Harry Potter #1

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Locked
User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Jul 29, 2005 11:33 pm

Bałdzo ładnie :P moi faworyci to Hermiona pirat i Harry w koszulce "I love Voldi" :mrgreen:

Olka, należę do osób którym "Forever Alive" zapadło w pamięć ale sama wspominałam że tak naprawdę zaczyna się rozkręcać po skończeniu przez paczkę szkoły, kiedy zaczyna się wojna...wtedy czytałam jednym tchem...a ten epilog...potem już nawet nie mogłam do tego wrócić...wcześniej to rzeczywiście raczej przeciętne opowiadanie.

A 'Promises Unbroken" Robin4 to jest naprawdę znakomite. Mroczne, mocne, chwilami wręcz okrutne, bardzo dobrze napisane- pełne silnych emocji, bliskości pomiędzy bohaterami, ale żadnej ckliwości. Żadnego Harry'ego zawodzącego "Syriuszu przutul mnie buuuu", bez obaw.

Czy ktoś z tu obecnych wysyłał do mnie Pm? Bo miałam zawiadomienie na poczcie, włażę tu i nic :roll:

EDIT Primek świetne arty ( zwłaszcza ten z Harrym i Cho), ale usuń ten ostatni. Bardzo cię proszę :roll:

1. Przyjaźń (podkreślam przyjaźń :wink: ) Snape'a ( w fotelu, jakby ktoś miał wątpliwości) i Syriusza.
2. Ginny
3. Lily, James i Harry
4. Ron
5. Syriusz i James
6. Ron i Ginny

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image 6.Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jul 30, 2005 12:02 am

Lily, James i Harry - ktoś tu miał problemy z perspektywą ;) Lizziett, jak możesz? Harry i duch Syriusza to już klasyka :twisted: Kiedyś trafiłam na forum, gdzie rozwodzono się piekielnie nad tym obrazkiem. A że głębia, a że kicz, a że porywające, a że zalatujące pedofilią okraszoną magią, no bo jak to tak? - duch i człowiek. :twisted: Ja obstaję przy opcji, że autorowi skończyły się farbki i nie miał jak dorysować koszuli 8) Co do kolejnej Ginny - super-sex-bomby. Litości... Snape jest słodziusi - zarówno z maskotką na łapce, jak czający się na avatarze "if you're happy and you know it clap your hands" - genialne!

A dzisiejszą porcję obrazków wrzucam bez ładu i składu (oczywiście odsiałam łokrutne beztalencia ;)).

1. Cho
2. Harry, Ron i Neville albo James, Syriusz i Remus :roll:
3. Hagrid i mały Harry
4-5. Hagrid
6. Armia Dumbledore'a
7-8. Hermiona
9. Ron i Hermiona
10. Trio i Trelawney
11. Trio
12. Faweks
13. W pociągu, rok trzeci, przeszukiwanie przedziałów przez Dementorów... brrr

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image

11.Image 12.Image 13.Image
Last edited by Olka on Tue Oct 11, 2005 3:18 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Jul 30, 2005 4:13 pm

Co do kolejnej Ginny - super-sex-bomby. Litości...
No przecież czytałaś szósty tom :wink:

1. Ginny i Ron
2. Harry i Neville w Departamencie Tajemnic
3. Dorosła Ginny
4. Harry i Ginny
5. Harry
6. Luna
7. Harry i Remus
8. Remus i Tonx
9. Syriusz i Remus
10. Godric Griffindor, Rowena Ravenclaw, Helga Hufflepuff i Salazar Slytherin
11. Harry i Ginny

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image 11.Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jul 30, 2005 5:20 pm

Ale aż tak piękna to ona nigdy nie była :P Rysunki wspaniałe (tym razem wyjątkowo piękne). Gdzie można znaleźć więcej tych szkiców? Bardzo mi się podobają. Ten, na którym Harry trzyma lusterko, a za nim stoi Remus - ta scena pokazuje dokładnie to, co czuł Harry. Oczy Lupina również pełne są cierpienia po stracie Syriusza. Lepiej nie można było tego narysować. Kolejny rysunek przedstawiający Łapę i Lunatyka podoba mi się najbardziej z tych rysowanych ołówkiem - Syriusz, cudeńko :hearts: A założyciele Hogwartu - brak mi słów! Zawsze miałam problemy z wyobrażeniem sobie Godryka, ale Rowena i Helga wyglądają dokładnie tak, jak w mojej głowie. Salazar też niczego sobie 8) Moje najśmielsze oczekiwania przerósł jednak ten obrazek

Image

A jednak można narysować nagie duchy otaczające nieletniego, by nie kojarzyło się to w nieodpowiedni sposób ;) Nadal się zachwycam i jeszcze długo będę, gdyż obrazek wylądował na moim pulpicie. Przypuszczam, że nad Harry'm widzimy Lily, za nim oczywiście Jamesa. Którąś z dwóch pozostałych postaci jest pewnie Cedryk (obstawiam, że to ten, którego plecy widzimy). A ta czwarta postać to Syriusz? :roll:

Mówiąc o szkicach, polecam wam autorską stronę Tealin. Dziewczyna specjalizuje się w rysowaniu konkretnych scen, które miały miejsce w książkach z serii HP. Nie są one szczegułowe, ale bardzo dobrze oddają charakter ksiązki. Klikając na powyższy link przewińcie na dół strony. Będziecie mogli obejrzeć obrazki posortowane ze względu na tomy bądż nazwiska postaci. Polecam szczególnie dodatkowy dział "Projekt Azkaban" - autorka pokochała Syriusza, i większość szkiców w tym dziale przedstawia jego. Oto próbka jej fanartów wraz z cytatami z książek zdradzającymi, do którego fragmentu autorka odnosi się w swojej pracy.

1. The Professor walked to Black's side, seized his hand, pulled him to his feet so that Crookshanks fell to the floor, and embraced Black like a brother.
2 i 3. ...They need to understand! We've got to explain!
4. I jeden z pokolorowanych (niewiele ich jest na stronie)
"Going to kill me, Harry?
5-7. I kilka obrazków innych autorów - Syriusz x 2, a na koniec śpiący Harry i nie kto inny jak Łapa 8)

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image

5.Image 6.Image 7.Image
Last edited by Olka on Tue Oct 11, 2005 3:37 pm, edited 1 time in total.

User avatar
ji
Gość
Posts: 24
Joined: Sun Jul 11, 2004 4:51 pm
Location: Oświęcim/Polska

Post by ji » Sun Jul 31, 2005 1:23 pm

Ok, dzisiaj dorzucam coś ze Snapem i Draco (co za niespodzianka ;))

Severus (MY beloved one)

Image

oraz klika avatarów z jego udziałem i Draco
Image Image Image Image

Image Image Image Image

znalazłam jeszcze takie :D

Image Image

I na koniec

Image
Last edited by ji on Sun Jul 31, 2005 1:43 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Jul 31, 2005 1:39 pm

Loreal rocks! :lol: Jak avatary, to avatary! 8) Moje ulubione:

1. Rogacz,
2. Snape,
3. Rodzina Potterów
4. Harry - niewiele avatarów z nim mi się podoba. Są takie... zwyczajne. Ale w tym coś jest. Nie wiem co, ale Dan z pewnością nie wygląda jak Dan - może dlatego 8) Co do hasła "epicenter" - trochę naciągane, ale przynajmniej świeże. Śmiać mi się chce, kiedy trafiam na kolejny avatar z wypisanym: love, hate, hero, passion, destiny, brave, power of friendship... etc.
5. Rupert - uwielbiam takie dopieszczone avatary (tym bardziej, że z Rupertem ;))

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

Troszkę rosyjskiej satyry na stare czasy - z małym wyjątkiem w przypadku Bogina 8)

Image Image Image Image Image
Last edited by Olka on Tue Oct 11, 2005 3:47 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Aug 02, 2005 5:04 pm

Wasze arty jak zwykle świetne! Postanowiłem co nieco wrzucić:

1. Draco i Harry
2. Harry i Zgredek
3. Młodzi James, Syriusz, Petter i Lupin:
4. Młody Lupin
5. Ginny i Draco
6. Syriusz i Snape w przyjacielskim uścisku...
7. Hermiona i Tom
8. Dumcio
9. Poczta w Hogsmade
10. Hermiona jako Snape :)
11. Harry
12. Ten sam Harry, tylko, że w zbliżeniu :)
13. Ron ako gwiazda rocka :)
14. Ron i Hermiona chyba

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image

6.Image 7.Image 8.Image 9.Image 10.Image

11.Image 12.Image 13.Image 14.Image

Mam nadzieę, że sie podobało. Jeśli tak to polecam sie na przyszłośc :) A jeśli nie to też :P
Last edited by Primek1 on Tue Aug 02, 2005 9:53 pm, edited 1 time in total.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Aug 02, 2005 8:56 pm

Jak zawsze swietne arty! Jednak nie wszystkie widze od Ciebie Primek. Poza tym ugh czyn fani w ogole czytaja te ksiazki? Taka Ginny w ogole nie przypomina tej cichej osobki jaka znamy z ksiazek :roll: Niedy nie wyobrazalam jej sobie jako uwodzicielki, albo az tak pociagajacej kobiety :roll:

Snape i...? Bellatrix? oraz Fleur

Image Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Tue Aug 02, 2005 9:56 pm

Fajniutkie arty, szczególnie do gustu przypadł mi jednorożec i para snape i ktoś tam :) Już powinno być dobrze, wszystkie się powinny wyświetlać... :)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Aug 03, 2005 8:51 pm

Wróciłam :witaj:

Jestem prymitywna - chce mi się wyłącznie jeść i spać :oops: Tak więc będąc w stanie otępienia i umysłowej niemocy na hasło i obrazek "Harry z jajem" zareagowałam, jak typowy cieć koczujący pod monopolowym. Siedzę teraz z wielkim uśmiechem na twarzy i głupkowato szczerzę się do monitora, który i tak nie podzieli mojego nadwyraz dobrego humoru. Jak mówiłam, dziś jestem prymitywna. Zanim napełnię brzuszek i rzucę się na łóżko powklejam kilka fanartów dla zachowania tradycji (onar-ku, świetny Voldi!)

póki co znalazłam taki oto avatar :twisted:
Image

A teraz idę poszukać czegoś gustowniejszego 8)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Aug 03, 2005 11:49 pm

Wiec jednak wrocilas cala i zdrowa nie liczac glodu i niewyspania :D Z niewspaniem mecze sie sama od tyodni gdzies, spie tylko po kilka godzin i modle sie o noc ktora przespie w calosci bo moj organizm (i tak wyjatkowo slaby :?) zaczyna wariowac i nie wiem jak sie zabrac za jego stabilizacje :lol:

Avatar juz widzialam jak dobrze kojarze na FF hmm no coz co kto lubi :haha: Wiec teraz to tak sie nazywa... :haha: Juz nic nie mowie!

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Aug 04, 2005 2:06 am

Otworzyłam swe oczęta i dziwną mocą siakąś takąś pociągnęło mnie przed ekran. Wklejam więc, co znalazłam i powracam do błogiego sennego stanu.
Oto link do galerii niejakiej Akikiko Hiromoto. Polecam szczególnie tą podstronę, ale i pozostałe są warte przejrzenia.
a oto namiastka -> Syriusz; obok Harry, Tom, Ginny

Image Image

Coś mi się majaczy, że kilka jej fanartów gdzieś tu już wrzucałam. Widocznie utkwiła mi w pamięci - tym bardziej zerknijcie na jej prace 8)

Polecam też galerię Maleficium, którego (rej? :roll:) portret Fleur wrzuciła powyżej onar-ek. Kilka przykładów:

1. Syriusz w Azkabanie
2. Lucjusz i Draco u Burka i Borginsa (siakoś tak) - tom 3
3. Lupin, Syriusz i kochany Peter ;)
4. Syriusz ucieka na Hardodziobie
5. Snape i Fleur (nawiasem mówiąć, skąd oni mają takie pomysły :roll: Połączyłabym Hermionę z Harrym, nawet z Draco - do takich par w książce na siłę, ale da się znaleźć łączący ich trop. Ale Snape nie zamienił w całej serii ani słowa z Fleur. Ech ci fani 8))

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image
Last edited by Olka on Tue Oct 11, 2005 4:14 pm, edited 1 time in total.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Aug 04, 2005 7:27 pm

Fajniutkie.

Image Image :haha:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 7:48 pm

Ja tez bardzo lubie HP i jestem juz po 6 tomie. Chetnie bym skomentowal cosco juz napisaliscie, ale tych fanartow jest tu zdecydownie za duzo!!! Sa bardzo fajne, ale utrudniaja mi przeczytanie czegokolwiek bo laduja sie dosyc dlugo ciagle przesuwajac tex w dol :?

User avatar
ji
Gość
Posts: 24
Joined: Sun Jul 11, 2004 4:51 pm
Location: Oświęcim/Polska

Post by ji » Thu Aug 04, 2005 9:30 pm

ok, natrafiłam na COŚ, na co pewnie część z was też trafiła, a mianowicie (w tej lub innej formie):

Image

i pytam WHAT THE HELL DOES IT MEAN???

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Aug 04, 2005 9:47 pm

Z tego co wiem to oni byli para a czy teraz sa tego juz nie wiem.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 04, 2005 9:48 pm

To, ze jak tylko beda mogli uciekna i wezma potajemny slub. A pozniej beda mieli 6 dzieci i wszystkie nazwa imionami postaci z HP. A tak powaznie to moim zdaniem to jeszcze nic nie znaczy, przeciesz gwiazdy na jakies gale zawsze przychodza z para i zazwyczaj trzymaja sie za rece.

Ile oni w ogole maja teraz lat?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Aug 04, 2005 10:10 pm

Ju-chan, jesteś słodka :cmok: Też trafiłam na podobne zdjęcie kilka tygodni temu. Gdzieś wyczytałam, że fani pary Harry i Hermiona byli tym tak podekscytowani, że stwierdzili iż to musi być znak z niebios i Rowling napewno ich nie zawiedzie. Niestety rozczarowali się po publikacji szóstej części. A kiedy Emerson w wywiadzie z Jo nazwał fanów tej pary "dziwakami" posypały się gromy. Ale była zabawa :twisted: Czy Dan i Emma byli parą... nie wiem. Najczęstrzą wersję jaką czytałam była przecząca tym opiniom. Aktor, który gra Seamusa podobno odpisał na swojej stronie fanom, żeby go o to wciąż nie pytali :lol: bo Watson i Radcliffe są tylko przyjaciółmi. Niektórzy faktycznie są dziwni. Ale ja wam mówię, tzn. moje trzecie oko wam mówi, że Emma wpadnie w ramiona Draco, czyli Toma Feltona Image. W kwestii wieku. Emma i Rupert mają zdaje się po 15. Danowi kilka dni temu stuknęła 16stka, a Tom jest zdaje się najstarszy i chlubi się 17stoma wiosnami na karku :cheesy:

Kolejna porcja obrazków (możesz powstrzymać Kwiatku ich pojawianie się blokując odczytywanie strony, wtedy nie będzie się ruszać 8))

1. Syriusz
2 i 3. Severus, chyba wzorowany na Jacksonie, a obok piękny Draco :lol:
4. Bestfriends
5. Good bye to Syrius
6. HRH
7. Młody Salazar... Karamba :haha:

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image 6.Image 7.Image
Last edited by Olka on Tue Oct 11, 2005 4:34 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Aug 14, 2005 11:26 pm

Oho ho...dawno mnie tu nie było :wink: a fanarty kwitną i świetnie 8) mnie do gustu przypadł szczególnie Harry z hm...no z jajem :lol: , szczęśliwe trio i jednorożec.
A teraz coś ode mnie.
Acha i jeszcze jedno...błagam błagam błagam nie zamieszczajcie tych potwornych slashów! Zwłaszcza żadnych Snarrych, Snupinów i Snacków...pleaaaase ( spojrzenie kota w butach 8) )

1. Luna i Neville
2. Dumbledore, Minerva i mały Harry 8)
3. Tonx
4. Snape i ciężarna Hermiona :roll:
5. Ginny
6. Ron i Harry
7 i 8. Remus John Lupin
9 i 10. Harry i Ginny
11. Severus Snape
12. Severus Snape- Redemption
13. Harry i Ginny
14-16. I moja ulubiona para...Harry i Luna
17. Tonks i Lupin
18. The Boy Who Lived
19. GAH, nie mogłam się powstrzymać...jakby kogoś intrygowało co Bellatrix i Syriusz robili w Azkabanie :lol: :roll:
20. I avatary z Hermioną i Ronem, oraz Harrym i Ginny
21. I sygnaturka z Syriuszem
22. Syriusz, Harry, Lily i James w roku 1981
23. Harry i Ginny
24. sygnaturka z Luną
25. Remus Lupin
26. Remus i Łapa
27. Lunatyk i Łapa
28. Syriusz i Trio w jaskiniach
29. Luna
30. Hermiona i Snape
31. Młody Syriusz i Remus po przemianie
32. Hermiona i Ron
33 i 34. Remus Lupin
35. Harry

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image 5.Image 6.Image

7.Image 8.Image 9.Image 10.Image 11.Image

12.Image 13.Image 14.Image 15.Image 16.Image

17.Image 18.Image 19.Image 20.Image Image

21.Image 22.Image 23.Image 24.Image

25.Image 26.Image 27.Image 28.Image 29.Image 30.Image

31.Image 32.Image 33.Image 34.Image 35.Image

-----------

UWAGA spoiler 6 tomu, dlatego zamieszczam link: Dumbledore i Harry, Several Sunlit Days :roll:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Sep 04, 2005 4:32 pm

:twisted:

Image Image
Last edited by Olka on Tue Oct 11, 2005 9:32 pm, edited 1 time in total.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests