrze pamiętam, w 18min...bez komentarza ;)
We're TAKERS

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Sat May 07, 2011 8:52 pm

To w takim razie masz super okazję, aby zająć się biegami narciaskimi ;)

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sat May 07, 2011 10:30 pm

myblink wrote:Jakiś czas temu dla spróbowania na czas przebiegłem odcinek 2km, jak dobrze pamiętam, w 18min...bez komentarza
To faktycznie musisz popracować nad kondycją. Ja biegam przez około 40 minut dziennie. W tym czasie wyrabiam 10 km.
myblink wrote:a mi dzisiaj porządnie dały w kość studia i po pierwszym dniu zjazdu czasem może odechcieć się wszystkiego.
Witam w klubie. Ja dziś po zajęciach nie wiedziałam jak się nazywam.
irien7 wrote:To w takim razie masz super okazję, aby zająć się biegami narciaskimi

Pięknie powiedziane Irien. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Sun May 08, 2011 3:06 am

ja biegam po piwo. ;)

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sun May 08, 2011 12:55 pm

O kolega Czarny jednak o nas nie zapomniał jeszcze.
czarny wrote:ja biegam po piwo
Nie ważne po co ważne, że biegasz ^_^
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Sun May 08, 2011 7:58 pm

Zapewne słuchaliście oryginalnego soundtracka z serialu i nie wiem jak wy, ale dla mnie to porażka. Znalazłem albumik z pierwszego sezonu i muszę powiedzieć, że jest naprawdę godny polecenia. Dodałem go do działu muzyka. Jest nawet okładka do winampa ;)
We're TAKERS

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Tue May 10, 2011 1:05 pm

Roswellianie nie sądziłem że może do tego kiedykolwiek dojść i że kiedykolwiek to powiem ale stało się znalazłem serial który pokochałem równie mocno a może nawet i mocniej niż Roswell, tym serialem jest LOST który dwa dni temu ze szklankami w oczach skończyłem oglądać :| Już po samym pilocie czułem że znalazłem to czego szukałem od dawna i jak się w późniejszym czasie okazał nie myliłem się :P Jednak teraz gdy serial dobiegł już końca kolejny raz w życiu czuję pustkę i smutek że to już koniec :( od dwóch dni nie potrafię się odnaleźć i można wręcz powiedzieć że złapałem "doła" a przecież można powiedzieć że jest to tylko i wyłącznie serial, ale nie dla mnie bo w moim przypadku LOST jest czymś więcej niż tylko serialem i już na zawsze tak pozostanie.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Tue May 10, 2011 3:28 pm

Oj Max rozumiem twoją miłość bo ja równie mocno pokochałam Grey's Anatomy, a kiedy odcinki zaczęły się psuć moje serce krwawiło na szczęście odcinki później znowu się poprawiły i moja radość nie znała granic :cheesy: Choć niektóre były beznadziejne to dalej dzielnie oglądałam serial. Nie mogę sobie wyobrazić życia bez GA bo dla mnie to też nie tylko serial. Dzieję się tak ponieważ twórcy i gra aktorów potrafią do nas dotrzeć i staję się to jakąś częścią naszego życia , kiedy wracasz zmęczony po całym dniu do domu i włączasz sobie w telewizji to co lubisz od razu poprawia Ci się humorek i tak serial może stać się częścią naszego życia :D Max jest mi strasznie przykro mam nadzieję że znajdziesz nową serialową miłość :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue May 10, 2011 6:20 pm

A pamiętam czas kiedy Max mówił, że Lost to jedyny serial, którego nie oglądał. I teraz taka niespodzianka. Ja po obejrzeniu 6 sezonów czułam się rozczarowana. Choć teraz wiem, że nie przez samo zakończenie jakie zaprezentowali nam stwórcy Lost tylko przez to, że serial się w ogóle skończył. Teraz czekam na 4 sezon Czystej Krwi. To taka moja nowa serialowa miłość jak to powiedziała Goya.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Wed May 11, 2011 11:45 am

femii wrote:A pamiętam czas kiedy Max mówił, że Lost to jedyny serial, którego nie oglądał.
I to był mój największy błąd :? Do tej pory zastanawiam się jak mogłem go popełnić :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Wed May 11, 2011 5:42 pm

Na błędach człowiek się uczy. Pamiętaj nigdy nie skreślaj niczego z góry bo potem może się okazać, że było warte Twojej uwagi. :D Wybaczamy Ci ten błąd bo bardzo ładnie go naprawiłeś.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Wed May 11, 2011 9:41 pm

Max, ty obejrzałeś ten serial pewnie w parę miesięcy, a pomyśl jak byś się z nim związał oglądając go regularnie przez 7 lat? Dlatego uważam, że miną lata zanim zrobią równie coś dobrego.
We're TAKERS

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Wed May 11, 2011 10:18 pm

Zgadzam się z Tobą Myblink. Oglądanie serialu przez cały okres jego produkcji potrafi człowieka przywiązać tak, że potem odczuwa się bardzo nieprzyjemną pustkę. Teraz jestem na etapie Czystej krwi i oczekiwaniu na 4 sezon. I nic nie zastąpi tego uczucia kiedy po 6 miesiącach pojawia się nowy odcinek. Każdy serial, który oglądamy to ważny etap naszego życia. Wiążą się z nim wyjątkowe wspomnienia.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu May 12, 2011 12:23 am

myblink wrote:Max, ty obejrzałeś ten serial pewnie w parę miesięcy.
W niecały miesiąc :D bo jak zacząłem to nie mogłem skończyć :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests